|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 19:50:04   
minja_
Zasto se dijete ne bi obrazovalo pa neka samo odluci sta ce sa svog zivota kada dodje za to vrijeme, jal domacica jal "karijerusa". Nego da djetetu na startu zivota odredimo put i odlucimo za njega.

Znaci Finepex, ti si za muza izabrala osobu koja bi te gazila da nemas posao. A posao ko posao, od danas do sutra, 4 dana kise, kliziste i izgubis sve...
Brojao bi ti zalogaje i korake dok ponovo ne stanes na noge? Bas mi je zao ako si udarila na takvog koji za tebe nema postovanja i u dobru i zlu...

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:08:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: canim

draga finepex drugi put bolje procitaj nick kojem se obracas jer ja uopste nisam pisala o svom muzu, radnicama i slicnim stvarima tako da te molim da ne koristis moj citat da mi objasnis nesto sto nema veze sa mnom.


Canim user posted image
Jesi mi donjela mlijeko kamile ? user posted image user posted image user posted image

user posted image a zar mozemo mi "neobrazovane domacice" dalje od pionirske otici user posted image helem nisam je uspjela uganjati pa da ti svjeze donesem user posted image ali su divne, prave dame, jeste da ih jase svako ali sta ces tako ti je biti domacica na svom terenu user posted image


user posted image user posted image

E halalim ti, drugi put ne zaboravi uganjati mi kamilu, eto za kaznu necu mlijeko vec mi kamilu dovedi user posted image user posted image

Vidim ovdje se svasta pisalo.

Ne citala ja ove referate sve, te ako bude ko ljubazan neki rezime nek mi sastavi, kuca me nije vidjela danas user posted image
Nikad domacice prave od mene user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:11:32   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Galicia

Slazem se sa feniplex za oko skolovanja i ulaganja silnog novca da to kasnije ne upotrijebis.
Mislim stvarno zasto se ulazu silni novci ako neces vec zaradjivati i pametno iskoristiti svoju diplomu.
Nema logike ni malo.
A tih 20 hiljada se moglo u nesto pametnije uloziti.
Na stranu sve, ali covjek treba pametno ulagati u sebe, i prakticno naravno.



kod nas se studij redovni ne placa ili vrlo malo placa...ove cifre su za vanredne, magistarske i doktorske studije..a ja ti znam domacica koje su veoma cesto angazovane kao konsultanti...ona za 10 dana zaradi moje 2-3 mjesecne plate (a moja plata je prilicno visoka za BH prilike)...njoj se itekako isplati biti skolovana i slobodna kuci za bilo koji "projekat" koji izleti i koji skupo naplati



Pa onda se ne moze reci da sjedi kod kuce ako "izleti" koji projekat. Onda spada medju zaposlene zene.. "karijeruse". user posted image Radi se o zenama koje se koriste svojim znanjem. user posted image S onim sto su ucile to su unovcile. Znaci imale su korist od skolovanja..a sta je s ovima koji nisu nidokle..user posted image user posted image


Jesi ti jedna od njih slucajno ? user posted image
Cime se bavis, vidim neki frizreski si spomenula.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:14:26   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Gluho i daleko bilo, jel stvarno mislis da su u takvoj situaciji i polozaju zene koje su nezaposlene, domacice, koje su stub kuce i porodice, da su samo robovi muzevima i da ih taj isti muz ne postuje?


Ocigledno da iskustvo progovara iz njeuser posted image .


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:14:44   
Finepex

IZVORNA PORUKA: minja_

Zasto se dijete ne bi obrazovalo pa neka samo odluci sta ce sa svog zivota kada dodje za to vrijeme, jal domacica jal "karijerusa". Nego da djetetu na startu zivota odredimo put i odlucimo za njega.

Znaci Finepex, ti si za muza izabrala osobu koja bi te gazila da nemas posao. A posao ko posao, od danas do sutra, 4 dana kise, kliziste i izgubis sve...
Brojao bi ti zalogaje i korake dok ponovo ne stanes na noge? Bas mi je zao ako si udarila na takvog koji za tebe nema postovanja i u dobru i zlu...



Izabrala sam covjeka koji ne pati od kompleksa moja zena ima firmu, a ja je nemam. Koji ce se truditi da se ja kao zena individualisem. Koji ce mi biti podrska, koji i sada evo ovo dijete je hvala Bogu na putu, nije rekao cuj Nahla ostati ces s djetetom. Nego uvijek ima rijesenje, ima izlaza i to je ono sta kod njega cijenim. Nije jedina opcija nesta "halalit" da bi drugo imali...koji kada se nadje negdje u drustvu reci ce, nece imati problem da kaze VIDITE ovu osobu u magazinu to je moja zena, dala je interviju, kako sam ponosan na nju. Nije od onih muskaraca kojima skace pritisak kada neko spomene uspijeh zene...ili mu "ego" proradi. Covjek je normalan. Ja ne mogu sebi doci da neko nekome nesta zabrani ili dozvoli. Ko malo dijete. user posted image Izabrala sam muza kojem nije bio problem npr.da kaze zena mi je bila neki dan na sajmu zenskog poduzetnistva. Jednostavno koji ce se ponostiti s time. Izabrala sam muza , covjeka, koji ce stati iza mene, izabrala sam muza koji je rekao da ja nemam sta kuhati njegovim roditeljima da ne govorim zaovama i djeveru ( evo dodje i sedma godina), izabrala sam muza kod kojeg se moja "kuraza" svidjela. Ja to mogu, ja to hocu, i ja cu to uciniti. Kome smeta, "nek svira".


Jednostavno zena koja radi njoj su otvorena vrata. To je fakt. Ima mogucnost.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:17:50   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Galicia

Slazem se sa feniplex za oko skolovanja i ulaganja silnog novca da to kasnije ne upotrijebis.
Mislim stvarno zasto se ulazu silni novci ako neces vec zaradjivati i pametno iskoristiti svoju diplomu.
Nema logike ni malo.
A tih 20 hiljada se moglo u nesto pametnije uloziti.
Na stranu sve, ali covjek treba pametno ulagati u sebe, i prakticno naravno.



kod nas se studij redovni ne placa ili vrlo malo placa...ove cifre su za vanredne, magistarske i doktorske studije..a ja ti znam domacica koje su veoma cesto angazovane kao konsultanti...ona za 10 dana zaradi moje 2-3 mjesecne plate (a moja plata je prilicno visoka za BH prilike)...njoj se itekako isplati biti skolovana i slobodna kuci za bilo koji "projekat" koji izleti i koji skupo naplati



Pa onda se ne moze reci da sjedi kod kuce ako "izleti" koji projekat. Onda spada medju zaposlene zene.. "karijeruse". user posted image Radi se o zenama koje se koriste svojim znanjem. user posted image S onim sto su ucile to su unovcile. Znaci imale su korist od skolovanja..a sta je s ovima koji nisu nidokle..user posted image user posted image


Jesi ti jedna od njih slucajno ? user posted image
Cime se bavis, vidim neki frizreski si spomenula.

Bas me zanima gdje ja rekoh da sam frizerka..user posted image user posted image user posted image

Imam salon ljepote ako te bas zanima. user posted image Osim kozmetickih usluga, koje naravno vodim JA, da se malo pohvalim, nudim korekcije i bojenje obrva i trepavica, user posted image profesionalno sminkanje, kako sminkanje tako savjetovanje, posto je sve veci broj zena ne zna se nasminkati, nudim tretmane lica i tijela, masaza lica, depilacije, aparate za lice i tijelo, nokti, pedikura, imamo i solarij. Imam i radnicu koja je zavrsila za frizera. Ona nudi usluge friziranje frizerske usluge ekstenzija kose, bojenja platinijum pramenova, itd itd. user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 17.5.2015 20:27:56 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:27:58   
minja_
Finepex, bi li te vratio roditeljima da izgubis sve sto si stekla i postanes kucanica? Bi li te mogao gledati bez prihoda kako se "pomijas" po kuci?
Nisam te pitala kakav je s tobom u dobru i imanju user posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:28:01   
Galicia
Rekla si da si frizerka i da imas svoj frizerski salon i da ces u penziju sa nepune 32 godine zivota. Onda ces biti domacica. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:29:13   
minie
Izgleda na RR ima samo jedna pametna zena i pri tome ima jos i svoju firmu. Hej, ima firmu.
😵

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:29:35   
Finepex

IZVORNA PORUKA: minja_

Finepex, bi li te vratio roditeljima da izgubis sve sto si stekla i postanes kucanica? Bi li te mogao gledati bez prihoda kako se "pomijas" po kuci?
Nisam te pitala kakav je s tobom u dobru i imanju user posted image


Zasto ne bi? Zar se nisam danas "pomijala" po kuci dok je on kuhao? user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:31:14   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

Rekla si da si frizerka i da imas svoj frizerski salon i da ces u penziju sa nepune 32 godine zivota. Onda ces biti domacica. user posted image


Ne, ja sam govorila i uvijek spominjala salon. A sto se tice penzije to jeste tacno. zasto bih bila domacica kada mogu hanuma? Sta bi se promijenilo?

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:31:59   
Hanady RR

I ti bila u magazinu ajjjjjjjjjj..e jest stvarno ljubomorne smo na tebe u pravu si...
a tek kakav ti je divan muž...takvog našla u 21 vijeku...svaka ti čast...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:32:31   
Galicia
Sta je sad hanuma?
Neka strana rijec.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:33:03   
bebaa
izvinite na uletu...samo da provjerim da li mi ovdje šteka......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:02   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: bebaa

izvinite na uletu...samo da provjerim da li mi ovdje šteka......
ma jok..ovde ide..bas ide...


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:14   
bebaa
e tako....molim nadležne da zaštekaju ovu a odštekaju onu....hvala.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:18   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta je sad hanuma?
Neka strana rijec.



Hanuma ti je zena koja ne radi, a nije ni domacica. Uziva u zivotu supruge. Tj.druge za nju rade, ciste,peru..itd..

uostalom znas kako kazu vuk dlaku mijenja cud nikad.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:35   
InLove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:45   
minja_

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: minja_

Finepex, bi li te vratio roditeljima da izgubis sve sto si stekla i postanes kucanica? Bi li te mogao gledati bez prihoda kako se "pomijas" po kuci?
Nisam te pitala kakav je s tobom u dobru i imanju user posted image


Zasto ne bi? Zar se nisam danas "pomijala" po kuci dok je on kuhao? user posted image


Pa sta je onda problem sa zivotima domacica, ako ima normalnih i zdravih muskaraca koji postuju zene i kada one ne donose platu u kucu?

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:34:59   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


I ti bila u magazinu ajjjjjjjjjj..e jest stvarno ljubomorne smo na tebe u pravu si...
a tek kakav ti je divan muž...takvog našla u 21 vijeku...svaka ti čast...

user posted image user posted image user posted image

ma sta je reci...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:35:31   
InLove

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: bebaa

izvinite na uletu...samo da provjerim da li mi ovdje šteka......
ma jok..ovde ide..bas ide...


Ne staje user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:35:47   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: bebaa

izvinite na uletu...samo da provjerim da li mi ovdje šteka......
ma jok..ovde ide..bas ide...


user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:36:21   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta je sad hanuma?
Neka strana rijec.



Hanuma ti je zena koja ne radi, a nije ni domacica. Uziva u zivotu supruge. Tj.druge za nju rade, ciste,peru..itd..

uostalom znas kako kazu vuk dlaku mijenja cud nikad.


Uljez.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:36:56   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta je sad hanuma?
Neka strana rijec.



Hanuma ti je zena koja ne radi, a nije ni domacica. Uziva u zivotu supruge. Tj.druge za nju rade, ciste,peru..itd..

uostalom znas kako kazu vuk dlaku mijenja cud nikad.


Uljez.



ljenguza......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Vratiti se u BIH,roditelji ne daju
17.5.2015 20:38:45   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


I ti bila u magazinu ajjjjjjjjjj..e jest stvarno ljubomorne smo na tebe u pravu si...
a tek kakav ti je divan muž...takvog našla u 21 vijeku...svaka ti čast...

user posted image user posted image user posted image


Bila i to 8.8.2014. god user posted image
user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *