|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 18:13:25   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja još ni jedna cm nisam izgubila.
Baš tužno. user posted image

Sačekaj makar 20 dana da prođe, paš' vidjet.


Ti za mjesec 7 cm, ja ovim tempom nevu ni za godinu toliko.user posted image


Pa teze je tebi skinuti 4 nego meni 8, ti si strartala s manje maščobe :D

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 18:32:35   
Hanady RR
Ja odmaram nahodah se pravo.....hocu sa curama u setnju kasnije valjda nepreskocim turu vecerasnjuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 20:39:34   
canim

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: DM

Ima li koristi da se nabave one tajice za celulit/znojenje i co?
Gdje , koliko?
Vidjeh da imaju na top šopu, ali mi se ne daju onolike pare "za isprobati"user posted image

Ma kakvo znojenje, nema to veze.

Imala sam ja nekad davno nekakve afroditine, samo te jos srklet fata u njima, po meni su beskorisne, ne znam ni sta mi bi da ih kupim user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 20:49:34   
lila25
ee zene ja bih htjela neke laganije vjezbe za noge jer od CR mi je proslo 5 mj ne bih smjela jos uvijek pretjerivati niti vjezbati trbusne...sta preporucujete i da kako da sklinem ovaj vas rezim moze li se skinuti sa neta na stik pa da mm moze pustati na plazmi

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 20:51:03   
Mya_81 RR
Ne znam sad tacno sta ti je ok za vjezbanje, mozda da na you tube upises bas ono sto hoces. A preko torenta kad skines onda mozes dalje na stik pa na tv.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:00:46   
palachinken

IZVORNA PORUKA: lila25

ee zene ja bih htjela neke laganije vjezbe za noge jer od CR mi je proslo 5 mj ne bih smjela jos uvijek pretjerivati niti vjezbati trbusne...sta preporucujete i da kako da sklinem ovaj vas rezim moze li se skinuti sa neta na stik pa da mm moze pustati na plazmi

Ovo naše ti ne bih preporucila, osim ako nisi bas bila fit i sportski tip prije trudnoće. Mozda neki od ovih laksih programa, tipa ovaj
https://www.youtube.com/watch?v=bSZj19AUU5I
pa kasnije da ides sa intenzivnijim

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:05:15   
Hanady RR
Ma prerano za bilo sta zaistauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:06:52   
Hanady RR
Ja nocas ni bu ni be...sad bi trebala al nemam kad fakat...fok se sad razletim po kuci i imama neke fondat dinosauruse zapocet nemam gdje crnju uguratuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:11:56   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja nocas ni bu ni be...sad bi trebala al nemam kad fakat...fok se sad razletim po kuci i imama neke fondat dinosauruse zapocet nemam gdje crnju uguratuser posted image


Cuj nemas gdje crnju ugurati user posted image Ne vjerujem ti user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:12:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja nocas ni bu ni be...sad bi trebala al nemam kad fakat...fok se sad razletim po kuci i imama neke fondat dinosauruse zapocet nemam gdje crnju uguratuser posted image


Cuj nemas gdje crnju ugurati user posted image Ne vjerujem ti user posted image

Sram te bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:14:45   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja nocas ni bu ni be...sad bi trebala al nemam kad fakat...fok se sad razletim po kuci i imama neke fondat dinosauruse zapocet nemam gdje crnju uguratuser posted image

Ja sam sw danas skršila po kući, djeca upravo zaspala, neću ni mrdnuti, evo na stolu kafa i knjiga, tako ću dok ne zaspim.
crnjo halali.user posted image
Sutra ću ranije. ABd user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
24.12.2014 21:56:00   
MicoTico
Ja sam danas radila Pure Cardio koji sam trebala juče ali nisam), pa nadoknađujem.
Malo sam se zeznula, jer sam , čim sam došla s posla i svojima dala ručak, počela vježbati. Onako izmorena, odvela M na trening, dok je ona trenirala, ja obišla pola centra tražeći neke hlače, ali ono trčeći, da stignem po nju. I onda me ona zamoli da odemo na klizanje, a ja ne znam klizati. Elem, i tu se u golu vodu pretvorim. Imala na kraju cardio x 3.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 9:08:01   
palachinken
Pure Cardio mi je nadraži, nema ponavljanja, samo goni naprijed user posted image
NE znam kako vas, ali meni je gori recovery i oni kleti čučnjevi i spuštanja, a sve polako.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 9:09:58   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: palachinken

Pure Cardio mi je nadraži, nema ponavljanja, samo goni naprijed user posted image
NE znam kako vas, ali meni je gori recovery i oni kleti čučnjevi i spuštanja, a sve polako.

ista sam ti, najviše volim Pure cardio,a Recovery me slomi (danas mi je na redu, preskočila sam dan, pa poremetila red, a to ne volim)

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 9:26:18   
Mya_81 RR
Jedva cekam da pocnem vjezbati!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 9:26:21   
Hannica
A ja opet više volim recovery, meni srce hoće sa iskoči od pure cardia.user posted image
Nekad me strah za mene.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 9:28:10   
Mya_81 RR
Ja sam tek pravu upalu dobila nakon recovery-ja user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 11:20:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

A ja opet više volim recovery, meni srce hoće sa iskoči od pure cardia.user posted image
Nekad me strah za mene.user posted image

istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 23:06:58   
MicoTico
Okasnih nešto, imala dragu gošću, kontala sad ću uraditi vježbe, ma ipak neću. prekasno mi.
Sutra ću taj Recovery, ionako nisam luda za njimuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 23:13:10   
Hanady RR
Ja sam stugla veceras. Al sam bogami jedva....i umor ima i kraj sedmice stize...al neodustajemmmmmuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
25.12.2014 23:20:41   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja sam stugla veceras. Al sam bogami jedva....i umor ima i kraj sedmice stize...al neodustajemmmmmuser posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
26.12.2014 9:48:55   
palachinken
Nisam sinoć radila. Zagledali se u film i kad je zavrsio, 11 sati, kasno mi bilo. Zato cu se danas rasturiti!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
26.12.2014 10:02:08   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: palachinken

Nisam sinoć radila. Zagledali se u film i kad je zavrsio, 11 sati, kasno mi bilo. Zato cu se danas rasturiti!

user posted image
I ja imam plan takav, pa ćemo vidjeti.
nema "smetača" po kući, pa ću se zadatiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
26.12.2014 13:13:22   
palachinken
Nego, dobre smo mi, evo držimo se, jedino Mya zbog sisitisa morala privremeno odustati, ali Hanady, Hannica i nas dvije ćemo izdržati. Valjda ima još koja da radi (imaju ove sa drugim vježbama doduše) pa ako ima, nek se javi, ljudi smo! user posted image

Vidjela sam u sportvisionu sportske grudnjake lonsdale, čak su i sniženi 40% pa mozda odem uzeti.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Insanity workout - krv, znoj i cardio
26.12.2014 13:18:43   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: palachinken
Vidjela sam u sportvisionu sportske grudnjake lonsdale, čak su i sniženi 40% pa mozda odem uzeti.

ja bih ti rado proslijedila svoje, nikad koristila nisam, ali maleno tiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *