|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi u braku
14.4.2010 10:30:50   
nejsonka
Ja sam ovdje nova, pa neznam jel već pisano na ovu temu. Ako jeste,ja se izvinjava.
Imam veliki problem pa Vas molim ako možete da mi pomognete. udala sam se prije skoro 3 godine. Muž je stariji pd mene 10 godina, živili smo prvo u zajdnici, katastrofa je bilo. On je izlazio svaku noć, a mene je ostavljao samu u kući. Trpila sam takvo ponašanje punih godinu dana, i kada je našoj curici bilo 32 dana, pokupila sam stvari i vratila se mami. Bilo je tu još dosta problema da ne pišem sada sve. Moji su digli kredit i kupili nam stan u kojem sada živimo. Od kada smo počeli zivjeti zajedno u tom stanu ništa se nije promjenilo, on i dalje izlazi, a ja se brinem o djetetu, još i radim. Zahtjava da mu je kuća čišta, da sve bude OK, a nikada mi nezna pomoći. Izlazi kao da je momak, spavamo u različitim sobama da ga dijete ne bi probudilo. Zaprijetila sam mu da ću podnijeti zahtjev za razod braka, njemu je kako mi se čini svejedn, čak imam osjećaj da bi mu bilo i drago, jer bi mogao izlaziti i dolaziti kući kad mu se prohtje.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.2.2012 17:04:18 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:35:43   
taurus
Prije svega dobro nam došlauser posted image user posted image user posted image
U svom postu ni jednog momenta nisi navela da li ti njega voliš i da li ti je stalo do njegauser posted image

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:38:22   
fatimica09
meni bi ovakav odnos u braku bio nepodnosljiv i sasvim nemoguce VOLJETI GA! Razmisli, ali se ni u kom slucaju ,,NE NAGOVARAJ" da trpis!
Bolje dobar razvod, nego los brak!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:44:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: nejsonka

Ja sam ovdje nova, pa neznam jel već pisano na ovu temu. Ako jeste,ja se izvinjava.
Imam veliki problem pa Vas molim ako možete da mi pomognete. udala sam se prije skoro 3 godine. Muž je stariji pd mene 10 godina, živili smo prvo u zajdnici, katastrofa je bilo. On je izlazio svaku noć, a mene je ostavljao samu u kući. Trpila sam takvo ponašanje punih godinu dana, i kada je našoj curici bilo 32 dana, pokupila sam stvari i vratila se mami. Bilo je tu još dosta problema da ne pišem sada sve. Moji su digli kredit i kupili nam stan u kojem sada živimo. Od kada smo počeli zivjeti zajedno u tom stanu ništa se nije promjenilo, on i dalje izlazi, a ja se brinem o djetetu, još i radim. Zahtjava da mu je kuća čišta, da sve bude OK, a nikada mi nezna pomoći. Izlazi kao da je momak, spavamo u različitim sobama da ga dijete ne bi probudilo. Zaprijetila sam mu da ću podnijeti zahtjev za razod braka, njemu je kako mi se čini svejedn, čak imam osjećaj da bi mu bilo i drago, jer bi mogao izlaziti i dolaziti kući kad mu se prohtje.

Izvini draga moja ali ovdje je do tebe? jeli on momak ili porodican covjek? NE KONTAM
A to sto on ima zahtjeve to je drugi par cipeleuser posted image user posted image pa svaki normalan covjek ima zelju i volju za necim! ali jedno su snovi a drugo je stvarnost!
Spusti ga na zemlju leti plaho visokouser posted image A ti ako nastavis da budes njegova kucna pomocnica nema te nigdje.Reci mu popricaj sa njim.Jos imas stan koji su tebi tvoji kupili! Zeno osvjesti se Vrijedili on da budes njegova kucna pomocnica,i kuharica....zena koja ceka muza da dodje iz kafaneuser posted image user posted image user posted image
Osvjesti se zeno draga zbog sebe i tog malog bica!

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:46:54   
aicha
Na kome je sada stan u kojem zivite? Polahko, ne zuri da prvo sredis sveuser posted image  pa ga onda nogiraj ali nogiranje mu ne gine..ipak je imao prilika i sansi, pogotovo ako nije dosao sebi poslije prvog puta kada si otisla

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:47:03   
fatimica09
Slazem se sa Salmy POTPUNO!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:47:29   
malena27 RR
meni ovakav covjek ne bi usao u kucu user posted image   
imam primjer kolegice koja ima 2 djece, slomi se, a on u kafani do 7 ujutro user posted image  

do tebe je draga jer vidi da moze... mijenjaj stav ili se razvedi...svakako nije s tobom niti s djetetom...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:49:23   
teacher75
ja ga ne bih trpila ni dva dana a kamoli 10 godina! svaka cas_t na zivcima, ovakvi muzevi su mi najgora kategorija...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:51:06   
teacher75
salmy svaka cat, sve potpisujem! mrsko mi tipkati al i ja bih isto tako napisala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:52:07   
taurus
Teško je nekome savjetovati da se razvede. Ipak ne znamo kakva je situacija kod žene. Možda je on izdržava a ona ne radi i nema od čega da živi.
Ako je žena finansijski neovisna i još ako ima svoj stan onda nema razloga da trpi bilo koga a po najmanje takvog muža

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:53:48   
aicha
Nejsonka..ne zuri...moramo prvo skontati na kome je stanuser posted image  pa da ti damo savjet npr. ako je na tebi da odes kod notara prvo pa prtefteris da je zasebna imovina (a da on ne zna) pa da poslije nema trc mrcuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:54:23   
hanabanana
Nadam se da su tvoji stan upisali na sebe, ili barem na tebe.
U protivnom ide u bračnu stečevinu.

Ja sam par puta rekla na ovom forumu da ne bih mogla živjeti s likovima koji imaju ovakav način razmišljanja:


IZVORNA PORUKA: nejsonka

Zahtjava da mu je kuća čišta, da sve bude OK, a nikada mi nezna pomoći...



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:54:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

Teško je nekome savjetovati da se razvede. Ipak ne znamo kakva je situacija kod žene. Možda je on izdržava a ona ne radi i nema od čega da živi.
Ako je žena finansijski neovisna i još ako ima svoj stan onda nema razloga da trpi bilo koga a po najmanje takvog muža

ja ovo ne bih trpila ni pod koju cijenu, radije bih radila ko konobarica nego ovo dopustila!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:56:27   
aicha
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nadam se da su tvoji stan upisali na sebe, ili barem na tebe.
U protivnom ide u bračnu stečevinu.

Ja sam par puta rekla na ovom forumu da ne bih mogla živjeti s likovima koji imaju ovakav način razmišljanja:


IZVORNA PORUKA: nejsonka

Zahtjava da mu je kuća čišta, da sve bude OK, a nikada mi nezna pomoći...





zene, polahko...moramo prvo stan rijesiti pa nek ga onda nogirauser posted image

javi nam kako stoje stvari nejsonka

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:56:45   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

Teško je nekome savjetovati da se razvede. Ipak ne znamo kakva je situacija kod žene. Možda je on izdržava a ona ne radi i nema od čega da živi.
Ako je žena finansijski neovisna i još ako ima svoj stan onda nema razloga da trpi bilo koga a po najmanje takvog muža

ja ovo ne bih trpila ni pod koju cijenu, radije bih radila ko konobarica nego ovo dopustila!



Slažem se i ja bih čistila po kućama ako treba samo da sam rahat, ali eto nismo svi isti.
Najbolje da nam Nejsonka malo pobliže opiše svoju situaciju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:56:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: taurus

Prije svega dobro nam došlauser posted image user posted image user posted image
U svom postu ni jednog momenta nisi navela da li ti njega voliš i da li ti je stalo do njegauser posted image


pa normalno da ga ne voli, vidiš da je kreten...

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:57:47   
salmy
mozda nas Nejsonska zahebava! konta ruzno vrijeme pa da zenama da temu za raspravljenje!
bravo za Nejsonku! user posted image user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:58:08   
shejla
pa ako su kupili njeni roditelji, valjda je na njeno ime user posted image

jedno vece kad izadje izbaci mu sve stvari na haustor i posalji ga u neku stvar!

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:58:29   
veeseelaa
da Bog da da on šta novca donosi kući, taj na izlaske troši...
istjeraj gnjigu iz stana pod hitno, odmah, SAD!!!

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.4.2010 10:59:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 10:58:42   
vjestica
pa rekla je da radi
i kaže da ima osjećaj mu je svejedno za razvod, je bi mogao dolaziti i odlaziti kad poželi
ja koliko sam skontala on i sad dolazi i odlazi kad poželi
i meni se ovako čini pregrozno i pitam se kako možeš to trpiti, ali to je samo jedan dio priče, pa ne mogu samo na osnovu toga reći konkretan savjet
jesi li ti s njim razgovarala o tome što ti smeta ili samo šutiš ?
ako jesi kakav je njegov stav o tome?
želi li da se promjeni, jel mu stalo do porodice i braka?
koliko je tebi stalo do njega i takvog života s njim?



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:00:56   
aicha
a posto su u toku braka uzeli moze biti komplikacija iako je na njenom imenu..zato se pritefteri tamo da je to ZASEBNA IMOVINA i kasnije u slucaju razvoda on nema sta traziti...tako da ona ima jos fore, kuzis???

i moji su meni uzeli pa se moralo pritefteriti da je ZASEBNA IMOVINAuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:01:17   
ziki
Ovo što ću sad napisat mnogi će smatrat sebičnim al ja sam tog mišljenja. Koliko god da voliš takvog čovjeka, koliko god da mi žene smatramo da je ljubav na prvom mjestu ipak svako od nas ima odgovornost prema sebi, svom životu i zdravlju- i mentalnom i fizičkom, i ne smije trpit. I još jedno grubo pitanje: voli li on tebe i tvoje dijete? Takvim ponašanjem ne pokazuje ljubav, bar meni tako izgleda. Napisala si da radiš, znači da si finansijski neovisna, stambeno obezbjeđena, jednom si mu pružila drugu šansu.... ne znam, nije me potrefilo, ali mislim da bih drugačije postavila stvari. U svakom slučaju sretno kako god da odlučiš.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:02:14   
veeseelaa
ma kako neko može voljeti takvog čovjeka??????????????????????????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:03:07   
aicha
IZVORNA PORUKA: ziki

Ovo što ću sad napisat mnogi će smatrat sebičnim al ja sam tog mišljenja. Koliko god da voliš takvog čovjeka, koliko god da mi žene smatramo da je ljubav na prvom mjestu ipak svako od nas ima odgovornost prema sebi, svom životu i zdravlju- i mentalnom i fizičkom, i ne smije trpit. I još jedno grubo pitanje: voli li on tebe i tvoje dijete? Takvim ponašanjem ne pokazuje ljubav, bar meni tako izgleda. Napisala si da radiš, znači da si finansijski neovisna, stambeno obezbjeđena, jednom si mu pružila drugu šansu.... ne znam, nije me potrefilo, ali mislim da bih drugačije postavila stvari. U svakom slučaju sretno kako god da odlučiš.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:03:22   
taurus

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: taurus

Prije svega dobro nam došlauser posted image user posted image user posted image
U svom postu ni jednog momenta nisi navela da li ti njega voliš i da li ti je stalo do njegauser posted image


pa normalno da ga ne voli, vidiš da je kreten...


Ma znam ženo draga ali kontam ljubav je slijepa pa možda jadnica i trpi zato što ga voli.
Da je moj kofer bi mu letio kroz prozor pa kad bi ja poslije umrla.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *