|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:31:27   
Anoniman
joj ne mogu se sjetit moji engrami su zahrđaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:33:41   
Anoniman
joj a sjećaš se onog kad sam se javila da spasim Jacu ko ja lafo naučila farmakolgiju i jedva mi žena 2 dade nisam imala pojmauser posted image user posted image user posted image , jest me bilo sramota

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:35:14   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

joj a sjećaš se onog kad sam se javila da spasim Jacu ko ja lafo naučila farmakolgiju i jedva mi žena 2 dade nisam imala pojmauser posted image user posted image user posted image , jest me bilo sramota


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A sa Violetom je vazda bilo epizoda... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:43:50   
Anoniman
možda ćemo biti dosadne al sjetila sam se još nečega ich habe, du hast er, sie,esuser posted image pa opet ich habe...er, sie,es, profesorica ma ne znaš nauči, znam profesorice pa opet ich habe....er, sie,es-čuveni njemački i djevojčica iz prve klupe


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaš blam :-)
22.5.2009 20:44:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

E dadada sto ti se ismija... user posted image

Ja sam jednom u zurbi zaustavila auto skolu umjesto taxija. user posted image Ali gori je bio onaj sto je vozio,stade jadan sav zbunjen. user posted image

A u skoli sam nesto odgovarala,cini mi se mikrobiologiju i sva se izblamirala u toku jednog odgovaranja.
Feces umjesto fetus,
Genitalije umjesto generalije pacijenta i jos je nesto trece bilo ne mogu da se sjetim...mozda se breskva sjeca. user posted image
Ima toga jos...samo dok mi nadodje... user posted image



user posted image

e ti iz skole su mi najboljiuser posted image user posted image

kod nas je elvira bila carica za provale...pita nju profa istorije umjetnosti sta je nisa? ....kaze ona kuhinjauser posted image ...rece njoj profa...pokojna vera, kraljica...sta to znaci da bogorodica u kuhinji stojiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:31:00   
Anoniman
Došla ja u Zagreb i trebam do fakulteta bio kongres studenata, e sad znam ući u tramvaj i izaći gdje treba a moj blam je sljedjeći: dovezao mene moj momak sadašnji muž i kaže treba li da te otpratim na stanicu reko ne treba ja ljutito što se uvijek praviš pametan ja to glupa, izašla ja iz auta kad ono raskrsnica velika i 5 stanica, mene znojevi oblijevalju đe sad user posted image krenem ja na jednu -nepoznato mi, odem na druguuser posted image , a onaj moj mene gledo iz auta, te nazva i kaže de samo pređi cestu a sa njim je bilo još jarana u autu koji me još uvijek za to zezaju-user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:37:27   
veeseelaa
uzimam novine na trafici i vidim u izlogiću neku kutijicu momak i cura se ljube na slici, pitam prodavača a šta je ovo, jest slatko...
a on: gospođice, kondom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:45:03   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uzimam novine na trafici i vidim u izlogiću neku kutijicu momak i cura se ljube na slici, pitam prodavača a šta je ovo, jest slatko...
a on: gospođice, kondom


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:45:08   
Anoniman
Evo još jedan- ovaj studenski život dobro me nije došao glave isto se desilo u Zagrebu, prije na noć malo se gidilo ustvari do ujutro i hajd takva na fax. još imaš izlaganje...idem ja a meni muka u želucu joj reko samo da izađem iz tramvaja, dođem do kontejnera sakrijem se iuser posted image user posted image user posted image , stigla ja nekako do fakulteta kad tamo već uveliko rasprava jao što smo vidjeli djevojku kako povraća jest se ubila a ja i ova moja delegacija iz BiHuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:46:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo još jedan- ovaj studenski život dobro me nije došao glave isto se desilo u Zagrebu, prije na noć malo se gidilo ustvari do ujutro i hajd takva na fax. još imaš izlaganje...idem ja a meni muka u želucu joj reko samo da izađem iz tramvaja, dođem do kontejnera sakrijem se iuser posted image user posted image user posted image , stigla ja nekako do fakulteta kad tamo već uveliko rasprava jao što smo vidjeli djevojku kako povraća jest se ubila a ja i ova moja delegacija iz BiHuser posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:47:41   
Anoniman
ja gledam ko je ovo novi došao na forum a ono dadada stavila sličicuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:49:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image cutala dadada..maja..vidi se da sam akademiji...jel' deuser posted image

ps. to smo ja ,mm i andrejuser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 24.5.2009 0:50:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:50:10   
malena27 RR
hocu da udjem u konzum i vidim ciku iz security-ija da mi nesto govori i mase rukama...ja samo okrenem glavu, ne registrujem ga... odjednom pufff glavom u pokretna vrata koja nisu u tom trenutku radila ispravno pa isklucili ljudi senzor... i to mi je ciko svo vrijeme pokusavo da objasni a ja maca mislila da mi se nabacuje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:51:35   
mila81
E moja veeseela dobra si ti ja sam ti gora bila, ja sam na trafici posla da kupim palome i kazem onoj prodavacici dajte mi ove sa cveticima, a ona samo kroz mali smjesak mi kaze, IMAMO SAMO OVE BEZ CVETICA, A TO SA CVETICIMA SU KONDOMI, JA SE SAMO OKRENEM I POMISLIM U SEBI OTVORI SE ZEMLJO, KAKO SAM GLUPAuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:52:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27

hocu da udjem u konzum i vidim ciku iz security-ija da mi nesto govori i mase rukama...ja samo okrenem glavu, ne registrujem ga... odjednom pufff glavom u pokretna vrata koja nisu u tom trenutku radila ispravno pa isklucili ljudi senzor... i to mi je ciko svo vrijeme pokusavo da objasni a ja maca mislila da mi se nabacuje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...inace najjace kada hoces da ispadnes cool e onda sto se covjek izofira to je poezija

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:52:15   
Adana
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image user posted image  
e sto se ismijah :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:55:48   
malena27 RR
nedavno sam bila u trznom i stala na pokretne stepenice za koje sam sigurna da idu prema dole, ja stanem, one me vrate, ja stanem one me vrate....a ja ko mazga i dalje pokusavam da sidjem dole user posted image user posted image user posted image user posted image odem do drugih stepenica, kad one idu dole ? user posted image ...promijenili ljudi smjer stepenica i da bude jos gore, kafic u blizini i svi su buljili u mene i smijali se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zemljo otvori se... 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 0:58:54   
Anoniman
Skocila u more tek gornji dio samo skliznuo...dalje mozete zamislitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:06:59   
Anoniman
Tek se zaposlila kao tehnički sekretar. Nemam blage o tom poslu, polako sve učim, a nije mi niko imao prenijeti posao niti objasniti al hajde laganini. Samo da kažem da sam završila učiteljsku..... nigdje veze sa administracijom user posted image .
I jedan dan, kaže meni dir. daj mi molim te isprintaj jedan bjanko memorandum. Kontam ja šta je to user posted image  I nakon 30 min. pita on mene hoće li više taj memorandum. Ja lijepo otvorim word i velikim boldiranim slovima napišem M E M O R A N D U M...... user posted image user posted image  isprintam i stavim, dam mu i vratim se na mjesto (a njegov sto preko puta mog) i samo odjednom čuješ smijeh uz suzdržavanje. Provirim ja, čovjek crven ko paprika, previja se od smijeha a trudi se da se ne odvali smijati..... e onda više nije mogao izdržati, počeo je bukvalno plakati od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ko ne bi hahahahahaha

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:09:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Tek se zaposlila kao tehnički sekretar. Nemam blage o tom poslu, polako sve učim, a nije mi niko imao prenijeti posao niti objasniti al hajde laganini. Samo da kažem da sam završila učiteljsku..... nigdje veze sa administracijom user posted image .
I jedan dan, kaže meni dir. daj mi molim te isprintaj jedan bjanko memorandum. Kontam ja šta je to user posted image  I nakon 30 min. pita on mene hoće li više taj memorandum. Ja lijepo otvorim word i velikim boldiranim slovima napišem M E M O R A N D U M...... user posted image user posted image  isprintam i stavim, dam mu i vratim se na mjesto (a njegov sto preko puta mog) i samo odjednom čuješ smijeh uz suzdržavanje. Provirim ja, čovjek crven ko paprika, previja se od smijeha a trudi se da se ne odvali smijati..... e onda više nije mogao izdržati, počeo je bukvalno plakati od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ko ne bi hahahahahaha


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e ti si kraljica

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:10:49   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  Koliko puta mi to na um padne.....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:19:10   
Anoniman
U prvoj trudnoći, vozim se ja tramv. (bilo ljeto) i pošto idem jednu stanicu, kontam neću sjediti. I negdje pred izlazak pozli meni, počne mi zujiti u ušima, crno mi pored očima, već ne osjetim noge... Kontam samo da čiko otvori vrata da dođem do zraka. I silazim ja niz stepenice i napamet (jer već ne vidim, gubim se) požurila da se uhvatim za štangu od stajališta i bum opucam glavom koliko sam mogla user posted image user posted image . Priđe teta iz trafike, da mi vode, dođem ja malo sebi i gledam onu štangu.... i skontam da sam je lijepo izljubila user posted image , karmin razmazan po njoj i proteže se jedno 20 cm. Ja sam valjda spucala glavom i klizila licem po njoj user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:21:21   
Adana
Sorry enisa ali zaplakala sam od smijeha na oba tvoja blama. user posted image



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 1:28:10   
Anoniman
Ma šta mi se izvinjavaš i sama plaćem od smijeha kad se sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vaš blam :-)
24.5.2009 2:21:37   
DIJAMANT
ćao cure! Nova sam ovdje i nisam odoljela da prokomentarišem blam od enisa-sara.
Nasmijala me do suzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *