|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 18:48:47   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

http://nap.ba/new/vijest.php?id=21959

Jedan dio struke je donio svoj "sud".


JedNa struka je donjela rezultate
Druga struka tipa psihijatara i psihologa bi trebali ispitati to što trebaju i moraju.
Tj zašto, kako se došlo na ideju da se iznose one optužbe od strane svjedoka. Medicinski nalazi pokazuju da ni svjedok nema znakova silovanja niti zdravstvene probleme koje je ocuh naveo....
Medicinski nalazi pokazuju neto drugo.
Dijete koje je prema navodu Lovrenka je trebalo biti hospitalizovano a ono je otišlo iz zemlje.

Svjedok je više škola mijenjao i izbačen iz internacionalne.

Nemoguće da od toliko svjedoka i materijala ništa ne ukazuje na optužbe.
A prema navodima sve živo što je imalo kontakt i dovedeno je u ovu priču je ispitano i dovelo do zaključka koji su objavljeni. ..

Bit će ovdje i žalbi i tužbi novih...




< Poruku je uredio Medić* -- 4.3.2016 18:49:45 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 18:49:02   
teacher75
poznavajuci nas pravosudni sistem i korupciju, sumnjam u sve

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 19:03:08   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

poznavajuci nas pravosudni sistem i korupciju, sumnjam u sve


a kako ti tačno poznaješ naš pravosudni sistem?

ja u Dalidu Burzić ne sumnjam ni sekunde. ako je iko u stanju ovo izvesti na čistac, to je ona.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 19:36:56   
teacher75
tesko je bilo sta dokazat kad mahira vise nema a drugog djecaka je strah da svjedociuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 19:39:28   
teacher75
pa opce poznato je da smo medju najgorim zemljama u svijetu sto se tice korupcije i u sudstvu i u zdravstvu. mogli su se vrlo lakonuklonit i zataskati dokazi. kad se u jednoj americi desava da se babini sinovi izvuku iz zlocina, zasto da je cudno da se to desi u jednoj bosni?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 19:56:36   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75

tesko je bilo sta dokazat kad mahira vise nema a drugog djecaka je strah da svjedociuser posted image


Otkud to Tiki?
Pa dijete je ispitano....
Imaju info šta je dijete reklo tamo gdje treba
Neće pustiti glavnog svjedoka koji je svu priču pokrenuo..
To bilo suludo




< Poruku je uredio Medić* -- 4.3.2016 19:58:33 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 20:13:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa opce poznato je da smo medju najgorim zemljama u svijetu sto se tice korupcije i u sudstvu i u zdravstvu. mogli su se vrlo lakonuklonit i zataskati dokazi. kad se u jednoj americi desava da se babini sinovi izvuku iz zlocina, zasto da je cudno da se to desi u jednoj bosni?


ipak je tiki ovdje bilo ukljuceno daleko vise ljudi i svjedoka nego jedan djecak, danas citam neko novo pismo prozivaju face tv , oca od rahmetli MAhira njima su svi krivi , tuzilastvo takodje , zdravstvo takodje a kad je tim istim ta drzava omogucila poslove i dobar zivot onda je bila drzava dobra sad najednom ne valaj ta drzava. ONi su od samog pocetka poceli da ubjedjuju narod u njihovo na grupi pravda za mahira nisi se smio ni sazaliti na oca odma ti je blok i njih nekoliko ti se nakace na grbacu. Meni niko ne moze reci da ga Dubravko vise volio nego rodjeni otac ipak o tom covjeku svi pricaju sve najbolje .

< Poruku je uredio Mirkica -- 4.3.2016 20:15:21 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:24:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Medić*

IZVORNA PORUKA: teacher75

tesko je bilo sta dokazat kad mahira vise nema a drugog djecaka je strah da svjedociuser posted image


Otkud to Tiki?
Pa dijete je ispitano....
Imaju info šta je dijete reklo tamo gdje treba
Neće pustiti glavnog svjedoka koji je svu priču pokrenuo..
To bilo suludo




mozda ga je strah da isprica istinu i izadje u javnost s tim. jedino da nista nije bilo a da je lagao dubravku. onda bi valjda trebao odgovarati za to. ko bi izmislio tako nesto. ne bi ni dubravko bezveze izmislio da je neko dijete silovano. ne mislim na mahira nego na tog drugog djecaka od koga je i pocela ta prica o silovanju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:34:37   
Visnja RR
mene je ova priča jako pogodila...
prvih mjesec dana sam stalno čitala sta se desava ....
a onda sam počela sa bezbroj strana da slušam priče kako će se desiti ovo sto se desilo....
pa sam prestala da čitam .... ne treba mi nerviranje....

jadnog djeteta nema.... njega nista ne moze vratiti...
žalosno je sto vrnjackog nasilja ima svuda (fizičkog ili psihičkog).... i na kraju uvjek bude zataskano....
a gubimo djecu .... gubimo ih jer nesto u ovom drustvu ne štima....



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:43:36   
teacher75
https://mobile.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Do5FZnexZBkU&h=rAQEv52MF&s=1

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:44:45   
teacher75
odlicna je!
https://www.youtube.com/watch?v=4zfl8S7hXig

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:49:17   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Medić*

IZVORNA PORUKA: teacher75

tesko je bilo sta dokazat kad mahira vise nema a drugog djecaka je strah da svjedociuser posted image


Otkud to Tiki?
Pa dijete je ispitano....
Imaju info šta je dijete reklo tamo gdje treba
Neće pustiti glavnog svjedoka koji je svu priču pokrenuo..
To bilo suludo




mozda ga je strah da isprica istinu i izadje u javnost s tim. jedino da nista nije bilo a da je lagao dubravku. onda bi valjda trebao odgovarati za to. ko bi izmislio tako nesto. ne bi ni dubravko bezveze izmislio da je neko dijete silovano. ne mislim na mahira nego na tog drugog djecaka od koga je i pocela ta prica o silovanju


Dijete je sigurno ispricalo tamo gdje treba i dao svoj iskaz o svemu, kazu odmah kad je iz Dubai sletio.... Mozda je dijete sve to i izmislilo..... Mozda se cuva identitet tod djecaka, maloljetnik je to....Ali nece oni pustiti da ne ispitaju svjedoka o svemu, kako, zasto..pa na osnovu toga donjeti i zakljucak.
Nisam pristrasna nijednoj strani. Ne mogu samo da povjerujem da jedan covjek istinu govori a svi stali lazu. Ostaje jos da vidimo sta ce deesavati...

Visnja svega ima po skolama, ali ovakav slucaj jos nisam cula, onoliko pisanja u javnosti, za medije, pisma i ostalo, optuzbe na sve strane, donjeli su sud prije bilo kakvog dokaza...
Ko god bi na grupi Pravde napisao nesto pa i samo " cekamo pravu istinu " odmah bi bio blokiran...Jadno dijete, nema ga vise, mrtva usta ne govore, zao mi je i roditelja ali ejdna je istina. Mi je svakako neznamo osim onoga sto citamo.

< Poruku je uredio Medić* -- 4.3.2016 22:00:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 21:54:59   
Medić*

IZVORNA PORUKA: teacher75

odlicna je!
https://www.youtube.com/watch?v=4zfl8S7hXig


Jasna je genijalna.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
4.3.2016 22:16:14   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

http://nap.ba/new/vijest.php?id=21959

Jedan dio struke je donio svoj "sud".


a koji je drugi dio ???


S obzirom da mislim da roditelji neće ostati na ovoj odluci, pretpostavljam da će biti i drugih odluka.


kao npr.?

i ja nisam bas najbolje skontala ko bi trebao da donosi oluku jos, iskreno Bluerose trebali bi biti sretni da ih ne tuze , ja kako bih ubila da mi neko djete takne (kao u ovim sto su govorili da je bilo ) tako bih ubila da mi neko ovo zlodjelo natovari na ledja tek onako.


Ne znam sta nije jasno? I sami ste rekli da ce roditelji zaliti se na njihovu odluku. Svaki roditelj trazi " zakljucak" koji ce ga koliko toliko utjesiti ( ako se to ikako tako moze nazvati). Ja mislim da ovdje nece biti kraj borbe za istinu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 0:16:28   
pony2507
Bas me zanima sta lulalu misli o odluci

_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 9:16:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pony2507

Bas me zanima sta lulalu misli o odluci

zasto?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 9:44:59   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: teacher75

odlicna je!
https://www.youtube.com/watch?v=4zfl8S7hXig


Jasna je genijalna.


nasilja je uvjek bilo i uvjek ce biti u skolama u okolini , mislim sada na vrsnjacko nasilje , za mene je svaki pojedinac odgovoran za svoje djelo nikako citavo drustvo , sta se sve i u Njemackoj jednoj uredjenoj zemlji desava ihhhh

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 9:50:52   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: teacher75

odlicna je!
https://www.youtube.com/watch?v=4zfl8S7hXig


Jasna je genijalna.


saslusa je do kraja jako pametna zena

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 12:39:55   
pony2507

IZVORNA PORUKA: pony2507


IZVORNA PORUKA: lulaloo


IZVORNA PORUKA: pony2507

Sigurno ste cule za posljednji slucaj zlostavljanja koje je zavrsilo samoubistvom prelijepog djecaka Mahira.user posted image
Gledala sam CD sa Senadom Hadzifejzovicem gdje je gostovao njegov otac,a sedmicu poslije i njegov ocuh Dubravko Lovrenovic.
Naime njegovi roditelji bili su rastavljeni,otac je zivio u Tz a majka i ocuh u Sa i djecak sa njima. Digla se velika medijska prasina bas oko zlostavljanja u skoli it. U toku ste svi koliko-toliko ja vjerujem.
Medjutim mene je posevno dojmio interviju sa Mahirovim ocem. Taj covjek je po meni podpuno korektan,iskren i naime... Ima dosta drugaciju pricu od nj majke i ocuha. Djecak cijelu sedmicu prije nije isao u skolu,nije se javljao na telefon... Izvrsio je samoubistvo na dan rastave roditeljauser posted image
Krio je od oca da se majka udala ponovo. I tako jos dosta detalja...
Ono sto me je ostavilo bez texta je dio razgovora u kojem covjek govori kako je vidio Mahira prije dzenaze. Imao je modricu i podliv na licu,oku koje je nemogucwe da je zadobio padom sa zgrade jer bi mu u tom slucaju pukla cijela glava.... Strasno stvarno. Koliko sam primijetila Mahirov otac je odgovoran covijek,ima sve uplatnice alimentacije i racune itd. On cuva i njegov prvi zubic,cipelice...user posted image
Poslusala sam i ono sto su rekli njegova majka i ocuh... Ostala sam bez texta. Ne bih da se grijesim,ali meni je sve to jedna VELIKA MISTERIJA. Svega ima ali opet mislim da je krivica u RODITELJIMA a ne djeci koja su navodno zlostavljala... Kakva je to majka kojoj ce dijete doci modro iz skole i ne reagovati???
Pa ja bih za svoje prevrnula cijelu skolu ako treba.

Da li je naka od vas gledala ove intervjue? Sta vi mislite? Djecaka nema , ali mislim da krivci MORAJU odgovarati.


Dakle, optuzujes djecakovu majku?
OMG, pa gdje cemo mi kao narod zavrsiti? Kakvi smo mi to ljudi kada unaprijed osudjujemo majku?
Ja se ne usudjujem unaprijed optuziti ni tu djecu dok se dokazi za takvo nesto javno ne objelodane, a pogotovo MAJKU?

Jako, jako ruzno i tuzno da se procitaju ovakvi postovi.





user posted image lulalo ja nisam nikoga optuzila , niti sam osudila. Iznijela sma svoje misljenje,cinjenice koje sam cula i pitala da li ste vi upucene u tu pricu.
Ne mozes reci kako ja nekoga osudjujem ili optuzujem,teske su to rijeci...! Strasno!!! user posted image
A AKO me pitas da li mislim da li ima majcine krivice onda je moj odgovor: DA.


Toliko.




teacher75 evo zbog ovoga
Ja iznesoh svoje misljenje , odmah ispadoh zlo od covjeka.

_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 18:17:31   
jasmin
Više nikome ne vjerujem user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 18:26:11   
Medić*
Toliko nedorecenih stvari...
Dijete nije imalo tel zadnjih 5 dana. Nema telefona. Kome je u interesu da ga nema?
Dijete zadnjih dana nije išlo u skolu...zašto nije roditelji ne znaju...
Ono što me kao laika zanima čije je dijete svjedok, zašto i kako u Dubai čak, jel i to dijete neke face velike.... kada je bas bilo gusto i kada se frka digla...ma svašta je ovdje nedoreceno i tako mutno...
Mahir je svakako na boljem mjestu ako Bog da...


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 18:56:03   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

http://nap.ba/new/vijest.php?id=21959

Jedan dio struke je donio svoj "sud".


a koji je drugi dio ???


S obzirom da mislim da roditelji neće ostati na ovoj odluci, pretpostavljam da će biti i drugih odluka.


kao npr.?

i ja nisam bas najbolje skontala ko bi trebao da donosi oluku jos, iskreno Bluerose trebali bi biti sretni da ih ne tuze , ja kako bih ubila da mi neko djete takne (kao u ovim sto su govorili da je bilo ) tako bih ubila da mi neko ovo zlodjelo natovari na ledja tek onako.


Ne znam sta nije jasno? I sami ste rekli da ce roditelji zaliti se na njihovu odluku. Svaki roditelj trazi " zakljucak" koji ce ga koliko toliko utjesiti ( ako se to ikako tako moze nazvati). Ja mislim da ovdje nece biti kraj borbe za istinu.



vidi jednu stvar....ovo je bila jako teška ali i sveobuhvatna istraga. žalba....mislim da od te priče nema ništa jer ja mislim da ovdje ništa nije prepušteno slučaju.
što se tiče nastavka "borbe za istinu" mislim da je tu mrka kapa. oni nisu uspjeli dokazati bilo šta da bi se podigla optužnica a na tome je radilo jako puno ljudi....možeš misliti kakve su šanse da bilo šta dokažu u parnici?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 19:06:44   
Medić*
I ja nekako mislim kao i LB. ..iako sam laik po tom pitanju
Iako čujem i vidim koliko korupcije ima vjerujem da postoje i oni koje nikakva para ne može kupiti....
Da vidimo kako će dalje sve ovo teći
A dijete više ništa ne može vratiti...
A to s to je nama nedoreceno vjerovatno oni koji trebaju da znaju i znaju...


< Poruku je uredio Medić* -- 5.3.2016 19:08:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 19:12:20   
jasmin
Ja, kao i lb, osjećam da je Dalida profesionalac kojeg ne možeš potplatiti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vršnjačko nasilje među djecom i zlostavlj...
5.3.2016 19:27:42   
koka i po
meni se gade prepucavanja na razlicitim relacijama....majka-otac-ocuh .
a evo citam ubacuju se i druge strane tipa Filipovica itd...kakve veze ima Lovrenovicev profesionalni rad,licni stav i kojekakva politicka misljenja sa ovim slucajem.
ponekad mi se cini kao igraju odbojke Boze me oprosti.
pa mi onda izgleda kao kakva urota naseg pravnog sistema ili kakvo zataskavanje cinjenica.
mnogo je ovdje nejasnoca.

a onog jadnog djeteta nema...
mrtva usta ne govore a istina je otisla s njim u mezar.
cini mi se da jos nije zakljuceno ko spava mirne savjesti a koga ista muci.


uglavnom...traljavo smo drustvo...isti takav sistem...i drzava u globalu.
anarhija caruje a snaga klade valja....um je zadnja rupa na svirali.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *