|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 23:00:32   
ziel
Od starta smo imali prepirke zbog njegovog drskog ponasanja. Lupanje vratima jako i deranje jer sam potrosila svu vodu iz bojlera pa nije on imao da se okupa, radila ja do 15:00 a on nije radio prvih 6 mj.braka, dodjem s posla malo ispruzim noge na trosjed, on se dere kako sam bezobrazna odmah hvatam telefon umjesto da sta kuham i pospremam po kuci. Ja tad bila jos i trudna. Niie htio pomagati nista u kuci apsolutno. Kad su nam gosti jedne prilike bili, ja se zapricala nesto nisam vidjela da je njegov dajdza popio kafu da mu naspem jos a on pred gostima meni drsko kaze STA SI TU RASPRICALA GLEDAJ MALO KO JE POPIO KAFU. user posted image tad sam mu i ja zaprijetila da ako to ponovi da cu i ja njega osramotiti. Govorio kako nece da radi zenski posao. Nije mi htio zavjese okaciti danima i danima.... jer je to zenski posao.... na kraju kad bi pukla onda ili ih okaci pa ne prica po par dana ili kaze ZZOVI S NEKA OKACI. to mu je sestra. Nije htio nikad presvuci R kad je nosio pempas. Jednom se ukakio a ja u poslu do guse. Niti mi je htio pomoci , niti je htio presvuci dijete. Jednom smo se toliko posvadjali da sam ja zvala svog oca da dodje da rijesi. Medjutim moj otac nekakav nije direktan covjek, nece nikog da povrijedi pa je pricao nekako opsirno, i da kazem da je dzaba dolazio... bolje je da je mama dosla , ona je direktna i nju bi razumio bolje. Znaci od samog starta to traje. Sad u ovoj trudnoci kad je majstor krecio, sama sam TRUDNA pomjerala namjestaj, usisavala, prala, brisala, generalka.... na kraju dana pala od umora ima da se zavjesa okaci, a visoko meni, ja niska, kazem njemu da on okaci. Odbije to da uradi i ode. Pa milion takvih "sitnica"je nacinilo casu za trunku punu, kap treba da prelije....
Mi nismo dugo u braku. 3.5 godine.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 0:03:36   
manuela RR
Boze sacuvaj...
Ne mogu ni da zamislim da vam je tako a tek 3.5 godine u braku...
Kod vas je veliki nedostatak postovanja...
To sto on tebi radi su grozote...
Ne znam zasto je ikako sa tobom i bio kad mu sve smeta i nista ga ne zanima...
Meni je zao djece kad se roditelji razvedu al definitivno je bolje i biti sam nego u takvom nezdravom okruzenju...


< Poruku je uredio manuela RR -- 18.3.2018 0:04:34 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 2:00:23   
ziel
IZVORNA PORUKA: manuela RR

Boze sacuvaj...
Ne mogu ni da zamislim da vam je tako a tek 3.5 godine u braku...
Kod vas je veliki nedostatak postovanja...
To sto on tebi radi su grozote...
Ne znam zasto je ikako sa tobom i bio kad mu sve smeta i nista ga ne zanima...
Meni je zao djece kad se roditelji razvedu al definitivno je bolje i biti sam nego u takvom nezdravom okruzenju...


Vjeruj da je svaki dan s njim psiholoska borba... moja mama cesto kaze da sve ovo sto on radi a cak i odlazak na rad van BIH je smisljeno da pobjegne ili da me namuci toliko da sama odem...
A i njegovi su se promjenili u segmentu druzenja sa mojim roditeljima. Koliko su ih moji zvali da im dodju a svekijevci ne idu nikad, ovdje kad moji dodju ja i njih zovem na kafu, oni ne dodju.. ili ako dodju onda je to na kratko kao nece kafu, sad su pili, a sad bas zadnji put se desilo tako ne mogu kafe a ja sisla dole kroz 30 min.nesto da ih pitam a oni piju kafu dole kod sebe zalili... mislim nidje veze. Jos su moji bas komunikativni. Puno se druze s ljudima. Znaju dosta naroda i njih narod zna. A ovi haman ne mogu da ih prate.. nisu u istom rangu ili sta.. ne kontam...

< Poruku je uredio ziel -- 18.3.2018 2:02:18 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 8:41:38   
eminaja
Zalosnooo zaista...a u vezi je li iskazivao nepostovanje user posted image
draga drzi se i razmisli o svemu,popricaj s njim pa odlucite nadam se da ce bit imalo razuman pa da na lijep nacin rijesite user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 16:45:38   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ziel

Od starta smo imali prepirke zbog njegovog drskog ponasanja. Lupanje vratima jako i deranje jer sam potrosila svu vodu iz bojlera pa nije on imao da se okupa, radila ja do 15:00 a on nije radio prvih 6 mj.braka, dodjem s posla malo ispruzim noge na trosjed, on se dere kako sam bezobrazna odmah hvatam telefon umjesto da sta kuham i pospremam po kuci. Ja tad bila jos i trudna. Niie htio pomagati nista u kuci apsolutno. Kad su nam gosti jedne prilike bili, ja se zapricala nesto nisam vidjela da je njegov dajdza popio kafu da mu naspem jos a on pred gostima meni drsko kaze STA SI TU RASPRICALA GLEDAJ MALO KO JE POPIO KAFU. user posted image tad sam mu i ja zaprijetila da ako to ponovi da cu i ja njega osramotiti. Govorio kako nece da radi zenski posao. Nije mi htio zavjese okaciti danima i danima.... jer je to zenski posao.... na kraju kad bi pukla onda ili ih okaci pa ne prica po par dana ili kaze ZZOVI S NEKA OKACI. to mu je sestra. Nije htio nikad presvuci R kad je nosio pempas. Jednom se ukakio a ja u poslu do guse. Niti mi je htio pomoci , niti je htio presvuci dijete. Jednom smo se toliko posvadjali da sam ja zvala svog oca da dodje da rijesi. Medjutim moj otac nekakav nije direktan covjek, nece nikog da povrijedi pa je pricao nekako opsirno, i da kazem da je dzaba dolazio... bolje je da je mama dosla , ona je direktna i nju bi razumio bolje. Znaci od samog starta to traje. Sad u ovoj trudnoci kad je majstor krecio, sama sam TRUDNA pomjerala namjestaj, usisavala, prala, brisala, generalka.... na kraju dana pala od umora ima da se zavjesa okaci, a visoko meni, ja niska, kazem njemu da on okaci. Odbije to da uradi i ode. Pa milion takvih "sitnica"je nacinilo casu za trunku punu, kap treba da prelije....
Mi nismo dugo u braku. 3.5 godine.


user posted image zalosno
Ziel ja iskreno sumnjam da ce se promijeniti on :( treba stvarno jaku volju da ima da sve na dobro krene a po prici vidim da on nije na toj strani uopste ..bas mi je zao sto citam ovo
Ako ista mrzim onda je to ponizavanje supruznika pred nekim drugim user posted image bio muz bila zena.meni je to dno ..ima se brate 4 zida pa se raspravlja ...
Mene huja uhvati neka kad ovo citam pa bi se mozda i pokupila sa djecom pa nek se misli

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 16:47:18   
bejbibi
Kako si inace ? Kako podnosis ovo stanje nejavljanja ? Il se javio u medjuvremenu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 17:00:44   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel

Od starta smo imali prepirke zbog njegovog drskog ponasanja. Lupanje vratima jako i deranje jer sam potrosila svu vodu iz bojlera pa nije on imao da se okupa, radila ja do 15:00 a on nije radio prvih 6 mj.braka, dodjem s posla malo ispruzim noge na trosjed, on se dere kako sam bezobrazna odmah hvatam telefon umjesto da sta kuham i pospremam po kuci. Ja tad bila jos i trudna. Niie htio pomagati nista u kuci apsolutno. Kad su nam gosti jedne prilike bili, ja se zapricala nesto nisam vidjela da je njegov dajdza popio kafu da mu naspem jos a on pred gostima meni drsko kaze STA SI TU RASPRICALA GLEDAJ MALO KO JE POPIO KAFU. user posted image tad sam mu i ja zaprijetila da ako to ponovi da cu i ja njega osramotiti. Govorio kako nece da radi zenski posao. Nije mi htio zavjese okaciti danima i danima.... jer je to zenski posao.... na kraju kad bi pukla onda ili ih okaci pa ne prica po par dana ili kaze ZZOVI S NEKA OKACI. to mu je sestra. Nije htio nikad presvuci R kad je nosio pempas. Jednom se ukakio a ja u poslu do guse. Niti mi je htio pomoci , niti je htio presvuci dijete. Jednom smo se toliko posvadjali da sam ja zvala svog oca da dodje da rijesi. Medjutim moj otac nekakav nije direktan covjek, nece nikog da povrijedi pa je pricao nekako opsirno, i da kazem da je dzaba dolazio... bolje je da je mama dosla , ona je direktna i nju bi razumio bolje. Znaci od samog starta to traje. Sad u ovoj trudnoci kad je majstor krecio, sama sam TRUDNA pomjerala namjestaj, usisavala, prala, brisala, generalka.... na kraju dana pala od umora ima da se zavjesa okaci, a visoko meni, ja niska, kazem njemu da on okaci. Odbije to da uradi i ode. Pa milion takvih "sitnica"je nacinilo casu za trunku punu, kap treba da prelije....
Mi nismo dugo u braku. 3.5 godine.


user posted image zalosno
Ziel ja iskreno sumnjam da ce se promijeniti on :( treba stvarno jaku volju da ima da sve na dobro krene a po prici vidim da on nije na toj strani uopste ..bas mi je zao sto citam ovo
Ako ista mrzim onda je to ponizavanje supruznika pred nekim drugim user posted image bio muz bila zena.meni je to dno ..ima se brate 4 zida pa se raspravlja ...
Mene huja uhvati neka kad ovo citam pa bi se mozda i pokupila sa djecom pa nek se misli

E tacno ovo! Potpisujem!
A imam primjera vjeruj oko sebe da nekad ostanem bez teksta.
Ima i presutit, pa kad dodjes kuci lijepo porazgovaras, nekad neko nesto kaze bez da razmisli a onda odgovor samo dodatno pogorsa.
Ali namjerno prepucavanje i ponizavanje je najgore a vrlo cesta pojava.

Meni je ziel jako zao sto sve ovo prolazis, nisi zasluzila a djeca jos manje. Ali si (nemoj se sad naljutiti) kriva i sama sto u korjenu nisi sasjekla.
A vuk dlaku mjenja a cud nikad. Pa nama su prvih par godina najsladje bile. Ako se ljudi tad ne postuju i ne vole godinama se samo gubi taj osjecaj.
Brak je kao i cvijece, moras ga njegovat, odrzavat...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 17:32:48   
bejbibi
Slazem se LTM ,nazalost jako cesta pojava a meni tako mrska ...bas mi je to ruzno .jos ako sr nadjem tu a sulruznici se raspravljaju ja bi u zemlju propala ...
Fakat ja i mm to nikad sebi nismo dozvolili da se pred nekim raspravljamo.ni pred nasim roditeljima a kamo pred nekim drugim ..
I upravo ovo sto kazes ,iako dodje do toga najbolje presutiti jer rekacija pogorsava stvari ...
A savjetovala sam ziel da inace ignorise takve provokacije od muza .ili ono smireno odgovoriti.znam da je tesko nekad iskulirat al vjeruj da bude bolje po nas..mada ovo kod njih ide bas duboko ...tu se radi o osnovima postovanja kojih jako nedostaje :(
Meni se zeludac prevrce vjerujte kad pomislim kroz sta prolazi ..a znam da joj je tesko user posted image
Nikad mi nece bit jasno zasto se neki ljudi tako ponasaju prema onima koje trebaju najvise voljeti ,koji im trebaju biti prioritet user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 17:38:08   
LieToMe RR
Slazem se bejbibi stvarno s tobom u svemu, svaku rijec!
Zaista treba prvo imati postovanja i ljubavi. Meni je moj muz prije svega prijatelj, mi smo partneri, dogovaramo se u svemu o svemu, sve zajednicki, podjelimo se... Mora biti partnerstva, postovanja.
Nikada si nismo dozvolili da se pred nasim roditeljima porjeckamo. Znam da bi moja mama stala na njegovu stranu a svekrva na moju user posted image
Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, imamo los dan, pms...ali u svemu tome ne smije se izgubiti postovanje i ljubav

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 17:40:38   
bejbibi
Uvijek ke bilo prvo postovanje pa ljubav ..al neki ljudi to ne kontaju :((
Ne zamjerite,ja sam ribica pa sve kroz pink "ocale" gledamuser posted image
Ja zivim za ljubav ❤

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 17:57:36   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Uvijek ke bilo prvo postovanje pa ljubav ..al neki ljudi to ne kontaju :((
Ne zamjerite,ja sam ribica pa sve kroz pink "ocale" gledamuser posted image
Ja zivim za ljubav ❤

Moj muz je ribica user posted image
Ja sam bik (sa podznakom ribe). Ja sam mnogo realnija ali brak mi je svetinja. Borila bih se do zadnjeg da ga ocuvam ali ako imam podrsku i razumjevanje i postovanje. Da upirem sama hvala lijepo.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 18:10:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Uvijek ke bilo prvo postovanje pa ljubav ..al neki ljudi to ne kontaju :((
Ne zamjerite,ja sam ribica pa sve kroz pink "ocale" gledamuser posted image
Ja zivim za ljubav ❤

Moj muz je ribica user posted image
Ja sam bik (sa podznakom ribe). Ja sam mnogo realnija ali brak mi je svetinja. Borila bih se do zadnjeg da ga ocuvam ali ako imam podrsku i razumjevanje i postovanje. Da upirem sama hvala lijepo.


Bas ono sto si rekla maloprije (il juceuser posted image ) brak je dvosmjerna ulica i oboje se trebaju potruditi da opstane .a ne samo jedno ...
Nekad se jedno manje trudi drugo vise ,svakome to dodje ,neki oeriod al bitno da ima postovanja ...
I komunikacija je kljuc uspjesnog braka !!!!!!

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Brak u velikoj krizi
18.3.2018 23:34:00   
aidana
Ziel ne bih ja mogla takve situacije trpiti i biti u braku godinama. Slazem se sa svim sto su druge rekle. Ocigledno je da nema postovanja a po svemu sudeci ni velike ljubavi s njegove strane.
Ako ostanes s takvim covjekom u braku pokazujes svom sinu da je normalno da vrijedja i psuje svoju zenu a kcerci pokazujes da je ok sve to trpiti. O traumama zbog vasih redovnih svadja da ne govorim.
Ti donesi najbolju odluku za sebe i svoju djecu, koja god da je.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 14:07:54   
eminaja
Ltm i bejbibi tacno tako user posted image
aa bitno je upoznat partnera i vidjet sta mu odgovara,kako da postupis...npr ja kad vidim da je mm nervozan,ne raspolozen ili ljut ja ga ne diram 😂 mislim pustim ga da se smiri pa ako imam sta reci to kasnije kazem,,ili npr ako je njemu nesto zasmetalo on prvo suti i ne prica sa mnom pa tek nakon dan,dva ili vise meni to kaze a hvala Bogu nije cesto....a inace mi slabo pricamo meni teskp pricat o svojim osjecajima a i on isto pa nam bas treba nesto da nas razdrma user posted image valjda takvi tipovi sta li user posted image iako bi ja htijela drugacije ali dzaba kad smo takvi 😑

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 14:09:06   
eminaja
i aidana je upravu..ne vrijedi trpit nista ako nema pomaka nekog user posted image nadam se da ce se sta promjenit user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 14:29:45   
anandi
Ziel draga moja zar je jos uvijek takav? Bas mi je zao sto to sve trpis i divim ti se kad uspijevas? Ja ne bi mogla pa da imam 10 djece. Zivot je suvise kratak da bi trpio taj bezobrazluk...cuj muski-zenski poslovi, kakva podjela...brak je institucija u kojoj obostrano treba bit pomaganje.
Pokusaj da nekako iskuliras jer vjerujem da se on i ne nervira ako vam je vec tako od samog starta...on misli da tako treba. Mada zalosno je da djeca to gledaju.
Ja poticem iz porodice gdje otac nije htio nista mami pomagat, vec kad dode s posla potrebno je malo ospavat a ti zeno iz firme odmah za sporet.. ako mu se sta kaze pode psovat, dok sam bila mala znao je i izudarat a ja i brat da gledamo. Uopste nije razmisljao o nama. Ono sto je zalosno mama je sve trpila zbog nas a kako je zavrsilo tako sto je dobila 4 mozdana udara u roku od tri mjeseca i umrla u 49 godini. Ma da si tro otac nek ide u vraziju mater. Evo 4 godina kako nemam mame a otac i dalje po svom a pritisak mu 120/80 ko u dijeta. I dalje taj ne bi oprao tanjira, sve brat radi umjesto da se ozeni.
Mozda sam ja zbog tog djetinjstva i poletila da se udam u 21 godini i nerazmisljajuci kako ce mi bit vec samo da odem iz kuce. Hvala Bogu imam muza za pozelit, niad mi nije sastavio je be a ni povisio ton, sve sami razgovor i dogovor i tako evo funkcionisemo 9 godina.

Sory sto ovo napisa ali neka me huja podera...bas mi je zao zena sto u ovo vrijeme trpe bezobrazluke muskaraca. Ziel neka ti je sretno

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 20:27:54   
salmy
O Boze jel ovo moguceuser posted image
Ziel bas mi je zao kroz sta prolazis...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 20:27:58   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anandi

Ziel draga moja zar je jos uvijek takav? Bas mi je zao sto to sve trpis i divim ti se kad uspijevas? Ja ne bi mogla pa da imam 10 djece. Zivot je suvise kratak da bi trpio taj bezobrazluk...cuj muski-zenski poslovi, kakva podjela...brak je institucija u kojoj obostrano treba bit pomaganje.
Pokusaj da nekako iskuliras jer vjerujem da se on i ne nervira ako vam je vec tako od samog starta...on misli da tako treba. Mada zalosno je da djeca to gledaju.
Ja poticem iz porodice gdje otac nije htio nista mami pomagat, vec kad dode s posla potrebno je malo ospavat a ti zeno iz firme odmah za sporet.. ako mu se sta kaze pode psovat, dok sam bila mala znao je i izudarat a ja i brat da gledamo. Uopste nije razmisljao o nama. Ono sto je zalosno mama je sve trpila zbog nas a kako je zavrsilo tako sto je dobila 4 mozdana udara u roku od tri mjeseca i umrla u 49 godini. Ma da si tro otac nek ide u vraziju mater. Evo 4 godina kako nemam mame a otac i dalje po svom a pritisak mu 120/80 ko u dijeta. I dalje taj ne bi oprao tanjira, sve brat radi umjesto da se ozeni.
Mozda sam ja zbog tog djetinjstva i poletila da se udam u 21 godini i nerazmisljajuci kako ce mi bit vec samo da odem iz kuce. Hvala Bogu imam muza za pozelit, niad mi nije sastavio je be a ni povisio ton, sve sami razgovor i dogovor i tako evo funkcionisemo 9 godina.

Sory sto ovo napisa ali neka me huja podera...bas mi je zao zena sto u ovo vrijeme trpe bezobrazluke muskaraca. Ziel neka ti je sretno


user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Brak u velikoj krizi
19.3.2018 22:03:54   
Galicia
Ziel, moje misljenje je isto kao i prije 4 godine.
Udala si se za pogresnog covjeka.
Kako JA to mogu da vidim, a ti koja si s njim non stop ne vidis kakav je on krkan?
Znas da mi je zao i tebe i djece.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Brak u velikoj krizi
20.3.2018 8:31:07   
Alma_27
@ziel, a zasto si zvala oca da rijesi situaciju? Ili da ti mati mora doci da s njm poprica? A i on se izgleda previse oslanja na roditelje. Varas se ako mislis da ce bilo ko rijesiti tvoje probleme. Morat ces sama.
Zapitaj se zasto si s njim jos uvijek. Ljubav? Potreba? Sta ce svijet reci ako se razvedem? Sta ce mama i tata reci ako se razvedem? Nemam od cega da zivim? Kako da budem samostalna? Kako zive moja djeca u ovom braku? Sta oni uce od nas?
Kad sebi odgovoris na ova pitanja, mozda ce ti biti lakse da isplaniras sta dalje. Al moras sama. To je tvoj zivot.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Brak u velikoj krizi
20.3.2018 12:59:00   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Alma_27

@ziel, a zasto si zvala oca da rijesi situaciju? Ili da ti mati mora doci da s njm poprica? A i on se izgleda previse oslanja na roditelje. Varas se ako mislis da ce bilo ko rijesiti tvoje probleme. Morat ces sama.
Zapitaj se zasto si s njim jos uvijek. Ljubav? Potreba? Sta ce svijet reci ako se razvedem? Sta ce mama i tata reci ako se razvedem? Nemam od cega da zivim? Kako da budem samostalna? Kako zive moja djeca u ovom braku? Sta oni uce od nas?
Kad sebi odgovoris na ova pitanja, mozda ce ti biti lakse da isplaniras sta dalje. Al moras sama. To je tvoj zivot.


ovdje ima cclanica koje su vise upoznate sa situacijom koju ima ziel a i ja sam se ovo zapitala....zasto je bilo potrebe da se roditelji mjesaju nebitno ciji! Toliko stvari ima izmedju mene i mog muza za koje nase porosice ne znabu nekako imamo svoj svijet svoje probleme i nikoga ne mjesamo u njih

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Brak u velikoj krizi
20.3.2018 13:25:17   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: Alma_27

@ziel, a zasto si zvala oca da rijesi situaciju? Ili da ti mati mora doci da s njm poprica? A i on se izgleda previse oslanja na roditelje. Varas se ako mislis da ce bilo ko rijesiti tvoje probleme. Morat ces sama.
Zapitaj se zasto si s njim jos uvijek. Ljubav? Potreba? Sta ce svijet reci ako se razvedem? Sta ce mama i tata reci ako se razvedem? Nemam od cega da zivim? Kako da budem samostalna? Kako zive moja djeca u ovom braku? Sta oni uce od nas?
Kad sebi odgovoris na ova pitanja, mozda ce ti biti lakse da isplaniras sta dalje. Al moras sama. To je tvoj zivot.


ovdje ima cclanica koje su vise upoznate sa situacijom koju ima ziel a i ja sam se ovo zapitala....zasto je bilo potrebe da se roditelji mjesaju nebitno ciji! Toliko stvari ima izmedju mene i mog muza za koje nase porosice ne znabu nekako imamo svoj svijet svoje probleme i nikoga ne mjesamo u njih

user posted image user posted image
ovo i jeste kljucno da odrasli ljudi koji imaju djecu rjesavaju svoje probleme, bilo da su svakodnevne svadjice bilo nesto malo vece
medjutim problem je kad imas roditelje koje se petljaju u odnos izmedju bracnih partnera (koliko sam upucena svekar i svekrva od ziel od pocetka to rade) pa logicno da i ona zeli podrsku od svojih roditelja.

Ja sam znala X puta negdje otici a biti "u svadji" sa muzem (kod nas se to obicno desava zbog kablova, carapa, mokrog kupatila user posted image ) ali nekad ja malo posizim user posted image pa se naljutim. I znali smo nakon tih nekih prepirki otici na rodjendane, kod mojih ili njegovih i ponasati se kao da nista nije bilo. Jer sto se njih tice nije nista ni bilo, to su nase carape, nase kupatilo i moj problem sto planem i naljutim se. Mislim da se razumijemo nije to nista strasno ali jednostavno svoje dogovore drzimo i svadje drzimo za sebe

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Brak u velikoj krizi
20.3.2018 13:53:29   
aidana
Izvinite na upadu.
Alma imas pp

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Brak u velikoj krizi
20.3.2018 15:33:26   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: Alma_27

@ziel, a zasto si zvala oca da rijesi situaciju? Ili da ti mati mora doci da s njm poprica? A i on se izgleda previse oslanja na roditelje. Varas se ako mislis da ce bilo ko rijesiti tvoje probleme. Morat ces sama.
Zapitaj se zasto si s njim jos uvijek. Ljubav? Potreba? Sta ce svijet reci ako se razvedem? Sta ce mama i tata reci ako se razvedem? Nemam od cega da zivim? Kako da budem samostalna? Kako zive moja djeca u ovom braku? Sta oni uce od nas?
Kad sebi odgovoris na ova pitanja, mozda ce ti biti lakse da isplaniras sta dalje. Al moras sama. To je tvoj zivot.


ovdje ima cclanica koje su vise upoznate sa situacijom koju ima ziel a i ja sam se ovo zapitala....zasto je bilo potrebe da se roditelji mjesaju nebitno ciji! Toliko stvari ima izmedju mene i mog muza za koje nase porosice ne znabu nekako imamo svoj svijet svoje probleme i nikoga ne mjesamo u njih

user posted image user posted image
ovo i jeste kljucno da odrasli ljudi koji imaju djecu rjesavaju svoje probleme, bilo da su svakodnevne svadjice bilo nesto malo vece
medjutim problem je kad imas roditelje koje se petljaju u odnos izmedju bracnih partnera (koliko sam upucena svekar i svekrva od ziel od pocetka to rade) pa logicno da i ona zeli podrsku od svojih roditelja.

Ja sam znala X puta negdje otici a biti "u svadji" sa muzem (kod nas se to obicno desava zbog kablova, carapa, mokrog kupatila user posted image ) ali nekad ja malo posizim user posted image pa se naljutim. I znali smo nakon tih nekih prepirki otici na rodjendane, kod mojih ili njegovih i ponasati se kao da nista nije bilo. Jer sto se njih tice nije nista ni bilo, to su nase carape, nase kupatilo i moj problem sto planem i naljutim se. Mislim da se razumijemo nije to nista strasno ali jednostavno svoje dogovore drzimo i svadje drzimo za sebe


Isto kod nas user posted image
Bilo kakva svadja izmedju nas rjesava se iskljucivo izmedju 4 zida ,ja i mm sami ....ja sad da svojim roditeljima kazem za svaku svadju pa bezveze bi im pao u ocima a mi se pomirimo nakon sat recimo..il da mm svojim prica ....hB pa je i on takav pa nema potrebe jos oko toga rondati user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Brak u velikoj krizi
21.3.2018 12:14:55   
bejbibi
Ziel draga kako si ? Jel se sta popravilo stanje ?
Imasuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *