|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:02:35   
Anoniman
jos kada bi nakon poroda bila k'o ove koke bilo bi user posted image ...meni ce trebati trikiniuser posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:03:55   
andji
meni ce trebati trikiniuser posted image


jao ismijah seuser posted image user posted image user posted image user posted image
                    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:04:04   
Romali
Ilhana,dana, dobri su ovi lindex kostimi, a moćni su i Lisciniuser posted image
samo brate boli glava od Liscinih cijena user posted image

Koliko su ovi Lindexovi otprilike??




_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:05:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

jos kada bi nakon poroda bila k'o ove koke bilo bi user posted image ...meni ce trebati trikiniuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , e jesi luda

andji, slazemo se u izboru kostima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:06:12   
Ilhana RR
mislim da su 13 eura po dijelu... nisu skupi... a budu kvalitetni ;) a ako cekas da kupis kad su sezone mozes ih uzeti po 3-5 eura po dijelu ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:07:17   
Anoniman
ima slatkih kostima u urban republicu a i cijene su im bile skroz, sasvim, nadasve i zaista prihvatljive

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:08:18   
andji
Ne znam dal je neko čuo za marku 'EXCLUSIVE'...ja kupujem njihove,inače rade i donji veš...komplet jedan(bikini)dodje me oko 15-20eura...zavisi..znači nisu baš skupi

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:10:06   
Romali
IZVORNA PORUKA: Ilhana

mislim da su 13 eura po dijelu... nisu skupi... a budu kvalitetni ;) a ako cekas da kupis kad su sezone mozes ih uzeti po 3-5 eura po dijelu ;)

Ma daaaaaaaaaaaaj, samo tako malo?? Pa plakat ću, gdje mi živimouser posted image
Hvala  ti na odg.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:11:31   
Ilhana RR
Lindex, HM i Kappahl su najveci lanci ovde koji imaju "jeftinu" garderobu tako da je to idealna cijena kod njih...  ali ovde nonstop nekakvih snizenja ima... ja sam prije dva mjeseca uzela jedan markirani bikini za 10 eura =) obadva dijela naravno =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:14:25   
Romali
Znam da su te tri marke dobre ,a poprilično jeftine. Ali za kostime to mi baš više nego ok cijena. Mislim, ovdje su Betty i Lisca user posted image cijene

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:16:03   
noaa
nego ima li koja kreativna zena na RR da pocne siti ove trikinijeuser posted image user posted image user posted image  i meni bi trebao,a lani sam kupila kupaci u turbo limacu eto kakva sam bila,doduse gornji mi moze jos..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:16:20   
Anoniman
ja sam prošle godine kupila Liscin kostim u modiani plavo bijeli i super mi je došla je i traka za kosu.
Žene ako ste gledale a sigurno jeste onaj fil lepe brene hajde da se volimo sad neznam tačno koji dio,al vidjele ste na njoj onaj plavi kostim sa šljokicama u obliku cvijeta preko sredine ,on je jednodijelni koji je gore bez tregera ikakvih...joj jesam li ja sad to objasnila kako treba neznam al elem taj kostim je moja mama sebi kupila nekad 80-tih i još uvijek ga ima liscin je,tako da ga i ja ponekad obučem,ma lisca je zakon,eto kad ga je moja mama kupila on je i sada kao nov a kad u njemu izađeš izi vode on se sav pripije uz tijelo. Ja samo kupujem liscine kostime imam ih 2 i taj mamin je ukupno,ne kupujem svake godine kupaći kostim mada sam vidjela da su sada moderni oni što je gornji dio kao majica na bretele a donji kao boxerice.

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:16:54   
Ilhana RR
znam ja kontala ljetos da uzmem sebi spavacicu u Lisici... iz razloga kupujmo domace... ali sam se brzo predomislila...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:19:16   
Ilhana RR
ovaj je extra ali kosta 74 eura... previse za nesto sto ce se par puta obuci... ja volim da mjenjam tako da svake godine uzimam...


http://www.lisca.com/index.php?page=dvodelne-kopalke-madrid&lang=en_US&local=BA

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:19:22   
Romali
IZVORNA PORUKA: Ilhana

znam ja kontala ljetos da uzmem sebi spavacicu u Lisici... iz razloga kupujmo domace... ali sam se brzo predomislila...




Nije domaće user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:22:21   
Ilhana RR
zar nije? ja sam kontala majke mi nase.. haj onda srecom pa neuze hihii... inace ja ti dole gledam samo domace da uzimam ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:22:53   
andji
user posted image A na haltere ste zaboravileuser posted image user posted image user posted image user posted image nemojte zamjerit,malo šaleuser posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:26:18   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: andji

user posted image A na haltere ste zaboravileuser posted image user posted image user posted image user posted image nemojte zamjerit,malo šaleuser posted image user posted image


hahaha... joj ja kad sam se trebala udati nakupovala ovih gluposti koliko hos... jednom obukla za prvu bracnu noc... izmaltretirala sebe i smorila dok sam sve ovo navukla i posle muza isto tako ispeglala dok je on to sve skinuo hahahahahahahahahah

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:26:36   
ziki
IZVORNA PORUKA: ivany

mada sam vidjela da su sada moderni oni što je gornji dio kao majica na bretele a donji kao boxerice.

ove cu godine biti modernauser posted image user posted image user posted image  i prije trudnoce sam nosila ove al ove godine cu ga nosit sa razlogom+

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:28:00   
Romali
IZVORNA PORUKA: andji

user posted image A na haltere ste zaboravileuser posted image user posted image user posted image user posted image nemojte zamjerit,malo šaleuser posted image user posted image
[/quote

Ženo, samo smo te čekale da ovo staviš. Ja mislila nešto nisi dobro user posted image , sad znam da si u svom fazonuuser posted image
Nego, sve ćemo ovako na plažu ovog ljetauser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:30:04   
andji
Jao šta ću...hoćemo,što nećemo..kad se utegnemo u ovo ihuser posted image user posted image user posted image Ihana je upravu,malo je teže navući..ali isplati seuser posted image user posted image user posted image user posted image
Romali imaš cmokuuser posted image user posted image user posted image baš si me nasmijala


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:37:01   
Anoniman
user posted image

ups...pogresna temauser posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:42:25   
Romali
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dadada, ovo nikad nije pogrešna tema user posted image user posted image

Htjedoh reći ON nikad nije pogrešna tema


< Poruku je uredio Romali -- 7.5.2009 22:47:42 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:43:36   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Romali

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dadada, ovo nikad nije pogrešna tema user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajmo preci na onu tamo sto je za ove price... kako no se zove? hahahah

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bikini i kupaci kostimi
7.5.2009 22:52:31   
Visnja RR
volim kupace koji imaju nekog stila... npr onaj ljubicasti sto ga je ElmaB postavila...
imam ih doista i nije mi zao dati veliku lovu za njih... Beti , Lisca...al su mi najdrazi Palmersovi... skupi al svake marke vrijede...
Lisca me malo izdala ...prije tri godine ja na Bolu setam sebe i svoj novi kupaci lizuci najskluplji Kingo sladoled (6 eura jedan)  i paf puce mi kopca na gornjem... a platila ga pomasno... i sta sam morala nego pokazati onim svabicama sta je dobar toples user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *