|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 16:29:12   
klemzi
Bebana draga, tako mi je žao user posted image user posted image user posted image Budi jaka zbog svog malog sina!! Tužno, pretužno! ne znam šta bih ti rekla!! Šaljem ti milion zagrljaja!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 23:12:23   
iv@ncica
svak ima  svoju bol  i svoj gubitak ..i meni nedostaju  svi  oni  moji  koji  su otisli  pre  pre  rano..suosjecam  i  znam  sto  zanci ta  bol  koju osjecate..treba  imati  mjesto gdje  to  se  treba  podijelitiuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 23:27:49   
Apotekarka
user posted image
Ova zena u crvenom,to je ona moja mamica...Otisla je u svojoj 33 godini i ostavila iza sebe mene,koja sam izrasla u pravu zenu...Ostavila je toliko lijepih uspomena iza sebe,bila je divna,plemenita,dobre duse i jako dobra ptrijateljica,majka i supruga...
Bez obzira na svoju bolest bila je puna optimizma i nasmijana do kraja...Mamice falila si mi i jos falis....TRebala si mi onog dana kad sqam krenula u prvi razred,pitala sam se zasto su svu djecu dovele u skolu mame a mene djed,falil si mi kad sam postala djevojka u pubertetu u najgorim godinama,falila si mi na maturi,falila si mi kad sam se zaposlila da ti kupim neki poklon ods svoje plate a ne da na grob nosim cvijece,a najteze mi je bilo na za mene najsretniji i najtuzniji dan kad sam se udavala...Tesko mi je bilo i kad sam postala majka tad sam shvatila pravu smiosao te rijeci ŠTO ZNACI BITI MAJKA...Mamice znam da me cuvas s neba od ovih iskusenja koje zivot nudi,znm da me gledas svaki dan i znam da vidis koliko mi nedostajes....Srest cemo se nekada,tko zna kada ali srest cemo se...Volim te

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 23:41:16   
Anoniman
Apotekarka user posted image user posted image user posted image ..Glavu gore  tvoja mama je ponosna na tebe...

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
28.10.2010 23:51:30   
iv@ncica
apotekarkauser posted image ..ista  stvar  samo u  mene  otacuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
29.10.2010 11:58:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image
Ova zena u crvenom,to je ona moja mamica...Otisla je u svojoj 33 godini i ostavila iza sebe mene,koja sam izrasla u pravu zenu...Ostavila je toliko lijepih uspomena iza sebe,bila je divna,plemenita,dobre duse i jako dobra ptrijateljica,majka i supruga...
Bez obzira na svoju bolest bila je puna optimizma i nasmijana do kraja...Mamice falila si mi i jos falis....TRebala si mi onog dana kad sqam krenula u prvi razred,pitala sam se zasto su svu djecu dovele u skolu mame a mene djed,falil si mi kad sam postala djevojka u pubertetu u najgorim godinama,falila si mi na maturi,falila si mi kad sam se zaposlila da ti kupim neki poklon ods svoje plate a ne da na grob nosim cvijece,a najteze mi je bilo na za mene najsretniji i najtuzniji dan kad sam se udavala...Tesko mi je bilo i kad sam postala majka tad sam shvatila pravu smiosao te rijeci ŠTO ZNACI BITI MAJKA...Mamice znam da me cuvas s neba od ovih iskusenja koje zivot nudi,znm da me gledas svaki dan i znam da vidis koliko mi nedostajes....Srest cemo se nekada,tko zna kada ali srest cemo se...Volim te
Izmamila si mi suze....Draga, tako je Bog htio, iako nekad ne razumijemo najbolje Njegove razloge, moramo znati da On najbolje zna. Sjeti je se molitvama i za nju budi svom malenom najbolja mama na svijetu. Ljubim te.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
29.10.2010 14:40:36   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: ziki

Uh, ja uglavnom izbjegavam ove teme bar na poslu al.... bebana razumijem te, nije lako nikako, ja pričam Nemirku o dedama, pokazujem slike, trudim se da ih upozna kroz priču. A onda su krenula teška pitanja: žašto su otišli, gdje su, zašto ne dođu kod njega ko i ostali????? na kraju se naljutio na njih što oni ne dolaze i što nisu dole kad mi odemo da se igra sa njimauser posted image user posted image user posted image user posted image kako mu to objasnit kad ima 2,5 godine


Ziki, rasplakala si me user posted image user posted image user posted image

bebana, tako mi je žao user posted image
apotekarka user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 29.10.2010 14:41:23 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
29.10.2010 15:01:32   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image
Ova zena u crvenom,to je ona moja mamica...Otisla je u svojoj 33 godini i ostavila iza sebe mene,koja sam izrasla u pravu zenu...Ostavila je toliko lijepih uspomena iza sebe,bila je divna,plemenita,dobre duse i jako dobra ptrijateljica,majka i supruga...
Bez obzira na svoju bolest bila je puna optimizma i nasmijana do kraja...Mamice falila si mi i jos falis....TRebala si mi onog dana kad sqam krenula u prvi razred,pitala sam se zasto su svu djecu dovele u skolu mame a mene djed,falil si mi kad sam postala djevojka u pubertetu u najgorim godinama,falila si mi na maturi,falila si mi kad sam se zaposlila da ti kupim neki poklon ods svoje plate a ne da na grob nosim cvijece,a najteze mi je bilo na za mene najsretniji i najtuzniji dan kad sam se udavala...Tesko mi je bilo i kad sam postala majka tad sam shvatila pravu smiosao te rijeci ŠTO ZNACI BITI MAJKA...Mamice znam da me cuvas s neba od ovih iskusenja koje zivot nudi,znm da me gledas svaki dan i znam da vidis koliko mi nedostajes....Srest cemo se nekada,tko zna kada ali srest cemo se...Volim te



Ovo je stvarno predivno :-((( i meni je majka umrla ali srecom ja sam bila starija,ali sam je njegovala do zadnjeg dana i umrla je meni na rukama.to su stvari koje ostanu duboko u nama.ja bih mogla poceti plakati kad vidim ovako nesto, odmah se sjetim svoje majke i njene patnje, ali tjesim se uvijek da je bila okruzena svojim najmilijim, da nije bila sama i napustena.
ja sam tek dosla sebi kad sam rodila prvo dijete a do tada sam mogla samo da placem u svakoj situaciji, ali ona meni i dalje JAKO nedostaje.mama VOLIM TE

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
29.10.2010 19:47:05   
Adana
Saljem jedan veeeliki zagraljaj svima vama kojima neko fali i tuzne ste zbog toga.
Kako sam se samo isplakala, ali neka, trebalo mi je, godilo mi je...

Mama volim te i neizmjerno mi nedostajes...user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
29.10.2010 19:52:32   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image
Ova zena u crvenom,to je ona moja mamica...Otisla je u svojoj 33 godini i ostavila iza sebe mene,koja sam izrasla u pravu zenu...Ostavila je toliko lijepih uspomena iza sebe,bila je divna,plemenita,dobre duse i jako dobra ptrijateljica,majka i supruga...
Bez obzira na svoju bolest bila je puna optimizma i nasmijana do kraja...Mamice falila si mi i jos falis....TRebala si mi onog dana kad sqam krenula u prvi razred,pitala sam se zasto su svu djecu dovele u skolu mame a mene djed,falil si mi kad sam postala djevojka u pubertetu u najgorim godinama,falila si mi na maturi,falila si mi kad sam se zaposlila da ti kupim neki poklon ods svoje plate a ne da na grob nosim cvijece,a najteze mi je bilo na za mene najsretniji i najtuzniji dan kad sam se udavala...Tesko mi je bilo i kad sam postala majka tad sam shvatila pravu smiosao te rijeci ŠTO ZNACI BITI MAJKA...Mamice znam da me cuvas s neba od ovih iskusenja koje zivot nudi,znm da me gledas svaki dan i znam da vidis koliko mi nedostajes....Srest cemo se nekada,tko zna kada ali srest cemo se...Volim te



Ovo je stvarno predivno :-((( i meni je majka umrla ali srecom ja sam bila starija,ali sam je njegovala do zadnjeg dana i umrla je meni na rukama.to su stvari koje ostanu duboko u nama.ja bih mogla poceti plakati kad vidim ovako nesto, odmah se sjetim svoje majke i njene patnje, ali tjesim se uvijek da je bila okruzena svojim najmilijim, da nije bila sama i napustena.
ja sam tek dosla sebi kad sam rodila prvo dijete a do tada sam mogla samo da placem u svakoj situaciji, ali ona meni i dalje JAKO nedostaje.mama VOLIM TE


uh

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
1.11.2010 16:43:58   
Apotekarka
I Danas sam mama kao i svake godine ovog datuma  odnijela cvijece na tvoj grob i zapalila svijecu...MM me pita sto sam danas tako nerovozna,svasta mi se mamice skupilo....Falis mi...Danas sam sa sobom povela i tvoga unuka kojeg nikad nazalost upoznala nisi...Nekako kad odem na tvoj grob opisati ti ne mogu kako se osjecam,plakala bi a suza nema ,vristala bi a nemam glasa....Previse me boli da osjecaje svaki put kad idem na groblje ostavim kod kuce...Ne znam zasto,i meni je to cudno POČIVAJ MI U MIRU MAMICE....I danas sam kao i svaki put poljubila sliku tvoju na spomeniku,tisina,puno cbvijeca,puno svijeca i mir,neki cudan mir koji i mene u tim trenutcima drzi mirnom...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
1.11.2010 21:51:32   
luna77
:((( svi nasi pokojni nadam se da nas gledate i čuvate molimo se za vas i za vase duse
posebnu molitvu izmolim za sve nase neroene anele a tako zeljene :(((

< Poruku je uredio luna77 -- 1.11.2010 21:52:58 >

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
1.11.2010 21:59:05   
mala86
falite mi uzasno mi falite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bako,dido i kiki-nikad vas necu zaboraviti

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
8.11.2010 15:00:50   
bebbe RR
Počivaj u miru, Isabel Hemon.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
26.11.2010 13:08:52   
Anoniman
majko jedina ,dugo dugo ne vidjeh te ja..
kad si otisla na srcu mi želja zaspala..
srest cemo se jednom majko medju zvijedama,ti si za mene jedina..
ja ne tugujem,tamo gdje si znam da dobro je,
ipak tesko je,tvoja ruka mi nedostaje..
srest cemo se jednom majko medju zvijezdama,ti si za mene jedina..
...user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 0:17:08   
Hanady RR
prenos posta sa 13.12.2010.godine
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ljubav prema tebi jaca je od zaborava jaca od mene same , ljepoto moja danas bi mi bio 2 godine pune igrao bi se oko svoga brace mama bi bila najsretnija mama ovako duso moja pola srca place a pola se smije , volim te puno.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 0:17:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ljubav prema tebi jaca je od zaborava jaca od mene same , ljepoto moja danas bi mi bio 2 godine pune igrao bi se oko svoga brace mama bi bila najsretnija mama ovako duso moja pola srca place a pola se smije , volim te puno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ne znam šta da ti na ovo kažem. Dragi Bog te pogledao pa sada imaš to slatko pile user posted image

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ljubav prema tebi jaca je od zaborava jaca od mene same , ljepoto moja danas bi mi bio 2 godine pune igrao bi se oko svoga brace mama bi bila najsretnija mama ovako duso moja pola srca place a pola se smije , volim te puno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.12.2010 0:18:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 7:55:06   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prenos posta sa 13.12.2010.godine
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ljubav prema tebi jaca je od zaborava jaca od mene same , ljepoto moja danas bi mi bio 2 godine pune igrao bi se oko svoga brace mama bi bila najsretnija mama ovako duso moja pola srca place a pola se smije , volim te puno.





Sjecanje zna biti jako bolno...ali budi ponosna na svog malog dzennetliju koji je usao u to carstvo bez polaganja racuna i koji ceka svoju mamicu,babuku i bracu da mu se pridruze.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 10:03:51   
smajli80
Majčice moja mila voljela bih da ste ti i tata tu kraj mene i da barem na tren mogu da vas vidim.Pošto znam da ne mogu upućujem ti ovu pjesmu
http://www.youtube.com/watch?v=NzALAIK6Ymo

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 13:48:10   
Mamica24
Mrzim decembar!

Znam, zvuči grozno... ali mrzim ga! Svako jutro se budim i sjetim te bolne 92 godine i mog oca. Bio je prelijep, mlad i kao da sad gledam njegove lokne i krupne oči.. Sjećam se kad sam ga zadnji put vidjela, njegov osmijeh, njegove čvrsta ruke.. I sada vidim, kako odlazi sa puškom u ruci a jedna curica ga pita "Moraš li baš i danas da ideš?"... Kako nisam bila pametnija, kako nisam glumila me boli nešto, možda ne bi otišao.. jer od tog dana više se nije vratio..

21 bolni dan decembra me svake godine podsjeti kako je boravio u bolnici ranjen, ali i dalje prelijep, željan života... Svako jutro decembra se budim sa mislima kako li mu je bilo na današnji dan.. da li ga je boljelo!!

I svaka godina je gora... i bolnija... i svako jutro suza krene sama, opet, i niko je ne vidi!!

I zato mrzim decembar, jer je odveo mog oca i nikad ga nije vratio.. a meni je bila samo potrebna 1 minuta sa njim još!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 23:06:18   
Apotekarka
Zelim biti jaka ne ide mi lako
Samo dragi Bog zna zasto to bi tako
Otisla si mlada ostavila mene
Da mi srce za tobom pati i vene
Sjetim te se majko u sreci i tuzi
Pamtim tvoj osmjeh i ljubav koju mi pruzi
Nedostajes mi mama kad hladne dođu noći
Ponekad se sakrijem i plačem u samoći
Srest cemo se majko jednoga dana
tad ce da se probudi ljubav sacuvana....
Voli te mama




_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2010 23:18:02   
Mirkica
zene moje user posted image user posted image user posted image user posted image hrabre lavice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:03:58   
klemzi
Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:07:48   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image Klemzi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:07:50   
Leena
Klemzi, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *