|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
20.5.2009 17:30:02   
Ilhana RR
jao, pa zar nema neka druga snajderica? Postavi temu u vezi toga na RR pa mozda ti se neko javi sto zna neku dobru snajdericu u tvojoj blizini...

da si blizu Visokog imala bih ti preporuciti od kume mi snajdericu koja je extra....

Nesikiraj se, naces ti nesto za svadbe pa ces izgledati ko maca ipo i plus puno bolje ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
20.5.2009 17:57:20   
Anoniman
e j znam superrrr snajericu na C.vili u ulici Ferde H. . Zena je sila za Eminu H., dinu merlina i sl. A nije nes ni skupa...salon se zove "Modena"

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
20.5.2009 18:01:21   
manuela RR
Pa ne znam,meni je ova skroz blizu bila,100 metara od kuće i baš mi je pogodna jer s malom bebom nije zgodno svako malo ići na mjerenja ako je šnajderica podalekouser posted image user posted image user posted image user posted image
Možda ću naći kakvu lijepu haljinu i samo je kupiti...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
24.5.2009 19:20:19   
dana3
user posted image




TEA LANA moze sli mi reci odakle ti slika ov ehaljine svidja mi se nevjerovatno pa bih je potrazila ovdje ako negdje ima

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
26.5.2009 11:24:59   
emma.L
Upravo sam pripremila svilu da šijem ovako nešto za vjenčanje koje je 6.6. user posted image
Ovaj volančić mi je super dodatak!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
26.5.2009 12:50:58   
tea lana
IZVORNA PORUKA: dana3

user posted image




TEA LANA moze sli mi reci odakle ti slika ov ehaljine svidja mi se nevjerovatno pa bih je potrazila ovdje ako negdje ima


joj izvini ja tek vidjela ovu poruku ,zaista ne znam tacno mislim sa neta je ali ja tako kad vidim sebi nesto sto mi se svidja ja to sebi odmah prebacim,za nekad ako mi zatreba,jer dosta sijem a snajderica mi zna siti bez snita dovoljna je slika

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
26.5.2009 15:17:31   
dana3
nema veze-ok hvala kad si se javila.hitno bi mi trebala ovakva ali eto potrazicu bar slicnu.user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
1.6.2009 13:29:34   
hanabanana
Najbitnije u svemu je da kao gošća ne smiješ izgledati ljepše od mlade.
S toga - ne bijeloj haljini.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:26:29   
manuela RR
Pa naravno  NE bijelim i srodnim nijansama,user posted image user posted image user posted image user posted image
Baš bi bilo zanimljivo pojaviti se u bijeloj haljiniuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam nekako za crnu varijantu,a JOŠ nisam skontala koju haljinu ću obući.
Ovih dana ću otići u Happening tamo su došle lijepe večernje haljine,valjda ću šta naći za sebeuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:31:06   
Nunichi
Ja sam otisla sa buducom mladom i kupila haljinu. user posted image user posted image user posted image user posted image
A ona ocarana mojim "novim" dekolteom samo na pravooo dekoltirane haljine imala pik.
Pa smo se zazale,da "ona" mora biti u centru paznje taj dan,a ne moj dekolte. user posted image
Ja kupila ljubicastu...uh jedva cekam da se sriktam. user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:32:18   
manuela RR
Gdje si uzela?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:32:23   
Nunichi
Ja sad ne znam sta cu za nakit...nikako da se saberem cime da se okitim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:41:01   
ledy blue
e bas te me nasle sa ovim haljinama...i meni ce uskoro trebati...imate li neke prijdloge za butike u sarajevu...
znam da u mangu ima lijepih al eto ja nazalost nisam imala srecu sa brojemuser posted image ... ma ja cu uglavnom crnu..

user posted image user posted image user posted image a na mojoj svadbi se pojavila gosca u bijeloj dugoj haljini sa nekim bjelim ukrasima u kosi...user posted image user posted image user posted image , raja kontela da se mm predomislio u vezi izbora zeneuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 12:49:27   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ledy blue


user posted image user posted image user posted image a na mojoj svadbi se pojavila gosca u bijeloj dugoj haljini sa nekim bjelim ukrasima u kosi...user posted image user posted image user posted image , raja kontela da se mm predomislio u vezi izbora zeneuser posted image



E bas me nasmija... user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jel barem sebi nasla mladozenju? user posted image user posted image

Manuela imas pp

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 13:56:07   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: ledy blue

e bas te me nasle sa ovim haljinama...i meni ce uskoro trebati...imate li neke prijdloge za butike u sarajevu...
znam da u mangu ima lijepih al eto ja nazalost nisam imala srecu sa brojemuser posted image ... ma ja cu uglavnom crnu..

user posted image user posted image user posted image a na mojoj svadbi se pojavila gosca u bijeloj dugoj haljini sa nekim bjelim ukrasima u kosi...user posted image user posted image user posted image , raja kontela da se mm predomislio u vezi izbora zeneuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -e vala ta je stvarno šifra.
Mislim na tuđu svadbu obući bijelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
3.6.2009 21:22:41   
ledy blue
ma je, nasla je poslije...sreca sto je bila u pitanju rodica mm, al stvarno neki njegovi poznanici koji mene i nju  nisu znali zbunili se ..ono otkud dvije mlade na svadbi,, moja sestra je htjela user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
4.6.2009 10:58:01   
manuela RR
E pa trebala si i ti na njenoj svadbi doć obučena ko mladauser posted image user posted image user posted image user posted image
ih jesam ja pokvarenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja bi čovječe šiznula da je neko tako na mojoj svadbiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
4.6.2009 11:03:49   
Nunichi
Dusice jesil isla da vidis haljine?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
4.6.2009 11:14:39   
manuela RR
Niš draga moja još,idem za vikenduser posted image user posted image user posted image
ako do tad ne pograbe one najboljeuser posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
8.6.2009 17:50:58   
manuela RR
Nunichi,ja otišla i kupila,dobro pa si mi rekla gdje imauser posted image user posted image user posted image user posted image
Haljina je super,uska,crna satenska,bez naramenica jednostavna, a efektnauser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
8.6.2009 17:59:02   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image

Super,bas mi je drago da si nasla. Stvarno ima izbora sto jest jest. user posted image
Jos samo da se super provedes i to je to...user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
9.6.2009 11:47:40   
ledy blue
e a jel mozete i meni sapnuti gdje ste kupile..user posted image , nisam bas neki fan shopinga , pa da mogu unaprijd znati gdje je dobar izbor
hvala unaprijed!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
11.6.2009 1:14:10   
lely
IZVORNA PORUKA: manuela

Nunichi,ja otišla i kupila,dobro pa si mi rekla gdje imauser posted image user posted image user posted image user posted image
Haljina je super,uska,crna satenska,bez naramenica jednostavna, a efektnauser posted image



manuela,bas mi je drago sto si nasla haljinu koja ti odgovara i sa kojom si zadovoljna.Jos samo ostaje da ti pozelim dobar provoduser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
11.6.2009 7:21:54   
tweety
Ja sam prošlo ljeto bila trudna i imala sam 2 vjenčanja u avgustu.Šila sam 2 haljine od satena ono za trudnice i jednu sam iskoristila a ova druga mi je stajala u ormaru jer sam na drugu svadbu obukla nešto sasvim drugo.Imam svadbu sad 20.06. pa sam ovu neiskorištenu haljinu odnijela da se prepravi i mislim da će biti super.Baš danas idem po nju.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Šta obući kad ste gost na vjenčanju?
11.6.2009 7:27:45   
manuela RR
Sad su se zaredale svadbe,sezona je počelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sad kontam koju frizuru,nakituser posted image user posted image user posted image
ne bih ništa pretjerano ali opet...ipak je svadba,ma haos je samnomuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *