|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 16:40:43   
Amrino
Mame koje dovode djecu u igraonu na Dobrinji neka se jave...mozemo se nekada druziti kaficu popiti...user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 16:52:22   
andji
mi u Doboju imamo u tržnom centru BMD-E,ali tamo iam djece i po 6 god. i smatram da je moj Sergej još mali,jedino da se i ja zavučem sa njima tamo pa da ga pazim od te velike djece,šta on zna tek puzati i igrati se sa lopticama,ali bojim se da ga ne bi povrijedila ona velika djeca,tako da moram još sačekati bar pola god. najmanje

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
28.11.2008 17:03:40   
tea lana
ja sam redovna na Dobrinji a vec smo stekle prijateljice  koje smo upoznale na forumu a druzili se u igraonici i naravno kafu popile,pa zasto da nas ne bude vise.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
11.1.2009 21:05:46   
Ilhana RR
Evo da malo ozivim ovu temu hihi...

Vidim po Sarajevu ima svukuda ovih igraona, a ima li neka tuzlanka da mi kaze dali ima ikakva igraona u Tuzli ili blizu Tuzle?
Treba mi jednoj prijateljici...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
12.1.2009 12:28:33   
Ilhana RR
opet da pitam isto... hihihi

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
12.1.2009 13:17:42   
Alisa.
u Tuzli ima u Merkatoru,u Omegi.To je sto ja znam,jer sam iz Brckog,ali sam studirala u Tuzli pa znam za te dvije

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
12.1.2009 13:20:46   
Ilhana RR
Hvala, recicu prijateljici pa neka vidi koja joj je blize...

Hvala!!

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
17.1.2009 23:58:48   
Anoniman
Danas sam bila u igrainici crtic, na Trgu heroja, super je. Tamo je bio jedan rodjendan, imaju super prostor i super organizaciju.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.1.2009 0:23:21   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Evo da malo ozivim ovu temu hihi...

Vidim po Sarajevu ima svukuda ovih igraona, a ima li neka tuzlanka da mi kaze dali ima ikakva igraona u Tuzli ili blizu Tuzle?
Treba mi jednoj prijateljici...


Mercator,Omega,Zuta kuca,Trzni centar Sjenjak...to je sto ja znam.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.1.2009 0:29:50   
Ilhana RR
Hvala nunichi =) poslala sam joj sad poruku odma... hihi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
18.1.2009 0:41:33   
Nunichi
Nema na cemu... user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
24.1.2009 14:50:34   
Alisa.
od tih igraona u Tuzli,koja je najbolje opremljena?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
24.1.2009 15:58:16   
amdi
IZVORNA PORUKA: Maida28

Danas sam bila u igrainici crtic, na Trgu heroja, super je. Tamo je bio jedan rodjendan, imaju super prostor i super organizaciju.


A gdje je tacno ta igraona? Nisam znala da ima i tamo jedna

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 14:23:16   
HanaBana
Otvorila se igraonica "Dzungla" u sara centru na Ilidzi. 1 sat  je 2 Km i zabranjen je ulaz roditeljima jer djecu cuvaju tete. Primaju djecu od 2 godine. Igraonica je extra, mi vodili Hanu za vikend i uz to sve dobijes jos bon da popijes u vrijednosti 1,5 km koji mozes potrositi u kaficu ispod. Super stvar za organizovanje nasih kafica, ostavimo djecicu u igraonici a mi na kaficu sprat nize. Ako budete vodili djecu javnite pa da se druzimo.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 14:26:30   
neki
Odlicna idejauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 14:42:00   
HanaBana
cak sta vise idealna za ove nastupajuce hladne daneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 16:04:47   
Swatkish
IZVORNA PORUKA: Alisa.

od tih igraona u Tuzli,koja je najbolje opremljena?


Zuta kuca

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 16:08:24   
lely
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Otvorila se igraonica "Dzungla" u sara centru na Ilidzi. 1 sat  je 2 Km i zabranjen je ulaz roditeljima jer djecu cuvaju tete. Primaju djecu od 2 godine. Igraonica je extra, mi vodili Hanu za vikend i uz to sve dobijes jos bon da popijes u vrijednosti 1,5 km koji mozes potrositi u kaficu ispod. Super stvar za organizovanje nasih kafica, ostavimo djecicu u igraonici a mi na kaficu sprat nize. Ako budete vodili djecu javnite pa da se druzimo.


HanaBana bas si me obradovala,jer poceli smo obilaziti igraonice i traziti najbolju za nas....Ova mi se cini ok,jedva cekam da je obidjemo...
Mi smo juce bili u igraonici CocoLoco i nije mi se bas dopala,mada je Anes odusevljen...Ja se nisam mogla odvojiti od djeteta ni na sec. jer ima dosta velike dijece,ma ima tu jos par nedostataka al da sad ne kudim...user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
14.9.2009 16:43:21   
sarayka
Bili smo preko vikenda 2x u Džungli...super je samo ako se sazna bit će bas guzva a pomaleno je za puno djece!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2009 16:00:18   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: lely

HanaBana bas si me obradovala,jer poceli smo obilaziti igraonice i traziti najbolju za nas....Ova mi se cini ok,jedva cekam da je obidjemo...
Mi smo juce bili u igraonici CocoLoco i nije mi se bas dopala,mada je Anes odusevljen...Ja se nisam mogla odvojiti od djeteta ni na sec. jer ima dosta velike dijece,ma ima tu jos par nedostataka al da sad ne kudim...user posted image

I mi smo Hanu prije vodili u CocoLoco ali nije mi se nikada svidjalo, bude jako puno djece i isto divljina. Niko nema kontrole nad djecom. Ako imas manje dijete moras ga cuvati maksimalno i mati 100 ociju oko sebe jer nikad ne znas kada ce neko skakati i naletiti sa auticem i td. Ova mi je igraonica extra jer popijem na miru kaficu i znam da mi je Hanci sigurna, a mogu i obaviti sto trebam po Ilidziuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2009 17:06:33   
acudesa
CocoLoco (dječak kaže Čoko Loko) mi je extra, velika, proširili su je sa skoro duplo prostora, sve je po standardima-mana je kad su rođendani (a često su) što bude neopisiva gužva

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2009 17:17:32   
Noor
Mame koje vode djecu u igraonice, otvorila se nova na Ilidzi u Sara centru. Ne cini mi se losa, sva je u nekom fazonu dzungle i izgleda mi bas primamljivo, barem prema djeci koju sam vidjela unutra a koja izgledaju odusevljeno. 

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2009 17:37:28   
jupajdi
Gdje je ta igraona na Ilidži?

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
15.9.2009 17:50:22   
sarayka
U sara centru i radi od 9-21h svaki dan!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: DJEČIJE IGRAONICE
25.9.2009 8:18:20   
cibra
drage moje vidim da su neke od vas vodile djecu u igraonicu DŽUNGLA u SARA CENTAR , i ja sam juče svoje dijete vodila tamo i svidjelo mi se stvarno je extra tete su divne i ljubzne user posted image  .od sad definitivno dijete vodim isključivo  u igraonu DŽUNGLA još da znate u igraoni je sve soft . radno vrijeme im je od 10h - 22h . ako još neko ode voljela bih da da svoj komentar .

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *