|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.4.2019 12:48:11   
vortex RR
Drage zenice, sretan Vaskrs! 


(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.4.2019 10:46:21   
Visnja RR
d.jutro

groznog li vremena a kažu cijela sedmica će biti ovakva ...buuuaaa

kako dječica?ženice?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.5.2019 12:33:54   
vortex RR
Sretan praznik zenice mile! Uzivajte bez obzira na vrijeme 


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.5.2019 12:53:36   
Visnja RR
ja baš odmaram praznično...stomačna viroza već tri dana :)
na meniu: čaj, kola, voda i rehidran...
za tri dana sam pojela samo pola kesice onih nekih slanih ribica.... hranu ne mogu ni na fotkama da vidim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.5.2019 18:24:42   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja baš odmaram praznično...stomačna viroza već tri dana :)
na meniu: čaj, kola, voda i rehidran...
za tri dana sam pojela samo pola kesice onih nekih slanih ribica.... hranu ne mogu ni na fotkama da vidim...



Joj bas mi je zao, brz oporavak zelim! A sto se hrane tice, moram se nasaliti, nemoj zamjeriti. Vecina nas se obzderava doslovno zadnje 2 sedmice, a ti na neplansku dijetu... zato cemo mi plakati kad ti budes na moru u kupacem hehe
Ugodan vikend zeniceee

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.5.2019 19:05:39   
Visnja RR
hhahahaha user posted image

vjeruj mi da mi ni 15 dana stomačne viroze ne bi pomogao user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Chat djeca 2019 :)
6.5.2019 16:58:04   
vortex RR
Zenice, gdje ste nestale


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Chat djeca 2019 :)
7.5.2019 22:36:45   
manuela RR
Ola zenice..Slabo piset_e...

Moram priznati da sam se i ja ulijenila...Mi prvi maj proveli na termama...Super nam bip...Djeca bila okupirana pa sam se uspjela cak i ja fino iskupati i odmoriti...Ne znam sta je sa ovim vremenom...Ja rezervisala more a kolko je hladno vise mi na novembar lici nego na maj...
Ove godine smo u Vodicama...Hotel Punta...Bili smo prije 5g i sad ponovo...Bas se radujem...
Kakvi su vasi planovi ?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.5.2019 0:56:32   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ola zenice..Slabo piset_e...

Moram priznati da sam se i ja ulijenila...Mi prvi maj proveli na termama...Super nam bip...Djeca bila okupirana pa sam se uspjela cak i ja fino iskupati i odmoriti...Ne znam sta je sa ovim vremenom...Ja rezervisala more a kolko je hladno vise mi na novembar lici nego na maj...
Ove godine smo u Vodicama...Hotel Punta...Bili smo prije 5g i sad ponovo...Bas se radujem...
Kakvi su vasi planovi ?



Bas se osulo drustvo, isto kao da se neko posvadjao... Mnogo mi je zao, nadam se da je samo neka trenutna situacija. Meni je RR terapija i divnih zenica se upozna, malo procaska, podijeli koja briga i sreca i ljepota!

Mi se dvoumimo za more, sve sam nesto vise za planinu, ionako je ruzno vrijeme, a realno uz bebu od par mjeseci slabo da ce tu biti nekog konkretnog odmora, plivanja, nismo neki ljubitelji suncanja, ali eto voljela bih da beba taj zrak malo udise ali je bas rizicno rezervisati u junu ili septembru kad je vrijeme ovako cudno... A i dilema da li s bebom hotel ili privatni smjestaj. Do sada smo nas dvoje bili od kampa do hotela i svuda nam je bilo super, ali s bebom bas nisam pametna sta uraditi.

Da li je bila guzva na termama? Da li idete u isti hotel u Vodicama kao i prije 5 god?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.5.2019 9:56:18   
manuela RR
Nije guzva inace na termama al sad za 1 Maj je bilo poprilicno popunjeno...

Uglavnom i djeci je zanimljivo malac nije nikako htio izaci iz vode...Umorili su se pa su cijelim putem do kuce spavali...
Sto se tice hotela u Vodicama uzeli smo isti zato sto smo prezadovoljni...
Od polozaja hotela,pogleda na more,hrana je preeedooobra...
Malo jest dalek put vidjecemo kako ce ovaj mali izdrzati al optimisticna sam 😂...
Visnja bas si me razocarala za Zorru jer ocekivala sam da je noviji hotel sa obzirom na cijenu...Znam da je polozaj fantastican...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.5.2019 13:03:55   
Arijana2
Pozdrav drage mame,ma gdje su sve zene nestale sa ovog najboljeg foruma?Da li se moze napraviti neka facebook varijanta posto nas vecina sad tamo bukvalno provodi 90% online .Jos jednom pozdrav za sve,moje najljepse uspomene vezane su uz ovaj portal,nadam se da cu jos tu pisati aBd o lijepim temamauser posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.5.2019 17:05:05   
Visnja RR
Pozdrav Arijana2
Žene se razbježale :)
Sada nas je jako malo pa se ulijenimo al dođu dani kada baš živnemo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.5.2019 23:34:05   
vortex RR
user posted image novi stari kolacic, juhuuu, ajmo zene

danas divan dan, bas smo iskoristili

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.5.2019 10:43:39   
sweet insanity
Hello svima! I ja sam evo nakon godina i godina naletila na RR i to sam jeeeedva uspjela uci i promijeniti lozinku, cini mi se mjesecima linkovi neki nisu stizali na mail ali nekako se snadjoh. Nisam sigurna ima li ovdje onih s kojima sam se druzila u trudnoci i nakon poroda posto vidim da vas je izgleda jako malo na temi dijete. Nadam se da ste svi OK. user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.5.2019 11:01:15   
Visnja RR
sweet insanity dobrodošla opet user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.5.2019 15:41:48   
sweet insanity
Hvala na dobrodoslici. Nadam se da ce se jos zena reaktivirati.user posted image
Sjetih se ja RR dok sam bila u jednoj delikatnoj situaciji ali nisam mogla uci. Ufortunately, tu bebu sam izgubila prije dva mjeseca (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sma jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala d aozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi ili vidim nesto neobicno) da najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Mislite da je ovo privremeno stanje?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.5.2019 11:58:07   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: sweet insanity

Hvala na dobrodoslici. Nadam se da ce se jos zena reaktivirati.user posted image
Sjetih se ja RR dok sam bila u jednoj delikatnoj situaciji ali nisam mogla uci. Ufortunately, tu bebu sam izgubila prije dva mjeseca (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sma jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala d aozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi ili vidim nesto neobicno) da najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Mislite da je ovo privremeno stanje?



Mnogo mi je zao zbog toga sto si prosla. Svi se mi drugacije nosimo sa stresom, gubitkom... U toku mog lijecenja naisla sam na dosta zena koje su imale veci broj spontanih od mene, ali su to dozivljavale kao nista toliko strasno i bile fokusirane na visi cilj- bebu. Mnogo ljudi poznajem koji smatraju da dok zena ne osjeti bebu, beba "nije ziva" i to nije gubitak bebe... nekome ta uvjerenja i stavovi pomazu da lakse prebole. Molim te ne uporedjus se sa drugim zenama i ne poredi tugu i proces zaljenja. Svi smo individue i neka te nije strah ni sram tvojih osjecaja.
Meni nista nije bilo utjesno na pocetku i meni je spontani bio kraj svijeta doslovno. Bila sam ljuta na svoje tijelo jer nije ocuvalo trudnocu, ili nije dalo znak da je srce prestalo kucati, razocarana u Boga jer "suprug i ja nismo nesto tako zasluzili", beskrajno tuzna, povrijedjena i prazna... E onda sam skontala da me to nicemu ne vodi pa sam istinski postala zzahvalna to smo nakon toliko godina uopste uspjeli zaceti bebu, sto nisam umrla od sepse, sto se muz i ja nismo rastali vec jos vise povezali, sto sam imala podrsku porodice... nikada nisam zaboravila, niti cu moci, ali svakim danom bude sve lakse. Neuporedivo lakse je postalo kada sam dobila zivu i zdravu bebu...
Narednu trudnocu smo ciljali po uputama dr. Lagala bih kad bi rekla da se nisam brinula. Umirala sam od brige i paranoje... nisam bila sretna kao prvi put vec bas nekakva oprezna i plasljiva... nimalo nisam uzivala sto mi je beskrajno tuzno. Trudnoca je bila rizicna i cijelu sam prelezala sto daje nezaposlenom mozgu mnogo prostora za paranoje... svaki simptom sam guglala, osluskivala svaku promjenu na tijelu... u prilog tom ludilu su isli i losi nalazi na double testu, silne komplikacije i grozne prognoze koje sam imala itd. Ne moram ti napominjati da sam svaki ultrazvuk gledala samo srce da li kuca...
Ali je proslo. Bas sa suprugom pricam iako silno zelimo jos djece da ne znam kako bih prezivjeli nove odlaske doktoru, one minute sutnje dok dr zuri u ekran, iscekivanje nalaza...
Nemoj da se bojis ni odlaska psihologu, sve samo da se rasteretis, jer na kraju bilo nove bebe ili ne, moras to nekako preboljeti i psihicki se oporaviti od tuge i straha...
Sretno i pisi nam

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.5.2019 20:49:51   
manuela RR
Vortex (ovdje ide smajli koji grli)😘



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.5.2019 19:46:33   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Vortex (ovdje ide smajli koji grli)😘




😘😍🤗

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.5.2019 18:54:14   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: sweet insanity

Hvala na dobrodoslici. Nadam se da ce se jos zena reaktivirati.user posted image
Sjetih se ja RR dok sam bila u jednoj delikatnoj situaciji ali nisam mogla uci. Ufortunately, tu bebu sam izgubila prije dva mjeseca (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sma jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala d aozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi ili vidim nesto neobicno) da najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Mislite da je ovo privremeno stanje?


Draga sweet insanityprobaj razmisljati na nacin da se sve desava sa razlogom...Mozda ti se bas ovo nazalost moralo desiti da bi ustvari shvatila da zaista zelis da imas jos jedno dijete...Pokusaj razumjeti samu sebe ...nazalost takve stvari se desavaju...i niko nije kriv...ali ako je to moralo da se desi da bi ti shvatila da ustvari ti zelis jos djece onda ni to nije bilo uzalud...Probaj se izboriti sa strahovima i pocni raditi na bebi...Ne znam da li znas da su bebe rodene poslije pobacaja jos posebnije...Zovu se dugine bebe...jer poslije kise dođe duga i zasja sunce...
Sto se tice strahova vezanih za trudnocu oni su neminovni...Sad si zrelija,iskusnija i svjesna svega...Znas sta te ceka...Al vrijedi...Kazem ti ja koja imam 10 godisnjaka 2 godisnjaka...❤

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.5.2019 19:30:26   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: sweet insanity

Hvala na dobrodoslici. Nadam se da ce se jos zena reaktivirati.user posted image
Sjetih se ja RR dok sam bila u jednoj delikatnoj situaciji ali nisam mogla uci. Ufortunately, tu bebu sam izgubila prije dva mjeseca (medicinski indiciran prekid trudnoce). Trudnoca nije bila planirana ali sma jako htjela zadrzati bebu i jedva sam cekala d aozdravim da mogu raditi opet nakon 6 mj na bebi. No, sad nikako ne mogu da se fino pripremim psihicki na drugo dijete,ponajvise od straha. Nakon svega sto se izdesavalo vratila mi se moja paranoja, brinem previse o svemu (od prvog djeteta pa do tog ako napipam nesto na sebi ili vidim nesto neobicno) da najednom nisam sigurna jesam li sposobna brinuti se opet o djetetu i mirno proci kroz trudnocu ne kontajuci hoce li nesto krenuti po krivu i hoce li sve biti OK. U prvoj trudnoci, prije oko 9 godina uopste nisam razmisljala o tome i bas sam bila opustena....Mislite da je ovo privremeno stanje?


Draga sweet insanityprobaj razmisljati na nacin da se sve desava sa razlogom...Mozda ti se bas ovo nazalost moralo desiti da bi ustvari shvatila da zaista zelis da imas jos jedno dijete...Pokusaj razumjeti samu sebe ...nazalost takve stvari se desavaju...i niko nije kriv...ali ako je to moralo da se desi da bi ti shvatila da ustvari ti zelis jos djece onda ni to nije bilo uzalud...Probaj se izboriti sa strahovima i pocni raditi na bebi...Ne znam da li znas da su bebe rodene poslije pobacaja jos posebnije...Zovu se dugine bebe...jer poslije kise dođe duga i zasja sunce...
Sto se tice strahova vezanih za trudnocu oni su neminovni...Sad si zrelija,iskusnija i svjesna svega...Znas sta te ceka...Al vrijedi...Kazem ti ja koja imam 10 godisnjaka 2 godisnjaka...❤



Potpis na svako slovo. Ljubi svoje duse i uzivajte u vikendu

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.5.2019 22:48:45   
lejla80
Ola žene evo jos jednog padobranca 😁


Manuela kako meni nisi rekla za te Vodice heheh... Ja cu po svim prilikama opet na Hvar sa svojim indijancima. Odmorili smo se prošle godine. Kontaktirala sam i Zoru auuuu preskopo dođe ono bas a nije sad neki ekskluzivni hotel. Vala su bezobrazni sa ovim cijenama. Za te pare mozes komotno u Tursku sto bi ja rado al mm neće pihhh

Gdje su ostale.. Hehe.. Ajmo žene aktivirajte se ❤

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Chat djeca 2019 :)
18.5.2019 15:08:16   
manuela RR
Oa nema te zeno da fino iskomuniciramo ovo za more 😉...

Jesil i ti rezervisala?Hvar je i nama bio odlican al ove god sam odustala od otoka...Radujem se bas...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Chat djeca 2019 :)
19.5.2019 22:08:08   
bejbibi
Helooo zene ..samo da mahnem user posted image nisam vas citala , nezz sta sam zadnje pisala .svasta se izdesavalo ,dobro ugl . Al sad nemam snage za nesto duze piskaranjeuser posted image nadam se da cu se malo redovnije jvljat .
Pusaa

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.5.2019 11:09:15   
Visnja RR
nestade mi poruka buuuaaaa

d.dan opet

Posljednji krug u Monci ... još ova sedmica škola i sudija sviraj kraj user posted image

kako su mi ženice i dječica?



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *