|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:31:56   
amra_sa
Ben10 čula sam da glava u predjelu potiljka boli kad se povisi pritisak.
Šta ti je, što plačeš, jel zbog bola u dojci ? Ja isto imam neku cistu u dojci već godinama, tačnije 2002. sam je napipala. Mehmedbašić mi je davno rekao da se radi o fibroadneomu, Melika Klančević mi je prije 2,3 godine rekla nešto drugo, elem ništa opasno. I ja sam ludila kad sam ga napipala, a u posljednje vrijeme samo mi neki bolni čvorići niču pod pazuhom, pa nestanu. Nemam vremena ni da razmišljam o njima, a da ti pravo kažem ni ne želim. Moja prijateljica je isto imala bol u jednoj dojci, prepala se, međutim kad je otišla na UZ sve bilo ok. Da budeš mirnija idi kod dr-a , i probaj da ne paničiš.
Bebo, ja stalno navlačim zavjese,odgovara mi sve to što si nabrojala, ali nemam vremena uvijek za taj ugođaj, može biti da imam migrene ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:34:45   
Ben 10
Isla sam jutros na uz ,imam neke hormonske cistice ,tako mi je rekao.Detaljniji pregled za godinu dana.Ja cu za tu godinu cisto da poludim ,ovo me je snaslo bas.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:41:29   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Isla sam jutros na uz ,imam neke hormonske cistice ,tako mi je rekao.Detaljniji pregled za godinu dana.Ja cu za tu godinu cisto da poludim ,ovo me je snaslo bas.

a budale žene smiri se ovo je OT...da je sta opasno ne bi sigurno čekali godinu da te ponovo pregledaju...nego ti ako nisi sigurna u tog ljekara podhitno se naruči privatno plati 50 km i mirne savjesti uživaj jer to nije ništa opasno...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:44:36   
Ben 10
Znam da sam budala ,hvala sto me napomenu ,ali n emogu protiv sebe.
takva sam emotivna.
Idem poslije praznika kod privatnika jos jednom.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 30.4.2013 23:45:40 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:47:15   
amra_sa
Jako puno žena ima te ciste ... Fakat mislim da nemaš razloga za paniku obzirom da ti je rekao da se radi o cistama, ali ako će ti biti lakše idi po još jedno mišljenje, tako sam i ja radila. A na UZ dojki nisam išla oko 3 godine.
Nego razumijem ja tebe potpuno, jer sam isto tako paničila, i ko zna možda ću opet (ne daj Bože) ...
Da je nešto alarmantno rekao bi on tebi.
Kad sam ja išla na Koševo kod jedne DR prvi put da mi uradi UZ, billo ljeto, a ona uzela onaj aparat pa po grudima i sve govori uhhhhhhhhhhh pa uhhhhhhhh ... Ja bila i prošla, kontam u sebi šta je sad, šta li je vidjela ... I kad je završila ja je pitam, molim vas samo mi recite šta mi je, je li rak ... A ona me ošinu pogledom ko biva kakav rak, a meni bi krivo pa reko što govorite uhhhhh ... Kaže ona vruće mi ... Malo je falilo da me srčani strefi zbog tog njenog uhhhhhhh.
Nego da ne začatavamo ovdje, mislim da ima negdje tema o dojkama ...


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:50:23   
Ben 10
Pisala sam ja vec danas na toj temi.
Hvala na podrsci...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Migrena, glavobolja
30.4.2013 23:53:41   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Pisala sam ja vec danas na toj temi.
Hvala na podrsci...


Nisam vidjela, potražiću temu. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Migrena, glavobolja
27.5.2013 13:33:04   
mama75
Zadnjih mjesec dana pijem Magnezij 375 ( od Dietpharma) i prilicno mi pomaze. Nemam vise one svakodnevne "male" migrene i samo 1x sam imala tezi napad ( 3 dana trajao). Inace sam imala skoro svaki dan glavobolje, svaki dan sam pila tabletu ( cim osjetim da mi pocinje bol jer me strah da se ne pogorsa). Ovaj Magnezij sadrzi: Mg, C vitamin i B6 ( koji sam i ranije uzimala sam, ali nije bilo nekog efekta).

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Migrena, glavobolja
27.5.2014 10:45:46   
Mamica24
Masallah nigdje nikog...

Mene evo nekoliko dana "boli glava" al ono tupo i nekako napeto.. Zeljezo mi je ok.. Pritisak ok..

Eh jedino bila sam malo duze na suncu i propuhu ovo dana..

Paracetamol ne pomaze pih cisto srnj.. Neofen mi coek popio tako da cu morati u apoteku..

Doktoru narucena tek za osam dana a do tad ko zna mozda i papke otegnem :-)

Vrat mi je nekako ukocen pa sam malo radila vjezbe..

Eheto.. 29 godina a kao da mi je 69 :-\ odoh store prati!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Migrena, glavobolja
28.5.2014 15:07:58   
Adana
Samo da kažem, ne znam jeli negdje spomenuto, da sam čula da ljudi hvale tablete Nomigren od Bosnalijeka... Posebno kod onih jakih migrena... Pa eto, mooooožda nekome i pomogne ako zatreba...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Migrena, glavobolja
28.5.2014 15:20:12   
muaaa
Meni jedino Neofen forte pomaze kod migrene...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Migrena, glavobolja
28.5.2014 22:51:34   
Alannah
Imam migrene preko 10 godina,redovno jednom do dva puta mjesecno u trajanju od 2-3 dana,od cega dva dana sam kao mrtva.Imam osjecaj da neki lijek pomogne koji put,pa vise ne djeluje.Pila nomigren,brufen,voltaren,paracetamol,caj od lavande.Magnezijum redovno pijem.Nekoliko puta koristila sam i Imigran sprej,on je bio super dok je djelovao,prestala bi migrena u roku od pola sata.Sad dojim i ne pijem nista posebno,ponekad brufen,ali uglavnom ni to ne pomaze,spavam,povracam,placem od bola kad je napad.Elem,rekose mi svi da ce prestati ili smanjiti se kad se porodim,medjutim nista od togauser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 212
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *