|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 15:13:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove


to Bare-Šip

ja bila u subotu tamo na rodđkasu...
u jendoj koja se zove Đulagin Dvor...
dole kafić , gore igraona....
fino je...
imaju face painting onaj moćni što ih komlet namaČkariuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 15:21:56   
M kao Mama
e, bit će da je to ta, imaju li kakav link bože dragi kažu da je lijepo i da su jako pristupaćni cijenama

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 15:25:42   
M kao Mama
joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 15:44:46   
aidana
Koje igraonice su i za djecu ispod 3 godine, sa tetama? Ja znam samo da druga kuca ima igraonicu za druge ne znam.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 20:01:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo


jel misliš na Kockicu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 20:19:52   
magbi
cccccccc kad si to nasala ja Baki abd tamo planiram slavit super je tamo i za na kafu otic a nama blizu

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Djecije igraonice
4.11.2013 20:49:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, roknut ću se, sad nađoh na e kuponu bila ponuda 99 km proslava ročkasa, i godinu dana kupon važi, joj, joj, joj, nije mi dobrooooooooooooooooooo


jel misliš na Kockicu?




ne, ovo je igraonica u okviru Đulaginog dvora, uglavnom nađem preko citi dila ponudu istu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Djecije igraonice
5.11.2013 10:17:33   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: aidana

Koje igraonice su i za djecu ispod 3 godine, sa tetama? Ja znam samo da druga kuca ima igraonicu za druge ne znam.

Igraonica Happy Kids u Alti (ako jos uvijek radi).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Djecije igraonice
7.11.2013 16:59:18   
malenaa
ma nista mila... odustali i propala nam kapara za lavirint :(( covjek trazio za prostor 1300km... i pristanemo, ali nam bivsa podstanarka u tom prostoru kaze da joj grijanje dolazilo 800km i to pokaze racune... i to nam bilo previse.


IZVORNA PORUKA: mama_alma

malena, šta bi sa tvojom igraonom,

nego da li neko zna na Šipu je otvorena neka nova igraonica, zna li iko kako se zove



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Djecije igraonice
6.1.2014 12:08:20   
nikka
Pozdravuser posted image
Treba mi pomoć od Zeničanki, ako znate neku igraonicu u kojoj se može ostaviti dijete na čuvanje na dva sata a da radi do 19h.
Ako ne smiju kontakti javno može u pp, hvala user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Djecije igraonice
13.1.2014 21:22:43   
škorpija
Stvarno zna li neko ima li igraonica u alti,kai da sam vidjela neke natpise za novu igraonu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Djecije igraonice
13.1.2014 21:26:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

Stvarno zna li neko ima li igraonica u alti,kai da sam vidjela neke natpise za novu igraonu


Bila je

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Djecije igraonice
14.1.2014 11:42:28   
magbi
ja sam razocarana igraonicom bare sip zaista ona gje je kafterija gore na spratu igraonica veliko veliko razocarenje na osoblje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Djecije igraonice
14.2.2014 14:14:28   
Lilih
Moje iskustvo sa iglaonicom na Šipu je veoma dobro igraonica jeste nešto manja ali osoblje je ok i što je veoma važno djete je zadovoljno a primaju i mlađe od 2 god.
Možda mali minus zbog dima od cigareta iz kafea.

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Djecije igraonice
14.2.2014 14:30:09   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: magbi

ja sam razocarana igraonicom bare sip zaista ona gje je kafterija gore na spratu igraonica veliko veliko razocarenje na osoblje




ne znam mi smo nedavno bili tamo starijoj rođendan proslavili, u odnosu na bambi na Grbavici ili u Vogošći, ono je smiješno mali prostor, ali za cijenu koju sam ja platila 99 km za rođendan + dole za roditelje posebno ja sam zadovoljna, igraonica je super za malu djecu, a i teteu su bile fine,

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Djecije igraonice
12.3.2014 12:52:03   
M kao Mama
jutros dobih e-mail da se igraona u BBI Centru zatvara da se bodovi mogu iskoristiti do 19.3. pa eto ako neko ima da zna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Djecije igraonice
12.3.2014 22:36:30   
leona81

IZVORNA PORUKA: mama_alma

jutros dobih e-mail da se igraona u BBI Centru zatvara da se bodovi mogu iskoristiti do 19.3. pa eto ako neko ima da zna


pise da je zadnji dan rada igraone 19.03 i da se vise nece moci iskoristiti bodovi osim za kupovinu tj popust od 10 posto. mislim da se ne moze ni u ovih 7 dana vise slaviti tamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 11:13:19   
canim
Sta bi sa one2play,igraonom i prodavnicom, jesu oficijalno zatvorili user posted image nisam isla u bbi ovih dana, hoce biti neka druga igraona umjesto one2play ?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 13:26:21   
škorpija
šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca

< Poruku je uredio škorpija -- 27.3.2014 13:27:58 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 15:54:28   
ninuska

IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca


Kakva je igraona? Mogu li djeca ispod dvije godine, naravno uz prisustvo roditelja? Jel tacno 6 KM ili vise..ko zna info nek proslijedi :)


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 19:52:12   
škorpija
Ima dio odvojeni za male, ali nemau tom dijelu bas puno sprava. Igraoniv
ca funkcionise na bodove ,1 bod 2 km cini mi se

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 19:55:06   
Visnja RR
meni je samo taj tobogan simpatican...sve drugo mi lunapark koji A ne voli...mozda kad poraste joj bude zanimljiv sprat za vecu djecu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Djecije igraonice
27.3.2014 20:11:47   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: škorpija

šta mislite u igraonici u Sarajevo City Centru, meni se sviđa, ali je poskupa ( oko 6 KM sat) i ne uzimaju broj telefona od roditelja i ne govore nemojte ići piti kafu, neka vas tu i svi roditelji dežde i nagledaju djecu kroz one mreže, a što se tiče sam eigraodne A. je oduševljen, valjda što je nova, a meni je nekako čudna uska a duga, ali ima super toborgane i onaj fazon za spuštanje kao po konpcu, na fazon vatogasaca


Kakva je igraona? Mogu li djeca ispod dvije godine, naravno uz prisustvo roditelja? Jel tacno 6 KM ili vise..ko zna info nek proslijedi :)



4 KM pola sata ja danas bila uz obaveezno prisustvo roditelja. Bezobrazno su skupi.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Djecije igraonice
8.4.2014 21:55:37   
Visnja RR
Ovo bi mozda trebalo vise ici na "pravna pitanja"...zanma me da li igraonice snose odgovornost za povredu djece u njihovim prostorijama???

Juce mi je prisao covjek u McD znajuci da sam na RR i pitao da li ima pravo traziti od jedne nove igraonice nesto kao odštetu jer mu se dijete teze povrijedilo u istoj... oni su ga naravno odbili ali njega interesuje kako to zakon regulise?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Djecije igraonice
8.4.2014 21:57:56   
bebaa
mi smo večeras bili prvi put u igraonici Šumica,na Dobrinji...

velikim slovima piše upozorenje da roditelji snose odgovornost za sigurnost njihove djece....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *