|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 0:15:34   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Maida28

Vlazne maramice samo za van, za guzu, za ruke, ma to uvijek imam u torbi od kad se Merjem rodila.


Mamina cura, upoznala sam ti svekrvuuser posted image


A sveki mi je glavna podrskauser posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 9:11:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vlazne maramice su stvorene za bebe ne za lutke...
a kako djeluju na genitalije.. pa bas onako kako treba... umirujuce ...zato i koristim Sensitive...
svaka mama zna koje odgovaraju njihovim malim guzama...
a sto se tice nasih genitalija naravno da se ne peru sapunom nego opet onim sredstvom kojim treba ..a to je npr. INTIM gel za intimnu njegu...  user posted image  i budemo ciste i mirisljave i bez ikakvih infekcija user posted image
ne mjestajte babe i zabe user posted image



potpisujem


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 9:39:30   
Skvo RR
Mi koristimo Nivea Soft and Care.
Meni malo smetaju mirisi od ostalih maramica, pa cak i Nivea Sensitive..mi ne gode....A od pampersovih mi se povraca....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 9:41:08   
andji
Draga Višnja upravu si,a dobro svi mi znamo da se u svakoj temi pomiješaju žabe i babeuser posted image user posted image user posted image A razlika izmedju žutog i narandžastog molfixa,meni je,u mirisu..ovaj drugi zna mirisat i sat vremena poslije kad izvadim jednu vlažnu maramice...jednostavno odlične su..samo što ih kod nas u Doboju ne drži svaki market..ali onda obično ima pampers sensitive

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 10:18:25   
Anoniman
Molfix su mi super maramice još sad dođu kao gratis uz pelene. user posted image Volim te akcije. Violetine su mi gotov pa suhe.
I ja sam za to da se pere beba al koliko moja user posted image kaki prehladio bi se od silnog pranja. Malo kasnije dok još malo ojača onda ćemo pranje ali ipak su nam maramice neophodne...

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 10:21:33   
andji
i ja volim da baš maramice budu vlažne,a ne onako polu suhe..a Sergeja perem samo kad se baš ukaki do pola ledja,kad definitivno ne mogu to odradit maramicama..do sad je sve bilo ok...ma živio ko je izmislio vlažne maramiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 11:06:34   
Hannah

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vlazne maramice su stvorene za bebe ne za lutke...
a kako djeluju na genitalije.. pa bas onako kako treba... umirujuce ...zato i koristim Sensitive...
svaka mama zna koje odgovaraju njihovim malim guzama...
a sto se tice nasih genitalija naravno da se ne peru sapunom nego opet onim sredstvom kojim treba ..a to je npr. INTIM gel za intimnu njegu...  user posted image  i budemo ciste i mirisljave i bez ikakvih infekcija user posted image
ne mjestajte babe i zabe user posted image


Ne koristimo vlažne maramice osim kad se ukakimo do guše, pa ih upotrijebimo prije pranja ili kad smo negdje gdje nisam u mogućnosti skvasiti vatu vodom.
Vlažne maramice su pune hemikalija, možete čak očistiti šporet od masnoće njima. Sve se te hemikalije talože na koži bebe i prolaze kroz nju. Ustvari meni nije jasno zašto neko ne proizvede vlažne maramice sa vodom. Ustvari na jednim nivea piše Pure water, a tamo mirišu ko da si ušao u Sam shop.
Što se tiče brisanja ruku i lica maramicama, bolje je da je prljavo, zdravije je da beba pojede zemlju nego da oliže ruku obrisanu vl. maramicama.
Što se tiče gelova za intimnu njegu, njih ginekolozi ne preporučavaju, kažu da je najbolje prati se samo vodom, a sapuni pogoduju nastanku bakterija i gljivica.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 11:14:57   
mišur
Ja koristim Nivea Soft and care i nekako su mi se najbolje pokazale...
Dobre su mi i Becutan..
Koristim ih svaki dan, kad se upiški, a kad se ukaki maramicama ga samo obrišem i idemo na pranje...

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 12:02:39   
tweety
Ja koristim Babylove plave maramice i super sam zadovoljna.Kad se beba ukaki obrišem je pa onda operem.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 13:58:20   
Crvena
Koristi ih samo kada smo van i to nivea soft&care

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 19:36:43   
remzy
Mi koristimo Molfix vlazne maramice (ovo novo pakovanje-svjetlozelena naljepnica)super su ,a i lijepo mirisu,ali to je iskljucivo kad smo vani ,kad smo kuci peremo bebinu guzu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 20:33:26   
Amrino
Ja koristim Violetine sa kremom ali samo da malo "pokupim" prije nego sto operem user posted image .
Ugl. perem samo vodom ali ponekad moram i sapunom (Nivea sa dozerom...ono kao kupka za sve) jer se ovaj toliko ukakinja da mu koza ostane zuta ako operem samo vodom user posted image user posted image user posted image .
Dugo sam koristila DM zelene ali mi je Violeta super samo zbog prakticnog pakovanja...Sve ostale mi se odljepljuju...
Sto se tice mirisa...najbolje mi mirisu one Nivea Pure....heheheh sto su lafo od vode....E da mi je onakav parfem. user posted image
Maramice nosim sa sobom svugdje...rer npr. kada ga vani hranim sav se uljepi...
Vlazne maramice mi inace najvise sluze za skidanje fleka, brisanje mrlja sa tepiha, brisanje masnoce sa sporeta tako da su definitivno puuuune hemije. (za tu svrhu kupim one Violetine jeftine digi...nesto...).
U kuci je voda zakon a kada izadjemo obrisemo rukice i maramicama...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 20:51:42   
aazra
Ma joj ne znam sad se zabrinuh mi ih bas puno koristimo..Iako gledam da lice operem prokuhanom kamilicom nekad uzmem i one maramice za lice, DM-ove plavo pakovanje..

A sad to za vodu pa ponekad se ipak moras oprati necim "konkretnim" mislim da ne bih mogla zamisliti da se ne tusiram samponom za intimnu njegu jednom dnevno.

Inace beba mi ima osip oko usta pojma nemam od cega je stalno perem igracke vidjet cu sta ce reci pedijatrica nadam se da nije od "babylove" user posted image

_____________________________








(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 21:36:18   
Blue rose RR
Mi koristimo bepantenove maramice, i to samo za skidanje veeelikih mrlja po guzi. Ispiremo se vodom i to je to.
A kada krenemo vani ponesemo ono malo pakovanje nebitno kojih maramica vlažnih da joj brišem rukice, od prljavštine.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 21:58:44   
Anushka
ma i ja koristim jako puno tih maramica, svakakve smo probali, ni na jedne nije bilo reakcije, hvala Bogu, a najdraze su nam bepanten i violetine i jako lijepo ociste pa nije bilo potrebe za kupanjem nakon maramica.. i osvjezimo se ponekad i lice, i glavicu kad se oznoji isl a mazemo se stalno i izdasno, nikad nije imao ojeda osipa isl ali pogotovo ako stavimo ove jednokratne pelene namazem ga da ne zulja, a tako ga i izmasiram, i uzivamo oboje.. i kupamo se samo jednom dnevno a nekad ni toliko, jos nije bilo potrebe za vise (a kako je dobro grijanje u Ze samo bi se razbolio bojim se).. a dobre su i za obrisati sto, bljucotine, isl ma i ja cestitam onome ko ih izmisli

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 21:59:49   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja koristim Violetine sa kremom ali samo da malo "pokupim" prije nego sto operem user posted image .
Ugl. perem samo vodom ali ponekad moram i sapunom



Violetine su mi najbolje i najljepše mirišu. Trenutno imam Pampers Sensitive i u porođenju sa Violetom su mi odvratne. Što kaže Skvo, povraća mi se od njih. Vraćam se Violeti čim se riješim Pampersa.


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 22:01:47   
Emina*
Probajte Pampers baby fresh...  Meni predivno mirisu...

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 23:02:05   
sarayka
Koristimo Violeta Aloe vera maramice i ima ih samo kao malo pakovanje...Najbolji je a i odgovara nam jer inače vrlo rijetko koristim vlažne maramice...

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 23:11:02   
neki
Sarayka,dobro me podsjeti,pravo su dobre,ja ih koristila za sebe,bas ima ih kao malo pakovanje...Moracu ih opet kupiti,ja i zaboravila na njihuser posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vlazne bebi maramice
24.3.2009 23:26:46   
Saraya
Nivea Pure i Pampers Senzitive( moje curice se od svih ostalih osipaju, pogotovo Violetine ili Molfix, pa cak i od Babycare...user posted image )

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 8:16:39   
Hannah

IZVORNA PORUKA: aazra

A sad to za vodu pa ponekad se ipak moras oprati necim "konkretnim" mislim da ne bih mogla zamisliti da se ne tusiram samponom za intimnu njegu jednom dnevno.



Evo draga ja se ima tri godine nisam oprala ničim osim vodom, (za ostatak tijela koristim sapun) vjeruj mi da to što se moraš oprati nečim što pjeni i miriše samo stvar u našim glavama, a pitaj svog ginekologa o gelovima za intimnu njegu ili potraži na internetu...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 12:15:28   
lilyca
ja koristim samo Johnsons one roze a iz njeamcke sam bila dobila neke neznam nazivznam da je zeleno pakovanje i da su sa kamilicom, njima sam bila pravo zadovoljna. kad ne mogu naci johnsons onda uzmem pampers senzitive...

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 16:03:42   
Suzana
Dugo koristili Violeta Soft Lotion, a posljednji mjesec Pampers Sleep&Play.
Inace maramice koristimo samo kada piske i kada smo vani, a kada kakimo, uvijek se operemo.




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 18:11:13   
stella
Pampers Sleep&Play inace koristimo.
A sada smo u dm dobili gratis Pampers Sensitive sa kutijom 63 kom.
I super su.
Koristimo ih kada nam trebaju.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vlazne bebi maramice
25.3.2009 18:25:34   
neki
Stella to u dm-u uz pelene gratis maramice ili sta?

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *