|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaša zarada
20.6.2009 9:36:00   
meme27
IZVORNA PORUKA: dinciii

gigana tu si u pravu,ja sam do 2004 bila u bosni i onda sam dosla ovde u bec da studiram,hvala bogu moju su imali da me posalju ovamo a ja sam uvijek na raspustu radila u nasoj radnji tako da sam oduvijek imala zelju da zaradim svoj novac itd...kad sam dosla ovamo moji su mi dali neke pare koje su me finansirale nekih 5 mjeseci i vec u medjuvremenu ja sam nasla neki poslic,eh sad poslic stojih od 9 do 5 napolju ha vruce ha hladno i prilazis ljudima pitas ih dali imaju vremena za jednu anketu.nekad sam znala doci kuci sva plava od zime jer cijeli dan stojim napolju,nije lako bilo al sam hvala bogu imala sama da platim troskove.a kad sam svojim nekim drugaricama pricala to nije mi vjerovala kaze kako mozes kako te nije sramota da prilazis ljudima i da stojis po zimi tolike sate,ne bi ona radije bi sjedila kod kuce i ispijala kafe po cijeli dan.eh al nisam ispijala kafe na pauzama na fakultetu jer mi je to bilo preskupo nek sam bila uvijek na faksu sa drugarica sjedila,a kod nas u 12 sati puna carsija nasih studenata itd.ne bi da nekog uvrjedim al samo kazem kakva je cinjenica.i nisam cekala od svojih da mi daju pare nek sam radila posteno i placala stan i hranu i sve.stekla sam sve sama.sad je druga prica sad sam se ovde udala,mm radi i dobro zaradjuje dovoljno nam je da sebi mozemo prusitit svega po malo user posted image  al opet nije tako lako,jer ovde nemas svoj stan itd..nego si podstanar,tesko je doci do toga da kupis ovde stan il slicno,sto dole vecinom svi imaju svoj stan hvala bogu tako kad pogledas ovde jesu vece plate al kad platis sve troskove izadje te na isto..mi eto npr.imamo svaki mjesec oko 1200 eura samo troskovi,stan struja itd..ne fali nista al nemozes ni u stedit nista user posted image ..mislim da nema velike razlike.samo sto ovde covjek ima samo dva odjela radno i pidjama user posted image  ma sve je to isto.



slazem se sa tobom ovdje covijek vise para zaradi ali zato i vrati nazad vise da nesto sebi ustedi to je vrlo mala suma
mozda se vise ipak kupuje kozmetike odjece hrane auta na kredu ali zato se sigurno manje ide po restoranima frizerajima i nema se vlastita kuca koja kosta 0 km a radi se kao rob
  to je tako ako zaradzujes jednu prosjecnu platu a ko ima svoju firmu onda je to druga prica
ali vecinom su ljudi ne razumni i misle da je lako

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: vaša zarada
24.8.2009 13:16:09   
Tidzi
IZVORNA PORUKA: Ilic

CAO CURE
imam jedno pitanje, nadam se da mi netko moze odgovorit,
zanima me koliko medicinske sestre tehnicari (dakle vise medicinske
sesestre) zarade, tj. kolika je njihova plata u drzavnim bolnicama, gradinama,
ako rade kao glavne sestre na jednom odjeljenju, kanton tuzla, bilo bi super
da mi netko od vas odgovori,

hvala unaprijed



Ja sam radila 8 mjeseci u Tuzli na Gradini, odsjek za Biohemiju, jer sam Laboratorijski tehnicar i imala sam 700 KM bez toplog obroka! I da,bila sam pocetnik! Za vise medicinske sestre, ne znam. Dok sam npr. nakon toga presla u Dom zdravlja u svojoj opstini, radila svoj posao, a kada ne bi vise bilo posla odlazila bih u kucne posjete i imala sam 200 KM vise bez toplog obroka! I to je bilo 2004 godine.

< Poruku je uredio Tidzi -- 24.8.2009 13:29:46 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Ilic)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: vaša zarada
24.8.2009 13:26:51   
Tidzi
Muz radi, a i ja sam do prije jedan i pol mijesec radila! Naravno da je s dvije plate mnogo lakse, nego li sa jednom. Sada sam na birou i imam pravo od njih dobijati 2 godine 80% od plate koju sam imala. Mozda cu posle naci da radim 30-50%, jer sam 2 dijece je tesko raditi 100 %, a i planiramo i trece dijete! Imamo dovoljno za normalan zivot, ne razbacujemo se i zadovoljni smo! Najbitnije je da smo zivi i zdravi!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: vaša zarada
24.8.2009 13:37:18   
mama2009
Hmmm, ne znam sta reci, kad sam se udala zavrsavala sam fax samo muz radio nije bila neka plata oko 900KM i moglo nam je biti za sve, pocela sam i ja raditi prije dvije godine uhhh bogme se osjetilo i to zestoko mogu reci slobodno da sam luksuzno zivjela (kupili auto, godisnji Turska, promjenili stolariju i plus jos nekakvih sitnica u stanu) al kolo srece se okrece mm je prije 4 mjeseca ostao bez posla al hvala Bogu opet sve stizemo i zivimo mogu reci jako dobro jer ja imam i vise nego dobru platu za nas standard (2000KM) bez toplog i bonusa

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: vaša zarada
7.3.2010 14:59:16   
sara.at
mislim da je drasticna razlika zaradjivanja u Bosni i van nje tako da nebih govorila koliku platu ima samo moj mm jer nije mala (direktor je dobrostojece firme) a i ja radim u toj firmi isto jako dobro al sa tim da mi imamo vece obaveze placanja
i mogu reci mm je stedljiv zna okrenuti eur dok ja potrosi i zadnji cent user posted image al opet mogu reci da zivimo luksuzno i imamo sve sto pozelimo s tim sto i majku i brata u Bosni uzdrzavam!

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: vaša zarada
7.3.2010 15:33:20   
salmy
Drugacije je bilo dok smo oboje radili! ali eto sad kad je bebi tu malo je drugacijeuser posted image Ali hvala Bogu dobro je samo da smo zdravi!
a da zivimo luksuzno DA.......luk jedemo a suze nam tekuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:07:51   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: salmy
a da zivimo luksuzno DA.......luk jedemo a suze nam tekuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Crnjak, ali baš si me nasmijala:) Ma, imaš ti sve, kada imaš takav duh!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:13:54   
Husic10

IZVORNA PORUKA: Di

Muz i ja zaradujemo jakoooo dobro, imamo privatnu kucu, stan, automobil, vikendicu ma sve..al daba ja bih ovo sve mijenjala da idem van BiH user posted image  



Sto mislis da bi ti bilo bolje van BIH? Bogami "van" treba zagrnuti rukave dobro pa da imas sve to sto si ti nabrojala, ja sam van i licno nemam nista od toga da je "moje" osim auta...stan iznajmljujem i sto zaradim dok poplacam racune malo mi ostane za nedaj Boze....

Izvini, ali kako te nije stid nesto tako izjaviti...kad ima ljudi u Bosni koji zive od 200 maraka mjesecno ili 0 maraka mjesecno i ne kukaju tako...a ti bi isla "VAN" pored svih ti ugodnosti...user posted image user posted image Sramota ziva!

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:38:45   
vjestica
Husić ne znam zašto se ti osjećaš prozvanom da nekom govoriš šta bi trebao željeti i osjećati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svako zna svoje i svako ima svoije težnje , potrebe i prohtjeve
a što si ti otišla van ako je to sramotra željetiuser posted image user posted image
i zašto bi to sad trebalo biti sramota željeti user posted image user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:45:34   
Husic10

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: salmy
a da zivimo luksuzno DA.......luk jedemo a suze nam tekuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Crnjak, ali baš si me nasmijala:) Ma, imaš ti sve, kada imaš takav duh!




Salmy svaka ti cast sestro user posted image user posted image
Ozivi me malo, poslje onog posta od Di

Zaradjujemo dovoljno hB , ali ne mora znaciti da se luksuziram i u kakvom smislu
Muz: $3000
Ja:$1000
Nije me stid reci jer znam da ih zaradim posteno, i nije nimalo lahko... meni je dovoljno da mogu poplacati racune, kupiti hrane, da smo zdravi svi i da se puunoooo volimo...a bas tako mi i jeste.
Ne idem po putovanjima, ne luksuziram se, ne kupujem nikakve skupocjenosti i nije mi do toga uopste stalo..kako sad zivim mogla bi i sa mnogo manje zarade.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:48:26   
bebbe RR
Upozoravam vas da se držite teme, ta da se ne vrijeđate međusobno i ne morališete!
Hvala!
Lp! 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:52:55   
Husic10

IZVORNA PORUKA: vjestica

Husić ne znam zašto se ti osjećaš prozvanom da nekom govoriš šta bi trebao željeti i osjećati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svako zna svoje i svako ima svoije težnje , potrebe i prohtjeve
a što si ti otišla van ako je to sramotra željetiuser posted image user posted image
i zašto bi to sad trebalo biti sramota željeti user posted image user posted image




Vjestic ne znam zasto ti osjecas da me poznas toliko kad nemas zive veze samnom...
I nisam ja jedina koja je uputila istu poruku Di...mislim da se vecina forumasica slaze samnom.

A kad si bas toliko znatezeljna zasto sam ja otisla van da ti odgovorim na to
Zato sto su mi roditelji bili puka bjeda i sirota i nismo hljeba imali, ni krova nad glavom...sa troje male djece kojima nisu mogli ni cokoladu mjesecno priustiti...
Ja sam otisla sa njima "van duso sa 11 godina... i da nisam ne vjerujem da bi kukala ovoliko kao ove sto "sve imaju , ama bas sve" ali et nedostaje mi nesh...ja bi da idem van malo...uffffff zivci su me uzeli sad odo malo ohladiti

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:54:16   
Husic10
Izvinjavam se bebbe ali morala sam odgovoriti

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:56:21   
Visnja RR
iskreno nije mi jasno zasto je problem ako neko ima sve ovdje pa zeli ici zivjeti negdje drugo, odredjeno vrijemeuser posted image ... bas ne kontam ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:58:36   
bebbe RR
Husić 10, fakat se ohladi. 
Većina ljudi u BiH i iz BiH ima svoju priču.
Tebi činjenice da si imala teško djetinjstvo ne daje za pravo da si drska i bezobrazna prema drugim forumašicama. Svi imamo pravo da iznosimo svoje mišljenje i moramo poštovati tuđe sve dok nas osobno ne ugrozava. A tebe mišljenje drugih žena ovdje ne ugrožava...
Uglavnom, skuliraj se, pusti svadju i prepirke, ne vodi to sve nigdje...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:58:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

iskreno nije mi jasno zasto je problem ako neko ima sve ovdje pa zeli ici zivjeti negdje drugo, odredjeno vrijemeuser posted image ... bas ne kontam ...



I ja se to isto pitam nekad...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: vaša zarada
28.4.2010 17:59:29   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

iskreno nije mi jasno zasto je problem ako neko ima sve ovdje pa zeli ici zivjeti negdje drugo, odredjeno vrijemeuser posted image ... bas ne kontam ...


Ni ja ne kontam. Baš kao da su jedini razlozi da se odseliš drugdje financijske prirode.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: vaša zarada
28.4.2010 18:02:36   
Husic10
Ma nije problem ljudi, kome volja i ko ima pare moze otici gdje pozeli i neka ide hB...
Ali nemojte bjedi na muku padati sa tim ja imam sve ama bas sve ali isla bi vani, a neko nema za kifle !!!
Odo sa teme, razocaram se totalno u ljude nekad majke mi...

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: vaša zarada
14.5.2010 11:38:51   
azraj

IZVORNA PORUKA: vjestica

Husić ne znam zašto se ti osjećaš prozvanom da nekom govoriš šta bi trebao željeti i osjećati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svako zna svoje i svako ima svoije težnje , potrebe i prohtjeve
a što si ti otišla van ako je to sramotra željetiuser posted image user posted image
i zašto bi to sad trebalo biti sramota željeti user posted image user posted image



Al ovo nije tema zelja nego koliko ko zaradi nije mozda bilo mjesto takvo da ih ona izrazi.Naravno njeno je pravo da zeli za sebe nesto drugo al je ono malo nekako bezveze zaradjujemo jaaaako dobro ali...
I mene je vjeruj mi malo razljutila jer jbg nas troje zivimo od 1000km i to nije opet malo kada znam da ih ima ko sa cetri clana porodice zivi i sa 600km i opet taj jadnik nije mozda ni pomislio da ode odavde nego samo misli na to eto da mi je samo malo veca plata, al hajd nek smo zivi i zdravi.

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: vaša zarada
14.5.2010 12:02:40   
sporty mamaa
Ja ne radim ( tražim posao već dugooooo), i vjerujte da nije baš jednostavno sa jednom platom... Jos je tu i kirija... Al isto tako, mm ima dosta prijatelja koji hB dobro žive, idu na luksuzna putovanja, Egipat, Tunis, Španjolska... Al šta bi ja sad trebala bit ljuborna na njih i govorit im da se prese.... husic draga, svako ima svoje želje i mogućnosti, ljudi smo i uvijek težimo nečemu višem... Ako ćemo tako ima i gladnih ljudi u Africi milion, a naša djeca hB imaju sve što im treba, i uvijek težimo da im damo i više i bolje... Što nebi otišla negdje na putovanje ako si to mogu priuštiti, sada ne mogu trenutno, ali zar je preser... ako želim... Ne kužim, svako nek ide tamo gdje mu je bolje... Znas onu "Idi traz sebi bolje, siroko ti polje"...

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: vaša zarada
14.5.2010 12:06:39   
Skvo RR
Meni je ova tema totalno bezze i nepotrebna.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: vaša zarada
14.5.2010 12:19:15   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni je ova tema totalno bezze i nepotrebna.

potpisujemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: vaša zarada
14.5.2010 12:24:17   
denny
stvarno glupo.
evo, ja isto spletom okolnosti sam ovje došla živit, i imamo fina primanja, i uglavnom sebi i djeci mogu sve priuštit u priliku,
ali isto tako da imam izbora, išla bi ća iz ove države, baz da dvaput razmislim .
i sad me treba na križ razapet user posted image
baš bezvezna tema

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: vaša zarada
14.5.2010 12:28:48   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Srculence

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni je ova tema totalno bezze i nepotrebna.

potpisujemuser posted image user posted image user posted image
u potpunosti se slazem sa vecinom forumasica...
PS: pazite se ova tema moze biti zloupotrebljena.



_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: vaša zarada
22.3.2011 13:31:57   
Yuna
dovoljno za preživit.user posted image



_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *