|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.1.2011 21:53:48   
Niobe
Sanjala sam da je neki djecak tukao Adriana i ja naisla i vidjela to, oborila ga na zemlju i rekla da kaze svojoj mami da cu mu svaki dan sjec po jedan prst i slat joj u koverti ako opet pokusa user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.1.2011 22:00:37   
Lalana
Ti si samo pod dojmom od teme moje dijete tuce drugu djecu, al ti je kazna user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.1.2011 22:14:42   
SdZ
Ja sam sanjala da mi je muz umro i da je zakopan kraj mog oca. Boze, zalosti i tuge. Da se nisam probudila, umrla bih od tuge.user posted image
I danas smo se malo posvadjali, je l' san imao neke veze s tim, ne znam.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: da li snovi djeluju na vas
12.1.2011 23:10:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ja sam sanjala da mi je muz umro i da je zakopan kraj mog oca. Boze, zalosti i tuge. Da se nisam probudila, umrla bih od tuge.user posted image
I danas smo se malo posvadjali, je l' san imao neke veze s tim, ne znam.



Ljepotice na hajr insaallah.Da ta svadja bude tumacenje sna i nista drugo.I najbolje je takve snove nikome ne pricati i doviti da Allah da hajr.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 129
   [Obrisana poruka]
12.1.2011 23:28:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.3.2011 7:53:13   
SdZ
Drage moje, meni se vec dugo ponavlja jedan san. Imam osjecaj da ga sanjam svako vece. Desava se to da se mm i ja rastajemo, svadjamo, a uzrok tome je jedna osoba koja je mm jako bliska(nije sveki). Ona je uvijek tu, uvijek zbog nje se jedno na drugo ljutimo, a ona se samo podsmijehuje.
Sta reci na ovo? Uvijek se probudim jako tuzna. Moze li ovo nesto znaciti?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.3.2011 9:18:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Drage moje, meni se vec dugo ponavlja jedan san. Imam osjecaj da ga sanjam svako vece. Desava se to da se mm i ja rastajemo, svadjamo, a uzrok tome je jedna osoba koja je mm jako bliska(nije sveki). Ona je uvijek tu, uvijek zbog nje se jedno na drugo ljutimo, a ona se samo podsmijehuje.
Sta reci na ovo? Uvijek se probudim jako tuzna. Moze li ovo nesto znaciti?

Svadjate li se inace zbog te osobe?Ako je i u stvarnosti tako...ja bih se pripazila nje u svakom slucaju.Distanca :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.3.2011 13:54:48   
koka i po
ja cesto sanjam.pretezno su to nekakvi nedefinisani snovi bez odredjene radnje i znacenja.
zadnji put sam sanjala svog brata...nisam dugo...
sjecam se svakog detalja...bio je u bolnici a ja sam se grcevito borila da mu nadjem krv i da ga spasim.malo smo i pricali.nedostaje mi puno.ujutro sam mu proucila fatihu.nesto razmisljam...sve bi bilo drugacije da je on tu.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.3.2011 14:57:04   
sabinos
ja posljednjih nekoliko godina cesto sanjam vozoveuser posted image nekad su to ruzni snovi,ono kao sudar i slicno,a nekad su ok.stvarno ne mogu dokuciti zasto.nisam se cesto vozila vozom,nemam nikog da radi na zeljeznici,ne zivim blizu zeljeznice...user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: da li snovi djeluju na vas
14.3.2011 21:17:52   
SdZ
Svadjate li se inace zbog te osobe?Ako je i u stvarnosti tako...ja bih se pripazila nje u svakom slucaju.Distanca :).


Nismo se svadjali zbog te osobe, ali jeste ta osoba mene jako povrijedila i ja sad s njom iskljucivo pricam zbog mm(reda radi) jer mu je ta osoba bliska.
Stvarno su mi strasni ti snovi. Ja imam osjecaj da kroz snove mi se zeli reci da ta osoba nam ne zeli dobro, ali opet ne znam. Boze nas sacuvaj!

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: da li snovi djeluju na vas
16.3.2011 7:46:01   
SdZ
Drage moje, meni se vec dugo ponavlja jedan san. Imam osjecaj da ga sanjam svako vece. Desava se to da se mm i ja rastajemo, svadjamo, a uzrok tome je jedna osoba koja je mm jako bliska(nije sveki). Ona je uvijek tu, uvijek zbog nje se jedno na drugo ljutimo, a ona se samo podsmijehuje.
Sta reci na ovo? Uvijek se probudim jako tuzna. Moze li ovo nesto znaciti?


I opet ti ludi snovi, o moj Boze. Sinoc u malo drugacijem izdanju, ali opet se radi o rastavi.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: da li snovi djeluju na vas
16.3.2011 8:31:00   
maja78 RR
Da se ti nisi optretila, osjecajna si i ta te osoba povrijedila i naravno da onda mislis kako je protiv tebe, a onda ljudski mozak svasta smisli

pokusaj malo da se rasteretis, da ne mislis o njoj

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: da li snovi djeluju na vas
16.3.2011 15:36:22   
scarlett
Ja jako često u zadnjih par godina sanjam prirodne katastrofe i rat (iako nisam bila veći dio rata tu), ostalo je nedefinisano ili uspijevam uglavnom sama da protumačim, ne vjerujem tuđim tumačenjima, jer mi se u presudnim trenucima pokazalo da nisu tačna.
Često sam čula kažu da kao kad sanjaš nekog da je umro, produžiš mu život. Ja sam sanjala da je osoba umrla i nakon par sati to se i desilo iako nije bilo nikakvih drugih naznaka da se to može desiti osim mog sna.
Ove prirodne katastrofe i rat me pravo smaraju,sve mi se čini kao neko upozorenje, nemam pojma...user posted image user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: da li snovi djeluju na vas
25.8.2011 10:33:57   
InLove
Ja sanjah neku vece da sam rodila trojke, dvije curice i djecaka user posted image
Sta god to znacilo, ja ne smijem mm da se priblizim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: da li snovi djeluju na vas
25.8.2011 10:40:56   
M kao Mama
uh, itetkako utiču na mene, jer dosta snova izađe mojihna javu, stoga se bojim svohi snova,

i ja često sanjam moju mamu da je umrla, a ona nije na ovom svijetu već punih 15 godina, to pripisujem tome da mi nedostaje i sve ostalo.

Prije izvjesnog vremena legnem da uspavam L. i zaspem sa njom sanjam da sam na 20 spratu i da me voda stiže i ganja isto kao onaj cunami, probudim se sva u goloj vodi i kažem na hair i na dobro ne sviđa mi se san, sutradan mi se desilo nešto jako ružno, tačno sam znala da će se nešto iz tog sna izroditi . I tako biloje još slučajeva da mi jednostavno na san dođe kao neka uzbuna ili opomena da će mi se nešto desiti.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: da li snovi djeluju na vas
25.8.2011 10:50:03   
zeze
Mene je strah sanjati user posted image . Stvarno mi se u 90% slucajeva snovi ostvari ili ono sto predosjetim. Sinoc sam sanjala da mi je Naida padala, kotrljala se po stepenicama sa 4. sprata pa sve do ulaza. Vristala sam u snu i na kraju je samo ustala i pogledala me nije se povrijedila. Boze na hair user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: da li snovi djeluju na vas
25.8.2011 12:16:27   
klemzi
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Drage moje, meni se vec dugo ponavlja jedan san. Imam osjecaj da ga sanjam svako vece. Desava se to da se mm i ja rastajemo, svadjamo, a uzrok tome je jedna osoba koja je mm jako bliska(nije sveki). Ona je uvijek tu, uvijek zbog nje se jedno na drugo ljutimo, a ona se samo podsmijehuje.
Sta reci na ovo? Uvijek se probudim jako tuzna. Moze li ovo nesto znaciti?


I opet ti ludi snovi, o moj Boze. Sinoc u malo drugacijem izdanju, ali opet se radi o rastavi.
user posted image user posted image user posted image
Sad ću ja malo o psihoanalizi user posted image user posted image user posted image Freud kaže da sanjamo ono što priželjkujemo ili ono čega se pribojavamo. Stoga, vjerovatno ovo često sanjaš zato što se podsvjesno bojiš istoga. Postoji i vjersko tumačenje snova, lijepi snovi su od Allaha dž.š. a rušni od šejtana. Kada sanjamo nešto ružno, treba pročiti euzubilu tri puta. Ma nemoj mi se sikirati mala moja!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.10.2011 18:50:10   
SdZ
U zadnje vrijeme sanjam slican san. Rodila sam sebi jako lijepu djevojcicu i presretna sam zbog toga. Cak sam jedno vece sanjala i sam cin radjanja, porod, ali sam ju tako lahko rodila bez imalo muke. Malo sam trazila po internetu sta bi to moglo znaciti i pise uspjeh, lijepa buducnost, dobri prijatelji. Ali da vi vidite tu djevojcicu, ma med medeni. Ne mogu se odvojiti od nje, pravo se osjecam kao mama.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: da li snovi djeluju na vas
3.10.2011 19:00:27   
MicoTico
Kad sam zatrudnila, tek na početku ( a još to nisam znala) sanjala sam kako držim bebu u naručju. Eto samo tad mogu reći da su mi se snovi ostvarili.
Često sanjam, ali su to stvrano blesavi snovi i uglavnom urnebesno smiješni.
Evo npr. noćas sam sanjala da me davi vrtni patuljak, a ja njega u stilu akcijskih filmova, oborim na pod, zavežem kuhinjskom krpom i pozovem policiju na šta mi ni kažu da zovem vatrogasce jer je to u njihovoj nadležnostiuser posted image U tom momentu mi je zvonio alarm za buđenje, tako da stvarno ne znam šta bi sa onim patuljkom.
E sad, možda to znači da treba da pokosim trvanjak ispred kuće i kupim vrtnog patuljka ili možda da nikako ne kupujem vrtnog patuljka....user posted image
Baš sam u dilemi......user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:14:35   
Anoniman
sinoc sam sanjala cudan san . Pa mozda neko mi zna rec protumacit sta znaci .Sanjam ko puna avlija ovaca a sve s rogovima ove (inace ja se bojim zivotinja ovca i krava ) . I ko vidim mene goni ovak rogovi veliki digli se u zrak, i sve ide zamnom juri da me ubode .I ko ja se sakri za neku ogradu pogodi ga ko kamenom,i vidim ovana ubi, a on krvari vidim lezi krepaje , krv ssiklja iz njega izgleda ko stvrano mene strah, ko ja mm vicem aj sta uradi, de zakolji ovog ovna nemoj gledat kako se pati, strah me .Ko odjednom te ovce svekrove uh reko sta ce svekar rec .
I ja odem  (a ko vidim ta sva desavanja su kod moje mame) Reko svekru ja ti ubila ovna on se smije , vice sto si bas tog pa reko tjero me mene strah bilo.
Ajd kaze nema veze svjedno je sutra prvi maj, i mislio sam zaklat ga .....
A ko vidim mrak a tu mi tetka i ko ona sve vice dje vam je djete sklonite ga odatle najgrajsat ce na krva nosite ga ....
Reko nije on tu ....
I ja mm vicem reko (valjda gdje mi je neki dan drugarica pricala oni ce za bajram sad klat prvi put ovna djetu) Reko mm i ona ce drugarica klat, ovna djetu al crnog s rogovima.
Tobejarabi boze na hajr bas sam se prepala.....

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:23:03   
Hanady RR
felix snovi su uglavnom naša podsvjest, moguće da si pročala o kurbanima, o ovcama a kako se istih bojiš to si sanjala...
al eto ja nekada ( pošto baš rijetko sanjam) posegnem za sanovnikom koji da mi Bog oprosti znao je ''pogoditi'' što sam nešto sanjala...dali je slučajno bilo ili baš sa porukom nisma siguran...al uglavnom te tvoje ovčice imaju fino značenje.user posted image sem ovo posljednje značenje, al nije ni to nešto za zabrinut se.user posted image

Ovca predstavlja neku karakteristiku ličnosti, kao na primer, biti mekan i slab i nesposoban da zaštitite sebe.

Videti stado ovaca znak je prosperiteta koji će uslediti nakon marljivog i skromnog rada.

Videti jadne i bolesne ovce znak je da ćete očajavati zbog pogrešno sprovedenog plana koji je mnogo obećavao.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:29:57   
Anoniman
prijeteljica mi je to pricala , prije 3 dana kad je bila kod mene sinoc sam zaspala ko klada nista pomislila nisam . Al eto sto kazes svasta se moze usniti , al prepado se reko znam ide sad kurban bajram pa se prepado.
Hvala na tumacenju user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:39:26   
Lejla Ka
E tako sam ja sinoć, nakon što smo jučer išli sinu tražiti čizme za zime i obišli sve ukupno 4 radne, sanjala hrpu nekakvih polovnih papuča dječijih, i ja ih prebirem, da vidim ima li šta za moju djecu (ovo je uticaj i BB) user posted image To što sam poslije sanjala nekakav kijamet od kiše, i da su mi djeca pokisla, a ja im nemam šta presvuč, i nekakvu gužvu ljudi i svašta nešto nije me u opće tako opteretilo ko te papuče user posted image Još se nešto uz te papuče spominje i M. Dodik, i tako, dever totalni, jedva sam se jutros digla.

Inače, ja svojim snovima vjerujem, i tačno osjetim kad su neki sa porukom, a kad su neki posljedica dnevnih dešavanja. Moji snovi meni govore u mojim simbolima ili sasvim konkretno tako da nemam potrebu za sanovnikom.

S obzirom da smo i ja i MM sinoć sanjali nekakve oluje, a evo se i felix isprepadala garant su sinoć bili otvoreni neki tegobni kanali. A sve je to da Bog na hair i na dobro okrene, i da nam da snagu i mudrost da sve što dođe predeveramo kako će nama biti najbolje i kako će On sa nama biti zadovoljan!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:47:09   
Hanady RR
Draga Lejlauser posted image pa i M.Dodik ti na san došaouser posted image

Šalu na stranu, Ja stavrno rijetko sanjam, ali kad sam sanjala...definitvno je bilo sa porukom.

Tu noć kada mi je otac umro snjama kako se ja i seka i mama kupamo u bistrom jezeru a oko nas plutaju ribe i to samo glave riba a dole kosti.user posted image

em kažu bistra voda nije dobra na snu, em riba dever veliki...kako rekoše tako i bi...kud ćeš većeg devera da 3 sata nakon sanjanja postaneš svjesna da nemaš više ocauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Da li snovi djeluju na vas?
18.10.2011 9:49:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ovca predstavlja neku karakteristiku ličnosti, kao na primer, biti mekan i slab i nesposoban da zaštitite sebe.

Videti stado ovaca znak je prosperiteta koji će uslediti nakon marljivog i skromnog rada.

Videti jadne i bolesne ovce znak je da ćete očajavati zbog pogrešno sprovedenog plana koji je mnogo obećavao.




Hanady ja imam licni sanovnik  nemora da bude pravilo za sve ali kad ja sanjam ovcu uvijek me neko nasamari bilo to emotivno ili emotino po dzepu,mada moja majka uvijek govorila kako je ovvcu  dobro sanjati i prestavlja blagostanje,ali ja znam cim usnim ovcu novcanik ne nosim sa sobom  narednih 7 dana,niti pisem ljubavna pismauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *