|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Migrena, glavobolja
13.10.2010 15:47:39   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala Nedi na mišljenju al ja kako znam malena od moje prijateljice nije doživjela udarce u glavu, još ću je pitati al mislim da nije user posted image


Ne znam šta bih ti rekla...udarci u glavu su opasni a djeca kad su mala često se udaraju u glavu. Zato kad se moj maleni udari u glavu meni sve loše dolazi, a imam osjecaj da se samo u glavicu i udara.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 14:57:55   
Apotekarka
Opet ja i glavobolja tu je 7 dan,ni xiclav ne pomaze,prije mjesec tocno bolila i prestala i sad opet,svako jutro ispusem nos par puta ali et boli li boli,najvise mi godi kad se ugrijem dobro,najvise me boli oko obrva i kad saginjem glavi malkice nos a pomalo me pocele boliti i vratne zile i malo na zatiljku te gornji dio ledja ramena  e sad sumljam da su i sinusi i neko zakrcenje u vratu zato sutra odoh doktoru pa sta bude...bas mi je dojadilo a i ovo vrijeme ubi,od srijede sam u 2 smjene user posted image user posted image  pa vjerovatno ne stignem otici sve snimiti ali moram nesto poduzeti...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:02:33   
Skvo RR
Ako te glava boli prilikom saginjanja to su ti sinusi.

E, sada ja bi ti iskreno preporucila ulje eukaliptusa. Ja imam svjecnjak gore se naspe voda, par kapi ulja eukaliptusa i dole svjecica...stvarno je izvrstan lijek za sinuse, a i generalno za glavobolje. Ti mozes kupiti ulje i nakapati u topliju vodu i inhalirati se. POmaze i da sljepoocnice namazes sa po kap ovog ulja.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 18.10.2010 15:03:07 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:04:05   
muaaa
Mene je prosle sedmice 5 dana bolila,od tableta sam zeludan unistila pa me sada i zeludac boli.Migrenu imam od 2000 godine.Promjene vremena strasno uticu,a sada je vrijeme pogodno za migr.Nalaze sam radila sve sem CT glave.I to sam trebala uraditi ali lani je bilo vrijeme H1N1 pa se nisam usudila u kliniku ici.I tako je to ostalo.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:06:54   
Apotekarka
Ljetos dok je grjalo nije me bolila kako su kise nastupile hao boli e kad glavu saginjem ne mislim da je migrena i kad na stranu naglo okrenem glavu,imam neko pharmamedovo etericn ulje strah me se napariti da ne bude jos gore,nikakva tableta ne šomaze malo mi je analgin jucer umanjio bol

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:12:50   
muaaa
Pa i mene na takav nacin boli glava.i slepocnice i kad pravim nagle pokrete,imam i mucnine,povracam a ljetos me zabolila mozda 2 puta.Meni je dok.rekao da je migrena samo da uradim nalaze da se vidi zbog cega dolazi.A adekvatnu terapiju nemaju za migrenu.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:14:04   
muaaa
Probala razna ulja,kreme, tablete......ali nista dok sama ne prodje a to je po nekoliko dana.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:14:55   
Apotekarka
Ma nekako mi predugo 7 dana znam da sinusi mogu zezati od 10-21 dan a migrena obicno 3 dana...nikad me glava do ove godine nije bolila...a znam za migrenu zamracen prostor,lezanje i tko podnosi nomigren

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Migrena, glavobolja
18.10.2010 15:17:39   
muaaa
Neznam sta da kazem,ti opet doktoru lijepo pa ces znati sta da radis,jer i ja sam isla i rekao mi ono sto napisah. 

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Migrena, glavobolja
19.10.2010 1:13:54   
aazra
Ja godinama imam uzasne probleme s glavoboljom..S obzirom da jos uvijek dojim ne zelim da pijem tablete (inace mi pomaze samo kofadon) ali nekad je bas neizdrzivo - najgore je probuditi se ujutro s glavoboljom a moras na posaouser posted image user posted image user posted image user posted image Ne pomaze ni kafa nista ja nemam ni apetita a na kraju dana pojavi se i mucnina. Pomaze samo odmor ali i to je tesko sebi priustiti sa malim djetetom...Zato uzivajte vi koje sa tim nemate problema i budite sretne sto je tako - ne znam da li za ovo ima lijeka ali u neku ruku je kao epilepsija - nikad ne znas kada ce te iznenaditi. Meni je migrena prosle godine skoro pokvarila prvi rođendan i saamo se nadam da se to nece desiti i sutra, tj danas....u principu potrefi me kada se s necim mnogo opteretim (na psihickoj bazi) ili kada su nagle promjene vremena...Mozda bih trebala posjetiti Torabijauser posted image

_____________________________








(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Migrena, glavobolja
19.10.2010 1:17:23   
Adana
A jesi li probala analgin ili paracetamol? Mislim da bi to povremeno mogla popiti i da nece smetati Bilalu... Zao mi je sto imas problema sa tim...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Migrena, glavobolja
19.10.2010 1:24:19   
aazra
Da probala sam ali ne pomaze...Nema veze mila kofadon je ionako stetan, cula sam. Mozda je najefikasnije sredstvo protiv glavobolje ali je i stetan pa bolje da se odviknem od njega.

_____________________________








(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Migrena, glavobolja
20.10.2010 9:39:40   
Apotekarka
Isla sam doktoru radi glavobolje...po svim simptomima veli sinusi produzio mi xiclav,kaze terapije kod sinusa od 7-10 dana,5 nista kaze ako mi ne bude bolje da snimim sinuse iza nedjelje i eto spricam se aqua marisom jutros sam ustala i s bolnm tonzilamauser posted image ,kaze doktor da mi i kompjutor povecava bolove i eto...suti i trpi i pij antibiotike kod kojih me pocine boliti zeludac tko je pio xiclav 1000 zna kakve su to prave konjske tableteuser posted image ,i mozda su mi ovi moji lč se uzbunili od upale sinusa

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Migrena, glavobolja
20.10.2010 9:58:19   
Skvo RR
Ukljuci uz Xiclav, prolife.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Migrena, glavobolja
17.11.2010 13:52:46   
Crvena
Vec  drugi dan imam migrenuuser posted image

Vise ne znam sta da radimuser posted image

Skvo ko ti je ustanovio Aura migrenu?
Moze preporuka, sta si radila od nalaza?

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Migrena, glavobolja
17.11.2010 14:11:54   
Skvo RR
Radila sam pretrage na neurologiji, Kosevo

Transkranijalni dopler i EEG.

Meni su simptomi bili tipicni...pa su prije pretrage vec sumnjali na auru.

Isla sam i privatno dr Mirojevicu, koji ima Neuropsihijatrijsku ordinaciju "Kabinet za EEG, epilepsiju i glavobolje, u hrasnom.

Mogu ti poslati broj pp/om.


< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.11.2010 14:12:44 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Migrena, glavobolja
17.11.2010 15:38:58   
Crvena
Hvala skvo, nasla sam njegov broj na internetu. Samo jos treba da se nakanim otici.
Moja se migrena javlja tokom menstruacije, a pracena je povracanjem.
Ponekad mi dodje da skinem ovu moju glavu user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:38:09   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Ben 10

Mene ne boli,ali imam neki pritisak na potiljku čim očekujem promjenu vremena...Ja većinom popijem kofadon i mirna sam,vrati me iz mrtvih ,ja tako kažem.Ja mislimda je meni poslije drugoga poroda malo izraženije.Inače mi je tlak dobar ,a nisam ni anemična nikada bila ,čak mi je i u trudnoći željezo u granicama normale bilo.Prepisujem sve drugoj anesteziji i cr.



Isto ovako i to mi bas bas smetauser posted image user posted image user posted image Kad me muz izmasira bude mi lakse, ali mrzim kad mi se ovo desi.... Par dana samsuper, pa onda ovo.... Inace, imama problema s vratom i s kicmom. Jako lose spavam i veoma malo, ne znam kad sam se naspavala 5 sati u komadu... I puno boravim za kompjuterom....  Ali kako se rijesiti ovog pritiska koji ne boli nego smeta....

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:41:09   
Anoniman
sporty...ti bi trebala ovo kupiti
user posted image

ovo sada inace i fizioterapeuti koriste...moja pokojna nona je ovo cudo imala...fakat je odlicno...mi se na moru otimamo kada dodjemouser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:42:56   
bebbe RR
Evo, da "prijavim" da mene već par dana muči glavobolja, tačnije, skoros cijelu sedmicu, mijenjajući intenzitet, a prije toga sam bila mjesecima OK.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:48:05   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: dadada

sporty...ti bi trebala ovo kupiti
user posted image

ovo sada inace i fizioterapeuti koriste...moja pokojna nona je ovo cudo imala...fakat je odlicno...mi se na moru otimamo kada dodjemouser posted image


Hvala je li to nesto kao tens.... Ono stavis na ramena, vrat bilo gdje.... De mi malo pojasni molim te i gdje ima kupiti i koliko kostauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:49:02   
Anoniman
znaci da je nesto "u zraku"...meni je zlo koliko me boliuser posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:52:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: dadada

sporty...ti bi trebala ovo kupiti
user posted image

ovo sada inace i fizioterapeuti koriste...moja pokojna nona je ovo cudo imala...fakat je odlicno...mi se na moru otimamo kada dodjemouser posted image


Hvala je li to nesto kao tens.... Ono stavis na ramena, vrat bilo gdje.... De mi malo pojasni molim te i gdje ima kupiti i koliko kostauser posted image user posted image

ma ja...zalijepis na kozu...na bolno mjesto ove "pimpeke" (ne znam kako da ih nazovem...a nemrem kontati)...imas par brzina...kod moje none 3..i imas 3 nacina rada...ja sam ih nazvala...mrave, crve i stipkanjeuser posted image ...pojma nemam ni gdje ima za kupiti...vjerovatno u apotekama...a ni koliko kosta

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:53:42   
Hanady RR
mene boljela sinoćuser posted image
al ja znam do čega...
uzela knjigu da čitam a stina štampa a djeca mi ne daju cvike pred njima da nosim...nisma ih navikla...i aj skinem cvike i 200 stranica išlitam...
jedva sam se glavobolje koratisala...


a sporty ovo ima kod nas u apotekama kupit oko 130 Km jeuser posted image
i da zove se tens aparatuser posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 10.12.2010 21:54:14 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Migrena, glavobolja
10.12.2010 21:54:00   
sporty mamaa
To mi je bila terapija za vrat, tens, ultra zvuk i vjezbeuser posted image user posted image Ja misli isto da bi mi onaj relax pomogao al sve mi nesto poskup. Ako neko zna gdje ima kupiti taj od 30 km samo druge marke molim da mi javi na pp... Hvala... P.s. i da pomogne mi tusiranje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *