|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:12:01   
budućamama
Nemam riječi utjehe da ti ponudim... Mislim da takve i ne postoje...
Želim samo da ti dragi Bog podari puuuuno sabura i snage da prebrodite vaš gubitak...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu MANI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:14:57   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Zoe

IZVORNA PORUKA: MANI

...ne znam odkud da počnem i  dal da počinjem uopće...
U 7 mj trudnoće, do tada savršeno uredne, odjednom je uočena anomalija na bebici:
bolnice, uzv pregledi, razni doktori, utjehe i mnogo nadanja - da mozda ipak to nije istina,
da nisu dobro vidjeli, da se to uopće ne događe meni...
ja sam svoju bebu izgubila dan po porodu, izgubili smo bitku
nepostoje riječi koje opisuju to stanje uma i bezumlja,nema više ničeg...
  Moj mali dječak je džennetska ptica abd
nema trenutka, dana, noći, da se nesjetim...sad bi imao toliko, ili bilo bi ovako, ili onako...
dok bude mene bit ce i sjećanja, jer to su vam  znate ona sjećanja koja nikad ne zaboravljate
 drage moje budimo jake i izdržimo zajedno
 
Znam da sta god je od boga dragog nam je,
treba imati mnogo vjere,i molit Allaha dragog za sabur




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uh sva sam se naježila..


Veliki je gubitak tvoj, odnosno vaš i ne da se opisati riječima.. želim vam da osjetite aBd čari roditeljstva ubrzo..

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:16:30   
Happy
Nemam riječi.... Meni se desilo sa  4.5 mjeseca... Nije mu bila određena nafaka... Samo sabura od dragog Boga i vremena....

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:20:11   
emy
neznam sta drugo da kazem
osim toga da budete hrabre

zao mi je, niko takvo sto nije zasluzio
ali cudne su sudbine ljudi
samo ne gubite nadu i vjeru u  Boga i sebe

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:22:35   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Happy

Nemam riječi.... Meni se desilo sa  4.5 mjeseca... Nije mu bila određena nafaka... Samo sabura od dragog Boga i vremena....



Draga Mani Nejrina i moja priča su iste.
Sabur!
Tako mi je žao!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:27:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tuzno... pretuzno
Mani... uz tebe smo user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:28:27   
malecka60
Moja prva beba je umrla dan pred porod u 9. mjesecu zbog nepaznje ljekara. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko nije to dozivio da izgubi dijete, ne moze ni razumjeti kako je to.
Hvala dragom Bogu dobili smo drugu bebu, ali svaki put kad ga uzmem u ruke sjetim se prve. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jos uvijek ne mogu ucestvovati u dubljim razgovorima o bebama, tesko je.

Ne daj Boze nikom.

Najveca bol je kad roditelj dozivi da izgubi dijete.


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:43:40   
mamyca
Zao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ne daj Boze nikome.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 15:44:08   
ziki
Nemam riječi kojima bih mogla da iskažem žaljenje. Ne kaže se za džaba Bože po redu jer nema ništa gore od toga. Morate bit hrabre i nastavit dalje sa vjerom u Boga.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 16:03:09   
nesanica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pretuzno.....

Samo sabur Mani!!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 16:16:40   
Happy
IZVORNA PORUKA: ziki

Nemam riječi kojima bih mogla da iskažem žaljenje. Ne kaže se za džaba Bože po redu jer nema ništa gore od toga. Morate bit hrabre i nastavit dalje sa vjerom u Boga.



Svi mi kažemo po redu... ALi to je "naš" red, a Božiji je nešto drugo... Ipak On zna najbolje i zašto što je nešto loše ipak je dobro po nas...

Čuvaj se i drži se...

Ipak je puno lakše ovdje na forumu,pogotovo kada ti osobu koju i ne znaš (mamy2) kaže da imamo iste priče... Hvala vam na svemu....


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nema ništa goreg
11.11.2008 16:24:28   
beni29
Zao mi je u potpunosti suosjecam sa svim zenama koje su prosle kroz taj pakao i naravno mi nikda ncemo moci osjetit taj bol koji vi osjecate. Samo hrabro mora se nastaviti dalje.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nema ništa goreg
25.11.2008 0:09:06   
adannn

Suosjećam sa svim ženama koje su to doživjele i zaista sada dok ovo čitam šaljem vam svima zagrljaje podrške jer to ne znam kako je ali mogu zamisliti kada je moja djevojčica bolesna ili samo kada se zakašlje ja se brinem a kamoli da joj nešto bude...Zaista samo beton od čovjeka sve ovo preživi ali koliko psiha ostaje čitava to je pod upitnikom.ŽAO MI JE user posted image user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nema ništa goreg
9.1.2009 9:41:36   
dana3
prije mog rodjenja moja mama je izgubila trogodisnjeg sina koji se ugusio u obliznjem jezercetu.Amir se zvao.danas poslije 35 godina od tog dogadjaja,ne prica o tome i nikad nije.sve sto znam o tome cula sam od tate rahmetli.svaki momak,covjek koji je izgubio zivot u ratu oplakan je od moje mame,svako stradalo dijete isto i samo onda tiho kaze da bog bude u pomoci majkama da prezive bol jer prezaliti nikad nece....ona nije

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:16:47   
ellla
Mislila sam da se ne može desiti meni, ali desilo se... prije osam dana sam  rodila svoju malu djevojčicu i bila presretna, poslije devet mjeseci čekanja i osluškivanja svakog bebinog pokreta, devet mjeseci radovanja, dočekala sam da vidim moju bebicu... Spustili su mi je na stomak, bila je sićušna, sa crnom kosicom... Odnijeli su je, a da je nisam stigla ni zagrliti, govoreći da će sve biti u redu, da postoje neki problemi sa adaptacijom na vanjske uslove, ali da će biti u redu. I ni jednog trenutka nisam pomislila da se može nešto loše desiti, mislila sam: "Pa dobro, beba je tek rođena, teška je svega 2,300..." i bila sigurna da će mi ubrzo donijeti moju bebu, moju malu Unu (tako se trebala zvati). Osam sati nakon poroda proglašena je smrt... Uzrok smrti je nerazvijena trbušna dijafragma, usljed čega je prilikom bebinog razvoja došlo do miješanja trbušnih i plućnih organa, pluća se nisu razvila, pa beba nije mogla samostalno disati... Već osam dana slušam priče kako je sve to sudbina, kako će biti djece, važno je da sam ja dobro, a pri svakom spominjanju sudbine kao da mi sipaju sol na ranu... Znam, ne misle ljudi ništa loše, ali svaki put kad spomenu sudbinu, mene nešto presječe... I najteže mi je pitanje "kako si", kažem dobro sam, jer ne znam šta bih drugo rekla, a ja znam kako mi je. Ne postoje riječi koje mogu opisati kako mi je, da opišu ovu prazninu i tugu... Nedostaje mi, jako jako mi nedostaje, a nisam je stigla ni upoznati, ni zagrliti. Jedina utjeha mi je moj muž koji je bio uz mene sve ove dane i dijelio sa mnom moju bol, našu bol. Sad još samo mogu čekati da vrijeme uradi svoje i nadati se da ću jednog dana dočekati da zagrlim svoje dijete.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:20:52   
andji
naravno da ćeš dočekati draga moja,ja ne znam šta bih ti rekla...'žao mi je' zvuči samo kao fraza,ali ne daj se imaj vjere,i doživjećeš svoje dijete kad tad,doživjećeš da ga zagrliš,mada rane i praznina uvijek ostajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ellla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:22:31   
M kao Mama
Draga moja Ella, na žalost pa si morala da se baš uključiš na ovoj temi, vidim da si nova. Draga moja tebi i tvom mužu, želim puno snage da nekako preživite to sto vam se desilo. Roditelj sam i znam da nema veće tuge, neko kad majka izgubi svoje čedo.


(odgovor članu ellla)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:25:45   
tea lana
tuzno,pretuzno citam i placem.ABD slijedeca trudnoca prodje lijepo i ti ces sa svojim dijetetom koracati kroz zivot.Od srca ti zelim.
Sad vjerovatno ne postoje rijeci utjehe ali trebas odbolovati uzeti vremena koliko ti treba i onda se sabrati i nastaviti zivjeti ako nista onda radi te druge bebe koja tek ceka da bude donesena na ovaj svijet. i uljepsa zivot tm i tebe.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:32:48   
HanaBana
Jednostavno na ovakva zivotna desavanja uvjek ostanem bez rijeci.
Sva rijec je suvisnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:37:25   
Zoe
IZVORNA PORUKA: tea lana

tuzno,pretuzno citam i placem.ABD slijedeca trudnoca prodje lijepo i ti ces sa svojim dijetetom koracati kroz zivot.Od srca ti zelim.
Sad vjerovatno ne postoje rijeci utjehe ali trebas odbolovati uzeti vremena koliko ti treba i onda se sabrati i nastaviti zivjeti ako nista onda radi te druge bebe koja tek ceka da bude donesena na ovaj svijet. i uljepsa zivot tm i tebe.



potpisujem sve što je rekla tea lana, rane su presvježe, a tebi i  tm želim sve najbolje.. 

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 14:44:39   
anitaMO
draga ella ne postoje riječi utjehe ,mogu ti reći samo da budeš hrabra i jaka.žao mi je što ti se to dogodilo.ne mogu ni zamisliti kako boli.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 15:06:04   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Neka Vam dragi Bog podari saburauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 15:24:34   
mamy Sabina


draga ella ne postoje riječi utjehe ,mogu ti reći samo da budeš hrabra,jaka i da vam dragi Bog podari sabura
Ovakve stvari me tako pogode,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 17:40:51   
Nanni

svaka riječ je suvišna..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 17:54:31   
beni29
Draga moja Ella

Mislim da je svaka rijec suvisna i da samo ti znas kako ti je ami ipak mi mozemo suosjecati sa tobom.

Mozda nije bas prigodan trenutak da te pital ali tvoj ginekolog kako nije vidio na ultrazvuku da nesto nije u redu sa bebom. Izvni ako sam te povrijedila nije mi bila namjera ali mozda te je mogao postedjeti ove patnje i zalosti kroz koju sada prolazis.

Velika pusa i samo hrabro

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Nanni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *