|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 10:28:10   
tehna
Dzenita 18.01.2000
Samed 30.11.2005
Afan 22.052007
Dzejla 15.06.2010

Mamine sreciceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 11:03:45   
mama2009
moja princeza je Deniz

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 11:18:52   
Srculence
Kao što se u potpisu može vidjeti moj sinčić se zove Dino a ja ga od milja zovem Dinoziuser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 11:20:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: tehna

Dzenita 18.01.2000
Samed 30.11.2005
Afan 22.052007
Dzejla 15.06.2010

Mamine sreciceuser posted image user posted image user posted image user posted image


masAllah  nek su ti zivi i zdravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 12:05:49   
tehna
hvala mirkica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 12:14:06   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: many

Lanauser posted image user posted image


user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 12:16:58   
rose 87
Edah-moja dusa i sunce maminouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 14:13:59   
mala86
LEON - mamino sunce

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 20:40:47   
nerkica
nedzla

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
11.7.2010 20:59:23   
Tidzi
 
ADIN
ELMA
ERNA (treba da se rodi ako Bog da za 2-3 sedmice)

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
12.7.2010 13:22:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Tidzi

 
ADIN
ELMA
ERNA (treba da se rodi ako Bog da za 2-3 sedmice)


Draga Tidzi...sto mi se dopada ime...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
12.7.2010 13:51:13   
Lejla Ka
Princeza je Emina, a veseljak je Namik. EmiNamik user posted image , (Emina) Mini i Miki (Namik) user posted image
I za kčer i za sina sam osjetila, kad bi smo spomenuli ime koje sad nose, da nosim E. odnosno N. Znala sam da je to njihovo ime :)


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
12.7.2010 21:28:13   
teacher75
danas upoznah jednu zenu- dala user posted image ime Jahve (Jehova). boze, da i to cujem!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:09:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Tidzi

 
ADIN
ELMA
ERNA (treba da se rodi ako Bog da za 2-3 sedmice)


Draga Tidzi...sto mi se dopada ime...user posted image

a meni se dopada ovo u sredini user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:12:50   
Tidzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Tidzi

 
ADIN
ELMA
ERNA (treba da se rodi ako Bog da za 2-3 sedmice)


Draga Tidzi...sto mi se dopada ime...user posted image

a meni se dopada ovo u sredini user posted image user posted image user posted image



Hvala drage!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:14:32   
*pcelica*
Srarija je Ajla a mladja Atija
moja dva zivota user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:18:15   
Hanady RR
pih ja pojma nemam jesam li pisla na ovoj temi al ako nisma da se pohvalim a ako jesam da se još više pohvalim

starija Hanadi user posted image mlađa Farahuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:30:13   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pih ja pojma nemam jesam li pisla na ovoj temi al ako nisma da se pohvalim a ako jesam da se još više pohvalim

starija Hanadi user posted image mlađa Farahuser posted image


meni se ime Farah pravo svidja ali ko mi je kriv ja ispucala bonus user posted image user posted image Mm je mladjoj birao ime a ja starijoj


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:41:24   
teacher75
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pih ja pojma nemam jesam li pisla na ovoj temi al ako nisma da se pohvalim a ako jesam da se još više pohvalim

starija Hanadi user posted image mlađa Farahuser posted image



meni se ime Farah pravo svidja ali ko mi je kriv ja ispucala bonus user posted image user posted image Mm je mladjoj birao ime a ja starijoj


a meni se opet vise svidja hanadi, poznavala sam jednog pakistanca farah-a, znaci kod njih je to musko ime


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:43:48   
Hanady RR
e sad ne znam ja za pakistance al zna da se iranska kraljica farah zvala...al nije ni bitno nedavno sam upoznala ženu koja me ubjeđivakla da je Hanadi muško ime... čim našim Bošnjama nema A na kraju...kažu hajd nek je živo i zdravo žensko dijete nije važno imeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:44:18   
teacher75
moja mama prije nekih 12-13 godina prdlagala za moju rodicu da se zove Farah- tada bila popularna glumica Farah Fawcett, pa prvi put cula za to ime, s tim da se na engleskom izgovara bez h (kao i Sarah- Sara)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:46:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e sad ne znam ja za pakistance al zna da se iranska kraljica farah zvala...al nije ni bitno nedavno sam upoznala ženu koja me ubjeđivakla da je Hanadi muško ime... čim našim Bošnjama nema A na kraju...kažu hajd nek je živo i zdravo žensko dijete nije važno imeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ma lijepo je ime, nego meni ovaj pakistanac bio pravo antipatican, pa mi ogadio toime, cim cujem farah pomislim na njegauser posted image moram upoznati tvoju ljepoticu pa da se rijesim te ruzne asocijacije user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:47:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e sad ne znam ja za pakistance al zna da se iranska kraljica farah zvala...al nije ni bitno nedavno sam upoznala ženu koja me ubjeđivakla da je Hanadi muško ime... čim našim Bošnjama nema A na kraju...kažu hajd nek je živo i zdravo žensko dijete nije važno imeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ma lijepo je ime, nego meni ovaj pakistanac bio pravo antipatican, pa mi ogadio toime, cim cujem farah pomislim na njegauser posted image moram upoznati tvoju ljepoticu pa da se rijesim te ruzne asocijacije user posted image


ma zakazat ćemo ''dernek'' na vilsonovom nije frka...ubrzouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 21:54:01   
*pcelica*
Svidja mi se i Hanadi ali sam imala zelju da mi se dijete zove Farah ali rodjak od mm ima curicu koja se zove Farah a ja sam trazila ime koje nema ni u njegovoj ni u mojoj blizoj fameliji eto to je jedini razlog ali zato ako budem imala ako Bog da unuku zvat ce se Farah user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kako se zovu vaša djeca?
13.7.2010 22:00:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Svidja mi se i Hanadi ali sam imala zelju da mi se dijete zove Farah ali rodjak od mm ima curicu koja se zove Farah a ja sam trazila ime koje nema ni u njegovoj ni u mojoj blizoj fameliji eto to je jedini razlog ali zato ako budem imala ako Bog da unuku zvat ce se Farah user posted image

pa da za nekoliko godina budes na temi: svekrva-sve kriva, sto utices na izbor imenauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *