|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: navlake za AS
16.4.2011 15:00:56   
m.i.n.a.
Neko rece da ima kupiti za kolica presvlaku..gdje???
u Ze u Azelu ja neki dan gledala ima za AS i nosiljke..sad o kvalitetu nisam pitala...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: navlake za AS
16.4.2011 23:46:16   
Adana
user posted image  Hvala!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: navlake za AS
13.6.2011 9:28:30   
Hannica
Zna li neko da li u Zenici ima negdje kupit ovih navlaka,bas bi mi trebala neka pamucna,Hana se puno znoji u AS,kosa jos skroz mokra bude,uvijek me strah izaci napolje iz auta kad negdje idemo.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: navlake za AS
13.6.2011 9:44:57   
ziki
U azelu imaju navlake i presvlake posebne za male AS a za ove vece nisam primjetila

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: navlake za AS
13.6.2011 9:52:27   
palachinken
Hannice, eno u Azelu u Bosanki ima jedna, roza, košta cijelih 3KM, liči mi na frotir onaj materijal, nisam plaho ispipavala.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: navlake za AS
11.10.2011 14:18:05   
miracle
Vidim da se pisalo o navlakama za as i za kolica...mene zanima slijedeće.Uskoro akb idemo van BIH,neophodna su mi kolica,pa zbog nosanja ponijećemo kišobran kolica (čisto da imamo za prvu pomoć)pa sam mislila nabaviti neku topliju navlaku ili nešto što može poslužiti da djetetu bude toplije ,obzirom da će biti novembar i hladnije vrijeme .Ne da mi se prtljati velika kolica GRACO,jer ću ionako imati prtljaga....Zna li neko gdje bi mogla nabaviti  nešto tome slično?
Hvala:)

http://img594.imageshack.us/i/kolica.jpg/
kolica su ovakva..naravno skinućemo krov user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio miracle -- 11.10.2011 14:30:22 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: navlake za AS
11.10.2011 14:54:11   
Lejla Ka
Znam da postoje one neke vreće sa kapuljačom, kao skafanderi, ali bez nogavica. A možda da računaš i na neki skafander. Problem kišobran kolica u hladnim danima je što su tanka i što je u njima hladno, kako god okreneš. Viđala sam raju da u kolica stave janjeću kožicu, ili neki debelu vunenu dekicu, da nije hladno odozdo dok se sjedi u njima, a onda dijete obučeš toplije i furaj.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: navlake za AS
11.10.2011 15:22:50   
miracle
Hvala Lejla....u pitanju je Skandinavija....a kod njih već sad puše uveliko...moramo se pripremiti..a bez kolica se ne može, a najblaža opcija su ova mala kišobran...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: navlake za AS
11.10.2011 15:34:38   
Lejla Ka
http://www.google.ba/search?tbm=isch&hl=en&source=hp&biw=1680&bih=947&q=vre%C4%87a+za+kolica&gbv=2&oq=vre%C4%87a+za+kolica&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=1953l4995l0l5556l15l14l0l5l0l0l279l1823l1.2.6l9l0#hl=en&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=zimska+vre%C4%87a+za+kolica&pbx=1&oq=zimska+vre%C4%87a+za+kolica&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=89435l94564l0l95146l9l8l1l0l0l2l318l1570l0.3.3.1l7l0&bav=on.2,or.,cf.osb&fp=f442eaca91e4b880&biw=1680&bih=947

Evo tako nešto, zove se zimska vreća za kolica. Ali nemam pojma gdje kod nas ima da se nabavi.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: navlake za AS
11.10.2011 15:39:59   
animagical
topla vreca za kolica ima u TL u BBI, marka bubu, kosta 30km, super je...unutra topla pamucna pa neko punjenje, a onda okolo nesto nepropusno za kisu i vjetar..ne ide samo do vrata vec ima i kapuljacu...crne boje... ima one rupice nazad zbog kopcanja u kolicima

< Poruku je uredio animagical -- 11.10.2011 15:40:16 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: navlake za AS
11.10.2011 15:42:00   
animagical
http://shop.magma.hr/Djecja-zimska-vreca/10051/Product.aspx

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: navlake za AS
11.10.2011 15:42:01   
palachinken
Ima i Graco ovo čudo, oko 50KM, bimaco.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: navlake za AS
12.10.2011 9:19:38   
miracle
Hvala vam...nadam se da imaju i za veći uzrast,jer na ovoj bubu piše do 9 mjeseci...U svakom slučaju pogledaćuuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: navlake za AS
12.10.2011 9:46:50   
palachinken
http://www.graco.co.uk/en_GB/product/AT97/JPUE/

Evo ova sto sam spominjala. Ima proreze da se pojasevi provuku i podugacka je.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: navlake za AS
13.11.2011 12:13:59   
mala75
pozz svima, jeli neko ovih dana vidio negdje presvlaku ili navlaku za onu AS-nosiljku, onu od 0-13. vidim ranije se spominjao azel pa ako imate noviju inf, bila bih jako zahvalna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: navlake za AS
24.5.2012 15:38:52   
taze_mlada

IZVORNA PORUKA: mala75

pozz svima, jeli neko ovih dana vidio negdje presvlaku ili navlaku za onu AS-nosiljku, onu od 0-13. vidim ranije se spominjao azel pa ako imate noviju inf, bila bih jako zahvalna


isto pitanje, novi datumuser posted image

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: navlake za AS
27.6.2013 11:51:08   
IceRose
jel mislite na ovakve nalake?
http://shop.bambinimondo.ba/product.php?item=1687

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: navlake za AS
27.6.2013 11:57:07   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: taze_mlada


IZVORNA PORUKA: mala75

pozz svima, jeli neko ovih dana vidio negdje presvlaku ili navlaku za onu AS-nosiljku, onu od 0-13. vidim ranije se spominjao azel pa ako imate noviju inf, bila bih jako zahvalna


isto pitanje, novi datumuser posted image


ja sam narucila od jedne zene koja sije stvarcice za djecu. Nije jeftina kao one iz Azela (imam iz azela za AS grupe II), ali je bas fina, dvoslojna sa dezenom. Ako hoces, posaljem ti na pp kontakt.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *