|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 10:51:32   
teacher75
apartman koji se sastoji od spavace sa bracnim krevetom i jednim lezajem i dnevne s trpezarijom i kuhinjom gdje ima jos jedan kauc na razvlacenje. balkon s pogledom ja more i parking uz kucu. drugi red kuca od mora. 40 eura u sezoni. poslacu ti kontakt na pp ovih dana. na poslu sam pa nemam kod sebe sad

< Poruku je uredio teacher75 -- 8.3.2016 10:52:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5351
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 10:57:07   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

apartman koji se sastoji od spavace sa bracnim krevetom i jednim lezajem i dnevne s trpezarijom i kuhinjom gdje ima jos jedan kauc na razvlacenje. balkon s pogledom ja more i parking uz kucu. drugi red kuca od mora. 40 eura u sezoni. poslacu ti kontakt na pp ovih dana. na poslu sam pa nemam kod sebe sad



super je to posalji jer nam je bas bitno da imaju dvije sobe HVALA user posted image imal balkon terasa jer mi je to najbitnije da imam gdje popit kahvu navecer kad djeca spavaaju i zapaliti :))) PRIORITET user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5352
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 11:20:08   
Blue rose RR
Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5353
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 11:27:39   
škorpija
kažu ove godine u Hrvatsku , već prebukiranu stiže i 200.000 rusa, naš aprtman u sreseru je već rezervisan čitavo ljetouser posted image , stvarno Hrvatska je sad prebukirana, ostaje nam samo mrski Neumuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5354
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 11:32:55   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)user posted image

Albanija ;). Meni se Budva ne svidja. Ok mi je kad sam.solo bez djece :). Vise mi je za provoda. Al, eto, mozda i grijesim.
Kako god, bitno je da vam bude lijepo

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5355
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 11:36:40   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mi se prekontavamo, posljednjih dana, između Albanije (Sarande) i Crne Gore (Budve)user posted image

Albanija ;). Meni se Budva ne svidja. Ok mi je kad sam.solo bez djece :). Vise mi je za provoda. Al, eto, mozda i grijesim.
Kako god, bitno je da vam bude lijepo


Mi smo prošle godine bili u Albaniji, a ove godine nam se svidjela i ponuda na plaži Jaz, u Budvi. (http://www.poseidon-jaz.com/)
Ne bi smo bili u gradu, i izbjegli bi smo krkljanac.

Ali još ćemo da vidimo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5356
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
8.3.2016 11:55:37   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: škorpija

kažu ove godine u Hrvatsku , već prebukiranu stiže i 200.000 rusa, naš aprtman u sreseru je već rezervisan čitavo ljetouser posted image , stvarno Hrvatska je sad prebukirana, ostaje nam samo mrski Neumuser posted image


pa naravno pored situacije koju imamo nije ni cudo

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5357
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 8:49:48   
Visnja RR
Ja prije nekolik dana poslala par upita za ljetvanje i baš se ismijah

U Brelima aprtman 4 +2 noć 180 eura...nisu normalni.... pa drugi apartman isto 4 + 2 ...185 eura.... uz rečenicu...7 i 8 mjesec su zauzeti može prije ili poslije.... rekoh ne može user posted image
Hotel Neptun 7 dana 2.000 eura ...kad sam se zahvalila piuš mi juče da ća mi poslati korigovanu i nižu ponudu.... ko biva ako se upeca dobro je a ako ne, snizićemo cijenu.... user posted image
itd, itd,...itd....
baš su me zabavili user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5358
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 9:16:22   
škorpija
I na bookingu isti juli i avgust gotovo svugdje već zauzeti, ali cini mi se da je sredbji Jadran manje zauzet, juzni je katastrofa i sa cijenama i sa slobodnim mjestima

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5359
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 10:28:37   
Visnja RR
Evo dobih još jean odgovor user posted image plačem

Cijena apartmana (4+2) je 145 € po noćenju za do 4 osobe,
165 € (145 € + 20 € dodatni ležaj) po noćenju za 5 osoba,
185 € (145 € + 2 x 20 € dodatni ležaj) za 6 osoba.

Djeca ispod 7 godina imaju 50 % popusta na dodatni ležaj.
Koliko godina imaju djeca?

U cijenu je uključeno: boravišna pristojba, bazen s masažom, zajednički vanjski plinski roštilj, klima uređaj, bežični internet, zajednička perilica rublja, parking, ručnici, posteljina.


Apartman je novi i ima pogled na more. Udaljen je 150 metara od šljunčane plaže i 10 minuta hoda od centra Brela
.



Zahvalih se uz rečenicu da mi je 150 m od mora ipak predaleko user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5360
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:00:57   
Blue rose RR
E vala se pre*eravaju sa cijenama.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5361
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:17:20   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ima li neko preporuku za Crnu Goru da je blizu plaže, čisto i uslovno za djecu ništa više user posted image


Mi vec par godina idemo u Dobre Vode, cijena pristupacna, smjestaj zadovoljavajuci, vlasnici jako prijatni i drustveni ljudi, kuca drugi red od plaze, privatan parking, prodavnica 50 m od kuce, plaza nije pretrpana. Jedino sta mnoge odbija jeste sto je more valovito u tom podrucju, ali nama to ne smeta. I ove godine ako Bog da idemo u isto mjesto.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 5362
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:18:51   
anitaa
Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5363
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:22:45   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: anitaa

Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.


Koristi tu sreću i zaboravi na Gornje i Donje user posted image

ove godine su najavili najezdu Rusa u CG i CRO....navodno preko 200.000 ..... zato svi divljaju s cjenama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 5364
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:23:35   
ninuska
IZVORNA PORUKA: anitaa

Istina u Hrvatskoj pretjeruju s cijenama, ali s dvoje male djece, (još jedno beba) to nam je najpraktičnije.
...lani zbog pupe propustih ljetovanje, zato sad budna sanjam Tučepe......... ( sreća je da tu imamo besplatan smještaj, "nesreća" je da se radi o Gornjim Tučepima) a nekad su mi bili dosadni, ono sedmica u 6.om od starog godišnjeg, da se napune baterije..Hvar obožavam, ali biće vremena aBd da se maknemo i "malo puno" dalje.

Nasmija me, anita :). Super ti je i to. Sta fali autom sici kad ti je vec besplatno. mi obicno budemo cijeli dan na plazi. Ponesemo sve sto nam treba, a kuci onda na kasni rucak :)

< Poruku je uredio ninuska -- 21.3.2016 11:24:18 >

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 5365
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:40:44   
teacher75
mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5366
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 11:44:26   
ninuska

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image

Kad idete? Mi smo obicno tu u junu i septembru :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5367
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 12:16:02   
anidla

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image



imaju li gdje slike da se pogledaju?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5368
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 12:21:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti user posted image
Al fakat su smješni...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5369
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 12:53:40   
pocahontas
je li iko ikada bio na Hvaru, Vrboska? kakve su plaze u tom mjestu?

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5370
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 13:03:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image

Kad idete? Mi smo obicno tu u junu i septembru :)

od 22.jula do kraja mjeseca

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5371
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 13:05:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image



imaju li gdje slike da se pogledaju?

nemam nazalost. oni imaju samo 2 apartmana za izdavanje tako da nemaju stranicu. al ok je skroz. ako te zanimaju detalji javi se na pp user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 5372
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 13:06:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti user posted image
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5373
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 13:37:02   
škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti user posted image
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu

a šta značli rezervacija, jel se mora nešto unaprijed uplatiti, mi nikad nismo rezervisali, ne želimo provesti sedam kišnih dana na moru user posted image ], a i maća će imazti samo 3-4 mjesrca, zato ne smijem unaprijed rezervisati, šta ako bude ters

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5374
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2016 14:01:43   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi rezervisali nas apartman na peljescu da se na vrijeme obezbjedimouser posted image 40 eura. ljepotauser posted image


Ma i ja sam juče rezervisala kod mojih u Brelima ...Nego malo istraživala druge mogućnosti user posted image
Al fakat su smješni...


jasta. za te pare bih isla u grcku na odmor i to u hotelu

a šta značli rezervacija, jel se mora nešto unaprijed uplatiti, mi nikad nismo rezervisali, ne želimo provesti sedam kišnih dana na moru user posted image ], a i maća će imazti samo 3-4 mjesrca, zato ne smijem unaprijed rezervisati, šta ako bude ters


pa vecina osoba koje rade moraju unaprijed znati kada ce uzeti godisnji pa u skladu s tim i odlazak na more/rezervaciju planirati, bila ti kisa ne bila user posted image
dobro ti si na porodiljskom pa kad ti prahne kazes, e ja bi mogla sad ovaj vikend na more, odoh pa sta nađem tamo user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *