|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:12:17   
jasmin

IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!



Nego sta,mila.
Molim Allaha da vam da snage i da vam podari svaki hajr.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:23:53   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


klemezi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2011 23:25:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


klemezi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ............ne znam sta da ti kazem....draga, da ti dragi Allah olaksa...

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 0:09:13   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


klemzi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 0:24:12   
Niina

IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 0:49:29   
Anoniman
Draga Klemzy user posted image   baš me rasplaka tvoj post...
Neka Allah dž.š. nagradi vaš sabur... user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 1:15:45   
Hannan
IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!



Klemzi user posted image user posted image user posted image user posted image   da vam Allah da sabura.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 1:58:10   
melly__
Klemzi draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 7:02:15   
Anoniman
Klemzi, da ti dragi Bog da snageuser posted image

(odgovor članu melly__)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 9:48:03   
Amani12
Klemzi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 9:52:50   
Lulu_08
klemzi draga, puno snage ti želim...sva se naježih....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
17.2.2011 10:01:32   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Danas bi mama tebi pravila tortu za prvi rođendan, ali eto, Allah je odlučio ovako... Volim te sine moj, ljubavi moja...
Znam da ti je na onom svijetu lijepo, prostrano i toplo, jer tvoja duša je bezgrešna... Vole te mama i babo, do neba!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.2.2011 0:05:22   
malena.
procitavsi ovu temu shvatih da nisam sama...da bog nije samo meni uzeo najmilije...toliko tuznih sudbina...i znam koliko suza kod svake...ne nijedan,bas nijedan dan ne prodje da se ne isplacem...da mi toliko misli ne prodje kroz glavu da je moglo biti drugacije...da smo mogli nesto promjeniti.toliko neizrecenih misli...nemam snage da svoju bol pricam drugima,nemam snage da kazem ono sto me boli...lakse je pisati,u tom nadjes neku utjehu.
Ne želim svojom tugom druge tužnim činiti,jer moja tuga je samo moja tuga...jer moja tišina je samo moja tišina.
Al opet u srcu čujem tvoj glas,opet te zamisljam živog...a znam da je to samo poželjna varka...
Tebe vise nema i neće te opipljivog biti...
Dragi moj, živimo kao u komi od dana kad si otišao, svima nam srca slomi. Nikad nikog kao tebe neće voljeti srce, nikad više neće isto me grijati sunce.Sa svakim novim jutrom, sa svakim novim danom bol u srcu je veća i sada kada te nema čini mi se da te sve bolje poznajem. Znam da si sada sretan tamo gore na nekom "proplanku" i nadam se da ću jednoga dana imati priliku sresti te u nebeskim prostranstvima... Ali prije toga moram proći ovozemaljskim putevima...
I sve bih dala da samo jos jednom cujem tvoj glas...da vidim tvoje lice..samo da ti kazem koliko si mi znacio i koliko sam te voljela...jer znam da ti to nisam pokazivala koliko sam trebala...
I vjeruj u srcu imam neku ogromnu prazninu koju nikad niko i nista nece moci ispuniti...jer taj dio srca je tu bio za tebe...za mog jedinog brata...
neka ti je lahka zemlja i neka ti dragi allah podari dzenet i sve dzenetske ljepote...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.2.2011 0:08:38   
Medić*
Amin user posted image

mojim roditeljima vjecni rahmet i da im Allah podari najljepse mjesto u dzenetu, nema ih ali ce ih zauvijek biti u nasim srcima i nasim dovama user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:24:34   
Hanady RR
18 dugih godina...a dan bez tebe je godina....user posted image
Kako je teško u sebi pomiriti osjećaje...znati da si gore i da nas vidiš i da si ponosan i da ti je tamo bolje nego ovdje a opet željeti da si sada tu...da svaki ovaj trnutak radosti naših sa nama djeliš...
Toliko toga se dešava i svake godine nešto novo...
Eto vjerujem da ti to vidiš da ti je drago da prepoznaješ svoju ljudskost u nama...
da smo bar trećina kao ti dobri ljudi za sebe i druge...
Al bome tajo boli....user posted image

Jutros sam ti na grob dovela unuke...uh kako su bile ponosne...kupile su ti cvijeće i same iazbrale isto...stavile ti kraj spomenika i starija ti poručila Fatihu a onda su zajedno rekle ''neka ti je laka zemlja''....
Bila sam ponosna a li me bolilo...taj prizor me skršio...user posted image

Mama kaže da tako treba biti, da je to naša sudbina...ali da ti znaš da svi mislimo na tebe, ponosimo se tvojim djelima i danas...
mama keže da treba govoriti djeci treba ih naučiti da cijene ljude po djelima da ih se po dobrom sjećaju i d aje to naša zadaća...
za sada tajo ipunila sma je...ali bih više voljela da ih vidiš, dotakneš i poljubiš...
Kakav sudbina...nemaju djeda...za tu su ljubav uskraćene...mezar i grob dedom zovu...user posted image

I eto sad sam ti napisla...a svašta bih ja još rekla...i kažem tajo naglas kad niko ne čuje...plačem kad niko ne vidi...da ne sikiram mamu, da djeca ne vide moje suze i ne brinu...

Mama je dobro....
ja znam i ona plače kad niko ne vidi...
pazimo je...dajemo joj ljubavi al znaš d ajoj tvoja nedostaje...sad je već prošlo više godina koliko s anjom nisi nego što ste bili zajedno...al vjeruj tajo voli te i sada isto....i sada miluje tvoj jastuk i ne pere ga...kaže miriše na tebe...zar je moguće tajo 18 godina d amiriše...ili ona tako misli ili je ti u snu dodatkeš i mirise sputiš da zna da nije samauser posted image

Pišem ti na mjestu gdje vidjeti nećeš...
pišem tajo i sakrivam tekstove do sebe..
kao da razgovaram sa tobom...i zamišljam d ami kažeš...

''Eh Điki moja da je uvijek sve kako hoćemo bilo bi nam dosadno...svako zašto ima svoje zato'' i čujem glas i vjerujem tajo da gore je bolje....user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:27:01   
bananica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:28:30   
mala86
hanady user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:31:02   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:33:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

18 dugih godina...a dan bez tebe je godina....user posted image
Kako je teško u sebi pomiriti osjećaje...znati da si gore i da nas vidiš i da si ponosan i da ti je tamo bolje nego ovdje a opet željeti da si sada tu...da svaki ovaj trnutak radosti naših sa nama djeliš...
Toliko toga se dešava i svake godine nešto novo...
Eto vjerujem da ti to vidiš da ti je drago da prepoznaješ svoju ljudskost u nama...
da smo bar trećina kao ti dobri ljudi za sebe i druge...
Al bome tajo boli....user posted image

Jutros sam ti na grob dovela unuke...uh kako su bile ponosne...kupile su ti cvijeće i same iazbrale isto...stavile ti kraj spomenika i starija ti poručila Fatihu a onda su zajedno rekle ''neka ti je laka zemlja''....
Bila sam ponosna a li me bolilo...taj prizor me skršio...user posted image

Mama kaže da tako treba biti, da je to naša sudbina...ali da ti znaš da svi mislimo na tebe, ponosimo se tvojim djelima i danas...
mama keže da treba govoriti djeci treba ih naučiti da cijene ljude po djelima da ih se po dobrom sjećaju i d aje to naša zadaća...
za sada tajo ipunila sma je...ali bih više voljela da ih vidiš, dotakneš i poljubiš...
Kakav sudbina...nemaju djeda...za tu su ljubav uskraćene...mezar i grob dedom zovu...user posted image

I eto sad sam ti napisla...a svašta bih ja još rekla...i kažem tajo naglas kad niko ne čuje...plačem kad niko ne vidi...da ne sikiram mamu, da djeca ne vide moje suze i ne brinu...

Mama je dobro....
ja znam i ona plače kad niko ne vidi...
pazimo je...dajemo joj ljubavi al znaš d ajoj tvoja nedostaje...sad je već prošlo više godina koliko s anjom nisi nego što ste bili zajedno...al vjeruj tajo voli te i sada isto....i sada miluje tvoj jastuk i ne pere ga...kaže miriše na tebe...zar je moguće tajo 18 godina d amiriše...ili ona tako misli ili je ti u snu dodatkeš i mirise sputiš da zna da nije samauser posted image

Pišem ti na mjestu gdje vidjeti nećeš...
pišem tajo i sakrivam tekstove do sebe..
kao da razgovaram sa tobom...i zamišljam d ami kažeš...

''Eh Điki moja da je uvijek sve kako hoćemo bilo bi nam dosadno...svako zašto ima svoje zato'' i čujem glas i vjerujem tajo da gore je bolje....user posted image user posted image

Sta god da kazem, suvisno je... Mogu ti samo poslati user posted image i reci da je tvoj tajo sigurno ponosan na vas. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:51:27   
DM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 12:52:55   
Apotekarka
Hanady user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 13:37:41   
klemzi
Hanady mila moja, tvoj tajo je sugurno ponosan na svoje cure, i na ono koliki i kakvi su insani postaliuser posted image user posted image Budi jaka draga moja!!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 20:18:27   
myb@by
Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 20:21:36   
klemzi
malena.i tebi šaljem veliki zagrljaj, sva sam se naježila čitajući tvoj post, nisam vidjela ranije user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.5.2011 22:50:54   
dinaa
Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *