|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaša zarada
2.6.2008 22:23:11   
iva1974
mi čekamo 4.6 da vidimo sta će nam odlučiti za plaću.ako je nepodignu idemo u bijeli štrajk :)

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vaša zarada
3.6.2008 13:50:42   
lamka
hmm interesantno pitanje e ja sam do prije dvije godine zivjela od 250 km  ali tada nsam imala lamiju a sada imam puno puno vise posto smo u privatluku ali sve to ima lose strane dok smo zivjeli od 250 tada smo imali vremena za sebe i neke druge stvari pa se covjek i navikne kada ima manja primanja i smanji svoje prohtjeve ali sad mi skoro nikada nismo zajedno jer se smjenjujemo na poslu tako da covjek ne zna sta je gore ili imati skromnija primanja a IMATI zivot ili imati novca  a NEMATI  vremena da ga zajedno potrosimo a na danasnjem vremenu ako mislis imati dobru platu mislim i da duze radis

< Poruku je uredio lamka -- 3.6.2008 13:51:55 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:18:12   
anitaMO
ne znam.ja sada ne radim .muz je sad otkaz dobio na poslu .nemamo svoj stan nego smo u sestrinom oni zive u svedskoj.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:23:07   
hanabanana
Zaradjujemo dobro dok možemo plaćati kredit za stan i auto, otići na ljetovanje i zimovanje, i pružiti djeci lijepo odrastanje. I najbitnije, dati im svoje vrijeme.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:29:00   
Di
Muz i ja zaradujemo jakoooo dobro, imamo privatnu kucu, stan, automobil, vikendicu ma sve..al daba ja bih ovo sve mijenjala da idem van BiH user posted image  

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:32:27   
mamy Sabina
sta je dobra zarada?u odnosu na vecinu ljudi u drzavi zaradjujemo odlicno(ustvari MM),a to je daleko od mbogo.ma malo mi je nezgodna ova tema

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:48:23   
senka27
Izvini Di ali zašto ne ideš šta te sprečava u tome...????

kada neko nešto jako želi valjda to sebi može i ostvariti uostalom kažeš da  ti i muž zaradjujete jakooo dobro...

pa mislim da se taj problem novcem može riješiti..



_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:52:59   
Blue rose RR
Potpisujem senku u potpunosti.
Ja kad nešto hoću i želim , kao što se kaže : kopam i nogama i rukama da to ostvarim!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vaša zarada
3.6.2008 14:58:56   
Di
Ja ne znam kako vi sa vasim muzevima da li ste vi gazde u kuci ili... moj muz nije da idemo bilo gdje a ja jesam....ne  volim gazdovati vec pokusati naci neki kompromis, tako drage moje da nije u pitanju novac, vec smo razlicitih misljenja i pokusavamo naci neko idealno rjesenje...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:08:41   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Di

Ja ne znam kako vi sa vasim muzevima da li ste vi gazde u kuci ili... moj muz nije da idemo bilo gdje a ja jesam....ne  volim gazdovati vec pokusati naci neki kompromis, tako drage moje da nije u pitanju novac, vec smo razlicitih misljenja i pokusavamo naci neko idealno rjesenje...



IZVORNA PORUKA: Di

Ja ne znam kako vi sa vasim muzevima da li ste vi gazde u kuci ili... moj muz nije da idemo bilo gdje a ja jesam....ne  volim gazdovati vec pokusati naci neki kompromis, tako drage moje da nije u pitanju novac, vec smo razlicitih misljenja i pokusavamo naci neko idealno rjesenje...


Pokušavam naći vezu user posted image

Znači ovako, Vas dvoje super funkcionišete, brak na osnovu kompromisa, On je "gazda" (da tako nazovemo), ali Ti bi da ideš van države naše lijepe.
Da bi otišla mora ti nešto nedostajati: para ima, ljubavi ima, sreće ima...šta fali?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:12:13   
hanabanana
Kod nas nema gazdi, ne živimo na farmi.

Vidi Di, mene je samo strah da vam se ne desi ono: dok smo tražili ono što nismo imali, izgubili smo i ono što smo nekad imali.

Ja imam dovoljno godina i životnog iskustva da znam da trava nije zelenija u nekoj drugoj državi, ali bih lagala kada bih rekla da sada kada imam dvoje djece ne mislim da bi im bilo puno bolje da sam otišla odavdje kada sam mogla.

Ali nisam....a one uvijek mogu ići. Moj amidža bi rekao: pametan ide gdje mu je bolje, a budala ostaje gdje je rođen.

< Poruku je uredio hanabanana -- 3.6.2008 15:13:41 >

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:12:52   
Suncica*
Na prostorima nase nam vec bivse Juge novac je za mnoge postao misaona imenica. Ljudi ne zive, niti prezivljavaju, nego vode vecitu borbu za opstanak.

I pitanje je: VASA ZARADA.
Ne kolika je, nego kakva je i da li se od toga moze ziveti..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:13:43   
Di
Kao sto rekoh idealno rjesenje...off topic smo

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:13:48   
nikka
Pa možda se ženi nesviđa okolina ili ljudi gdje živi?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:14:37   
hanabanana
Nema idealnih rješenja....ništa u životu nije idealno. 

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:19:13   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Suncica RR

Na prostorima nase nam vec bivse Juge novac je za mnoge postao misaona imenica. Ljudi ne zive, niti prezivljavaju, nego vode vecitu borbu za opstanak.

I pitanje je: VASA ZARADA.
Ne kolika je, nego kakva je i da li se od toga moze ziveti..



Suncice slažem se, ali ne baš u potpunosti sa prvim dijelom tvoje konstatacije, ali da ne bi otišli u off-t...
A što se tiče pitanja o zaradi, prvobitno postavljeno je bilo:

IZVORNA PORUKA: Mimoza

Koliko zaradite mjesečno ako nije tajna, i koliko mislite, da bi morali zaraditi, da bi živjeli normalan život?
Dali ste sa platom zadovoljni?




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:25:52   
Di
Meni je trava naj zelenija tamo gdje sam rodena......a sto se tice idealnih rjesenja pa ja vjerujem da ih ima bar ih je bilo do sada....
Poz

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:32:50   
nikka
Ma ja te Di razumijem potpuno,mislim da je bezveze nastala rasprava,svatko od nas je barem jednom u životu poželio da odseli negdje iz nekih razloga ako ništa malo promjene godi.
Mene mjesto nedrži.

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:34:22   
Di
user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:34:59   
hanabanana
Naravno Nikka, pa ja to svako jutro poželim...čim bacim pogled kroz prozor i vidim kako penzioneri prevrću kontejnere, auta parkirana po trotoaru, komšiju koji opušak baca kroz prozor...

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:44:13   
majki
Iako ne razmišljam bilo gdje da idem, slažem se sa vama da je slika života kod nas jako pesimistična i da čovjek ne može a da ne brine i ne strijepi šta će se sutra desiti. Bez obzira kako nam lijepo bilo u našoj kući i kako imali lijep privatni život, pogled na to kako ljudi teško žive, na nepravdu koja im se dešava (što znači da se i meni sutra može isto desiti) čini da čovjek ne može biti potpuno sretan.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vaša zarada
3.6.2008 15:51:49   
Di
Bravo Majki,

Ja gedam na cijelokunu sliku naseg drustva, i zato sam i rekla da bih zelila da idem...

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vaša zarada
3.6.2008 16:40:11   
iva1974
Di ! i mi imamo relativno dobre plaće i nemogu reći da loše živim ali i ja bih isla negdje odavde.nemogu sebi prustiti "luksuz" da ostavimo posao i odemo ....
meni u biti smeta nezdrava okolinauser posted image
valjda sam ja previše puta razočarana u okolinu i nadam se da ima boljih i svjetlijih primjera

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vaša zarada
16.6.2008 16:00:09   
idana_85
Moze moderator izbrisati moj komentar ako zeli,briga me, ali ovo stvarno moram reci. kako pojedince nije sramota. Znate li koliko na ovom forumu ima nezaposlenih zena koje sastavljaju jedva kraj s krajem. Koliko ima muzeva koji rade teske poslove za male pare ili nemaju poslove uopste,a imaju djecu kao i vi i svako jutro misle sta ce im taj dan dati da jedu i kako ce im priustiti odjecu. I onda se neki tu uzmu razbacivati i hvaliti mjesecnom sumom novca koju neki ne vide ni u par mjeseci i jos traziti povisicu, povisicu koju ce dobiti od para koje ti jadnici izdvajaju kao porez na sve zivo, cak i na vodu, jos samo nedostaje porez na vazduh. Ili imaju sve, nabrajaju vikendice,auta, stanove, kuce i opet hoce ici negdje drugo. To su gladne oci kojima nikada nece biti dosta. Ne mogu da shvatim i razumijem toliku nadutost i ne skromnost. Ne govorim to radi sebe. Ja jesam nezaposlena, ali hvala Bogu muz fino zaradjuje, moji roditelji takodje pomazu, njegovi....Hvala Bogu bas nista mi ne fali i nekad me strah to izgovoriti kad vidim kakvih sve porodica ima. Zato bih molila da preispitate svoje komentare ovdje i zamislite se kako ste mozda nekoga povrijedile tim rijecima. Mozda je to procitala neka majka koja svom djetetu ni vocku ne moze kupiti. Uredu je tema, tek statisticki ko zeli moze navesti svoje prihode,ali tako se razmetati.....stvarno nemam rijeci.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vaša zarada
16.6.2008 16:11:46   
malecka60
Ja sam vec pisala koliko MM zaradi i kako zivimo, ali sta cu ja. Sad ne radim, ali se nadam, aBd, da cu i ja zaradjivati i pomagati svom muzu. I to je nasa nafaka, a ako neko ima novca da moze sebi priustiti auta, vikendice, stanove, to je njihova nafaka i niko niciju nafaku ne moze ukrasti. Ne mogu da im zavidim, samo se nadam da cemo i mi bolje zivjeti. Zao mi je sto ima porodica, kako kazes, da ne mogu vocku kupiti svome djetetu i kad mogu i koliko mogu rado pomognem.

Ne zelim nikog vrijedjati ili braniti, ali Idana mislim da je tvoj komentar malo preostar.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *