|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 11:40:38   
Arko
IZVORNA PORUKA: aazra

Ko od vas vodi dijete danas u "Carobni svijet" na dodjelu paketicauser posted image ?
Je li trebalo prije nesto uplatiti ili najaviti se? Ja ne znam hocu li voditi malenog, ne znam do kad cu biti na poslu.




Ja koliko znam, trebala se izvrsiti rezervacija do 11.12. i dan ranije odnijeti paketic user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 11:46:58   
bebano
Trebala se izvrsiti rezervacija da se ne pravi guzva, da znaju koliko ima djece u kojoj grupi. I odnjeti lova i paketic dan-dva ranije. Barem sam ja tako.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 11:47:43   
bebano
Majo samo da ti kazem da te nisam zaboravila sto se tice slika, saljem ti ih od kuce veceras, obecavam user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 12:05:30   
maja78 RR
aazra ja mislim da si zakasnila za carobni svijet i da su vec sve preredbe zavrsene.

bebano znam da me nisi zaboravila i svi smo mi u obavezama, jeste da ja jedva cekam slikice, ali ti to posalji kad stignes nemoj se previse opterecavati, ljubi Luku


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 12:09:29   
aazra
Ma nema veze dobit ce Bilal paketic javili su u firmi da cemo danas dobiti paketiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sto se radujem ko' malo dijeteuser posted image

_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 12:40:01   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aazra

Ma nema veze dobit ce Bilal paketic javili su u firmi da cemo danas dobiti paketiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sto se radujem ko' malo dijeteuser posted image


bas mi je drago da ce biti u firmi :)
a to za radovanje, ista sam takva hehehe


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 13:05:55   
aazra
Upravo su mi donijeli...Ogromnu zeljeznicu s pratecim elementimauser posted image

Rasplakat cu se, nema mjesec dana da radim ovo me je bas iznenadilo, jedva zadrzavam suze..

Sretno i vama s Djeda Mrazom i paketicima - zelim vam da se radujete skupa s vasim malisanimauser posted image

_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 13:15:54   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aazra

Upravo su mi donijeli...Ogromnu zeljeznicu s pratecim elementimauser posted image

Rasplakat cu se, nema mjesec dana da radim ovo me je bas iznenadilo, jedva zadrzavam suze..

Sretno i vama s Djeda Mrazom i paketicima - zelim vam da se radujete skupa s vasim malisanimauser posted image


prekrasno, bas mi je drago zbog Bilala, ali vise zbog tebe :)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 13:56:44   
aazra
Hvala ti...Ne znam je li Bilalu malo rano da sastavlja prugu i to jos ovoliku imam dojam da je kutija veca od njegauser posted image .

Evo me upozoravaju da cu sastavljati djelice po kuci, vec vidim..
Ali poklon je poklon - i to jos ovakav - ne znam, ali bas sam iznenadjena i obradovana..A nadam se da ce se i njemu svidjetiuser posted image



_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 19:31:53   
Suzana
Hej curke, hvala lijepa na pohvalama.
Ali kako sam bila u svim terminima, moram vam reći da je ovaj večernji posebno čaroban bio... Mrak, samo svijetle lampe i jelke, baš je bio poseban ugođaj (ovo je za bebano, maju78, new mamu i acudesu, jer su njihova dječica ali i moji dečki bili od 11 h user posted image , a hanady, sarayka i vesela su bile u ovom večernjem) tako da ćemo sljedeće godine bukirati ovaj noćni heheh.
Drago mi je da nosite lijepe utiske, a starija dječica uspomenu.
Uskoro ću postaviti i neke sličice na FB Fan Page!
I hvala hanady na lijepim željama za Novu 2010. godinu. I vama svako dobro!

Pišemo se!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.12.2009 23:25:01   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Suzana

Hej curke, hvala lijepa na pohvalama.
Ali kako sam bila u svim terminima, moram vam reći da je ovaj večernji posebno čaroban bio... Mrak, samo svijetle lampe i jelke, baš je bio poseban ugođaj (ovo je za bebano, maju78, new mamu i acudesu, jer su njihova dječica ali i moji dečki bili od 11 h user posted image , a hanady, sarayka i vesela su bile u ovom večernjem) tako da ćemo sljedeće godine bukirati ovaj noćni heheh.
Drago mi je da nosite lijepe utiske, a starija dječica uspomenu.
Uskoro ću postaviti i neke sličice na FB Fan Page!
I hvala hanady na lijepim željama za Novu 2010. godinu. I vama svako dobro!

