|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 21:57:34   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo i nas. user posted image
user posted image


prelijepi iskreno nisam te ovako mladom zamisljala uvjek nekako starijom super si user posted image user posted image user posted image user posted image
zaho i ti si mi med
Mico TIco grom si zeno

a ove prije mislim da sam sve prokomentarisala :)) super zene sve do jedne i iskreno bolje mi neko muzevi user posted image user posted image user posted image ili je sto vise volim zene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:15:24   
Honey3

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: dandi84

Zaho prelijepi ste...Bas mi nekako sretno djeluješ....user posted image user posted image user posted image

hvala a i jesmo sretni hB,slobodno i nakon 19 god.staza to mogu reciuser posted image

Ne znam koliko imas godina a nije ni bitno...Mlada djeluješ skroz, pogotovo na ovoj prvoj slici...

dandi imam 37 i po, na prvoj slici sam bila mladja mozda nekih godinu i kusur nego na drugojuser posted image a druga je slikana prosle god.
ananas ne znam,isla sam u Ze u skolu,pa ko zna ....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:17:19   
ananas_ze
jok zaho, ja sam u Ze od studentskih dana koji jos traju, u medjuvremenu se udadoh u Zeuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:17:22   
Honey3
Oooo Hannice bas si lijepa zenouser posted image
MicoTico zene su ti sve rekleuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:19:09   
Anoniman
Amra, hvala sto me spomenu na prethodnoj stranici.
Hanice i Zaho, vi znate da vas simpatisem i da vas smatraam lijepim zenama. Vm nisu losi, ali vala bolje ste vi, tako i treba da bude,, zar ne?!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 16.3.2013 22:25:10 >

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:26:35   
lady_bubamara
Zaho baš si lijepa, djeluješ mi nekako pozitivna, vesela, draga si skroz

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:28:28   
saritaa
Zaho stvarno si lijepa zena user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:30:00   
Honey3

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

jok zaho, ja sam u Ze od studentskih dana koji jos traju, u medjuvremenu se udadoh u Zeuser posted image

ma i onako ne vjerujem da smo se sretale,ti si vjerovatno dosta mladja od mene,daaavno sam ja isla u Zeuser posted image A odakle si ti ?

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:31:13   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

jok zaho, ja sam u Ze od studentskih dana koji jos traju, u medjuvremenu se udadoh u Zeuser posted image

ma i onako ne vjerujem da smo se sretale,ti si vjerovatno dosta mladja od mene,daaavno sam ja isla u Zeuser posted image A odakle si ti ?

Travnik user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:33:36   
Honey3
hvala vam drage moje,ali imajte na umu da su ovo slike za rr,u prirodi to nije bas takouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 22:44:38   
ananas_ze
zaho ne zezaj, nadam se da se neces uvrijediti ali recu ti isto sto i svojoj mami, "ti ces uvijek biti lijepa i kad ostaris imat ces one lijepe rumene obraze" user posted image eto navede ti mene, na mamu si me podsjetila obrazima i osmijehom user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:03:36   
nanika

IZVORNA PORUKA: zaha

hvala vam drage moje,ali imajte na umu da su ovo slike za rr,u prirodi to nije bas takouser posted image
jesi i u prirodi si takva.....divnauser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:07:01   
nanika
Zaha je jedno divno stvorenje puna pozitivne energije i vedrog duha....divna kao osobauser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:09:11   
nanika
Hanice ti si prelijepa zena!!

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:25:37   
Adana

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Moj brzinski osvrt na rr parove. Ima puno žena, nisam otvarala linkove sa slikama nego brzinski pregledala ove što se vide. user posted image
Najsexy - Galicia i Vesela
Najprofinjenije - Teacher i Klmezi
Dopadaju mi se još Pahuljica, Lady26 - dobar friz, Adana, Anidla (uh ima ih još, morala bih opet listati)
Šefica Višnja je isto mrak (posebno za njene godine) . Moram prokomentarisati, da sam mislila da je dosta mlađa.
A što mi je lijepa i ko šećer reallove to je posebna priča.
Ananas_Ze i Amam su isto lijepe ...
Eto ostale, koje nisam prokomentarisala ne zamjerite, sve ste lijepe na svoj način, ima ih dosta koje nisam ni vidjela ...
MicoTico, tvoju frizuru bih tako rado maznula user posted image

A najveća želja mi je da vidim Jasmin. user posted image




Naidjoh na svoje ime, hvala. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:32:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Moj brzinski osvrt na rr parove. Ima puno žena, nisam otvarala linkove sa slikama nego brzinski pregledala ove što se vide. user posted image
Najsexy - Galicia i Vesela
Najprofinjenije - Teacher i Klmezi
Dopadaju mi se još Pahuljica, Lady26 - dobar friz, Adana, Anidla (uh ima ih još, morala bih opet listati)
Šefica Višnja je isto mrak (posebno za njene godine) . Moram prokomentarisati, da sam mislila da je dosta mlađa.
A što mi je lijepa i ko šećer reallove to je posebna priča.
Ananas_Ze i Amam su isto lijepe ...
Eto ostale, koje nisam prokomentarisala ne zamjerite, sve ste lijepe na svoj način, ima ih dosta koje nisam ni vidjela ...
MicoTico, tvoju frizuru bih tako rado maznula user posted image

A najveća želja mi je da vidim Jasmin. user posted image




Naidjoh na svoje ime, hvala. user posted image


da se i ja zahvalim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:33:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: nanika

Zaha je jedno divno stvorenje puna pozitivne energije i vedrog duha....divna kao osobauser posted image

potpis ko kucauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Najljepsi par
16.3.2013 23:39:14   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: nanika

Zaha je jedno divno stvorenje puna pozitivne energije i vedrog duha....divna kao osobauser posted image

potpis ko kucauser posted image

dusice moje hvala vam user posted image Sad cemo staviti tacku na mene tackauser posted image
ananas vratih se ja unazad vidjela sam sliku,mashallah vas,nisam znala da si pokrivenauser posted image
i ti meni nisi poznatauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Najljepsi par
17.3.2013 8:57:41   
Hannica
Hvala svima. I vi ste sve prelijepe i predivne,zaista.user posted image Zaho ti mi licis na nekog,od sinoc razmisljam i ne mogu da se sjetim.user posted image Sinoc sam prelistala sve od prve stranice.user posted image Pahuljice tebe sam vidjela na pikniku s muzem.divna slika.user posted image
A mirkice mlada sam jos,tek mi 28,.user posted image
Ne znam jesam li mogla goru sliku izabarti,nista se ne vidi,ali nemam ni jednu novijeg izdanja,ja i mm smo se prstali slikati od kad su djeca dosal.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Najljepsi par
17.3.2013 9:17:59   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo i nas. user posted image
user posted image


prelijepi iskreno nisam te ovako mladom zamisljala uvjek nekako starijom super si user posted image user posted image user posted image user posted image
zaho i ti si mi med
Mico TIco grom si zeno

a ove prije mislim da sam sve prokomentarisala :)) super zene sve do jedne i iskreno bolje mi neko muzevi user posted image user posted image user posted image ili je sto vise volim zene user posted image user posted image user posted image

hanice divna si bas masAllah user posted image user posted image user posted image user posted image divna djecauser posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Najljepsi par
17.3.2013 9:20:34   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Amyla

evo i nas jos malo user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image zta preliepaivan nacin sminkauser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Najljepsi par
17.3.2013 9:22:30   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: Lana_

evo mene i mog mm user posted image


user posted image

po meni najljepsi par user posted image user posted image user posted image
lana ti ko neka div iz casopisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Najljepsi par
17.3.2013 9:25:31   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a joj slike su super, cure divne ste a i muževi su vam zgodni
evo i nas 

http://www4.slikomat.com/11/0424/vnm-257705.jpg

voooooou koji komaduser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Najljepsi par
18.3.2013 16:29:14   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mamaibabo


IZVORNA PORUKA: Lana_

evo mene i mog mm user posted image


user posted image

po meni najljepsi par user posted image user posted image user posted image
lana ti ko neka div iz casopisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala lijepa user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Najljepsi par
23.4.2013 0:44:28   
visnjica1
user posted image user posted image

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *