|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  235 236 [237] 238 239   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
16.11.2011 12:55:21   
dush
Ja sam na google ukucala water pipe cake, pa mi je izbacio samo jednu, ali je ruzna... Mozda ti je bolje da napravis neku okruglu tortu, pa gore da napravis malu nargilu od npr one tvoje plazma smjese, pa pored jos napravis onu posudicu za žar, pa žar napravis, pa pored jednu dzezvu i fildjan kao da se pije kafa... Bojim se da nargilu obicnu neces moci napraviti bez neke cijevi, jer gore moras nparaviti onu tacnu i onaj hepek sto se unutra stavi duhan i na njega zar. To ti sama  smjesa nece moci izdrzati, ako budes pravila u originalnoj velicini.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5901
   RE: Fondant
16.11.2011 12:56:54   
Hanady RR
evo moje nove tortice za moje škorpije...muža is eku...
iskreno na ovu sma posebno ponosna...5 dana pravim karafeke i tortu još umalo na posos ne zakasnih jutrosuser posted image

bananaice hvala na slici škorpije...mislim da sma nešto ''ubola''user posted image

http://www4.slikomat.com/11/1116/43h-SL7307.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1116/ojz-SL7307.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1116/yfq-SL7307.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5902
   RE: Fondant
16.11.2011 12:59:54   
mala_sa
Hanady ja cesto gledam ove fondantice, ali dosad nijednu nisam komentarisala...medjutim ovu moram - meni je nekako bas bas lijepa user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5903
   RE: Fondant
16.11.2011 13:00:23   
M kao Mama
Hanady odlična, baš si je dobro udesila

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 5904
   RE: Fondant
16.11.2011 13:01:25   
bananica
ma sta ubola, predobra jeuser posted image user posted image user posted image , bolja od originalauser posted image

svaka castuser posted image

(ps zasluzila sam komaduser posted image )

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 5905
   RE: Fondant
16.11.2011 13:02:05   
Hanady RR
Hvala vamuser posted image user posted image
Izgleda mi najbolje idu ove što slažem od 5 ujutro do 7.40user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5906
   RE: Fondant
16.11.2011 13:11:02   
damma
o hanady torta ti je prepredobra, da je jos probat mmmm

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5907
   RE: Fondant
16.11.2011 13:26:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: damma

o hanady torta ti je prepredobra, da je jos probat mmmm


unutra je kladična reformicauser posted image
zato je malo niža...ja inače volim visočije torte kad su sa fondantom...al njihova želja meni je zapovjeduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 5908
   RE: Fondant
16.11.2011 13:33:45   
Rabi
Blizi se rodjendan moje pisuljice, i opet aBd kontam praviti torticu! do sad sam koristila one praskaste boje, od kojih ne dobijem nikad onu boju fondanta koju ja zamislim....
Koje boje vi koristite i gdje ih ima kupiti? Hvalauser posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 16.11.2011 13:34:21 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5909
   RE: Fondant
16.11.2011 13:36:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Rabi

Blizi se rodjendan moje pisuljice, i opet aBd kontam praviti torticu! do sad sam koristila one praskaste boje, od kojih ne dobijem nikad onu boju fondanta koju ja zamislim....
Koje boje vi koristite i gdje ih ima kupiti? Hvalauser posted image



ja sam pored onih u prahu kupila i neke boje eterika tečnih boja...one su super...
mada evo na ovoj gore torti samo mi je zelana boja ta tečna ostale sma imala u prahu...znači roza i plava su u prahu.

tečen su ove
http://www.eterika.rs/icing.html
samo u staklenim bočicama...
u merkatoru koštaju jedna bočica oko 5 km.

s tim da nema crvene ni crne...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5910
   RE: Fondant
16.11.2011 13:38:17   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: dush

Ja sam na google ukucala water pipe cake, pa mi je izbacio samo jednu, ali je ruzna... Mozda ti je bolje da napravis neku okruglu tortu, pa gore da napravis malu nargilu od npr one tvoje plazma smjese, pa pored jos napravis onu posudicu za žar, pa žar napravis, pa pored jednu dzezvu i fildjan kao da se pije kafa... Bojim se da nargilu obicnu neces moci napraviti bez neke cijevi, jer gore moras nparaviti onu tacnu i onaj hepek sto se unutra stavi duhan i na njega zar. To ti sama  smjesa nece moci izdrzati, ako budes pravila u originalnoj velicini.



Hvala Dush, pa na kraju će tako i biti, najvjerovatnije.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5911
   RE: Fondant
16.11.2011 13:49:06   
dush
Hanady, bravo za skorpiju!!!! Kako joj rep postavi ovako gore? :D

A boje u prahu... Ja isto koristim eterikine, ali ih stavim u jednu soljicu, dodam par kapi vode, razmutim i tek onda stavljam u fondan kap po kap i mijesim fondan dok ne dobijem odgovarajucu boju. Nekad treba staviti malo vise boje, ako hoces intenzivniju. Naravno i dodatavati secera u prahu, jer postane gnjecavo ako previse "vode" dodas.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5912
   RE: Fondant
16.11.2011 13:53:43   
Rabi
hvala user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5913
   RE: Fondant
16.11.2011 13:55:16   
Hanady RR
dush repić sa nanizala na pola čakalice i stavila na sušenje tako što sma kuglicu fondata stavila ispod repa...hajde reko valjda će se osušiti...kad fakat ja sklonim kuglicu za dva dana a rep stojiuser posted image

i ja tako koristim eterikine u prahu boje...
ovu plavu mogu dobiti i intenzicniju la mi je ova nijansa odgovara u glavi user posted image
samo crvena i crna me znaju zezati...
slomim se crvenu d adobijem...ako da s ebaš brinem za rafaelovu maramuuser posted image


A Elma ja bih nargilinu sliku sa neta skinula i radila 2D narigilu na torti...
modelirala je rukama i dobila istu pa je položila na četvrtastu tortu sa lijeve strane a onaj dio da ''pušenje'' nargile odihla malo kao škorpijin rep što sma ja...tako da onda desna strana tiret ostane za recimo lsova i čestitku u zavinosti od pirlikeuser posted image meni s ečini to bi bilo upješnije za isvesti da s edobije baš lijepa nargilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5914
   RE: Fondant
16.11.2011 13:55:18   
ElmaB
Crvenu i crnu gel Eteriku imaš u Škafi u Halilovićima ili u Alperu u Kasindolskoj. Valjda im nije nestalo, nedavno su ih imali.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5915
   RE: Fondant
16.11.2011 13:56:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Crvenu i crnu gel Eteriku imaš u Škafi u Halilovićima ili u Alperu u Kasindolskoj. Valjda im nije nestalo, nedavno su ih imali.


e ovo je za muštuluka...taman napisah kako s ebrinem za rafaelovu maramu...
a ono što sma zmislila i crna i crvena su mi bitneuser posted image

baš moram noge prošetat ndgej u te krajeve...al menit o plaho daleko...no ima subota...nju dajem za touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5916
   RE: Fondant
16.11.2011 13:57:33   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dush repić sa nanizala na pola čakalice i stavila na sušenje tako što sma kuglicu fondata stavila ispod repa...hajde reko valjda će se osušiti...kad fakat ja sklonim kuglicu za dva dana a rep stojiuser posted image

i ja tako koristim eterikine u prahu boje...
ovu plavu mogu dobiti i intenzicniju la mi je ova nijansa odgovara u glavi user posted image
samo crvena i crna me znaju zezati...
slomim se crvenu d adobijem...ako da s ebaš brinem za rafaelovu maramuuser posted image


A Elma ja bih nargilinu sliku sa neta skinula i radila 2D narigilu na torti...
modelirala je rukama i dobila istu pa je položila na četvrtastu tortu sa lijeve strane a onaj dio da ''pušenje'' nargile odihla malo kao škorpijin rep što sma ja...tako da onda desna strana tiret ostane za recimo lsova i čestitku u zavinosti od pirlikeuser posted image meni s ečini to bi bilo upješnije za isvesti da s edobije baš lijepa nargilauser posted image


Hvala Hanady, sreća imam vremena do 01.12. da razmišljam. Neće ništa da piše na torti nego samo da bude nargila. Definitvno ću se odlučiti za jednu od te dvije varijante, ili da je "zalijepim" položenu ili da je napravim kao figuru.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5917
   RE: Fondant
16.11.2011 14:00:10   
Amani12
Hanady tortica je user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5918
   RE: Fondant
16.11.2011 14:00:11   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Crvenu i crnu gel Eteriku imaš u Škafi u Halilovićima ili u Alperu u Kasindolskoj. Valjda im nije nestalo, nedavno su ih imali.


e ovo je za muštuluka...taman napisah kako s ebrinem za rafaelovu maramu...
a ono što sma zmislila i crna i crvena su mi bitneuser posted image

baš moram noge prošetat ndgej u te krajeve...al menit o plaho daleko...no ima subota...nju dajem za touser posted image


Ako im je slučajno nestalo, imam ja u štreku crvenu u prahu a i u gelu, u tubi, to mi je stranjska, hahahah (što sam fina, za ne povjerovati)user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5919
   RE: Fondant
16.11.2011 14:05:46   
Hanady RR
e super elma ako je ne nađem zovem teuser posted image
taman sam noćas pomislila ako ne dobijem crvenu boju za maramu svezat ću mu jedno pamučno šalče materemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5920
   RE: Fondant
16.11.2011 14:14:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e super elma ako je ne nađem zovem teuser posted image
taman sam noćas pomislila ako ne dobijem crvenu boju za maramu svezat ću mu jedno pamučno šalče materemiuser posted image




vala mora druga otici u tu Doru pa da te malo iznenadimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 5921
   RE: Fondant
16.11.2011 14:18:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e super elma ako je ne nađem zovem teuser posted image
taman sam noćas pomislila ako ne dobijem crvenu boju za maramu svezat ću mu jedno pamučno šalče materemiuser posted image




vala mora druga otici u tu Doru pa da te malo iznenadimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



joj vjeruj zamišljam tamo da se uvalim...
gledah na netu...baš lijepih stavrčica sam našla...
al odem ja tamo jednom da lijepo obiđem...sa tobom naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5922
   RE: Fondant
16.11.2011 14:20:13   
ElmaB
Naravno, zovi imaš moj brojuser posted image  A provjerila sam ti telefonski imaju u alperu i crnui i crvenu, ali samo u prahu. Tečna im je nestala.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5923
   RE: Fondant
16.11.2011 14:20:59   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image nikakav problemuser posted image user posted image ja moram otic,treba mi kalup za tortu..stari dao sve od sebeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 5924
   RE: Fondant
16.11.2011 17:56:56   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moje nove tortice za moje škorpije...muža is eku...
iskreno na ovu sma posebno ponosna...5 dana pravim karafeke i tortu još umalo na posos ne zakasnih jutrosuser posted image

bananaice hvala na slici škorpije...mislim da sma nešto ''ubola''user posted image

http://www4.slikomat.com/11/1116/43h-SL7307.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1116/ojz-SL7307.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1116/yfq-SL7307.jpg


Stvarno je divna, ma ti si strucnjak, kad bi odlucila ovim se bavit, mogla bi profesionalcima biti ozbiljna konkurencija.

Cekamo Rafaelauser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  235 236 [237] 238 239   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  235 236 [237] 238 239   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *