|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:23:25   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia

Znaci zene fakultetaki skolovane vise vrijede od zene zanatke?

zar ne vidis da ti vrijedjas zene koje imaju "samo" zanat.


Kontradiktorne su same sebi.

Ironija je u ovom komentaru:


IZVORNA PORUKA: mala curica


Ne treba nikoga omalovazavati i podcjenjivati.






zasto se nebi javile zene koje su zaposlene pa da njih pitamo kakve su majke?


< Poruku je uredio Finepex -- 17.5.2015 14:24:20 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:25:19   
bejbibi
Hanady, opet te pitam..jesmo li duzne odgovoriti na svaki postuser posted image
Neke ovdje navaljuju li navaljujuuser posted image kontam toliko su dobra srca da misle na mene da me ne bi ti obrisala sa forumauser posted image

Zato: yes or nouser posted image user posted image

( ne moras odgovoriti na post)user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:25:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Finepex





Sa zanatom mozes krenuti odmah nakon skolovanja u privatni biznis. Sa zanatom imas posla. Sa fakultetom treba ti praksa (pripravnicki) da ne spominjem "rad" kod nekog besplatno da bi ti udario "pecat" i ti dobila certifikat. Samo zavisi koji je fakultet u pitanju imas ih "praksiraju" do dvije godine. Jos je pitanje naci nekog kod koga ces to ganjati. nece svako ni da prima.






a oKleN ti pare da pokrneš ako ih nisi zaradila...
muž ti da jeluser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:25:50   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Znaci zene fakultetaki skolovane vise vrijede od zene zanatke?

zar ne vidis da ti vrijedjas zene koje imaju "samo" zanat.



Neeeee,nikada.
Samo mi je krivo sto sebe uzdize i ponizava domacice.
I zanat je skola,hljeb....ne mislim nista lose niti opcenito govorim o zanatu.
Kazem za njen slucaj i uzdizanje.Zao mi je ako su se jos neke pronasle u tome.Mislila sam na nju i da nije fer da
tako pise i sve spusta.
Kaze da je stara clanica ali s novim nickom.....pa nemoguce da je jedina ok a ostale tj sve clanice nevaljaju i nju napadaju.
Na svaku temu mora nekoga da omalovazava.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:26:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Hanady, opet te pitam..jesmo li duzne odgovoriti na svaki postuser posted image
Neke ovdje navaljuju li navaljujuuser posted image kontam toliko su dobra srca da misle na mene da me ne bi ti obrisala sa forumauser posted image

Zato: yes or nouser posted image user posted image

( ne moras odgovoriti na post)user posted image user posted image

nismo user posted image
ili ti ga NO user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:27:45   
bejbibi
Hanady,pa zar ne znas da pare nekome s neba padajuuser posted image user posted image



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:30:33   
mala curica

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Hanady,pa zar ne znas da pare nekome s neba padajuuser posted image user posted image





Kod nje moRe sve....ona je idealna.
Mora nekoga da oklempa da bi startala.
Sas ce rexi da su joj roditelji obezbijedili.
Amannnn skolovali je da vodi debate kao Angela Merkel.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:33:05   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Hanady,pa zar ne znas da pare nekome s neba padajuuser posted image user posted image





Kod nje moRe sve....ona je idealna.
Mora nekoga da oklempa da bi startala.
Sas ce rexi da su joj roditelji obezbijedili.
Amannnn skolovali je da vodi debate kao Angela Merkel.



Sjooooj nemoj Angele matere tiuser posted image fina je to zenica,zaposlena,nije domacicauser posted image

Hajd dosta od mene,ova debata je presla sve granice moguce i nemoguceuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:35:33   
Skvo RR
pa dobro..lijepo je biti vise skolovan...user posted image
.ipak godine utrosis i vrijeme na skolovanje.. ..neko je zavrsio svoje skolovanje srednjoskolskom maturom..a neko se godinama poslije toga nadogradjivao...npr.ja takve ljude zaista postujem..sta je tu lose...ovde nije stvar karakternih osobina..i covjeka i necovjeka...postujem ih jer su se nekih stvari odrekli...i sta sada...a meni u vezi onih bitnijih stvari karakternih, mi je nebitno..ima li neko malu maturu..ili je doktor nauka....i sta se neko ima vrijedjati..ono je sta je...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 14:36:27   
Hanady RR
Mogul jauser posted image
IZVORNA PORUKA: Finepex



Ako je zivot domacice lijep zasto guraju djecu da se skoluju? Zasto dijete mora zavrsiti nesta raditi nesta samo zato sto to nesta roditelj nije ostvario. Imamo dokaz djece koja bjeze od kuce. Ne bjeze od roditelja koji su zaposleni, nego obrnuto. Non stop se stvara pritisak. Neko ko je studirao zna sta znaci studirati i svoje dijete nece pritiskati. Neko ko nije studirao, pritiskati ce dijete. Da ne kazem pomirit ce se s tim i ako dijete ima neke druge talente osim fakulteta. Pozabavit ce se tim drugim talentima.




Evo ovo tvoje pisanje je doprinjelo tome da je dobar broj čitača shavtio da smatraš da je domaćica neobrazovana. Da ona sjedi kući i tjera svoje dijete da se školuje jer se ona nije odškolovala. I da djeca bježe od nezapolenih roditelja jer ih tjeraju da se školuju pošto se oni nisu odškolovali i tako stavraju pritisak na djecu.user posted image

Dobro stavrno meni je ovo beze i nisam te skontala tako jer tvoja argumenatcija i dokazi su toliko bezveze i bez materijalnog dokaza već su samo sagrađeni na pretpostavkama da je smješno bilo i reagirat s moje tačke gledišta...
mene recimo ova rečenica nasmijala i dokazala ovo moje unaprijed iznešeno što me nasmijavauser posted image ''Imamo dokaz djece koja bjeze od kuce.Ne bjeze od roditelja koji su zaposleni, nego obrnuto''
Imamo li zaista dokaz...MI nemamo, TI???? Možda! A postavljačica teme nam ne reče jel ona bježi il se samo zaljubila.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:21:19   
anitaa
Nije da branim BiH, ali ne ide cura u ratnu zonu, i ovdje se moze fino zivjeti....bitnije je da tip nije neki zadrti krkan vec hvale vrijedan lik i Boze moj da su kompatibilni...i samo jedan savjet, ako vec dodes tu - ne zurite s prinovom.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:24:56   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mogul jauser posted image
IZVORNA PORUKA: Finepex



Ako je zivot domacice lijep zasto guraju djecu da se skoluju? Zasto dijete mora zavrsiti nesta raditi nesta samo zato sto to nesta roditelj nije ostvario. Imamo dokaz djece koja bjeze od kuce. Ne bjeze od roditelja koji su zaposleni, nego obrnuto. Non stop se stvara pritisak. Neko ko je studirao zna sta znaci studirati i svoje dijete nece pritiskati. Neko ko nije studirao, pritiskati ce dijete. Da ne kazem pomirit ce se s tim i ako dijete ima neke druge talente osim fakulteta. Pozabavit ce se tim drugim talentima.




Evo ovo tvoje pisanje je doprinjelo tome da je dobar broj čitača shavtio da smatraš da je domaćica neobrazovana. Da ona sjedi kući i tjera svoje dijete da se školuje jer se ona nije odškolovala. I da djeca bježe od nezapolenih roditelja jer ih tjeraju da se školuju pošto se oni nisu odškolovali i tako stavraju pritisak na djecu.user posted image

Dobro stavrno meni je ovo beze i nisam te skontala tako jer tvoja argumenatcija i dokazi su toliko bezveze i bez materijalnog dokaza već su samo sagrađeni na pretpostavkama da je smješno bilo i reagirat s moje tačke gledišta...
mene recimo ova rečenica nasmijala i dokazala ovo moje unaprijed iznešeno što me nasmijavauser posted image ''''Imamo dokaz djece koja bjeze od kuce.Ne bjeze od roditelja koji su zaposleni, nego obrnuto''''
Imamo li zaista dokaz...MI nemamo, TI???? Možda! A postavljačica teme nam ne reče jel ona bježi il se samo zaljubila.user posted image



Opet pitam, gdje tu pise domacice su nepismene zene. user posted image To je teska optuzba. Mene ne zanima sta je neko shvatio, ako ne umijete procitate onda pitajte detaljnije. Sta kako. Sto se tice bjezanja od kuce, nemamo samo primjere studenata, imamo primjere iz sarajeva Kao sto sam navela i to se krila kod dzamije. Zasto?
http://trebinjedanas.com/node/9548

Nekad imam utisak da su pojedine osobe sa sela, a ne iz gradova kako serviraju. gdje je ta raja iz N. Grada?



Sta je s onim Sadikovicem koji se u hadzicima ubio? 24.godine, mater htjela da proda kucu, a sinu rekla sam je kriv sto se nije skolovao. Kao nebi kod nje zivio.


< Poruku je uredio Finepex -- 17.5.2015 15:32:30 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:31:21   
rose

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Galicia

Nahebala si sad. user posted image
Ja?Ne kontamuser posted image ...ja sam i obrazovana i zaposlena...svog dometa sam svjesna, kao sto ranije napisah..user posted image ..a domacice su mi drage.user posted image



radim od 95-e...nekad pozelim biti domacica user posted image user posted image radujem se porodiljksom od citava 4 mjeseca user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:33:28   
Galicia
Kako se zove muskarac domacica?
Domacinac? user posted image

Ima li takvih opste? U mom okruzenju nema.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:37:06   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pa dobro..lijepo je biti vise skolovan...user posted image
.ipak godine utrosis i vrijeme na skolovanje.. ..neko je zavrsio svoje skolovanje srednjoskolskom maturom..a neko se godinama poslije toga nadogradjivao...npr.ja takve ljude zaista postujem..sta je tu lose...ovde nije stvar karakternih osobina..i covjeka i necovjeka...postujem ih jer su se nekih stvari odrekli...i sta sada...a meni u vezi onih bitnijih stvari karakternih, mi je nebitno..ima li neko malu maturu..ili je doktor nauka....i sta se neko ima vrijedjati..ono je sta je...


Ne radi se o tome da li se te osobe postuju ili ne. Nego se serviraju dvostruki arsini. Osudjuje se zena koja za svoje dijete radi, doprinosi. Ostavlja dijete, jadno dijete tuzno, eto tamo neka ne moze zamisliti da nj.dijete bude tuzno... zar se takve price nisu servirale? I onda dodje neko pa kaze eh skolovanje ili doskolovanje zena, zaista pohvalno od zene koja ima porodicu da se doskoluje. Respect!

Pa kome ona ostavlja svoje dijete?

Nekako vise imam utisak da se radi o dozi ljubomore sto neko ima divan odnos sa svekrvom pa ce svekrva doci i pricuvati dijete, nego neko ko svoje dijete nema kod nikoga ostaviti..i da mora negdje hitno..


za mene, to sam vec RANIJE rekla, tuzno je, a mozda nam je stanje drzave ovakvo kakvo jeste, da INTELEKT sjedi u kuci. Skolujes se, ganjas tolike skole, koje nisu jeftine. Pogotovo kada skontas da je godina na fakultetu oko 4000KM plus dodatni troskovi, i ti dobijes diplomu, koju nemoze svako ni dobiti, ne moze svako camiti nad knjigom i uciti non stop, da ne kazem da je tih knjiga vise po nekoliko stotina stranica..i ti na kraju.. sta uradis od diplome? Gurnes je negdje u cosak, da se "prasina" talozi a ti sjedi u kuci. To meni nije jasno.

< Poruku je uredio Finepex -- 17.5.2015 15:40:33 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:37:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako se zove muskarac domacica?
Domacinac? user posted image

Ima li takvih opste? U mom okruzenju nema.


Ima.moj svekar:)

Bio i mm kad sam ja radila a on camio kod kuceuser posted image sad sam ja ta koja cami i uzivamuser posted image

A zar nije domacinuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:39:49   
Teddy Bear
Draga Finepex, sjasi sa RR, idi uzivaj u zivotu, sexaj se, setaj, trosi pare i sl. Sto si se ufatila RR-a k'o pjan plota. Nekako si mi puno kivna na ove zene sa RR, sa razlogom ili bez.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:40:51   
Galicia
Bejbi.
Pitala sam za slobodu izbora da muskarac bude domacica, kao sto to zena ima.
Drugo je kad je jedan od bracnih drugova bez posla, pa je kod kuce.

Zasto i muskarac ne bi mogao biti domacica, tj zasto ne bi imao pravo na to? Onako se ja pitam, u sebi/na glas. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:43:29   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

Kako se zove muskarac domacica?
Domacinac? user posted image

Ima li takvih opste? U mom okruzenju nema.



Uhh big dislajk na takve muskarce.. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:46:24   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

Bejbi.
Pitala sam za slobodu izbora da muskarac bude domacica, kao sto to zena ima.
Drugo je kad je jedan od bracnih drugova bez posla, pa je kod kuce.

Zasto i muskarac ne bi mogao biti domacica, tj zasto ne bi imao pravo na to? Onako se ja pitam, u sebi/na glas. user posted image


Pa imamo primjer Belle.88 na drugoj stranici gdje je lik odbio posao sto mu je nasao njezin muz. Pa ovaj smajli user posted image . U smislu nece da radi, ima svasta. Zasto se to osudjuje? Zar neko ne moze birati posao? Ili uopste da li hoce nece raditi?
Zasto se za muskarca koji odbije posao vezu komentari?

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:48:36   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Finepex



Ne mogu ja nekome nesta pricati ko ne zna izracunati bruto i neto platu. I ko svoj zivot (ne)vodi po tom nekom spisku. nekome ko ne zna kolika je najmanja plata u FBIH. a osudjuje sto sam rekla zeni koja je navikla na zapadnjacki standard zivota da se zaposli. Da je zivot s jednom platom tezak. ostale clanice su rekle da se prezivljava.


E znam ja izračunati i bruto i neto plaću.
I imam redovne statističke podtake o najnižoj i najvećoj plaći u F BiH...
e de meni objasni meni...jer ne kontam te sekunde jedne...

Postavljačica teme nije nam rekla dali radi, šta radi, koje zvanje je stekla, koje jezike poznaje, dali ima ušteđevinu koja će joj biti dostatna dok ne krene raditi...a možda nađe posao sa svojom strukom i zvanjem i imanjem kvalifikacija koje neki poslodavaca želi u našoj zemlji...
elem sve je ovo OT....ovo treba brisatuser posted image


Ja se stvarno zalažem da žena treba biti neovisna imati slobodu sa novcima koje zaradi, biti plaćena za iste poslove za koje je plaćen i muzškarac istom mjerom...al najprije sam da bude poštovana, a poštovana mora biti svaka i zaposlena i nezaposlena isto. Poštovanje se ne stiče zarađenom plaćom...





a nije nam ni rekla koliko buduci muz zaradjuje..mozda nas sve moze kupiti user posted image ja sam u startu rekla, dodji, probaj. lako se vratiti na zapad user posted image tako da je zaista sva ova rasprava o domacice vs. zaposlene u bosni suvisna...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:50:03   
rose

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: bejbibi

.evo ti ocit dokaz da Domacice nisu nepismene ko sto si nas ti ovdje predstavila..


Zelim dokaz gdje sam rekla da su domacice nepismene.



mozda nisi rekla da su nepismene ali si pitala sto ce jednoj domacici skola...zasto se skolovala da bude na kraju domacica...jednostavno...moze joj se user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:51:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia

Bejbi.
Pitala sam za slobodu izbora da muskarac bude domacica, kao sto to zena ima.
Drugo je kad je jedan od bracnih drugova bez posla, pa je kod kuce.

Zasto i muskarac ne bi mogao biti domacica, tj zasto ne bi imao pravo na to? Onako se ja pitam, u sebi/na glas. user posted image

Hmm, ok....



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 15:58:01   
Finepex
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: bejbibi

.evo ti ocit dokaz da Domacice nisu nepismene ko sto si nas ti ovdje predstavila..


Zelim dokaz gdje sam rekla da su domacice nepismene.



mozda nisi rekla da su nepismene ali si pitala sto ce jednoj domacici skola...zasto se skolovala da bude na kraju domacica...jednostavno...moze joj se user posted image



Onda neka stoji iza toga. Neka kada argumentira ne prica kako jedna "karijerusa" svoje dijete ostavlja, ili kada se argumentira neka se ne spominje rijec "bogatas" ono da ti puna usta budu prilikom izgovora. Jednostavno onda svaka prica gubi svoj smisao. Onda neka nekoj dipl. ili magistrici ne bude krivo kada "zanatlijka" pise o zaposljenju. Jednostavno. Nema povezanosti niti logike. Ispadaju kompleksi. user posted image

Kao sto rekoh neko ko ne planira raditi nece zavrsavati "tolike" skole.

< Poruku je uredio Finepex -- 17.5.2015 16:00:25 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 16:00:15   
Teddy Bear
Ko i gdje spominje te zene koje rade i ujedno osudjuje sto ostavlja djecu ????

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *