|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mevlud
14.2.2011 14:48:48   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama75

Ne znam sta te to cudi, znas kako kod nas Bosnjaka kazu: ne valja ni u cemu pretjerivati. Pa tako malo u dzamiju, a malo se popije... Valentinovo nas bombarduje sa svih strana, jer je to prilika da se zaradi. Osim toga, svake godine pada na isti datum, pa se mozda i lakse zapamti. Ali mi je smijesno bilo neki dan kad sam vidjela na Turskoj banci: Zirat valentinovo user posted image



Pa, što ti je to čudno, Turska je postala Evropska zemlja u svakom pogledu, zadnjih godina, Taksim je za Božić okičeniji nego u Rimu i Vatikanu,

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: mevlud
14.2.2011 14:51:08   
Hanady RR
a u kakvoj je vezi tema mevlud sa svim rečenim do sada u vezi valanetinova i dan rođenja Muhameda a.suser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: mevlud
14.2.2011 14:53:04   
mama75
PA danas je dan rodjenja Muhameda a.s. a i valentinovo. Pa je neko primjetio da u Bosni svi znaju za ovaj 2. dan, a malo ko za ovaj 1. Citiram :
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Danas 14. 02. se obilježava godišnjica rođenja Muhammeda a.s. Nisam mogla da ne primjetim da je RR već uveliko čestitao Valentinovo, a nigdje nije spomenut ovaj veliki dan. Zna se šta je Valentinovo i ko je bio sveti Valentin, dakle nije to međunarodni praznik. Iskreno, malo sam razočarana. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: mevlud
14.2.2011 14:56:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

PA danas je dan rodjenja Muhameda a.s. a i valentinovo. Pa je neko primjetio da u Bosni svi znaju za ovaj 2. dan, a malo ko za ovaj 1. Citiram :
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Danas 14. 02. se obilježava godišnjica rođenja Muhammeda a.s. Nisam mogla da ne primjetim da je RR već uveliko čestitao Valentinovo, a nigdje nije spomenut ovaj veliki dan. Zna se šta je Valentinovo i ko je bio sveti Valentin, dakle nije to međunarodni praznik. Iskreno, malo sam razočarana. user posted image



pa dobro al otkuda ovo pitanje na temi mevluduser posted image user posted image user posted image user posted image

ja bih razumjela da mi neko kaže da je negdje mevlud organiziran povod rođenja Muhameda a.s pa da u vezi sa tim pirčamo ponovo jel treba ili ne...
al da mi neko na temi mevlud priča o ''svetom valentinu'' pošto ga haman poznaje i zna...to ne kontamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: mevlud
14.2.2011 14:59:42   
mama75
Nisam upucena u ranije rasprave na ovoj temi, jedino sto znam da se ovdje kod nas pojam "mevlud" poistovjecuje sa danom rodjenja Muhameda a.s. pa je mozda zato onaj komentar napisan ovdje.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: mevlud
14.2.2011 15:00:35   
veeseelaa
pa valjda u smislu jer se mevludom slavi rodjenje Muhamedovo(14/02), a to niko ne spomenu do posta Aquairus, a sveti Valentin je spomenut na par tema od jutros

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.2.2011 15:01:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: mevlud
14.2.2011 15:03:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Aquarius

Danas 14. 02. se obilježava godišnjica rođenja Muhammeda a.s. Nisam mogla da ne primjetim da je RR već uveliko čestitao Valentinovo, a nigdje nije spomenut ovaj veliki dan. Zna se šta je Valentinovo i ko je bio sveti Valentin, dakle nije to međunarodni praznik. Iskreno, malo sam razočarana. user posted image


Ne kontam ovo baš...misliš forumašice su čestitale valentinovo,ili?
Pa nije do RR,evo tema postoji,pa bujrum pišite...evo u našem džematu je večeras mevlud povodom rođenja Poslanika,kojem ja neću prisustvovati,jer nemam gdje ostaviti dječicu a ne mogu ih ni voditi...
A inače slažem se sa Jasmin,da nema potrebe obilježavati ovaj dan,ali eto kud svi tu i mali Mujo...pa tako nekako i jauser posted image

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: mevlud
14.2.2011 15:03:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa valjda u smislu jer se mevludom slavi rodjenje Muhamedovo(14/02), a to niko ne spomenu do posta Aquairus, a sveti Valentin je spomenut na par tema od jutros


pa gdje je aquarisu napisla gdje je mevlud...gdje se odražava mevlud hajde dajte koja je džamija u pitanjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: mevlud
14.2.2011 15:06:07   
veeseelaa
ne mevlud, nego danas je rodjendan poslanika Muhameda, pa možda da se koja riječ napiše na ovoj temi o tome

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: mevlud
14.2.2011 15:07:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: Aquarius

Danas 14. 02. se obilježava godišnjica rođenja Muhammeda a.s. Nisam mogla da ne primjetim da je RR već uveliko čestitao Valentinovo, a nigdje nije spomenut ovaj veliki dan. Zna se šta je Valentinovo i ko je bio sveti Valentin, dakle nije to međunarodni praznik. Iskreno, malo sam razočarana. user posted image


Ne kontam ovo baš...misliš forumašice su čestitale valentinovo,ili?
Pa nije do RR,evo tema postoji,pa bujrum pišite...evo u našem džematu je večeras mevlud povodom rođenja Poslanika,kojem ja neću prisustvovati,jer nemam gdje ostaviti dječicu a ne mogu ih ni voditi...
A inače slažem se sa Jasmin,da nema potrebe obilježavati ovaj dan,ali eto kud svi tu i mali Mujo...pa tako nekako i jauser posted image



evo ididš gračanka piše o mevludu i to je Ok...na temi je i spomenula je povodm čega mevlud je...
ali dan rođenja Muhameda a.s se ne čestita...
i to vskakao nema nikave veze s avalentinovom...ako se čestita na drugim temama to je OK...jer i druga obilježavanja se čestitaju al porediti to dvoje na temi emvlu dtotalno mi je besmiselno...
ja idem na mevlud večeras u vratničku džamiju....
al mi ne meta da se čestita valentinovo na RR-u ko ga slavi...
meni se rođenje poslanika ne mora čestitai niti očejume od koga niti mislim kome to čestitati


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: mevlud
14.2.2011 15:11:12   
mama75
Valjda se podrazumjeva da ovo nije jednonacionalni forum. Ma sega meni ova prepucavanja, eto spominjemo valentinovo ... A mm jutros ustaje da klanja sabah i budi me poljupcem i rijecima: Valentina hajd ustani, vakat je user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: mevlud
14.2.2011 15:13:22   
veeseelaa
ja idem na mevlud večeras u vratničku džamiju....
al mi ne smeta da se čestita valentinovo na RR-u ko ga slavi...


user posted image  bravo za odlazak na mevlud, sigurno će biti prelijepo, očekujem utiske
Ne smeta ni meni čestitanje praznika kojeg ja lično ne obilježavam, meni je drago jer drugi praznuju
a evo ovi koji ne slave Valentina idu na mevlud ili na naki drugi način obilježavaju rodjenje poslanika Muhameda
I to je prelijepo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: mevlud
14.2.2011 15:14:08   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa valjda u smislu jer se mevludom slavi rodjenje Muhamedovo(14/02), a to niko ne spomenu do posta Aquairus, a sveti Valentin je spomenut na par tema od jutros

Zbog ovoga je cura pomenula na ovoj temi,jer bi na nekoj drugoj vjerovatno bila opomenuta da nije to tema.Ovo jeste tema o mevludu,ali upravo tim mevludom neki slave rodjenje Muhammeda.Sasvim je logicno da se ovdje malo `istresla`,jer je nekim muslimanima priznatije Valentinovo od toga da se sjete kad je rodjen nas Poslanik alejhi ssalatu we sselam.
Razumjele smo se vjerovatno.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: mevlud
14.2.2011 15:14:44   
Anoniman
mama 75  to je bas  sweat 

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: mevlud
14.2.2011 15:15:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Valjda se podrazumjeva da ovo nije jednonacionalni forum. Ma sega meni ova prepucavanja, eto spominjemo valentinovo ... A mm jutros ustaje da klanja sabah i budi me poljupcem i rijecima: Valentina hajd ustani, vakat je user posted image


i moj je sinoć iza 12 pokonio parfem...njemu to fol neki...
ja pafem bacila nisam niti mislim....
al da ga nisma dobila 14.februara dobila bi ga 18.februara nakooooooo....
mislim nije porblem samo treba znati imamo svoje tuđe poštujemo....
mene nije jutros izritiralo što se čestita valentinovo...ali sma već danima znala gdje ću biti večerasuser posted image

i svim svojim prijateljima koji slave valentinovo sa radošću sma pregršta malih srca poslala sms, porukom...
i oni će meni za Bajramuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: mevlud
14.2.2011 15:16:23   
jasmin
U biti,ne treba nam smetati niciji izbor.
mama75,tvoj tebe plaho voli cim te zvao na vakat :).To je pravi muzek.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: mevlud
14.2.2011 15:18:28   
mama75
Eh sada moram traziti drugu temu jer mi vise nije jasno jel valentinovo neki praznik koji cestitaju ljudi jedni drugima, ili je to "rezervisano" za zaljubljene ono tipa muz-zeni, cura-momku. Previse odosmo OT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: mevlud
14.2.2011 15:20:05   
mama75
IZVORNA PORUKA: jasmin

U biti,ne treba nam smetati niciji izbor.
mama75,tvoj tebe plaho voli cim te zvao na vakat :).To je pravi muzek.

E ljubav je to moja jasmin, uvijek se trudi da me "opomene" ako sta zaboravim.  Cak mi je i knjigu kupio: Kako ustati na sabah-namaz.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: mevlud
14.2.2011 15:21:57   
veeseelaa
meni je smiješno kad vidim da neko obilježava Svetog Valentina a musliman je, ne kontam to.... ja sam mogla srljati dok sam bila plaho mlada, sad znam kud gonim, tako da Svetog Valentina ne obilježavam nikako....
Naravno svak ima pravo na svoj izbor, hairli mu bilo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: mevlud
14.2.2011 15:22:04   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: jasmin

U biti,ne treba nam smetati niciji izbor.
mama75,tvoj tebe plaho voli cim te zvao na vakat :).To je pravi muzek.

E ljubav je to moja jasmin, uvijek se trudi da me "opomene" ako sta zaboravim.  Cak mi je i knjigu kupio: Kako ustati na sabah-namaz.



E stvarno masaallah.Da vam Allah da bereketa.Ma ustala bi i puzeci...jelde?:)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: mevlud
14.2.2011 15:26:26   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je smiješno kad vidim da neko obilježava Svetog Valentina a musliman je, ne kontam to.... ja sam mogla srljati dok sam bila plaho mlada, sad znam kud gonim, tako da Svetog Valentina ne obilježavam nikako....
Naravno svak ima pravo na svoj izbor, hairli mu bilo


Moja veselice, mi smo ti nekako multinacionalni kad su praznici u pitanju. Tako obiljezimo i novu godinu, cmoknemo se za valentinovo, kupujemo poklone za dan zena... Ali uvijek znamo ko smo, sta smo i gdje nam je mjesto.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: mevlud
14.2.2011 15:29:48   
veeseelaa
ma znam al baš Sveti Valentin???? čudno mi
i ja sam to nekad obilježavala, nasankali meuser posted image , al kad sam se udubila odmah sam se razdubila user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: mevlud
14.2.2011 15:30:31   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je smiješno kad vidim da neko obilježava Svetog Valentina a musliman je, ne kontam to.... ja sam mogla srljati dok sam bila plaho mlada, sad znam kud gonim, tako da Svetog Valentina ne obilježavam nikako....
Naravno svak ima pravo na svoj izbor, hairli mu bilo



Potpisujem .........
Postujem ljude koji su druge vjere i obiljezavaju svoje praznike.Al masa ljudi se vodi necim drugim....
Maloprije me jedan covjek pita ( posto sam bila sama u kancelariji ) sto to ti djevojko ne slavis praznik danas. Reko kakv praznik .. ejh kaze on kako ne znas Valentinovo ... reko to za mene nije praznik, mije u skladu sa mojom vjerom pa ne slavim. I sad krenu se on skoro svadjati sa mnm....


al hajde .. mene to sokira zaista.....
svako moze da slavi ono sto zeli ... sako odgovara za svoje....

Ja valentinovo ne slavim..... niakd i nisam.

Rodjenje Poslanika s.a.w.s ne ocekujem d ami neko cestita, nazalost necu ici na mevlud, ali recimo meni je danss dan kad ima dodatni razlog da nesto procitam o nasem Poslaniku.... da uputim neku dodatnu dovu i tako. Ne zato sto mislim da ce se danas vise primiti ili nesto nego zato sto danas mozda vise razmisljam o tome.

Ja priblizno shavatm necije rjeci da se osjeca bezveze sto  se 
Valentinovo spominje a rodjenje Poslanikovo ne .


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: mevlud
14.2.2011 15:31:25   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je smiješno kad vidim da neko obilježava Svetog Valentina a musliman je, ne kontam to.... ja sam mogla srljati dok sam bila plaho mlada, sad znam kud gonim, tako da Svetog Valentina ne obilježavam nikako....
Naravno svak ima pravo na svoj izbor, hairli mu bilo


Moja veselice, mi smo ti nekako multinacionalni kad su praznici u pitanju. Tako obiljezimo i novu godinu, cmoknemo se za valentinovo, kupujemo poklone za dan zena... Ali uvijek znamo ko smo, sta smo i gdje nam je mjesto.



mamice75,nekada smo multireligijski i ne znamo ni ko smo ni sta smo ni gdje nam je mjesto.
Mada,druga je to tema pa je nebitno.A nekome zbilja nije ni bitno.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: mevlud
14.2.2011 15:32:40   
veeseelaa
Rodjenje Poslanika s.a.w.s ne ocekujem d ami neko cestita, nazalost necu ici na mevlud, ali recimo meni je danss dan kad ima dodatni razlog da nesto procitam o nasem Poslaniku.... da uputim neku dodatnu dovu i tako. Ne zato sto mislim da ce se danas vise primiti ili nesto nego zato sto danas mozda vise razmisljam o tome.

Ja priblizno shavatm necije rjeci da se osjeca bezveze sto se
Valentinovo spominje a rodjenje Poslanikovo ne .


isto mislim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *