|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
5.10.2016 21:20:22   
marketing RR

Drage dobitnice,

Pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresu u BIH i broj telefona.


Čestitamo još jednom user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.10.2016 21:43:55   
marketing RR


Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
7.10.2016 8:41:03   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Drage dobitnice,

Pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresu u BIH i broj telefona.


Čestitamo još jednom user posted image



hvalaaaauser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
24.10.2016 23:01:47   
marketing RR


Dame, ajmo user posted image



Napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.10.2016 16:03:10   
hatepsut
Ja sam vec 2 potrošila ! Vjerovali ili ne pomaze i kod psorijaze ! Ublažavala svrab,crvenilo ,nema vise ljuspica !

nastavljamo dalje s cortinaT kremom !

< Poruku je uredio hatepsut -- 26.10.2016 16:04:35 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
26.10.2016 22:30:23   
pegi
Covjek ne zali novac za nesto sto je dobro i sto pomazeuser posted image Contina T krema je bas to sto nam pomaze user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
26.10.2016 23:17:58   
Joja22
Drago mi je sto mogu i ja sa vama da podijelim svoje iskustvo sa CortinaT kremom. CortinaT kremu sam koristila neposredno nakon porodjaja,tacnije carskog reza. Koza mi je bila suva,posebno lice,i sve to je djelovalo kao da su neki lisajevi,suva,ispucala koza sa flekama. Probala sam razne kreme i nije bilo rezultata,dok po prepuruci nisam nabavila CortinaT kremu. Vec nakon par dana koristenja koza je postala elasticnija i rezultati su bili vidljivi. I danas po potrebi koristim ovu kremu,a naravno i ako bude potrebe,koristit cu je i za moju malu curu.. sad bar necu lutati i znam sta ce mi sigurno pomoci..

(odgovor članu pegi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
29.10.2016 11:17:11   
aidana
Ja nemam iskustva sa kremom ali bi mi trebao savjet dermatologa koji se, ako se ne varam, javlja na ovu temu. Mm ima probleme sa kozom, stalno ga svrbi, javljaju mu se plikovi, od cesanja mu se sve upali. Najvise ispod pazuha, na preponama, iza koljena, dakle na pregibima i gdje se najvise znoji. To ga toliko muci da navece ne moze spavati, probudi ga svrbez i ne popusta dok ne popije tabletu. Obisao je vise doktora, mazao se kremama protiv gljivica (koje nisu pomogle), kupkao se u hipermanganu, uradio nalaze na bakterije, parazite, amebe (sve negativno) dakle pokusao je manje vise sve ali nista ne pomaze. Cortinat nije jos probao ali vjerovatno ce i nju uzeti. Ukoliko ima posebno tema na kojoj mozemo postavljati pitanja dermatologu, prebacite post tamo. A ovdje se javljam opet nakon sto je isprobamo. user posted image

(odgovor članu Joja22)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
3.11.2016 23:57:07   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: aidana

Ja nemam iskustva sa kremom ali bi mi trebao savjet dermatologa koji se, ako se ne varam, javlja na ovu temu. Mm ima probleme sa kozom, stalno ga svrbi, javljaju mu se plikovi, od cesanja mu se sve upali. Najvise ispod pazuha, na preponama, iza koljena, dakle na pregibima i gdje se najvise znoji. To ga toliko muci da navece ne moze spavati, probudi ga svrbez i ne popusta dok ne popije tabletu. Obisao je vise doktora, mazao se kremama protiv gljivica (koje nisu pomogle), kupkao se u hipermanganu, uradio nalaze na bakterije, parazite, amebe (sve negativno) dakle pokusao je manje vise sve ali nista ne pomaze. Cortinat nije jos probao ali vjerovatno ce i nju uzeti. Ukoliko ima posebno tema na kojoj mozemo postavljati pitanja dermatologu, prebacite post tamo. A ovdje se javljam opet nakon sto je isprobamo. user posted image



Poštovana, preporuka je da se vaš suprug u svakom slučaju obrati dermatologu I alergologu.
Što se CortinaTa tiče, u pitanju je prirodna krema namenjena za suvu I atopičnu kožu, tako da jr suprug može probati, i u tom slučaju značilo bi nam vaše iskustvo kao povratna informacija.
Hvala unapred,
Sve najbolje, lep pozdrav

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.11.2016 0:09:32   
marketing RR


Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
9.11.2016 10:56:23   
marketing RR
Prvi dobitnik za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: Joja22

Drago mi je sto mogu i ja sa vama da podijelim svoje iskustvo sa CortinaT kremom. CortinaT kremu sam koristila neposredno nakon porodjaja,tacnije carskog reza. Koza mi je bila suva,posebno lice,i sve to je djelovalo kao da su neki lisajevi,suva,ispucala koza sa flekama. Probala sam razne kreme i nije bilo rezultata,dok po prepuruci nisam nabavila CortinaT kremu. Vec nakon par dana koristenja koza je postala elasticnija i rezultati su bili vidljivi. I danas po potrebi koristim ovu kremu,a naravno i ako bude potrebe,koristit cu je i za moju malu curu.. sad bar necu lutati i znam sta ce mi sigurno pomoci..


(odgovor članu Joja22)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
9.11.2016 10:56:42   
marketing RR
Drugi dobitnik za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: aidana

Ja nemam iskustva sa kremom ali bi mi trebao savjet dermatologa koji se, ako se ne varam, javlja na ovu temu. Mm ima probleme sa kozom, stalno ga svrbi, javljaju mu se plikovi, od cesanja mu se sve upali. Najvise ispod pazuha, na preponama, iza koljena, dakle na pregibima i gdje se najvise znoji. To ga toliko muci da navece ne moze spavati, probudi ga svrbez i ne popusta dok ne popije tabletu. Obisao je vise doktora, mazao se kremama protiv gljivica (koje nisu pomogle), kupkao se u hipermanganu, uradio nalaze na bakterije, parazite, amebe (sve negativno) dakle pokusao je manje vise sve ali nista ne pomaze. Cortinat nije jos probao ali vjerovatno ce i nju uzeti. Ukoliko ima posebno tema na kojoj mozemo postavljati pitanja dermatologu, prebacite post tamo. A ovdje se javljam opet nakon sto je isprobamo. user posted image


(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
9.11.2016 10:57:06   
marketing RR
Treći dobitnik za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: pegi

Covjek ne zali novac za nesto sto je dobro i sto pomazeuser posted image Contina T krema je bas to sto nam pomaze user posted image


(odgovor članu pegi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
9.11.2016 10:58:01   
marketing RR

Dragi dobitnici CortinaT kreme, čestitamo! Molimo vas da nam na pp pošaljete: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

(odgovor članu Joja22)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
9.11.2016 11:40:50   
aidana
jao super, hvala user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
17.11.2016 0:05:23   
marketing RR
Pegi čekamo podatke, požuri, molimo!

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Treći dobitnik za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: pegi

Covjek ne zali novac za nesto sto je dobro i sto pomazeuser posted image Contina T krema je bas to sto nam pomaze user posted image




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
18.11.2016 21:37:40   
Joja22
Joj super,hvala vam mnogo! user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
30.11.2016 7:42:17   
pocahontas
Samo da javim da smo prije par dana dobili kremu, hvala puno user posted image
obzirom da je vrijeme grijanja i suhog zraka, cesto nam se javlja napad svrbeza u predjelu po butinama i odmah smo kremu isprobali..nakon sto sam izbacila omeksivace, sve sto nije pamuk i td. ali nista to nije pomagalo..medjutim, nakon par mazanja CortinaT kremom svrbez se vise nije javljao..user posted image bojim se da ce nam ostati neiskoristena krema user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Joja22)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
1.12.2016 19:47:43   
Dudaaaa
Mojoj curici povremeno izadje crveni pecat na obrazima...ne znamo uzrok tog crvenila , pocelo je da se javlja od kada smo se vratili sa mora. Ali desava se i sada kada je na hladnoći duze vani.
A i ja imam problem sa suvom kozom koja pecka i svrbi. Nadam se da CortinaT moze pomoci, rado bi smo ga probali.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
1.12.2016 21:02:34   
lelibeli
Moja cura već godinama muči problem sa ekcemom, sa ovim promjenama vremena i na prelazu jesen/zima joj se baš izrazi, pa su muke. Nekada se nesvjesno noću raščeše skoro do krvi, pa je tiješko sanirat. Do sad smo držali pod kontrolom sa kortiko steroidima, ali ne mogu dijete stalno time mazat. Čuli smo od pedijatrice za ovu kremu te bi bili vrlo radosni da je isprobamo i sami se uvjerimo da je djelotvorna.

(odgovor članu Dudaaaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
1.12.2016 21:37:16   
Emicaa13
Imam bebu od 4,5 meseca. Od skoro kako je krenulo hladnije vreme , pojavio mu se ekcem na obrazu – crveni pečat na koži , a pod rukom je bilo hrapavo. Namazala sam mu kremu sa pantenolom kako je doktorica savetovala ali nikako da rešimo problem. Crvenilo se ne smiruje, a i hrapavije je svakim danom. Trenutno bude ok kada namažemo pantenol, ali se ne smiruje.
Voleli bi da probamo ovu kremu jer sam samo pohvale čula, ali nikako da je pronađem.


(odgovor članu lelibeli)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
2.12.2016 8:33:51   
niki83
Pozdrav,
Ja bih samo jos jedanput da pohvalim CortinaT i potvrdim koliko je ucinkovita! Kako radim sa djecom uocila sam jednu djevojcicu koja dolazi iz socijalno ugrozene porodice..a koja se bori sa astmom i jakim atopijskim dermatitisom user posted image Koza lica, rukica, barem onaj dio koji se vidi..koji nije prekriven odjecom je bio u jako losem stanju..ekcemi i suha koza, koja se peruta i ljusti..ma srce mi steglo.. Donijela sam joj CortinaT i rekla da je to krema koju treba koristiti kad god se umije i opere rukice..da je to samo njena krema da se njeguje s njom user posted image .. i gledam je jucer..stanje je puuuunooo bolje, lice joj lijepo, na rukicama nema vise onog uzasnog crvenila..hvala Bogu.
Morala sam ovo podijeliti sa vama, user posted image za CortinaT user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Emicaa13)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.12.2016 0:10:54   
marketing RR

Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
19.12.2016 21:03:37   
hatepsut
Hvala cortinaT kremi ,hvala ringeraju. Redovno pričam o mom iskustvu i preporučujem kremu. Konačno mirno prespavam noć od kad koristim cortinaT kremu !!!

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
22.12.2016 2:57:39   
Jasnalajla
Pozdrav,pisem po prvi put moram priznati da cortina kremu nisam koristila nikada,al imam veliki problem sa kozom na rukama zadnjih mjeseci je pocelo u vidi prištica između prstiju no mislila dam da je nakon poroda normalno ali se pogoršalo ,moji prsti su se poceli ljuštit koristim svakakve kreme ali nevidim poboljšanje,pa ako bude srece da Cortina kreme pomogne

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *