|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: solarij
2.6.2009 11:09:03   
M kao Mama
Uh, ja sam bijela ko sir, tako da zadnjih godina pred more odem po nekoliko puta, najviše tri, četiri smo da dobijem podlogu, kako noći na moru ne bih provodila s jogurtom. Helem, prvi put kada sam otišla, pamtit ću dok sam živa, uzela onaj termin od pet min i sva izgorila. Zaboga, ljudi promjenili lampe i nisu mi rekli, jer bi onda ja trebala dvije minute, samo da kožu pripremim. Znam da nije zdravo, ali bog mora sam morala naći neki kompromis, pa makar i ovaj,jer zaista od kada idem u solariji nikada nisam izgorila na moru. A, i dođem na plažu bijela bjelcata, hihihi, 

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: solarij
2.6.2009 11:11:24   
andji
M a de mama Alma opusti se bona,ništa više nije zdravo...pa konzumiramo ured sve...još mi fali samo da razmišljam kakva ću biti za 20god i šta će mi biti sa kožom,biće šta moa bitiuser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: solarij
2.6.2009 11:56:45   
norah
Solarij je najvece sra.. i dobar je samo onome ko se time bavi tj. ko drzi solarij kao mjesto gdj eljudi dolaze da prze i unistavaju kozu i kao kandidati za prijevremeno starenje. Za ostale samo steta! I to velika.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: solarij
2.6.2009 17:47:05   
le_ella
pa imal sta da nije stetno???? 

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: solarij
2.6.2009 17:59:04   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: le_ella

i ja sam isla vec dva puta prvi put 7 min i drugi put 12 min, koriste li vi kakve kreme za tanning i poslije?  


Kod moje drage gospođe kod koje sam ja išla u solarij i kod koje ću ponovo ovih dana otići imaju različite kreme za zaštitu kože i da boja bude što dugtrajnija,tako da sam ja kad god sam išla uzela  to pakovanje kreme i baš mi je boja bila dugotrajna.
Inače su pakovanja samo za jednu upotrebu,posebno za lice,a posebno za tijelo.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: solarij
2.6.2009 18:03:31   
le_ella
manuela znas li kako se zove ta krema, ja kupila neku ali mi se ne svidja tamna je a ja nisam uspjela dobro namazat jer sam imala samo 3 min i jedna mi ruka sarena user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: solarij
2.6.2009 18:09:11   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: le_ella

manuela znas li kako se zove ta krema, ja kupila neku ali mi se ne svidja tamna je a ja nisam uspjela dobro namazat jer sam imala samo 3 min i jedna mi ruka sarena user posted image user posted image user posted image user posted image


Nemam pojma,al sad kad budem išla zapamtiću pa ću ti javiti.
Omoti su smeđi i srebreni i pakovanje je skroz malo ko tester pakovanje.
Za lice je mislim 5 ml,a za tijelo 15,a kad otvoriš ne izgleda ko krema već je ko gel i čudno miriše al su stvarno dobre.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: solarij
2.6.2009 18:18:38   
bubamara80
user posted image

Nemam pojma,al sad kad budem išla zapamtiću pa ću ti javiti.
Omoti su smeđi i srebreni i pakovanje je skroz malo ko tester pakovanje.
Za lice je mislim 5 ml,a za tijelo 15,a kad otvoriš ne izgleda ko krema već je ko gel i čudno miriše al su stvarno dobre.

[/quote]

user posted image user posted image  nasmija me čuj čudno miriše user posted image user posted image obično čudno mirišu kad im rok istekne pa pogledaj drugi put pa nam javi

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: solarij
2.6.2009 18:36:16   
ns.mery
Evo ja isto koristila solari vec 8-godina i nemam nikakva losa iskustva , koristila sam solari tokom cjele godine umjereno bez pretjerivanja  Trenutno ne koristim jer sam trudna a  imam u planu nastaviti kada se porodim

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: solarij
2.6.2009 20:04:13   
andji
Kremice preporučuje kozmetičarka kod koje idete,zavisi koliko ste do sad minuta išli i kakvu boju već imate,shodno tome ona će vam odrediti tu kremicu.

Znači posavjetujte se sa kozmetičarkom oko izbora kremice,ona će vam reći najbolje!user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: solarij
3.6.2009 9:18:15   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: bubamara80

user posted image

Nemam pojma,al sad kad budem išla zapamtiću pa ću ti javiti.
Omoti su smeđi i srebreni i pakovanje je skroz malo ko tester pakovanje.
Za lice je mislim 5 ml,a za tijelo 15,a kad otvoriš ne izgleda ko krema već je ko gel i čudno miriše al su stvarno dobre.



user posted image user posted image  nasmija me čuj čudno miriše user posted image user posted image obično čudno mirišu kad im rok istekne pa pogledaj drugi put pa nam javi


Miriše lijepo,al čudnouser posted image user posted image user posted image user posted image ko kreme za samotamnjenje,znaš da one imaju specifičan mirisuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: solarij
3.6.2009 9:29:01   
leli§
eh evo sam ljutauser posted image user posted image user posted image ja vas fino zovem da idemo piti mojitos i da se suncamo o velike...a vi nista.. ok! vidjecemo se mi nekaduser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: solarij
3.6.2009 9:37:26   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -kraljica si, mojitosuser posted image user posted image user posted image user posted image
evo ja sam zauser posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: solarij
3.6.2009 9:40:51   
andji
dušo moja,a ko ti je reko da ja neću...nigdje se nisam negativno saglasila...dolazim prvim aviončićemuser posted image user posted image user posted image user posted image ako se ne srušim gdje,do tamo...a ti sve spremi i čekaj meuser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: solarij
27.6.2009 8:04:34   
manuela RR
Evo da se uredno prijavim da sam bila u solariju i to dva puta.user posted image user posted image user posted image
Planiram do subote otići najmanje još 2 puta pa da 04.07 kad idem na svadbu imam neki blago preplanuli tenuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: solarij
30.6.2009 10:20:05   
*Seve*
Obavezno posijetim solarijum 3-4 puta godisnje.
Ostalo donaknadim na bazenima i plazi,dakle odem kada pocinje sezona suknjica, majica na bretelle tako da nisam bas bijela.....user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Solarij
17.2.2010 22:51:25   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: "Solarij"
IZVORNA PORUKA: nikka

Evo jedna tema za opuštanje.
Da li idete u solarij,koliko često dali samo pred ljeto,stojeći,ležeći,blagi,turbo?
Ja sam danas bila prvi put ove godine,15 min.,imam prilično svijetlu put pa prvo idem u blaži dvaput po 15min,i još dvaput u turbo i dobijem super ujednačenu brončanu boju.


IZVORNA PORUKA: seki

Cao,
ja sam bila jednom u zivotu.Ne zato sto to ne zelim,vec nikada nemogu da ugrabim vremena za sebe.Malo me je i strah zatvoriti onaj poklopac,pa sam ti ko posljednja papanka lezala sa otvorenim poklopcem.
A sto se tice stetnosti....?
Gledala sam jednu emisiju gdje jedan dermatolog kaze:
Ko je svjetle puti(kao i ja) manja mu je steta otici par puta u solarij,na krace termine 5-10min, nego otici na more i izgoriti od sunca.


IZVORNA PORUKA: stella

ja odem par puta pred odlazak na more,dobijem malo boje i kad odem na more ne izgorim


IZVORNA PORUKA: hemicarka

Pozdrav drage moje.....Evo  i mene malkice...pa odoh prati kosu...
Što se tiče solarija...nisam još počela ali planiram kad ova kiša prestane...a trenutno   koristim maramice za samotamnjenje ili sprej( to uvjek moram imati u stanu).....ali mi je više dosadilo mazati...tako da se definitivno moram natjerati...ovaj vikend...Prošle godine  sam išla čitav april  i maj i pola juna ...2 ili 3 puta u sedmici...  prvi put 10...onda sve po 15 i 20 minuta ...počela sam pretjerivati...svaki put kad odem...i vidim boju  budem   presretna  i onda jedva čekam da prođe bar 2  dana da opet idem...Znam da nije zdravo ali...ja  se poslije kvarcanja jednostavno super osjećam.....user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: lavica

e sto se tice solarija, ja nikad nisam bila niti planiram, mislim da je jako stetno i ne idem, sto pocrnim na suncu pocrnim, nekad kupim neko mlijeko za potamnjivanje ali i to nanesem mozda jednom ili dva puta godisnje i to je to.



IZVORNA PORUKA: nikka

E sad dali je štetan ili ne o tome se može dugo polemisati.
U solariju su UV zraci kontrolirani i štetnost je svedena na minimum,dok sunce nemožemo kontrolirati,jedino čime se zaštrićujemo od sunca su kreme,kvalitet???
Naime dokazano je da je više malignih oboljenja na koži izazvano prekomjernim izlaganjem suncu,pogotovo od 12 do 16 sati. Takođe i u solariju može doći do oboljenja kože ako nije ispravan tj.ako su mu lampe istrošene,zato moramo biti oprezni.
U europskim zemljama solarij mora imati naljepnicu o valjanosti lampi,ja konkretno idem u studio svoje prijateljice već dugo vramena koja se baš brine o svemu posebice o higijeni svaki put predamnom dezinficira solarij,tako da se osjećam sigurno.




IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam dosad isla jednom u solarij.. ne mislim bukvalno jednom, otisla sam 6 puta pred svoju svadbu, da dobijem malo bojice jer sam bila ko sir bijela, a nisam htjela kreme za samotamnj. da koristim jer bih isprljala vjencanicu.
i ja sam kao i ti nikka svaki put bila prisutna kad zena dezinficira i ocisti solarij preda mnim i to je super,, takodjer sto kazes ima potvrda o kontroli lampica...
smatram da je previse kvarcanja stetno, al koristiti ga jednom godisnje da se dobije bojica, recimo pred more, pa da se na moru ne izgori meni je sasvim ok




IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Čim ljeto dođe ja idem u solarij, iz jednog jedniog i jednostavnog razloga, jer sam bijela i lako gorim,e da sebe ne bih više dovodila u nezgodne situacije, da po plaži hodam u majici ili slično, idem ja fino na kvarcanje pripremim se i mirne glave na more. Ne pretjerujem idem jednom sedmično i to j e sasvim dovoljno po 15 min da dobijem lijepu bojicu. U današnje vrijeme malo šta je zdravo, tako da se više ne obazirem na tre priče, štetno ovo, štetno ono. Moram napomenuti da dok sam bila trudna naravno nisam išla na kvarcanje, pa sam tog septembra izgorila na moru, ali to je bila viša sila.



IZVORNA PORUKA: sarah

Ja sam prosle godine prvi put otisla u solarij.
Praktikovala sam stojeci solarij jer mi je nekako prakticniji, mada sam se jednom kvarcala i lezeci.
Posto imam svjetliju put otisla sam 6-7 puta po 10 minuta i dobila sam blagu podlogu za more.

I ove godine namjeravam otici, samo me prepao jedan dermatolog koji je rekao da osobe svjetlije puti koje imaju dosta benova po tijelu ne bi smjele u solarij.
Pa sam sad u dilemi, jer ja imam dosta benova na ledjima.

U koji vi inace idete solarij u Sarajevu? Znate li koji je ovdje "najsigurniji" i da li nanesete kremu za suncanje prije odlaska?


IZVORNA PORUKA: bucca_sa

pozdrav ja sam prosle godine prvi put otisla u solarij i odusevljena sam poslije se osjesam tako sretno zadovoljno ma super.. lice mise tako oijepo ocistilo as imala sam tako masnu kozu punu akni.. sto se mladeza tice ja ih imam jako puno al nebojimse jer neostajem nikad vise od15 minuta... ja sam isla kod eme u kovacice jedno par puta .. a ondasam u cibuc nastavila da idem jer je jeftinje....sad sam ija razmisljala krenuti samo kontam gdje cula sam da u hrasnom ima neki solarij..



IZVORNA PORUKA: FARA

Cure, šta mislite jeli štetno kvarcanje u trudnoći, user posted image a tako bi mi dobro došlo, ne samo radi eventualne podloge, nego radi vlastitog zadovoljstva, bilo šta da obućem od ljetne varijante, s tamnijom bojom...to je to, ako znate bila bih zahvalna.


IZVORNA PORUKA: Anoniman

"Većina dermatologa tvrdi da nema «dobrog, sigurnog i zdravog načina» za postizanje tamne boje kože, bilo prirodnim putem, sunčanjem na otvorenom, ili sunčanjem u solarijumu. Izlaganje kože dejstvu ultraljubičastog zračenja dovodi do prevremenog starenja kože i povećava rizik od razvitka raka kože. Nema nekih značajnijih analiza o direktnom uticaju sunčanja u solarijumu na trudnice i njihove bebe, ali imajući u vidu negativne efekte zračenja na kožu majke, možda je najbolje izbegavati ovakva izlaganja tokom trudnoće."

http://www.bebac.com/index.php?show=category&int_catID=29

nadam se da ce ti ovaj odgovor rijesiti nedoumice...
ja ne bih... al ti vidi, to radis na svoju odgovornost
pozz user posted image



IZVORNA PORUKA: FARA

Hvala Dina,
 
Bila sam sličnog mišljenja kao i ti,ali kad još neko da komentar da nije baš preporučljivo, da nebi, to je već drugačije. Biće dana za sunčanja i za solarij, dok "srećice"malo porastu.
 
Pozdrav i tebi,




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Solarij
17.2.2010 22:58:40   
Ilhana RR
JA sam se ljetos suncala u Solarijumu California u grbavica shopping centru, extra je bilo... moja zaova tu radila pa ja bi otisla pola sta prije nego sto ona zavrsi da se isuncam hehe =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Solarij
23.2.2010 21:10:11   
Super dada
Ima li neko iskustvo sa solarij+strije.

Strije nakon trudnoce su mi jos uvijek crvene, jos nisu izbijelile. Pa me interesuje da li bi smjela da se izlazem UV svjetlosti u solariju. Mislim da bi koza i te strije mogle jos gore da stradaju ako odem sad u solarij.

Inace volim prije ljeta malo otici u solarij da se pripremim jer sam bijelog tena. Iskustva na moru, prije ere mog solarija su bila grozna. Kao sto jedna forumasica rece poslije plaze crvena kao rak i nocno druzenje sa jogurtom.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Solarij
24.2.2010 10:08:30   
Super dada
Izgleda da nema niko iskustvo solarij+strije. user posted image

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Solarij
24.2.2010 18:41:07   
ivana st
Ne znam ti za solarij, ali znam da ti kreme protiv strija mogu pomoć dok su još crvene.Za moje više nema pomoći user posted image .
U solariju bila prvi i zadnji put prošle godine, bili na wellness vikendu pa išla da vidim kako izgleda. U par minuta pocrnila, boja trajala skoro do ljeta, ali obzirom na moju put nije ni čudo.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Solarij
24.2.2010 19:02:24   
Husic10
Zena je isla u solarij , ja je licno znam, cesto ali i ona je govorila sve "umjereno" dok nije fasovala rak koze "melanoma" i rekli joj da je najvise zbog solarija.

Bog me stvorio bjelu ko sir sta cu ja sad, jos treba da navlacim rak na sebe. No thanks!

Ja kad mi bas dosadi ova bljedost hehe koristim Nivea Moisturizer with Tanner, postepeno ti da boje malo, znaci koliko cesto ga koristis to tamnija boja, ja volim 3-4 dana koristiti i onda sacekam 3 dana i opet....boja bude super, onako medasta.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Solarij
25.2.2010 19:34:41   
sara.at
Isla sam u solarij onako umijereno 3-4 puta u toku zime i proljeca i vise mi i netreba jer ljeto dodje a ja stalno nekud lunjam il bazen koji mi pred nosom il more il jezero sa frendicama tako da bas nevolim u tom ni pretjerivati jer jako brzo dobijem boju...a ove zime me promasilo trbuh raste pa nebi volila da rodim crno djete user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: solarij
6.8.2010 14:16:34   
I and my angel
Kada sma ostala u dr. stanj prvo pitanje upuceno doktoru bilo je da li mogu ici u solarij. njegov pogled mi je sve rekao... Bila sam razocarana,i jedva docekala da ponovno idem na kvarcanje... Strpila sam se tih lijepih 9 mjeseci,a onda odmah nakon prvr kontrole po porodu (rodila sma carski rezom) uputila sam se u solarij... DIvnog li osjecaja. Idem u prosjeku 3-4 puta sedmicno,nekada svaki dan po 10ak minuta,nekad svaki treci ovisno o vremenu. Imam super boju i odrzavm je. Mada onih prvih 4 puta se bas i ne primijeti. Ja koristim ulje,i iz higijenskih razloga idem u stojeci,mada nekada i u lezeci. Sve kako kad. Ubjedljivo najbolji je Cibus u Sarajevu. Nije ni skup,a masine su odlicne,jake lampice,tete ljubazne i cisto je sto je najbitnije. Kada se ne kvarcam odmah koza pocinje da me svrbi,pa cim prije odem i sve se vrati na staro. Ne znam drage moje ali ja sam ovisnica o solariju! Zivo onaj ko ga je izmislio! Jao odoh sad... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: solarij
6.8.2010 14:25:21   
sara.at
IZVORNA PORUKA: I and my angel

Kada sma ostala u dr. stanj prvo pitanje upuceno doktoru bilo je da li mogu ici u solarij. njegov pogled mi je sve rekao... Bila sam razocarana,i jedva docekala da ponovno idem na kvarcanje... Strpila sam se tih lijepih 9 mjeseci,a onda odmah nakon prvr kontrole po porodu (rodila sma carski rezom) uputila sam se u solarij... DIvnog li osjecaja. Idem u prosjeku 3-4 puta sedmicno,nekada svaki dan po 10ak minuta,nekad svaki treci ovisno o vremenu. Imam super boju i odrzavm je. Mada onih prvih 4 puta se bas i ne primijeti. Ja koristim ulje,i iz higijenskih razloga idem u stojeci,mada nekada i u lezeci. Sve kako kad. Ubjedljivo najbolji je Cibus u Sarajevu. Nije ni skup,a masine su odlicne,jake lampice,tete ljubazne i cisto je sto je najbitnije. Kada se ne kvarcam odmah koza pocinje da me svrbi,pa cim prije odem i sve se vrati na staro. Ne znam drage moje ali ja sam ovisnica o solariju! Zivo onaj ko ga je izmislio! Jao odoh sad... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja mislim da stvarno pretjerujes i da takvim tempom mozes samo zavrsiti sa rakom koze user posted image  
ja bih ti  toplo preporucila da malo smanjis na 1-2 mjesecno jer stvarno nije normalno toliko put iciuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *