Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
RE: Posljednji pozdrav sestri naše leona81 3.1.2015 12:38:43
klemzi
Moje najiskrenije saučešće Beskrajno mi je žao
_____________________________
Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :( Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3 Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.
RE: Posljednji pozdrav sestri naše leona81 14.1.2015 12:33:02
leona81
hvala svima pomogle ste mi samim tim sto ste mislile na mene, i sa mnom dijelile tugu...dobila sam zaista milion poruka, hvala vam na svakoj,...i na iskrenim rijecima, i na razumijevanju...ljubim vas sve
_____________________________
29.04.2013-29.10.2013...184 days For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Setnja sa porodicom teacher75
Voli li vas muz set_ati sa vama i bebom? Moj bas ne voli, mrsko mu, vise voli odmarati kod kuce ili s nama sjediti u kaficu, a ja se bezveze osjecam kad sama set_am sa bebom i vidjam parove s bebom:(
Voli (75%) Ne voli (25%)
Broj svih glasova: 135
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!