Pišemo se!





zato smo i izabrali večernji termin....bilo je divno, deda mraz prekrasan i tako stvaran i drustven prema djeci..moja se raspricala i vise nego sto treba da smo ranije otisliuser posted image
cekamo slike...ljubimo vas i hvala još jednom!!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
9.1.2010 9:34:09   
acudesa
Hihihi, ja sinoć u Čarobni svijet, kad tamo šefica RR:)))))))))))
Kako se žene telepatijom dogovore za termin...user posted image
Suzana, hvala za CD, slike su super,nek si stavila onu "extra" user posted image od New mame...najbolja slika

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
12.1.2010 14:48:08   
Suzana
Žene moje, ja juče nisam bila u prilici da skoknem na RR, pa sam tako propustila da ste nam bile, i žao mi je što nisam bila sa vama.

mama Alma mi je dala pravo na još 2 minusa, ili neopravdana. user posted image

Ali, radim inače do 17 h, juče i malo duže, pa dok bih kući, dok djecu spremim... vi odoste!

Viđamo se sigurno!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
12.1.2010 15:28:31   
M kao Mama

Jao, suzana, ja još ispadoh babaroga, a kada ti hvalim osoblje, ti ništa, hahahaha

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 13:03:04   
R&T@
Mi jučer prvi put bili u Čarobnom svijetu, i to familijarno.
user posted image user posted image user posted image
Sviđaju nam se lokacija, osoblje(pažljiva djevojka iz druge smjene se družila sa mojim djevojčicama) i oprema. Posebno činjenica da su "spravice" za igru nove, za razliku od ostalih igraonica.
Zato smo se učlanili.
Žao nam je što prostor nije veći, jer nam nedostaje dugački tobogan
(Za mamu user posted image ...)
I da ne zaboravim malenoj   je to bila prva posjeta igraonici, pa, abd, ubuduće pratimo "veliku"sestru....user posted image
Gazdaricu nismo upoznali, ali bit će prilika....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 14:04:56   
tea lana
e moja Adela tad ti zene ili rade ili kuci oko rucka a vecina indijanaca oko 13 sati spava.
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 14:15:36   
Suzana
Almić, nemam FB na poslu pa nisam bila u prilici da se zahvalim što si mi pohvalila osoblje, ali to mi mnogo znači i djevojci sam prenijela pohvale i zahvalila joj se na profesionalnosti. user posted image
mamina cura, dogovoreno!
tajra, pa "gazdarica" ( user posted image što mi ovo zvuči... ja se zezam da je MM glavni a da sam ja lik iz sjene hehe) te zvala na svečano otvaranje za RR ženice, sjećaš se? user posted image
Drago mi je da vam se dopalo, a srešćemo se sigurno.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 14:26:30   
R&T@
Suzana, gazdarice, pa žena je uvijek glavnauser posted image
Mi propustili otvorenje, bajramovali, a onda cekali da prođe decembar i da se mama "uraspusti"...
Mamine oči, nas u tom terminu nećeš vidjeti. Mi tada spavamo, to nam je vrticko vrijeme sna....Igraonice napadamo uglavnom nakon 15... kada krenemo kući...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 14:29:44   
Visnja RR
tema se odnosi da djecije igraonice a ne za dogovor oko dolaska u iste user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
13.1.2010 22:04:18   
maja78 RR
a Suzana sto imas dobru radnicu, Belma je za 10

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.1.2010 22:30:12   
acudesa
Čarobni svijet je super, a osoblje divno, uvijek nasmijano:))))))))))))
Ljepota...nema ništa ljepše od osmijeha i lijepe i ljubazne riječi....user posted image user posted image user posted image
Pa, ko ne bi došao opet? user posted image
Pusa za Suzzy i Belmuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.1.2010 22:36:53   
adja
GDJE SE NALAZI TAJ CAROBNI SVJET

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.1.2010 22:40:28   
acudesa
Kod Željinog stadiona, put uz Plavi zamak i vidljiva je odmah

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.1.2010 22:41:24   
Hanady RR
http://www.facebook.com/pages/Sarajevo-Bosnia-and-Herzegovina/Carobni-svijet/227650224408

evo na FB možeš sve vidjeti i saznati gdje se nalazi


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.1.2010 22:43:02   
adja
hvala

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *