|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pokretni krevetić
7.6.2009 0:17:27   
neki
Hajd recite i meni da znam o cemu se radiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: pokretni krevetić
7.6.2009 0:19:20   
veeseelaa
jeste na ovoj temi, priča je bila ko šta ima i čega se ko odreko il bi se trebao odreći.
Haj dobro je što ne haluciniramuser posted image
Moj post je bio pristojan valjda al eto izbrisan je
a tako je bio lijep user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: pokretni krevetić
7.6.2009 0:28:34   
lely
Hej vesela i ja se sjecam tog posta i mislim da sam ga bas ja citirala,ali sad nema ni jednoguser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: pokretni krevetić
7.6.2009 0:30:59   
anitaMO
mi kad smo bili u švedskoj,laura nije htjela spavati u tom krevetcu,šuškalo dijetetu da se stalno budila.onda smo se ja i ona na pod prebacile.ma dijete ni se naspavalo od tada.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: pokretni krevetić
7.6.2009 0:34:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lely

Hej vesela i ja se sjecam tog posta i mislim da sam ga bas ja citirala,ali sad nema ni jednoguser posted image


neko je izvršio diverziju na postoveuser posted image user posted image user posted image
nije to slučajno, mora da se hanabanana pokajala zbog svog posta a obzirom da je u predsjedništvu upravnog odbora rr-a postovi su izbrisaniuser posted image
zamisli da je andji pročitala da joj se ukinu cigarete eeeeeeeeee ne mogu zamisliti šta bi bilo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: pokretni krevetić
8.6.2009 0:11:21   
hanabanana
Taj neko je vjerovatno moderator.....i opet se dešava ono što nikada neću razumijeti: brišu postove bez upozorenja, bez da se napiš: edit by moderator.
Ja lično ne mislim niti da sam ja niti ti napisala nešto uvredljiva sadržaja.

Ali ovdje je valjda pravilo da moderator po vlastitom nahodjenju briše postove, i onda ostanu neki od postova a rasprava visi u zraku.

I ja sam samo član ovom foruma kao i svi ostali, a vjerujem da bi neki voljeli da ne dolazim nikako. Toliko o onome da sam u predsjedništvu. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: pokretni krevetić
8.6.2009 0:31:55   
Hanady RR
Ja se vraćam temi pokretni krevetić uz dužno poštovanje vaših izbrisanih postova.

naime, kad sa moja prva beba rodila kupila sam pokretni krevetić, tačnije moja zaova je željela to kupiti bebi ( jer nema svekrve ni svekra) i ja i muž smo izabrali u robotu zeleno žuti krevetac. Doduše on je tada koštao oko 100 KM a mi smo još naručili kvalitetniji jogi u nobilu za 80  KM. E sad moja prva beba je do tri godine regularno u njemu spaval a sada ga koristi i druga beba. Krevetac je super. nema straha od udaranja glavom u drvo, zaglavljivanja u rešetke i sl. Ja poklanjam pažnju kupovini za bebe, moji ormari se prolamaju gardarobom jer imam dvije curice i luda sam za orkestrinim, benetonovim, todorovim i drugim stvarčicama ali zaista smatram da nema potrebe davati neku neviđenu cifru za neke stvari za djecu jer je mnogo bolje njima to priuštiti kad budu veći. recimo moja beba je odrasla u krevetiću od 100 Km ali zato je dobila sobicu za djevojčice koja će joj služiti najmanje do 18 god a ko ne i do udaje a sobica je mnogo skupa samo krevet sa pratećim elemnetima iznosio je 800 KM. I vjerujet mi to ima svrhe i smisla a dok su djeca mala i nema baš. recimo ja kupujem najviše garadrobice na sniženjima, jer uz svaku haljinu kupim cipele oa sako pa kapicu pa trakicu pa svašta nešta al sad gledam sva je ta gardaroba nova nije je stigla pronosati, e vo druga će surica isto tako malo obući i šta onda...da nekom poklonim može se uvrijediti kao dajem polovno ( doživjela sam to) a da bacim duđa me boli koja hrpa love je tu. Mogla je komotno na privatan koledž. :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: pokretni krevetić
8.6.2009 0:50:39   
anitaMO
moja djevojčica je dobila svu opremu kad se rodila i dan danas dobija.robicu isto tako ,pitala me prijateljica hoće li da mi sačuva od svoje male robicu.ja se nisam uvrjedila ,reko ženo jašta ćeš sve šalji.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: pokretni krevetić
8.6.2009 0:55:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Taj neko je vjerovatno moderator.....i opet se dešava ono što nikada neću razumijeti: brišu postove bez upozorenja, bez da se napiš: edit by moderator.
Ja lično ne mislim niti da sam ja niti ti napisala nešto uvredljiva sadržaja.

Ali ovdje je valjda pravilo da moderator po vlastitom nahodjenju briše postove, i onda ostanu neki od postova a rasprava visi u zraku.

I ja sam samo član ovom foruma kao i svi ostali, a vjerujem da bi neki voljeli da ne dolazim nikako. Toliko o onome da sam u predsjedništvu. user posted image


hej mila našalila sam se samo, kakvo crno predsjedništvo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: pokretni krevetić
8.6.2009 12:02:02   
dinciii
IZVORNA PORUKA: hanabanana

AKo je ova, nemoj djaba bacati pare.
Mi imamo ovakvu, to je ona što smo dobili iz USA, na uputstvu piše da je dobra za djecu do 4 mjeseca. Kasnije moze naštetiti kičmi.
Zato nemoj uzimati, vidim da je malena rodjena u martu.


ne znam hanabanana kakvo si ti dobila uputsvo isto takvo ja ovde imam i pise da je bebi do 9 kg,a beba u 4 mjesecu je nemoguce  da ima 9 kg,tako da ipak mislim da bi napisali oni da ne valja,a dijete kad stavis u to isto kao da je u maxi cosiju,onda ispade da i maxi cosi steti....mislim ne bitno, moja ionako je bila sve ukupno 10 puta u njoj jer joj nije zanimljiva i smatram da je svaka ljulja bacanje para...al samo sam htjela napisati da u mom uputstvu ne pise da steti i fino pise do 9 kg.

< Poruku je uredio dinciii -- 8.6.2009 12:03:55 >


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 9:05:21   
ena23
Da podignem temu...

ovih dana trebamo kupiti krevetic. samo ne znamo da li da uzmemo klasicni drveni ili da uzememo pokretni. cesto pustujemo mojima i njegovima (do sad jednom mjesecno). e sad, meni se vise svidjaju oni klasicni drveni ali prakticniji ce mi biti pokretni. s tim sto me brine da li su pokretni stabilni, da li su kvalitetni, kao drveni? i jos, bili smo proslog vikenda u fisu i vidjeli ogromnu razliku u cjenama- zasto "obicni" pokretni krevetici kostaju oko 100km a graco-ov 235? je li bas tolika razlika u kvalitetu? ja na prvi pogled nisam vala primjetila da je puno kvalitetniji... Molim za savjet?


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 9:20:35   
Mama1
Kada sam rodila hanu kupila sam krevetic na rasklapanje .... I nega sam koristila sve dok hana nije mogla da ga preskoci a to je bilo sa jedno 7 mjeseci ..... Kupili smo onda drveni krevetic veliki koji i sad koristimo ....
A sto se tice na rasklapanje odlicni su za putovanje .... Gdje god da sam isla na put ponjela sam ga i super mirna bosna ... malo zauzima mjesta a pravo je koristan moja ocjena 10 +
i ovog ljeta ga nosimo na more


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 9:28:07   
juni
Mi smo nedavno kupili BUBU pokretni krevetic jer nam je trebao za mora i ostalih destinacija. Pravo smo zadovoljni, super je, kostao je nekih 120 km u TL. Koliko sam skontala ta BUBU marka je zapravo njihova, od Turbo Limaca.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 9:29:56   
ena23
E bas mi je drago da ste se javile, jer evo danas idemo u razgledanje i eventualnu kupovinu... ja koliko sam shvatila ta bubu marka je pravo kvalitetna a pravo povoljna? citala sam negdje da su i njihove autosjedalice kvalitetne a kostaju isto oko 100 km?

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 9:42:40   
lely
IZVORNA PORUKA: ena23

Da podignem temu...

ovih dana trebamo kupiti krevetic. samo ne znamo da li da uzmemo klasicni drveni ili da uzememo pokretni. cesto pustujemo mojima i njegovima (do sad jednom mjesecno). e sad, meni se vise svidjaju oni klasicni drveni ali prakticniji ce mi biti pokretni. s tim sto me brine da li su pokretni stabilni, da li su kvalitetni, kao drveni? i jos, bili smo proslog vikenda u fisu i vidjeli ogromnu razliku u cjenama- zasto "obicni" pokretni krevetici kostaju oko 100km a graco-ov 235? je li bas tolika razlika u kvalitetu? ja na prvi pogled nisam vala primjetila da je puno kvalitetniji... Molim za savjet?



Ena23 ako cete i sa bebeom toliko putovati,onda ti je bolja opcija pokretni krevetic,jer bespotrebno bi se trosila da kupis i drveni i pokretni.Eto mi smo od pocetka uzeli pokretni,jer nam se vise svidjao a stavarno nam je i koristio.
Ja bi te samo upozorila da skrenes paznju na dimenzije krevetica,posebno koliko je dubok i udoban kada skines onaj gornji dio koji je namjenjen za male bebare.Mi smo tu  napravili gresku,uzeli smo krevetic koji nam je extra odgovarao dok je Anes bio mali i dok ga nismo morali spustiti na drugi nivo.Na tom drugom nivou krevetic mi je igledao jako neudono,nekako mi je djelovao da nije ni ravan,pa smo uzeli jogi koji nam je bio dobar ali je znatno umanjio dubinu krevetica.E on je nama i tako posluzio dok Anes nije porastao i pokusao iskociti iz njega(cak je jednom i uspio).Tad smo uzeli veci krevetic,koji je extra udoban na drgom nivou i ako ima samo svoj tanki jogi(to ustvari i nije jogi,to je kao neka tvrdja podloga sa malo spuzve,ali je ova za razliku od one prve dosta udobnija),a sad je dovoljno i dubok-Anes ne moze iskocitiuser posted image
A sto se tice tih cjena,pa ne znam kakvog su kvaliteta i cvrstoce ti krevetici,npr. ovaj nas Cam je jako stabilan i Anes ga ne moze ni zaljuljati,mada je nama izmenju zida i ormara,ali isprobali smo i na drugim mjestima.
Nadam se da ces izabrati extra krevetic,sretnouser posted image


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 11:01:34   
ena23
lelyuser posted image user posted image user posted image

hvala na opsirnom opisu
jedva cekam da nesto uzmem vise, izludi me ovo cekanje, i ja i mm smo pekmeze sto se tice kupovine, vidimo nesto lijepo ali onda se pitamo hiljadu stvari- uvijek kontamo ima povoljnijih, ljepsih, boljih, kvalitetnijih stvari...user posted image Ma treba nas nogom u g... user posted image    user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 11:06:41   
Mama1
ma mi smo kupili krevetic taj na rasklapanje sa svim dodacim doduse moja ga je mama kupila i platila posteno ...
al svi ti dodaci su nakraju pokazali da nemaju bas funkcije ... tako da smo najvise koristili sam krevetic bez ijednog dodatka ....a takvih imas kupiti od 80 km pa nadalje .....

A onda smo otisli u kiseljak sasvim slucajno i nasli smo jedan drveni krevetic bijeli koji je superrrrr i kupili ga ... platili ga 100 KM

Njega cemo moci koristiti dok hana ne napuni jedno 4 godine  :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 12:05:01   
Snjeguljica
Mi imamo Grakov pokretni krevetić sa vibracijom i još nekim dodacima. Plaćen 350 KM. Bilo je i jeftinijih, ali.... I super nam služi. Da se prevrne, nema šanse. Isprobano.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 12:08:35   
Mama1
IZVORNA PORUKA: Snjeguljica

Mi imamo Grakov pokretni krevetić sa vibracijom i još nekim dodacima. Plaćen 350 KM. Bilo je i jeftinijih, ali.... I super nam služi. Da se prevrne, nema šanse. Isprobano.



ma kod mene hana se nije mogla "prevrnuti"
ona ga je bukvalno preskakala toliko je kao beba imala snage u rkuama da je uspjevala da se prebaci preko njega .... heheh nije to do krevetica nego do djeteta .... doduse ona je bas bas aktivna


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 12:10:29   
Snjeguljica
Aaaa mama1, vjeruj mi da i ja nešto slično očekujem, jer je moja djevojčica sada sa tri mjeseca toliko jaka kao da ima šest mjeseci. Tako da ćemo vidjeti šta nas čeka za koji mjesecuser posted image .

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 12:31:24   
Mama1
heheeh snjeguljice  :)
ja sam isto kontala ma bice dosta ovaj krevetic na rasklapanje  .... ma vraga heheh morali kupiti rdveni  ..... iz njega nije mogla izlaziti a i dobro nam sad dodje jer tu i sad spava ... kupili smo odmah veliki krevetic :)
mada kazem ovaj na rasklapanje je zakon za putovanje .. prosle godine na moru smo bili rahattttt .... dvokrevetnu sobu imali ja i muz na krevetu a ona u krevetic .... olaksanje pravo :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 12:40:38   
mila81
Ima sad i neka vikend akcija pokretnih krevetica u intereksu, i to vrlo povoljno, cinimi se oko 40.km, a koja marka i sta pojma nemam, pa eto ko voli nek izvoli

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 14:16:18   
djavolcica
ja imam slican krevetic ko taj sto je na akcij u Intereksu.Sklapa se i jako je praktican,moze sluziti i kao igraona.Ja sam svoj kupila u Robotu na akcij je kosto 89km!Izgleda da drveni krevetici nisu vise u modi!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 14:26:22   
djavolcica
IZVORNA PORUKA: Mama

Njega cemo moci koristiti dok hana ne napuni jedno 4 godine  :)


Neverujem da ce Hanica htjeti da spava u tom kreveticu do cetvrte godine.Htjece da kopira vas i da ko i vi spava u velikom krevetu!Od moje rodice kcerkica nije imala ni 3 godine kad je pocela da spava u velikom krevetu!

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: pokretni krevetić
20.6.2009 14:38:12   
Mama1
ma ako bog da sace joj 3  godine i nebuni se :)
jednostavno voli spavati u njemu :) jer je zaista velik i komotan :)
ah vidjecemo ko zna hehehe bice jos   user posted image      user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu djavolcica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *