|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.2.2016 18:02:44   
Visnja RR
Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!

Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.

< Poruku je uredio marketing RR -- 3.3.2016 22:05:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 12:54:59   
M kao Mama
Za cortinu sam saznala savsim slučajno, vidjevši baner na RR, što me je zainteresovalo. Kada sam otvoril abaner pronašla sam baš vrlo bitne informacije. Baš u to doba borili smo se sa nekim bajama zvanim zlatni stafilokok, mazali smo kožu raznim kremama. Odlučila sam da pišem, i više ne znam ni kako, ali dobili smo kremu. Krema je dugo stojala sakrivena, jer moja mlađa kćerka ima običaj da sve kreme maže do besvjesti po sebi, tako da sam ovu sakrila u prozor kako je ne bi pronašla. Nekoliko puta sam je pomirisala i zaista je imala dobar miris. Redovno pratim ovu temu i nedavno sam pročitala da je jedna mama svojoj bebici poela mazati lice ovom kremom jer je koža suha. Odlučila sam i ja da probam, jer i moja koža je jako suha, unatoč raznim preparatima kojke koristim kako bih je učinila mekanijom i elastičnijom. Nekada se desi da mi se koža počne listati i perutti od suhoće. Krenula lice mazati cortinom, prvo uvečer , a onda i ujutro. Vjeruj te mi bez imalo lažne skromosti i nekog lickanja, ova krema je meni do sada najbolja. Daje mi vlažnost koži, a koža mi nakon mazanj anije masna, i mogu odmah nanijeti šminku, što sa drugim kremama nisam mogla. Ja sam za sada zadovoljna, i sigurno ću je još dugo koristiti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 12:59:04   
alman
Mi smo zadovoljni sa kremom povuko se crvenilo i nisu vise hrapavi obrascici, sad samo mazemo poslije kupanja i kad idemo vani.
Mi smo osvojili kremu i hvala sponzoru, a sad bih voljela da neko drugi osvoji ja sam samo napisala nase iskustvouser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 13:08:57   
Lady26
Pozdrav, pisem po prvi put...
I sama se borim sa dermatitisom vec 18 godina, tacnije neurodermatitisom...
Nazalost koristim kortikosteroide, jer drugo nista ne pomaze, prije je to bio Kuterid g a sada njegova zamjena Belogent. Probala sam sve i svasta ali jedino ove kreme smire upaljenu kozu, koliko toliko.
Lijeka dugotrajnog nema, ove kreme pomazu trenutno i na kratke staze...smjena godisnjih doba, sekiracija, nervoza, stres ucine svoje...
Eh, na moju veliku zalost moja mladja curica ce izgleda imati isti problem user posted image , vec je 2x u 15 dana zavrsila kod dermatologa zbog osipa - neki oblik dermatitisa, alergija (ne znaju na sta), terapija - Elocom krema...kortikosteroidi.Mazala sam samo kad bi se bas upalili obrascici, rucice.i nogice...imamo i Paxoderm kremu ali nisam prezadovoljna bas...
Ako je tako dobra Cortinat krema rado bi je probali, gdje se moze kupiti? Mozda pomogne objema user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 2.2.2016 13:09:52 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 13:35:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pozdrav, pisem po prvi put...
I sama se borim sa dermatitisom vec 18 godina, tacnije neurodermatitisom...
Nazalost koristim kortikosteroide, jer drugo nista ne pomaze, prije je to bio Kuterid g a sada njegova zamjena Belogent. Probala sam sve i svasta ali jedino ove kreme smire upaljenu kozu, koliko toliko.
Lijeka dugotrajnog nema, ove kreme pomazu trenutno i na kratke staze...smjena godisnjih doba, sekiracija, nervoza, stres ucine svoje...
Eh, na moju veliku zalost moja mladja curica ce izgleda imati isti problem user posted image , vec je 2x u 15 dana zavrsila kod dermatologa zbog osipa - neki oblik dermatitisa, alergija (ne znaju na sta), terapija - Elocom krema...kortikosteroidi.Mazala sam samo kad bi se bas upalili obrascici, rucice.i nogice...imamo i Paxoderm kremu ali nisam prezadovoljna bas...
Ako je tako dobra Cortinat krema rado bi je probali, gdje se moze kupiti? Mozda pomogne objema user posted image


Lady imaš je u svim apotekama 23 km je, mada evo mislim da si kanditad da je i ovdje dobiješ. I ja sam je dobila preko RR, i svoje iskustvo sam napisala, da bi drugi znali kako je meni pomogla. Alman i ja idemo u red za drugi krug, ako ga kada bude, a sada dajemo prednost mamama i bebicama kojima je potrebna cortina.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 13:40:59   
Lady26
Mi smo dobili preporuku za A Dermu, mada nisam previse odusevljena ucinkom a cijene su user posted image
Bilo bi super da.osvojimo i probamo ovu kremu a i ako ne osvojimo kupit cemo kad su vec uskustva tako pozitivna user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 13:43:48   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mi smo dobili preporuku za A Dermu, mada nisam previse odusevljena ucinkom a cijene su user posted image
Bilo bi super da.osvojimo i probamo ovu kremu a i ako ne osvojimo kupit cemo kad su vec uskustva tako pozitivna user posted image



ma ja šta ćeš ja dobiti abd

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2016 13:51:48   
Lady26
http://www.oldschool-samp.com/slike/images/img201tot.jpg
http://www.oldschool-samp.com/slike/images/img201hph.jpg
Ovako to bude user posted image
Trenutno ne jede mlijeko, meso, jaja, citruse...

< Poruku je uredio Lady26 -- 2.2.2016 13:56:09 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.2.2016 4:16:32   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Lady26


Pozdrav, pisem po prvi put...
I sama se borim sa dermatitisom vec 18 godina, tacnije neurodermatitisom...
Nazalost koristim kortikosteroide, jer drugo nista ne pomaze, prije je to bio Kuterid g a sada njegova zamjena Belogent. Probala sam sve i svasta ali jedino ove kreme smire upaljenu kozu, koliko toliko.
Lijeka dugotrajnog nema, ove kreme pomazu trenutno i na kratke staze...smjena godisnjih doba, sekiracija, nervoza, stres ucine svoje...
Eh, na moju veliku zalost moja mladja curica ce izgleda imati isti problem user posted image , vec je 2x u 15 dana zavrsila kod dermatologa zbog osipa - neki oblik dermatitisa, alergija (ne znaju na sta), terapija - Elocom krema...kortikosteroidi.Mazala sam samo kad bi se bas upalili obrascici, rucice.i nogice...imamo i Paxoderm kremu ali nisam prezadovoljna bas...
Ako je tako dobra Cortinat krema rado bi je probali, gdje se moze kupiti? Mozda pomogne objema user posted image

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/img201tot.jpg
http://www.oldschool-samp.com/slike/images/img201hph.jpg
Ovako to bude user posted image
Trenutno ne jede mlijeko, meso, jaja, citruse...


Poštovana,

Putem pisma je nemoguće ustanoviti pravu prirodu Vaših promena.
Kažete da se radi o neurodermatitisu. On posebno zahteva individualizovan I kompleksan pristup, redovno pracenje i kosultacije lekara koji se time bave.
Kortikoidna terapija sama po sebi nosi I rizike primene.
Desava se da nakon prekida primene kortikoida dolazi I do pogoršavanja promena koje nastaju kao posledica samog prekida ua primeni.
U svakom slučaju , potražite savet I više lekara ako je potrebno u zavisnosti od mesta stanovanja I dostupnosti određenim institucijama.
Da li postoji intolerancija na proteine kravljeg mleka, gluten ili slično..


Niste naveli uzrast deteta. U svakom slučaju u pitanju je malo dete- beba. Promene liče na ekcem koji može biti uzrokovan različitim faktorima.
Primena Koritkosteroida na koži beba mora biti strogo ograničena u smislu površine, mesta I dužine primene leka.
U slučaju neophodne primene lekari često pribegavaju najslabijim lekovima kao što je (kao napr. 1 % hidrokortizon koji se stavlja u oči), zbog smanjenog rizika od neželjenih efekata.

Da li dete koristi kravlje mleko, kakve mlečne formule koristi ako ih koristi… ?
Utisak je da bi bilo dobro dobiti detljan anamnestički nalaz I sprovesti kompletan higijensko – dijeteski režim.
CORTINAT krema se koristi u slučajevima koje ste naveli kod vašeg deteta. Poželjno je da se kombinuje I sa OMEGA JUNIOR kapima per os,istog proizvođača Pharmalife, Italija.

CORTINAT krema, se može koristiti više puta dnevno I duže u kontinuitetu. U slučaju da je došlo je do većeg pogoršanja ,CORTINAT krema se koristi preko dana, a lek koji je dao lekar uveče pred spavanje samo par dana do smirivanja. Nakon toga se nastavlja sa primenom samo Cortinat kreme.

Dr. Mirjana Mišić

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.2.2016 11:46:14 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.2.2016 21:37:18   
Medić*
Predvece mi je stigla krema na poklon, hvala puno user posted image
Javim iskutva ubrzo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.2.2016 14:39:16   
vedada
Krema je divna, svi je koristimo, bebac za crvenila i osipe, djevojčica za lice, a i mama kad stigne. Nije masna, lijepi mirise u uklanja crvenilo. Naravno mi imamo, želimo da neki drugi sada dobije kome je potrebnija. user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.2.2016 18:28:32   
hatepsut
Tacno ćete me natjerati vašim iskustvima da je sto prije probam. Trenutno samba nekim pomadicama koje sam porucila iz inostranstva. Ali ce svakako i cortina doci na red .


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.2.2016 21:14:06   
Medić*
Danas sam probala kremu. Tek je dobili. Divno mirise, pravo njeznauser posted image
Svi je koristimo user posted image

Hvala jos jednom.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.2.2016 7:56:31   
niki83
user posted image user posted image
Znaci da i ja ocekujem ovih dana da stigne user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
10.2.2016 0:36:52   
marketing RR


Pišite iskustva, a najbolja će biti nagrađena user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 10.2.2016 0:37:21 >

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.3.2016 2:09:15   
dunjas
Moj sin nije sklon ekcemu, ali je svetlije puti na mene, mada je i otac svetao, te mu je koža blago osetljiva na vetar, zatim na vrućinu, znoj. Cortinat te blage reakcije fino i brzo umiri, a i mi stariji ga rado koristimo za ispucalu kožu ruku, posebno u ovim hladnim danima. Od nas preporuka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.3.2016 11:52:20   
marketing RR
Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.



< Poruku je uredio marketing RR -- 3.3.2016 22:06:04 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
3.3.2016 10:32:06   
Maya_K
Moj sin je bucmast, pa mu je koža oko vrata i iza ušiju "pucala", to su bile strašne rane. Razne kreme smo koristili, ali samo smo uz pomoć kortikosteroida mogli da riješimo problem, bar kratkoročno. Nismo koristili cortina kremu, a rado bih probala.


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
3.3.2016 13:31:32   
EEDITH
još je nismo probali,ali pošto se mučimo sa AD-om već godinama i ona dolazi na red user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.3.2016 10:30:44   
hatepsut
Kao je osvojio za februar ?! user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
5.3.2016 14:25:38   
niki83
Mi jos cekamo svoju januarsku user posted image
Pisemo iskustva cim probamo.

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
10.3.2016 17:07:09   
marketing RR

Dragi naši,

Žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabrao je tri pobednika za februar, kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).

Prvi dobitnik je:


IZVORNA PORUKA: Lady26

Pozdrav, pisem po prvi put...
I sama se borim sa dermatitisom vec 18 godina, tacnije neurodermatitisom...
Nazalost koristim kortikosteroide, jer drugo nista ne pomaze, prije je to bio Kuterid g a sada njegova zamjena Belogent. Probala sam sve i svasta ali jedino ove kreme smire upaljenu kozu, koliko toliko.
Lijeka dugotrajnog nema, ove kreme pomazu trenutno i na kratke staze...smjena godisnjih doba, sekiracija, nervoza, stres ucine svoje...
Eh, na moju veliku zalost moja mladja curica ce izgleda imati isti problem user posted image , vec je 2x u 15 dana zavrsila kod dermatologa zbog osipa - neki oblik dermatitisa, alergija (ne znaju na sta), terapija - Elocom krema...kortikosteroidi.Mazala sam samo kad bi se bas upalili obrascici, rucice.i nogice...imamo i Paxoderm kremu ali nisam prezadovoljna bas...
Ako je tako dobra Cortinat krema rado bi je probali, gdje se moze kupiti? Mozda pomogne objema user posted image




Drugi dobitnik je:



IZVORNA PORUKA: M kao Mama

Za cortinat sam saznala savsim slučajno, vidjevši baner na RR, što me je zainteresovalo. Kada sam otvoril abaner pronašla sam baš vrlo bitne informacije. Baš u to doba borili smo se sa nekim bajama zvanim zlatni stafilokok, mazali smo kožu raznim kremama. Odlučila sam da pišem, i više ne znam ni kako, ali dobili smo kremu. Krema je dugo stojala sakrivena, jer moja mlađa kćerka ima običaj da sve kreme maže do besvjesti po sebi, tako da sam ovu sakrila u prozor kako je ne bi pronašla. Nekoliko puta sam je pomirisala i zaista je imala dobar miris. Redovno pratim ovu temu i nedavno sam pročitala da je jedna mama svojoj bebici poela mazati lice ovom kremom jer je koža suha. Odlučila sam i ja da probam, jer i moja koža je jako suha, unatoč raznim preparatima kojke koristim kako bih je učinila mekanijom i elastičnijom. Nekada se desi da mi se koža počne listati i perutti od suhoće. Krenula lice mazati cortinom, prvo uvečer , a onda i ujutro. Vjeruj te mi bez imalo lažne skromosti i nekog lickanja, ova krema je meni do sada najbolja. Daje mi vlažnost koži, a koža mi nakon mazanj anije masna, i mogu odmah nanijeti šminku, što sa drugim kremama nisam mogla. Ja sam za sada zadovoljna, i sigurno ću je još dugo koristiti.




I treći dobitnik je:


IZVORNA PORUKA: vedada

Krema je divna, svi je koristimo, bebac za crvenila i osipe, djevojčica za lice, a i mama kad stigne. Nije masna, lijepi mirise u uklanja crvenilo. Naravno mi imamo, želimo da neki drugi sada dobije kome je potrebnija. user posted image




Molimo dobitnike da nam na pp pošalju podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.


Čestitamo user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
19.3.2016 12:21:21   
vedada
Tek vidjeh ovo.user posted image user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
21.3.2016 17:34:35   
Lady26
Nisam znala za ovo, hvala Vedada na javljanju, nisam toliko aktivna na forumu, nemam mnogo vremena

Hvala za kremu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
22.3.2016 8:33:27   
hatepsut
Kod mene sve u "haosu" doduš ovaj mi period bio prilicno stresan .najgore mi je sto me jaaako svrbi pa onda "rane" tesko saniram .

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *