|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 17:27:42   
vortex RR
Hvala puno za savjete user posted image
I duboki naklon za sve sto stignete u toku jednog dana, svu organizaciju, trud i ljubav koju pruzate djecici.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.2.2019 12:49:09   
ijaa
Ma stigne se vortex uvijek se misli da je u treutno tesko... Ali rodili smo ih da se brinemo o njima... Ti si bas puna pozitive i tako ce da bude

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.2.2019 7:08:19   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ma stigne se vortex uvijek se misli da je u treutno tesko... Ali rodili smo ih da se brinemo o njima... Ti si bas puna pozitive i tako ce da bude



Hvala puno 💜, a sada vam bjezim s teme, idem smarati mame s bebama i trudnice hehehe

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Chat djeca 2019 :)
4.2.2019 11:39:52   
Visnja RR
dobro jutro...

još 15 ponedjeljaka do raspusta user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.2.2019 8:44:14   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dobro jutro...

još 15 ponedjeljaka do raspusta user posted image



Ti si kraljica i pravi motivator! Sretno skolarci, drzim palceve.

Opet ja na vasoj temi, ali vas je zenica ovdje vise pa da pitam da li znate gdje se ima kupiti sator za djecu (onaj kao za plazu) ali da nije pvc materijal vec neki prirodni kao npr vojnicki satori ono tesko platno poput debelog pamuka?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.2.2019 9:59:17   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dobro jutro...

još 15 ponedjeljaka do raspusta user posted image



Ti si kraljica i pravi motivator! Sretno skolarci, drzim palceve.

Opet ja na vasoj temi, ali vas je zenica ovdje vise pa da pitam da li znate gdje se ima kupiti sator za djecu (onaj kao za plazu) ali da nije pvc materijal vec neki prirodni kao npr vojnicki satori ono tesko platno poput debelog pamuka?


treba ti za igru u sobi?
znam divnu ženu koja radi te šatore za dječje sobe koji su bajkoviti a od pamuka

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.2.2019 10:08:42   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dobro jutro...

još 15 ponedjeljaka do raspusta user posted image



Ti si kraljica i pravi motivator! Sretno skolarci, drzim palceve.

Opet ja na vasoj temi, ali vas je zenica ovdje vise pa da pitam da li znate gdje se ima kupiti sator za djecu (onaj kao za plazu) ali da nije pvc materijal vec neki prirodni kao npr vojnicki satori ono tesko platno poput debelog pamuka?


treba ti za igru u sobi?
znam divnu ženu koja radi te šatore za dječje sobe koji su bajkoviti a od pamuka



Hvala ti puno za brz odgovor 💝 ako moze kontakt. Trebat ce mi za sobicu, a vidjela bih i za plazu da ne bude pvc ako i to moze napraviti. Nijedan ne treba hitno, vec kroz neko vrijeme, ali bas nigdje nisam vidjela pamucne. Divno da ima zena da se i time bave.
Kako nam je skolarac? Kako ti provodis dane?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.2.2019 10:14:16   
Visnja RR
Evo fotke njenih radova raznoraznih na FB

https://www.facebook.com/pg/mojacarobnaradionica/photos/?ref=page_internal

< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.2.2019 10:15:26 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.2.2019 10:19:09   
Visnja RR
evo i pisala sam o njoj davno
http://www.ringeraja.ba/clanak/marizeline-carobne-lutke_3022.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Chat djeca 2019 :)
6.2.2019 9:53:17   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo i pisala sam o njoj davno
http://www.ringeraja.ba/clanak/marizeline-carobne-lutke_3022.html



Hvala mnogo! Ti si zmaj! A teta radi bajkovite satore, jedva cekam uredjenje sobice.
Kako nam je skolarac?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Chat djeca 2019 :)
6.2.2019 10:43:04   
Visnja RR
D.jutro user posted image

Vortex, školarac jutros malo nervozno :) Test iz prirode.

U ovom polugodištu nam je ovo 5. test od 25 koliko ih ima do kraja...
u petak ima 6. pa u ponedjeljak 7. (a onda par dana pauze)...tj i nema neke pauze jer u međuvremenu ima usmene odgovore
Za sada je sve po njenom planu... user posted image

ljubni nam bebaru! :*

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Chat djeca 2019 :)
7.2.2019 7:53:30   
LieToMe RR
Jutro zene user posted image evo i mene
Cure bile bolesne, odradih dobre 3 sedmice na bolovanju, bronhitisi, upala oba uha kod Nore... malo i ja nekakva slomljena... pauzirala sa treninzima, sinoc opet krenula, pozelila, i vjezbe i ekipu...ma sve.

Sta ima kod vas, kako djecica.
Visnja motivator kao i inace user posted image sta bismo bez nje i odbrojavanja petaka
Manuela nek je slatkom djecaku sretan rodjendan, da vam je ziv, zdrav, nasmijan user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.2.2019 23:00:16   
aidana
Evo padobranca 😀
Pitanjce za Visnju.
Jesi li ti jos uvijek zadovoljna sa kk? Mm se bas iznervirao na zadnjem treningu. Kao prvo trenira ih vrlo mlad momak koji ocigledno nema autoritet kod djece pa oni izvode razne gluposti, djece je jako puno, imam osjecaj sve vise i vise i jos su poskupili clanarinu. Dodjem platiti i samo budem na licu mjesta obavjestena da trebam dodati jos para. Bez prethodne obavijesti. Djeluje mi kao da ih pokusava sto je moguce vise ugurati i da pri tome treninge ne drzi glavni trener vec neko dijete.
Ozbiljno razmisljamo da mijenjamo klub. Neka jos polaze ovaj mjesec pa vidjecemo sta dalje. Jesi ti primjetila razliku neku ili ste vi jos uvijek zadovoljni?
Imate mahanje sve redom. 🙂

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Chat djeca 2019 :)
11.2.2019 20:34:06   
Visnja RR
Draga, mi nismo trenirali 4 mjeseca jer je Asja imala problem sa stopalom...krenuli od februara opet...da, sada je 50 km...al čujem da su i drugi klubovi dizali cijene...

Što se tiče tog dečka koji ih nekada trenira umjesto Arnele vjeruj mi da nije problem... Ako ste bili u subotu bili su Emina i taj dečko (Asja se sada ne može sjetiti imena) ... Djeca ih vole... Oni sada rade kate i tehnike jer se pripremaju za polaganje.... Nema kondicionih treninga.... i taj dečko i Emina imaju crni pojas i odlični su.... Znaju svoj posao i djeca ih vole...Mislim da nekad znaju biti i strožiji od Arnele jer razumiju odgovornost ... par puta ih je Emina "ubila" treningom (sjećam se nekad u septembru ) ali je to za njihovo dobro...Neka se malo razmrdaju.
Što se tiče autoriteta oni su jednostavno nekad s njima i "raja" ali ih puste i da se malo zabave... kad treba spartanci kad treba svi su dječurlija zaigrani u igri...
Vjeruj mi da su oni svi dobar tim.... Nekada strogi, nekada blagi ali još uvijek vjerujem da rade s mnogo ljubavi s našom djecom...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Chat djeca 2019 :)
11.2.2019 21:05:16   
ijaa
Vecer, jeste dobro? Kid nas krug gripe ne prestaje... Samo se izmjenjujemo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Chat djeca 2019 :)
14.2.2019 8:01:34   
bejbibi
Jutro zene :) kako ste ...sta ima novo ..nisam vas citala dugo ,nadam se da ste ok sve ...cestitke za rodjendane ako sam sta propustila :)
Kod mene svasta nesto user posted image kupili auto meni ,neki manji chevrolet,polovni,2007godiste...al super ide ..sve extra ,
.malo sam ga juce zakacila ispred kuce ,no nejse user posted image

Ima jos jedna novost ,zacepilq sam se user posted image stavila sam napokon spiralu ...prosli ponedeljak sam stavila.. zasad je ok sve jer je hormonska ..imam smedji iscjedak i dalje al nista drugo,nikakvih simptoma..vidjet cemo dalje kako ce biti .. nadam se da necu imat nekih nuspojava strasnih user posted image user posted image
Kyleena se zove , nesto kao mirena al bolja jer sadrzi manje tog nekog hormona i ne djeluje na citavo tijelo vec sqmo maternica..pa vidjet cemo ...
Plasila sam se umetanja a nista nije bolilo ...znaci trajalo 5 sekundi mozda ...
Ja pitam doktoricu kad ce to umetanje , kaze gotovo user posted image et ro je moje iskustvo a vidjet cemo hocel bit efekta user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Chat djeca 2019 :)
14.2.2019 11:40:46   
ijaa
Bejbibi sad probaj vidi funkcionise li to 🤣🤣🤣🤣🤣

Sta ima zene hajmo ima li sta da se klika

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Chat djeca 2019 :)
14.2.2019 11:41:59   
ijaa
Nedavno djever dobio krzomak, pa njihov mali i ja trazim kkako se ta bolest razvija sta kako otvorim rr clanak, kad ispod moj komentar i od LTM, onako sam se bas nasmijala 🤣🤣🤣🤣


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.2.2019 8:12:42   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ijaa

Bejbibi sad probaj vidi funkcionise li to 🤣🤣🤣🤣🤣

Sta ima zene hajmo ima li sta da se klika


Isprobano 🤣🤣🤣🤣🤣sad smo u iscekivanju user posted image
Bas me danas nesto stomak zabolio i muka mi neka pa se smijem sama sebi,kontam odsad svaki put kad mi bude muka prva pomisao da nisam trudna user posted image pa kad je bal nek je maskenbaluser posted image ti si slala onaj tekst dq su majke sa troje djece u najvecem stresu user posted image eto taman da rodim jos jedno i da me mine stresuser posted image 😂

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.2.2019 8:15:09   
bejbibi
Jutro zene ,naspavane ?
Ja onako ...nisam jutros mogla vozit M .a blizu nas zivi njegov prijatelj pa sam ga sa njima slala .pjesice su otisli ...skola nam je bas blizu ,imq jedna cesta da se predje a nijw ni prometna nesto ..

Hajde kafica bujrum ...
Vrijeme da se aktivira rr user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.2.2019 10:16:00   
ijaa
Evo i mene kafica i seriju upalila, pa  cu se aktivirati malo... Ni ja M nisam u vrtic odvela spavalo mi se,kasno legla. Pravila sveki tortu, sinoc ponijela je u firmu gdje radi!pa vcrs na rodjendan... Sad kod mene krece maraton sa rodjendanima... D srecom spava duze ujutru... Spomenu li da je poceo puzati


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Chat djeca 2019 :)
15.2.2019 10:45:02   
Visnja RR
d.dan
kao radujem se petku a milion obaveza...
Asja ima učenja ko u priči...sljedeće sedmice tri testa i usmenih odgovora nekoliko...plus lektira od 226 stranica i pisanje iste...

još 14 petaka do raspusta user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.2.2019 7:45:39   
bejbibi
Jutro .naspavane ?
Ja onako . M dosao kod mene i slomio me ..i E samnom spavao pa sam bas slomljena .
Rano sonoc legli,oko 21h .twk sad ustali . A jos spava .
Odo kafu nastavit da dodjem sebi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.2.2019 10:04:39   
manuela RR
Jutro i od mene ...Mi 2 rodjendan proslavili u igraonici super sve proslo...Ovu sedmicu sam bila na godisnjem...uzivala odmarala obilazila drugarice mama mi bila na konaku sinoc rodica dosla...Gledala spanske trilere izlezavala se malo kucu sredivala i proletjelo...Sutra na posao...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Chat djeca 2019 :)
17.2.2019 20:33:23   
ijaa
Vecer... Kod nas divnih 17 stepeni zadnjih par dana pa se hranimo D vitaminom... D kasljuca jos nadam ae da ce uskoroo proci, vala standard... Osim milion rodjendana ovog mjeseca nista specijano 🤣


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *