|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
10.8.2015 0:00:32   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

barem ces imati svoj mir


To ti mislis. user posted image


Like

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
10.8.2015 0:28:18   
Avamy
*ijaa* slazem se s tobom al pobogu pa nije niko i nista savrseno,svi smo mi ljudi.Al ja sam uvijek za to da se razgovorom moze sve rijesiti,a ako ne bude islo u braku pa zato postoji razvod ne dozvoljava niko danas da ga je*u kako oni hoce.Zasto danas postoje toliko razvoda jer danasnje djevojke nece da trpe hvala bogu pa je tako.A to je proslo vrijeme kad snaha dodje u kucu pa mora bit sluskinja to danas tako nije i ja i startu kazem nisam dosla nikome da sluzim i cao ne dam se je*avat.To oni i znaju doduse kod mene nisu tolilo nekulturni da ulaze kad im se migne na sprat, i sada kada dodjem kod decka kuci gore na sprat na kafu nikada nam niko nije usao u sobu uglavnom odozdo zovu da se sidje.Jednom je tako njegov otac usao i nikad vise i moj decko mu je lijepo ocitao bukvicu da to vise nikada ne radi.I zaista nikad visee,znaci sve razgovorom,nismo svi isti.A vjeruj ja bih sada da imamo svoj stan al boze moj kako u je*enoj bosni da se nadje posao mora se od necega poceti.Za pocetak na sprat opet to nije zajednica meni ako se njegovi roditelji ne gledaju ja ne zelim da ih gledam i sta je tu cudno,sreca je sto njegovi roditelji ne vole da smetaju i ja sam to u startu pokazala da ne volim da mi se smeta.Zene majka je majka kako god user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
10.8.2015 1:01:55   
Galicia
Zene majka je majka kako god


Normalno, i niko nije rekao i da ne treba tako biti.
Ali.....
Ma skontaces.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
10.8.2015 23:04:29   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Zene majka je majka kako god


Normalno, i niko nije rekao i da ne treba tako biti.
Ali.....
Ma skontaces.


i ja sam skontala, ali kasno....i ja sam bila za sve te razgovore dogovore...ali kad dodje 5 do 12 je*es i od tave drzak

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
10.8.2015 23:05:24   
ijaa
nisu prosla ta vremena Bogami...to sam i ja mislila....

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 1:07:57   
Avamy
Zene i sta po vama se izgleda ne treba udati ma kakva god da je situacija,a vidim vecina vas je udatih i imaju vec djecu a neke su i u zajednici.Mozda i ja skontam kad se udam pa cu tako nekome drugome davati savjeteuser posted image .Toliko pojedinci zacrne brak,a vecina ih poletila i udala se i poslije govore brak je ovakav i onakav ehhhuser posted image .Taj se nije rodio ko bi jednoj zeni ugodio.Pozzz za sveee dameee sa foruma

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 1:19:42   
Galicia
Ja ne crnim nista. Imam divan brak.
Samo sam ti dala prijateljski savjet, da te ne boli glava kasnije.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 10:11:03   
vedada
Imat će ti kad prisjest, vjeruj mi, žene govore iz iskustva, negTivnog nažalost.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 11:46:54   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Avamy

Slazem se sa vama,a bolje i gornji sprat nego zajedno,vec ako ne moze pod kirijuuser posted image .Boze moj nije zivot toliko sjajanuser posted image


Kljuc zakon user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 12:08:24   
Galicia
Toliko pojedinci zacrne brak,a vecina ih poletila i udala se i poslije govore brak je ovakav i onakav ehhh


A ti nisi poletila da se udas?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 13:25:25   
rose

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Logica* slazem se s tobom i ja sam za to da uvijek muz treba prvo da poprica sa svojim roditeljima,a ne zena da se petlja!Pricamo na tu temu i ja mu kazem da zajednica nist dobro ne donosi trebamo samostalan zivot treba da se odijelimo.Mislim gdje to pise da zena treba i mora da zivi sa njegovim roditeljima to nas ni Bog ne duzi,ne trpim svoje,a tek njegoveuser posted image .I ja mislim da se necu moci opustiti u zajednici i da vise nece biti kao nekada i ta ljubav prodje ako nista ne stima,to je neko moje misljenje!....Pa vidjet cemouser posted image



a da se ti zaposlis prvo pa pocnes misliti o samostalnom zivotu?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 19:17:12   
Avamy
Eh ako si iz Bosne nema potrebe da ti govorim kada je posao u pitanju...,Znas,ee ako si negdje vani onda ne mozes razumjet nase stanje.Sigurno da sam negdje vani do sada bih imala svoj stan i dobar posao a ovako e pa ne moze nista na silu!!!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
11.8.2015 19:32:28   
Galicia
Rose je u Bosni i ima posao.
u gradu kad si stanovala imala si mozda vece sanse za samostalniji zivot. Ne znam jesil pricala sa momkom da se pdselite u grad. Vise je mogucnosti za obadvoje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
14.8.2015 12:57:41   
rose

IZVORNA PORUKA: Avamy

Eh ako si iz Bosne nema potrebe da ti govorim kada je posao u pitanju...,Znas,ee ako si negdje vani onda ne mozes razumjet nase stanje.Sigurno da sam negdje vani do sada bih imala svoj stan i dobar posao a ovako e pa ne moze nista na silu!!!


iz bosne sam, radim od 18-e sad mi je 38...nemam nista svoje al imam svoj mir u podstanarskom stanu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
15.8.2015 16:46:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Avamy

Eh ako si iz Bosne nema potrebe da ti govorim kada je posao u pitanju...,Znas,ee ako si negdje vani onda ne mozes razumjet nase stanje.Sigurno da sam negdje vani do sada bih imala svoj stan i dobar posao a ovako e pa ne moze nista na silu!!!


iz bosne sam, radim od 18-e sad mi je 38...nemam nista svoje al imam svoj mir u podstanarskom stanu user posted image


user posted image
Lijepi miruser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

EPIDURALNA ANESTEZIJA
isabella

Dali bi se odlucile za epiduralnu anesteziju na drugom porodu obzirom da je prvi bio katastrofa tezak??

DA (59%)

NE (41%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *