|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:01:38   
Nunichi
Draga Ella ne postoje rijeci utjehe ,mogu ti reci samo da budeš hrabra i jaka,da se ne predajete tvoj muz i ti...
Suosjecam s vama i saljem vam mnostvo zagrljaja podrske. user posted image user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:06:44   
simba
Stvarno mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image zbog toga.Ruzno je to i cuti a kako je tek onom kome se to desi.Eto cujem ovde u blizini zena izgubila cetveromjesecnu bebu sad dok je bio ovaj snijeg.Isla sa dijetom u narucju ,auto naislo njoj se okliznulo i ispala beba iz ruku na mjestu mrtva.....Sva sam se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad sam to cula...Kako je majkama koje izgube svoje dijete to samo one znaju ,nedao Allah nikom a mi mozemo samo suosjecat..Niko nezna sta ga sutra ceka...user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:09:45   
mamyca
Draga Ella jako mi je zao,user posted image user posted image znam da nema nikakve rijeci koja bi ti pruzila utjehu sada,ali ne daj se,zajedno sa svojim muzem ti to mozes i moras prebroditi.Zelim vam srecu i saljem vam puno zagrljaja i podrske.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:13:18   
najjda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je ....

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:27:47   
lamka
Draga Ella mislim da ne postoje te riječi kojim bih ti mogla pruziti utjahu i da ti olaksam tvoju bol barem malo. Samo se nadam da ces uz podrsku svojih najmilijih uskoro barem malo biti lakse jer pretpostavljam da je to bol koja jako tesko prolazi.



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 18:50:05   
le_ella
zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: nema ništa goreg
23.1.2009 20:28:45   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da Dragi Bog zamijeni tvoju tugu osmjehom i onim sto je najbolje za tebe i tvog muza...

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 0:26:44   
merimaa
Dok nemas djete kao da neznas, sta je strah, briga i bol, a isto tako i dragost, ljubav i radost! Nyah ovo si jako lijepo rekla!....

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 0:45:01   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jako mi je žao user posted image ne znam sta da kazem
 zelim ti brz oporavak i da sve to prebrodisuser posted image
bice dijece aBd.
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 0:56:53   
Visnja RR
pretuzno user posted image
draga Ella neka Bog tebi i tvom muzu da snagu da preobrodite te teske truntke... i da sto prije rodis svog andjela koji ce sadasnje suze zamjeniti smjehom i srecom...
ljubim te i budi jaka


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 1:12:20   
stella
jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
budite hrabri jer zivot mora dalje,nadam se samo da cete se sto prije malo oporaviti,a znam da nikad necete zaboraviti svog malog andzela.
i zelim vam od sveg srca da jednog dana docekate roditeljstvo i sve lijepe strane koje ono pruza.a do tada budite jaki.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 1:29:54   
MELLI
Cijeli dan razmišljam šta da ti kažem,ne mogu naći riječi.Znam da boli,i ne postoji ništa što bi moglo umanjiti bol.
Tako mi je žao i najiskrenije suosjećam s tobom.Voljela bih da ti mogu pružiti više od riječi podrške.
Nadam se da će vrijeme ublažiti tvoju bol,a do tada ti i tvoj muž budite utjeha jedno drugom.
Pretužno mi je ovo šo ti se dogodilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislimo svi na tebe.Budi jaka i izdrži ovo teško životno breme.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 17:36:25   
ellla
IZVORNA PORUKA: beni29

Draga moja Ella

Mislim da je svaka rijec suvisna i da samo ti znas kako ti je ami ipak mi mozemo suosjecati sa tobom.

Mozda nije bas prigodan trenutak da te pital ali tvoj ginekolog kako nije vidio na ultrazvuku da nesto nije u redu sa bebom. Izvni ako sam te povrijedila nije mi bila namjera ali mozda te je mogao postedjeti ove patnje i zalosti kroz koju sada prolazis.

Velika pusa i samo hrabro


Na uzv je beba izgledala normalno i normalno se razvijala. Problem je što dr. na uzv nije mogao vidjeti takvu anomaliju, niti postoji u BiH neko ko bi otkrio ovakve anomalije u razvoju unutrašnjih organa (znaš i sama kako izgledaju kontrole svakog mjeseca, prati se prije svega srčana akivnost, razvoj kičme, glave, eksremiteta, plodna voda, položaj..., ali ne i unutrašnji organi, koje sa opremom koja se koristi u BiH ne mogu vidjeti). Izgledalo je da se beba sasvim normalno razvija, dok se nije rodila. Odmah po rođenju su nastali problemi, jer nije mogla samostalno disati. Osim toga i da je problem otkriven ranije, trudnoća bi bila u već poodmakloj fazi, pa bi ishod bio isti.

Hvala svima koji su uz mene i želim vam da nikad ne doživite nešto slično ovome.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 17:46:44   
Anoniman
zao mi je iskreno i od srca user posted image user posted image user posted image
divim ti se na snazi i volji da podijelis sa nama svoju tuznu pricu
neka ti dragi Bog podari sabur i snagu za dalje... uz tebe smo sve i saljemo ti jedan topli zagrljaj

(odgovor članu ellla)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 17:54:40   
Lorna
kaosto nase zenice vec rekose, zaista ne postoje rijeci, ali iskreno i od srca mi je zao sto ti se to desilo! Zivot ide dlaje, i otvorice ti nove puteve i mogucnosti, smao hrabro! S nama mozes da podijelis svoju tugu i strah, uvijek ces naici na rijeci utjehe ovdje!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 18:27:47   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ella, jako jako mi je žao! To je tako tužno! Želim tebi i tvome mužu da što prije nađete utjehu i snagu za dalje! Od srca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 20:17:53   
adannn

Draga Ella,strašno mi je žao.Znam da ti je teško ali mi smo tu da te podržimo.Nadam se da će ti značiti sve ove naše riječi utjehe i da će ti barem malo biti lakše...ali ti moraš nastaviti da živiš.Biće još bebača živih i zdravih ako Bog da,to ti želim.Puno sreće i strpljenja da ti i tvoj muž to prebroditeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 22:29:30   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Draga  Ella, pretuzno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka rijec je suvisna. Molim dB da  tebi i tvom muzu  da snage za dalje.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 22:48:20   
nikita
Draga zao mi je,isplaci se ,nemoj potiskivati bol u sebi...sad ti je najgore...iako ovo nikad neces zaboraviti s vremenom ce biti lakse.Ne daj Boze vise nijednoj zeni da to osjeti!!!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: nema ništa goreg
24.1.2009 22:51:52   
medavi
user posted image tesko iskusenje ...sta reci ...zao mi je iskreno ...skupite snagu bodrite se medjusobno, jedno drugom ste utjeha....sve najbolje ubuduce od srcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: nema ništa goreg
25.1.2009 9:33:05   
žana o8
Draga Ella, plačem, nema ti šta reći,, jer su riječi prazne,  želim te zagrliti.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: nema ništa goreg
29.1.2009 11:23:12   
orhideja
draga Ella nemam rijeci samo mogu reci zao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: nema ništa goreg
31.1.2009 16:54:56   
simba
hm dali da vjerujem da je to sudbina il su ipak doktori krivi za sve?...
Prije par dana culi smo tu vijest.Od mogMM tecisna (djevojcica u 7 -moj god) umrla je kako kazu prirodnom smrcu.Ali ne ....Mozda ste vec cule za ovaj val stomacne gripe .Djevojcica je povracala tu noc i doveli su je u hitnu.Dali su joj infuziju. I posto se smjena zavrsavala sestrica je povecala brzinu na infuziji. Pustili su je kuci i doktorica ju je primila na pregled.Djevojcica je plakala i zalila se da je stomak boli koji se napuhao od cega ....user posted image
cim je doktorica pritisnula stomak sva voda (pitanje je otkud voda) je krenula na usta i mala je umrla.....To je bila velika zalost.Zao mi tetke sto je imala samo nju od dijece i eto gotovo othranjenu a sada niko je nemoze utjesiti.....A prije nje je imala jos jedno dijete koje je umrlo i trecem mijesecu..... zasto......Tko je kriv..Niko nevjeruje da je djevojcica umrla prirodnom smrcu i to u bolnici gje su joj trebali pruzit pomoc.... Dali je moguce da su joj dali infuziju na pogresno mijesto.....Nekad me bude strah i otic ovim nasim doktorima sve vise je .....neznam nemogu pisati vise danebi rekla nesto.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: nema ništa goreg
31.1.2009 17:02:27   
mamyca
Zao mi je stvarnouser posted image user posted image user posted image ,ali ko ce znati?Mozda je i do doktora,danas vise nista nije sigurno,pa ni odlazak doktoru nazalost.Samo daj Boze snage svakoj majci koja je izgubila svoje dijete.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: nema ništa goreg
31.1.2009 17:41:59   
simba

IZVORNA PORUKA: mamyca

Samo daj Boze snage svakoj majci koja je izgubila svoje dijete.user posted image

i ja to kazem


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *