|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
14.7.2009 22:19:44   
sarayka
Dobro bi bilo da forumašice koje su vec bile na moru pišu kako su zadovoljne smještajem i kakve su cijene ove godine (i eventualno br.tel ako je neko zainteresovan)...
Mi razmišljamo i o Crnoj gori -kolegica mi je plaćala suuper apartman 15 eurauser posted image user posted image
jaaako povoljno za ne povjerovati!!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
15.7.2009 22:15:30   
sarayka
Niko nista ne predlaže user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.7.2009 23:05:55   
tea lana
Oprez! Zbog visokih razina UV zračenja na suncu možete izgorjeti već za 10 minuta
UKOLIKO ikako možete, tijekom petka izbjegavajte izlaganje suncu između 10 i 17 sati. Naime, UV indeks koji označava stupanj opasnosti od štetnog ultraljubičastog zračenja tijekom dana iznosit će čak devet od mogućih 11 stupnjeva! To znači da djeca ili osobe s osjetljivijom kožom mogu dobiti opekline već nakon deset minuta izlaganja suncu. Stručnjaci upozoravaju da se tijekom ovakvih dana znatno povećava opasnost od kožnih bolesti poput zloćudnih tumora pa je na sunce poželjno izlaziti samo uz prikladnu zaštitu. Potrebno se namatati kremom s visokim zaštitnim faktorom, nositi sunčane naočale, šešire sa širokim obodom i obući se u što tamniju odjeću. Posebno treba biti oprezan pri odabiru sunčanih naočala, s obzirom da UV zračenje na oči može djelovati jednako opasno kao i na kožu. Naočale s običnim zatamnjenim staklima same po sebi ništa ne znače, potrebno je odabrati naočale koje imaju zaštitu od UV zračenja.user posted image


(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
16.7.2009 23:20:54   
mamma mumi
Mi smo odustali od mora ove godine. kada sam sve skontala, vise cu se umoriti nego odmoriti. Tarik mi je propuzao , sada mu je 10 mj.Nego mi cemo ko Milan i Enis: Kad ga pitaju gdje si bio na moru, kaze on u Doboju samo brate daleko plazauser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.7.2009 9:54:12   
Ilic
Mi smo od 25.07 u TUCEPIMA, 7 dana,  privatni smjestaj (Ivo Cobrnic), prvi put u tom apartmanu, pa cu vidjeti kako ce nam biti...

_____________________________

Jedno zlato imamo, za drugo se trudimo vec dvije godine ali nista...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.7.2009 11:00:11   
Atarka
Mi smo bili pocetkom jula na otoku Pagu i bilo je super, kao i svake godine. Moj tata tamo ima kucu i tu idem kako znam za sebe. Znaci, nije u gradu Pagu vec u jednom manjem mjestu koje je, po meni, puno bolje od samog grada. More je puno cisce, a mjesto mirnije. Ima 3 plaze, a nasa kuca je blizu 2, sve se ide pjesice za 2-3 min. Tata kad izdaje, daje cijelu kucu jednoj porodici za 40-50 eura/dan (ovisi od sezone), bez obzira koliko je ljudi.
Ima veliko dvoriste sa hladovinom i puno smokavauser posted image . Ja sam mu rekla dogodine, aBd, kad dobijem bebu bicu mjesec dana da ne izdaje. Za porodice s djecom idealno, niko ti ne smeta niti te kontrolise, imas kucu za sebe. Nije reklama, vec samo da vam docaram da usporedite.

(odgovor članu Ilic)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.7.2009 14:36:36   
plava72
Mi smo ove godine bili u Dućama (pripada Dugom Ratu ali je samo 2 km od
Omiša) mjesto je idealno za porodicu sa djecom jer je plaža pješčana ,plićak
je 150-200 m a hladovine kad god dođeš.Cijena apartmana 2+1 iznosi 35 e
po noćenju,ko želi da se odmori a djeca da se bez brige igraju ovo je idealno mjesto (ko da pišem oglas user posted image  )

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 12:16:58   
cele.k.
Drage moje imam jedno pitanje.Ima sestru koja zivi u Istri i odavde je 8-9 h autom do nje.Ja planiram ici s bebom krajem augusta taman kad joj bude 5 mj.Sta mislite jel to dug put za nju?Brine me i auto sjedalica koja je od 0-36 mj BREVI al ja nemam dojam da je ono lezeci polozaj kad stavim bebu u njih,nekako imam osjecaj da sjedi.Ima li iko tu sjedalicu i mislite li da ja mogu staviti princezu u nju?  i krenuti na tako dalek put?

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 12:43:03   
Leva
Mi sredinom augusta idemo u Istru. Dalmacije i onog strkljastog bilja mi je na vrh glave a za Istru kazu da je Bosna na moru pa rekoh da i to probam user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 12:51:22   
cele.k.
a koliko ti ima bebica?

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 14:11:33   
Amrino
Evo mene frisko stigla iz Egipta pa samo da podijelim iskustvo i olaksam mozda necije buduce nedoumice...
Ukratko receno- fenomenalno!!!
Nisam ni sanjala da ce nam biti tako super. Svi oni strahovi koje sasm imala razbili su se vec prvi dan.
- Put (let traje oko 3 sata...nesto manje) je 100 puta lakse podnjeti nego drndanje u autu do Jadrana. Na putu do tamo Hamza je pola prespavao a u povratku je cijelo vrijeme bio budan, trcao je po avionu, igrao se s djecom...cirkus.
- klima: savrsena...Temperature su preko 40 ali je klima suha tako da se ne znoji i lako se dise, pusika stalno vjetric tako da je mozda cak i lakse nego ovih dana ovdje
- more: bajkovito...temperatura idealna...dovoljno toplo da odmah zaplivas i ne bojis se hoce li djetetu biti hladno (provodio je i po dva- tri sata u vodi) a osvjezava. Tako je cisto da u plicaku s vama plivaju koraljne ribice...ljubicaste, zelene, zute, tigraste...Zuti pijesak je svuda tako da niti trebaju sandale niti bilo sta drugo, dijete trckara boso...

Smjestaj, hrana, usluga---ma sve za cistu 10 ku!!!

Bilo je mnoooogo bebica, pa cak i onih od dva- tri mjeseca...I mogu vam reci da djeca najvise uzivaju.



< Poruku je uredio Amrino RR -- 24.7.2009 14:13:03 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 14:14:45   
Amrino
IZVORNA PORUKA: cele.k.

Drage moje imam jedno pitanje.Ima sestru koja zivi u Istri i odavde je 8-9 h autom do nje.Ja planiram ici s bebom krajem augusta taman kad joj bude 5 mj.Sta mislite jel to dug put za nju?Brine me i auto sjedalica koja je od 0-36 mj BREVI al ja nemam dojam da je ono lezeci polozaj kad stavim bebu u njih,nekako imam osjecaj da sjedi.Ima li iko tu sjedalicu i mislite li da ja mogu staviti princezu u nju?  i krenuti na tako dalek put?


Po pravilu bi trebali praviti pauze skoro svakih sat vremena i vaditi bebu iz sjedalice.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:03:55   
delfin
Je li bio neko u Crikvenici' Koja je cijena smještaja tamo? Ja sam bila već u Antaliji u junu  (to je bio odmor :)), ali mislila sam i par dana na jadran. Pa eto ako neko zna......

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:06:21   
Anoniman
ja bih vam predlozila Tucepe bila sam tamo prosle god.i super je plus nasli stan blizu mora ma pogled platit se nemozeuser posted image ove god.ce me zaobic zbog bebice al abd budemo zivi i zdravi idemo sledece goduser posted image user posted image mm.ce otic sam da odmori 3,4dana rekao mi donijet vodeuser posted image user posted image lopov corluce mi......

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:12:33   
Adana
Ni mi ne znamo hocemo li ove godine igdje...user posted image
Neko je spominjao Crnu goru, kazu da je more puno cisce, a plaze ljepse nego u Dalmaciji. A smjestaj je 8€ po osobi krevet u sobi. Za apartmane ne znam...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:42:01   
Snjeguljica
Ako Bog da idemo krajem avgusta u Petrovac na moru. Ne znam cijene ove godine, ali prošle je bilo prilično skupo. Sad se iskreno nadam da je ove malo jeftinije. Ali je u Petrovcu prelijepo, ekstra.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:48:27   
cele.k.
al mene brine ta autosjedalica u koju kad se beba stavi vise sjedi nego sto lezi a od 0-36 mjeseci je.ima li ko Brevi sjedalicu da mi pomogne sta da radim

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.7.2009 17:51:05   
Romali
Idi na temu 'autosjedalice'. Ne znam na koju misliš. Imaš li sliku?
Sve one nama izgledaju čudno, ali bebe su jedino u njima sigurne. Odmarajte svako malo i tako to ide.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
1.8.2009 14:23:51   
Doraa
VAŽNO!
Samo da obavijestim žene ako koja još nije našla smještaj sestra mi javila da ima slobodno od 15.augusta-30.augusta.
 
Baška Voda super smještaj: dvije sobe 2+1, kuhinja i dnevni boravak( tv,dvosjed,trosjed,trpezarijeski sto) wc. Super je stvarno blizu plaže i centra 2min. 60eura noć. pošaljite pp da dam broj ako nekom treba. pozz

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
3.8.2009 18:45:41   
anelinos
pozzz drage moje, moje more i ljetovanje se ove godine iskomplikovaloi  prvo rezervisala nesto u Bristu za dvbije osobe 10 dana pa ta osoba otkazala pa ja nazovem gazdu i piotam jel moze da ja dodjem 10 dana i da mise da soba kao jednokrevetna on kaze moze sve se dogovorimo ja kupim kartu a on mene nazove 2 dana prije polaska i kaze da je soba rezervisana cesima jer onice Zaboga ostat 20 dana uzas bila sam tako bjesna a nzudimi kao kraj uagusta pa koji je to bezobrazluk samo... tolkomise hrvatsla zgadila nakon toga nema te popjma i onda vracanje jarter sikiracija.. i sad opet razmisljam iz nova gdje da odem naravno sama jer mije potreban psihicki odmor , jako je naci jednokrevetnu sobu , danas gledala nesto uneumu Hotel Zenit 5 dana polupansion doslo bi me oko 450 km pa me interesuje jel neko bio u Neumu kako je neki mi kazu uzas previse guzva nemas gdje leci na plazi , pa sama neznam sta da radim svaki savjet bi mi dobro dosao ili ako neko zna da neko iznajmljuje jedokrevetne sobe hvala unaprijed..... 

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
3.8.2009 19:11:48   
Doraa
IZVORNA PORUKA: Dina_has

VAŽNO!
Samo da obavijestim žene ako koja još nije našla smještaj sestra mi javila da ima slobodno od 15.augusta-30.augusta.
 
Baška Voda super smještaj: dvije sobe 2+1, kuhinja i dnevni boravak( tv,dvosjed,trosjed,trpezarijeski sto) wc. Super je stvarno blizu plaže i centra 2min. 60eura noć. pošaljite pp da dam broj ako nekom treba. pozz


Pošto nisam u mogućnosti svaki dan pratiti PP evo broj za ovaj apartman ako nekog zanima  +387 61 140 887
 
Ako je protiv pravila foruma ostavljati brojuser posted image molim moderatore da izbrišu post, nisam baš u toku s pravilima(nemam vremena čitati sorry)


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
4.8.2009 9:07:59   
tea lana
mene interesuje ove sto su bile kako je za pusenje smije li se na plazi zapaliti cigaretauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
5.8.2009 16:43:38   
Daja_sa
user posted image user posted image user posted image ...tea lana smijes...barem smo mi znali zapaliti na plazi...i oko nas je bilo dosta raje sa cigaretomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
5.8.2009 16:50:31   
Misica84

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Evo mene frisko stigla iz Egipta pa samo da podijelim iskustvo i olaksam mozda necije buduce nedoumice...
Ukratko receno- fenomenalno!!!
Nisam ni sanjala da ce nam biti tako super. Svi oni strahovi koje sasm imala razbili su se vec prvi dan.
- Put (let traje oko 3 sata...nesto manje) je 100 puta lakse podnjeti nego drndanje u autu do Jadrana. Na putu do tamo Hamza je pola prespavao a u povratku je cijelo vrijeme bio budan, trcao je po avionu, igrao se s djecom...cirkus.
- klima: savrsena...Temperature su preko 40 ali je klima suha tako da se ne znoji i lako se dise, pusika stalno vjetric tako da je mozda cak i lakse nego ovih dana ovdje
- more: bajkovito...temperatura idealna...dovoljno toplo da odmah zaplivas i ne bojis se hoce li djetetu biti hladno (provodio je i po dva- tri sata u vodi) a osvjezava. Tako je cisto da u plicaku s vama plivaju koraljne ribice...ljubicaste, zelene, zute, tigraste...Zuti pijesak je svuda tako da niti trebaju sandale niti bilo sta drugo, dijete trckara boso...

Smjestaj, hrana, usluga---ma sve za cistu 10 ku!!!

Bilo je mnoooogo bebica, pa cak i onih od dva- tri mjeseca...I mogu vam reci da djeca najvise uzivaju.





I mi smo bili poecatak Mai u Egiptu - Hurghada.
Hotel Dana Beach Resort, 5*, All inclusive. Predobro bilo, ogrovan hotel, ali super i za porodice s malom bebom. mogu samo preporuciti. Mi smo se za 0 dana maksimalno odmorili. Samo sto smo mi iz Berlina nekih 5 sati letili!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.8.2009 1:00:29   
milenium
evo nikako ja da se javim ovdje.mi smo išli prošli ponedjeljak i bili 5 dana. Planirali smo u apartman u promajnoj ili makarskoj ali smo na kraju završili s kućnim prijateljima koji su nas pozvali da skupa idemo u njihov stan u makarskoj.i oni imaju malu bebu pa je taj odmor više ličio na umor.nikako da nam djeca spavaju u isto vrijeme,naš budio njihovo i njihov naše dijete.da još nadodam da nije htio jesti,ni spavati,nikako se nije mogao naviknuti na novo okruženje.kad smo došli kući koda se preporodiouser posted image

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *