|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 14:59:23   
M kao Mama
Vjeruj mi da ne znam kako je kod vas, predpostavljam da na vebu MUP-a HR. imaju svi podaci 

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pasos za bebe
20.7.2009 15:05:07   
luna77
IZVORNA PORUKA: ivanak

Imam pitanje?

Iz Hrvatske sam, živim u Dubrovniku i nekada idem do Neuma ili do Trebinja???
Pa me zanima jeli ja preko granice mogu preći sa malim, mjesec i par dana starim djetetom???
A ako ne, što treba priložiti ili vaditi da mogu preći????



za putovnicu ti treba slika bebe i domovnica iz MUP-a i za tjedan je gotova a u Neum mozes ući tranzitnom trakom neće ti nitko praviti probleme ako im kazes da ides do neuma a za dalej u metković te nitko nekontrolira jer si u tranzitu do kraja)aneks  8 Zakona o graničnoj kontroli a za Trebinje ovisi mislim da na Ivanici neprave probleme dosta su fleksibilni .

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 9:31:55   
ivanak
Bili smo jučer u trebinju, eto tek tako da prošetamo....
Vodili smo maloga, riskirali smo....
Nitko nije ni pitao za njega, prošli bez problema

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 15:48:38   
M kao Mama
super, baš mi je drago da je sve prošlo kako treba

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 20:39:03   
tatica
Mi smo sutra planirali poraniti a kad dođem na red onda pozvati zz da dovede malu da je slikaju!user posted image
Valjda nece biti veliki red posto cu morat kasniti na posao!??!
Koliko sam razumio potreban je samo rodni list, naše lične, uplatnica i prijavljena beba u CIPS, ili treba još nešto????
user posted image


_____________________________

Uma; 19.03.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 22:03:35   
M kao Mama
tatice, ako me ne vara tvoj potpis iz SA si, a u Sa su velike gužve, narod padas u nesvijet,a zajedno sa narodom i novi sisitem, hao je opći oko primanja formulara, jedina dobra vijest da su produžili radno vrijeme do 19.30. Gužve su prevelike, čeka se po nekoliko sati i pita nje je da li će zahtjev proći.

(odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 22:23:47   
zagy
Kaže mi kolegica, kada ide na posao vidi narod kako čeka ispred MUP-a, a radi od 7:30, pa ti vidi  kada moraš u red stati user posted image I ništa više osim nabrojanih dokumenata ti ne treba, osim konjskih živaca, sretno.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pasos za bebe
22.7.2009 22:27:40   
M kao Mama
Ja sam ti donekle uključena u ovaj problem, hahaha i privatno i službeno, vjeruj mi, ako ti nije nužda ne idi, sistem je trebao da počne sa radom 6.jula, ni do danas nije proradio pošteno, a ni jedan pasoš nije izdat i Boga pitaj kada će, jer ljudi se istovremeno ule raditi posao i rade ga, pa možeš misliti, sistem im stalno pada, ovo je katastrofa.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pasos za bebe
23.7.2009 17:09:08   
idana_85
a joj, znaci nama onda nista od pasosa :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pasos za bebe
23.7.2009 17:19:33   
ali84
valjda ce se do septembra nauciti oko novih pasosa i iskreno se nadam da nece biti guzve.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pasos za bebe
24.7.2009 19:53:05   
idana_85
Joj,ja kazem guzve,ceka se dugo, meni svi kazu luda sam ,bilo u novinama jucer i sinoc na tv-u kako nije guzva, i kako se pasos ceka 10-15 dana....ma ovo je za izluditi majkemi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 11:36:20   
idana_85
Opet ja oko pasosa. Jel se ista popravilo? Ja odoh danas pa sta bude. Je li trebaju oba roditelja odvesti bebija ili moze samo jedan? Evo vidjeh na stranici treba suglasnost oba roditelja, je li to neki obrazc ili sta vec???

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 12:23:08   
M kao Mama
Najbolje, oba, pa tako kada budete podizali, može jedno, a i laške je deverati sa bebom, ako ste oboje , mislim da sada nema gužvi, ali se dugo čeka na pasoš,

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 13:17:46   
Anoniman
e, hoce li mi neko objasniti sta treba ponijeti, na stranici ne pise da treba cipsova prijava, a i kad sam zvala MUP teta rece da ne treba( govorim za bebe) a sad gore neko spomenu cipsovu prijavuuser posted image , da ne bih dosla pred salter i da me vrateuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 13:49:22   
M kao Mama
sahara, nisu uradili update na stranici, sada se radi novi sistem pasoša, kao CIPS lična kareta, i ono što su ti kazali to se važi, beba će sa tobom u kabinu da se slika, a ti trebaš ponijeti, mislim samo rodni list. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 13:54:03   
Anoniman
ej, hvala, i naravno ona uplatnicauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 13:56:04   
Anoniman
evo opet sam ih zvala i kazu samo rodni list i uplatnica, a ja tebe tusim, sorryuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 14:07:03   
nita
Zna li neko da li može rodni list koji je stariji od 6 mjeseci?

< Poruku je uredio nita -- 27.7.2009 14:08:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 14:08:47   
M kao Mama
ma, ništa bona, mislim da može, jer je samo na uvid, 

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 14:12:45   
nita
Hvala! A bila sam se zabrinula da ću morati ići i po rodni list i s bebom čekati na ovim vrućinama.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 15:11:28   
HanaBana
Ja sad isla po rodni list i po drzavljanstvo a mm nahajcala da vadi cipsove prijavnice:))))Haj od vsika glava ne boli. Odoh sutra predati. Treba mi najkasnije do 16/08/09. Ako mi ko moze pomoci da sto prije dobijem bila bih mu zahvalna:)))u prevodu trazim stelu:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 16:23:20   
idana_85
Hehe, i ja kao i HanaBana trazim stelu,treba mi do 10-og :((((( Mi smo predali danas. Uposte nije guzva. Ja otisla do banke uplatiti, zaova dosla taxijem s bebicom i odmah dosli na red. treba licna karta jednog roditelja, rodni list bebe ne stariji od sest mjeseci i uplatnica na 30 KM. drugi roditelj dolazi po pasos. bebija tamo slikaju,sve ide jako brzo.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pasos za bebe
27.7.2009 22:12:29   
martajay
i mi smo danas predali. oko 15h. nije bilo guzve. sve smo zavrsili za 20ak minuta.
rekli nam da zovemo za 15 dana, da pitamo da li je gotov pasoš.


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pasos za bebe
28.7.2009 13:47:23   
Anoniman
Evo konacno i mi danas zavrsili, nema guzve uopce, kazem konacno jer se nikad nakanitiuser posted image
Naljutili su me ipak, uzimaju rodni list, tj. ne na uvid nego ostaje kod njih, ma nebitno, i nama rekli za mjesec danauser posted image hmmmmmmmm

(odgovor članu martajay)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pasos za bebe
28.7.2009 14:20:53   
M kao Mama
Čuj, uzimaju rodni list, e svašta, nema veze, valjda nisi orginal nosila, a kada eć pasoši biti gotovi, to niko ne zna, ja evo danima zovem i molimza brata, hitno mu treba, ali daj Bože. Ne bih da Vas obeshrabrim, ali situacija je teška, kako oni kažu sistem malo, malo pa padne

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *