|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pasos za bebe
13.4.2010 14:58:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: dadada

ni meni nisu trazili cips...trazili su mi jmbg i to je to...fino mi je rekao da ima sve u kompu...



Ima sve u računaru ako je dijete prijavljeno na CIPS. Ako nije, nema ga u računaru. user posted image
zar se u cipsu nedobija jmbg.. ako dijete ima jmbg znaci da je vec prijavljeno u cipsu...ma vise ne znam ni ja nista...zbunili ste me

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pasos za bebe
13.4.2010 15:02:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: dadada

ni meni nisu trazili cips...trazili su mi jmbg i to je to...fino mi je rekao da ima sve u kompu...

jmbg se dobija pri vađenju Rodnog lista


Ima sve u računaru ako je dijete prijavljeno na CIPS. Ako nije, nema ga u računaru. user posted image
zar se u cipsu nedobija jmbg.. ako dijete ima jmbg znaci da je vec prijavljeno u cipsu...ma vise ne znam ni ja nista...zbunili ste me


jmbg se dobije pri vađenju Rodnog lista

< Poruku je uredio acudesa RR -- 13.4.2010 15:03:23 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pasos za bebe
13.4.2010 17:04:54   
reallove
mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiranuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pasos za bebe
13.4.2010 17:14:46   
amela2208

IZVORNA PORUKA: reallove

mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiranuser posted image user posted image user posted image user posted image

haj vi vi ste malo veci nego sta cu ja sa Sarom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 15:42:12   
Kviki
Jedan savjet mamama koje uskoro planiraju vaditi pasoš bebi - otiđite poslije podne jer je tada puno manja gužva. Ja sam danas išla oko 1 i odmah sam došla na red, čekala možda 5 minuta. A dolazila sam i jutros oko 11 i tad je bila poprilična gužva.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 17:28:45   
leona81
imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 19:43:27   
reallove
mi smo danas dobili svoj pasos,sada nam jos treba viza za BiHuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 19:44:37   
reallove
mm bosanac,ja bosanka,bebi treba viza,kako touser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 19:46:38   
reallove

IZVORNA PORUKA: amela2208


IZVORNA PORUKA: reallove

mi se idemo slikati za pasos,kako ce to sve izgledati,Emin je nemiranuser posted image user posted image user posted image user posted image

haj vi vi ste malo veci nego sta cu ja sa Sarom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hehe,mogu da zamislim malu Saru,dusa mala,kako cete,a mene je Emin iznenadio,tako je bio miran da smo mogli uraditi slika koliko hocemouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 19:54:18   
Tity
IZVORNA PORUKA: leona81

imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 

Ne bih ti tačno znala ali znam da su nama tražili kopiju Domovnice user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 21:31:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

imam jedno pitanje...ja imam bosanski pasos a muz ima i bosanski i hrvatski...bebi mislimo zasad vaditi samo hrvatski...koja je procedura ako neko zna? on je negdje zagubio svoju domovnicu, pa da li moze otici samo do njih po novu domovnicu sa tim pasosom ili? 

ja mislim da moze..mislim da ne bi trebalo biti problema...a sto se bebe tice, morate oboje otici da podnesete zahtjev prvo za domovnicu a onda i za pasos ili ti putovnicu...i mene to ceka..

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:14:06   
taze_mlada
cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:17:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo miuser posted image

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:17:31   
Private
prilikom predaje za pasos moraju biti prisutna oba roditelja,a podici pasos moze i jedan od njih dvoje.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:19:34   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo miuser posted image



nekad skorije ili davno?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:20:26   
R&T@
Otku sad opet da moraju biti oba roditelja kod predaje?
Prosle godine sam isla samo ja!
Da nije ovaj biometrijski to naredio?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:20:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Private

prilikom predaje za pasos moraju biti prisutna oba roditelja,a podici pasos moze i jedan od njih dvoje.
ja sam predala sama zahtjev za pasos bez ikakvih problema posto mi je muz bio na putu a on ga je onda podigao...pa ne haluciniramuser posted image

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:21:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

cure ko zna provjereno: da li prilikom predaje moraju biti oba roditelja ili moze samo jedan a drugi da potpise prilikom preuzimanja??
moze...provjereno...tako smo miuser posted image



nekad skorije ili davno?



prosle godine

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:23:40   
taze_mlada
jedino da nije doslo do promjene kako kaze tajra radi biometrisjkog.,...joj haj ga znaj....kontalka da sutra pokusam na pauzi ja sa malim samo tamo oko pola 1- 1....jer smo planirali u petak ali ujutro jer jedino tad muze moze.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:25:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

jedino da nije doslo do promjene kako kaze tajra radi biometrisjkog.,...joj haj ga znaj....kontalka da sutra pokusam na pauzi ja sa malim samo tamo oko pola 1- 1....jer smo planirali u petak ali ujutro jer jedino tad muze moze.....
a onda je najbolje da ih nazoves i pitas

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:26:24   
mamma mumi
interesuje me da li se mora ici u MUP po zahtjev i uplatnicu ili to mogu uplatiti u banci na uplatnici obicnoj_ Sutra sam htjela da odem uplatiti ali sam cula da moram otici u MUP po zahtjev i uplatnicu. Molim vas za brz odgovor, hvala vam

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:27:31   
teacher75
joj i nas ovo ceka iduce sedmice, jos moram i ja sebi vaditi novi user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:28:21   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

interesuje me da li se mora ici u MUP po zahtjev i uplatnicu ili to mogu uplatiti u banci na uplatnici obicnoj_ Sutra sam htjela da odem uplatiti ali sam cula da moram otici u MUP po zahtjev i uplatnicu. Molim vas za brz odgovor, hvala vam



ja sam sebi vadila biometrisjki oko ng.. i pogledala na neti podatke oko uplate, uplatila i tek onda otisla u mup.... sad ti i treba samo uplatnica + licna i to je to... tj rodni list za dijete,, nema formulara ;)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:32:15   
R&T@
Hajde, javite nam ovo za prisustvo roditelja, ali "taze provjereno"!

Samo mi jos treba da odem sama s njom pa da nas vrate...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Pasos za bebe
14.4.2010 22:33:57   
mamma mumi
taze_mlada hvala na brzom odgovoru. Znaci ujutro odem u banku, uplatim za sebe i bebaca, i to je to. Super spasila si me ja vec kontam kako moram poraniti u onaj red da uzmem zahtjev. super , pusa

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *