|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odredjivanje ovulacije
2.10.2012 10:11:33   
cele.k.
hvala.a danas?

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Odredjivanje ovulacije
9.10.2012 12:33:55   
Aiša
Može li ovulacija biti recimo 10-11 DC, ako je ciklus u prosjeku na 28 dana?

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Odredjivanje ovulacije
9.10.2012 16:03:12   
cele.k.
joj,ja mislim da moze,al posto i ja imam milion nejasnoca vezanih za odredjivanje ovulacije ja koristim trakice jer ja sama sebi ne mogu izracunati

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Odredjivanje ovulacije
9.10.2012 16:28:54   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Aiša

Može li ovulacija biti recimo 10-11 DC, ako je ciklus u prosjeku na 28 dana?

može

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Odredjivanje ovulacije
10.10.2012 13:50:41   
cele.k.
a mene zanima kad stvarno treba imati odnose.ja sam koristila trakice i na njoj su mi s epojavile 2 crte,ja sam imala odnose tu noc i sutra navece.kolegice mi kazu da sam trebal abar jos 2 put aimati odnos.pa koliko ustvari traje ovulacija?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 18:03:19   
ellene
Drage zanima me dali se ovulacija događa točno 14 dana prije mjesečnice, jer sam mjerila bazalnu temperaturu, i kad se dogodila promjena, računala sam da ću dobiti za 14 dana, a ustvari sam dobila 2 dana ranije, to bi onda značilo da je ovulacija bila kad nije bilo nikakvih promjena u temperaturi... user posted image

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 18:05:52   
vjestica
ne događa se ovulacija tačno 14 dc,sve je to individualno
mjerenje bazalne temperature je puno pouzdanija metoda

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 18:08:43   
zvončica
Ja znam da sigurno imam ovulaciju kad mi se pojavi onaj prozirni rastezljivi iscjedak....i u zadnje vrijeme mi je oko 11-12 dana ciklusa...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 21:40:25   
Kikitown
Ja sam taj iscjedak prvi puta ugledala ovaj mjesec :) do sada nisam ni znala da ga zapravo nisam ni imala user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 22:18:06   
Andy_Bec23
Kikitown a sto se nejavis u novembru?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.11.2012 22:28:01   
malenaa
sad sam narucila na ebayu set, bazalni toplomjer ( pokazuje dane ovulacije) uz njega dodje i neki grafikon tabela koju pratis i poredis rezultate, i 30 ovulacijskih trakica i 10 testova za trudnocu. sve to me kosta 40km.
a prije sam trosila duplo na trakice samo svaki mjesec.
pa eto da probam i s tim... ovaj toplomjer mi djeluje jako zanimljiv

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Odredjivanje ovulacije
22.11.2012 15:32:52   
cele.k.
ma trakice su najbolje rjesenje.da mi nije bilo njih ne bi mogla odrediti plodne dane.koristila sam ih i evo sad sam trudna 9 sedmica

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Odredjivanje ovulacije
22.11.2012 17:40:23   
ellene
Ma ne, pogrešno ste me shvatile, ne 14 dan ciklusa, nego negdje sam pročitala da 14 dana poslije ovulacije treba doći menga... Meni je došla 12 dpo

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.11.2012 14:42:34   
Lellaa
drage moje upravo sam se ukljucila u forum, malo sam citala i zelim se ukljuciti.Imam mnogo pitanja user posted image
Nadam se da ce mi neko brzo odgovoriti, meni su mestruacije svakih 28-30 dana,prosla je kasnila pa je stigla 34 danuser posted image odlucila sam ovaj mjesec kupiti test za ovulaciju i to Ovu Gnost Premium koji sam jucer radila tj.11 dan od ciklusa, imam jos jedan i ne znam hocu li veceras uraditi drugi ili da sacekam jos 2 dana kad bi trebala biti ovulacija user posted image .

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.11.2012 17:52:24   
Lellaa
Ima li koga, sta da radim zene user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.11.2012 19:06:29   
Lellaa
Uradila sam i drugi test koji sam imala, sad sam totalno zbunjena obe crtice su mi jednake tj.iste boje znaci li to da je ovulacija u toku ili mora biti jedna znatno jace boje,jel ima ko iskustva sa ovim testovima?user posted image da mi malo pojasni user posted image user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.11.2012 19:56:31   
Andy_Bec23
Draga u sljedecih 12- 36 sati od pozitivne trakice nastupa O moj savjet ti je danas sutra i preksutra akcija i sretno ....user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Odredjivanje ovulacije
28.11.2012 20:23:41   
Lellaa
Hvala draga na brzom odgovoru,
nadam se da je to ovulacija pa da vidim da li cu tako ostati user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Odredjivanje ovulacije
29.11.2012 12:23:40   
Maja1309
Malenaa jel možeš poslati link s ebaya gdje si to naručila.

Htjela bih i ja početi mjeriti BT, jel mi možete reći jel se mjeri od prvog dana vještice

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.11.2012 10:21:55   
Aiša
Maja, ja sam mjerila od prvog dana user posted image , mada možeš i čim prođe početi. Ujutro kada se probudiš (u isto vrijeme svako jutro), prije ustajanja iz kreveta izmjeri BT i bilježi u kalendar, ja sam se registrovala na Fertilityfriend, i onda prateći BT možeš se nadati user posted image ili znati da će vještica opet doći (u vrijeme kada bi i trebala).

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.11.2012 10:22:18   
Aiša
Maja, ja sam mjerila od prvog dana user posted image , mada možeš i čim prođe početi. Ujutro kada se probudiš (u isto vrijeme svako jutro), prije ustajanja iz kreveta izmjeri BT i bilježi u kalendar, ja sam se registrovala na Fertilityfriend, i onda prateći BT možeš se nadati user posted image ili znati da će vještica opet doći (u vrijeme kada bi i trebala).

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Odredjivanje ovulacije
30.11.2012 10:27:20   
malenaa
evo link sa ebaya- odredite samo sebi koliko cete cega (ovulacijskih trakica koliko testova za trudnocu) plus dobijete bazalni toplomjer i grafikon posalju na mail.

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Odredjivanje ovulacije
11.12.2012 8:24:14   
Maja1309
MAlenaa aj molim te pošalji mi link s ebay-a (trakice, tetić...) budući isti ne vidim da si gore navekla, please
thx


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.12.2012 15:23:14   
ljiljo
Moze li mi neko malo pojasniti ove plodne dane, inace sam uvijek mislila da dobro određujem ali ovaj mjesec me zbunio, u novemb. sam dobila 11-og, u decem. 06.12 i ja sam racunala da su mi plodni 11 i 12 dan tj. 16.12 i 17.12 zbog duzine ciklusa, e jesam li dobro potrefila inace su mi redovne i u tom perodu kad sam mislila da su mi plodni dani smo ja i mm akcijali user posted image ali mi se onda desilo da 19-og osijetim probadanje u desnom jajniku, i kontam jeli moguce da mi je 19-og bila ovulacija tek? Nadam se da ovo sto sam napisala ima smisla, pa ako ima neko please da mi objasni nisam valjda fulila ovomjesecnu ovulaciju?

Unaprijed hvala user posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Odredjivanje ovulacije
21.12.2012 17:57:41   
enaaa
da se i ja malo ubacim na ovu temuuser posted image

Kao prvo nista nisam koristila od svega sto ste navodile gore, osim sto sam ovaj mjesec pocela sa macinom travom i vrkutom. Obicno sam racunala plodne dane na plivinom kalendaru, e sad je meni problem sto mi se user posted image poremetila od septembra, tj. od kada radimo na user posted image , prije je uvijek dolazila 26/27 dan, i samo jednom je kasnila 3 dana, a tada svakako nisamo ni radili na user posted image , pa na to nisam ni obracala paznju sto kasni, tako da sada nekada dodje 28/29 dan. Neko je spomenuo da li moze O biti 10/11 dan, ja sam ovaj mjesec bas tu sluz primjetila i to par dana, i nije mi se pojavila 15-tog kad mi je plivin kal. pokazao, vec puno ranije, mada sam primijetila da je 16-tog bilo opet al jako malo, pa sad kontam mozda je to zbog macine trave, al eto, vidjet cemo krajem mjesecauser posted image

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *