|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 7:57:29   
teacher75
ja cula za ovu pricu o propuhu prije 5-6 godina najmanje.jedna poznanica navodno cula tete u tramvaju user posted image
ja sam nase uciteljice nekad molila da naprave propih jer im zna bit vruce i zagusljivo bas

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1501
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 8:50:53   
bebaa
ako neko zna neka napiše ovdje,molim vas ....
da li svi vrtići uključujući i Dječiji grad rade u petak samo do 12 sati......
hvala unaprijed.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1502
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 9:24:41   
dambolina
joj ova prica o propuhu se pojavi svako malo i vazda su vaspitacice iz JU o tome pricale na javim mjestima da ih sto vise ljudi cuje user posted image user posted image BTW, ko jos vjeruje u razboljevanje od propuha...


_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1503
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 9:26:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja cula za ovu pricu o propuhu prije 5-6 godina najmanje.jedna poznanica navodno cula tete u tramvaju user posted image
ja sam nase uciteljice nekad molila da naprave propih jer im zna bit vruce i zagusljivo bas


i u mojoj priči od 3-4 godine ima teta i tramvaj user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1504
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 15:02:44   
mimi_2in1
hej zenice, evo mene opet o vrticu. ne zamjerite. posto su mi skrenuli paznju da bas i nismo zakasnili jos za upis z drzavni vrtic, reko da pitam, zna li iko, tj ima li i jedna mamica iz vrtica masnica da mi da iskreno misljenje? user posted image

svaki savjet dobrodosao user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1505
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 22:12:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

hej zenice, evo mene opet o vrticu. ne zamjerite. posto su mi skrenuli paznju da bas i nismo zakasnili jos za upis z drzavni vrtic, reko da pitam, zna li iko, tj ima li i jedna mamica iz vrtica masnica da mi da iskreno misljenje? user posted image

svaki savjet dobrodosao user posted image

Moja djeca idu u masnicu, sta te zanima?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1506
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 22:26:35   
mimi_2in1
Super, zanima me kakvo je sta je u vrticu, kakve su tete? Kako ste vi zadovoljni...tako to.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1507
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 22:40:38   
salmy

IZVORNA PORUKA: dambolina

ko jos vjeruje u razboljevanje od propuha...


ja user posted image kad kosu operem ja ne izlazim ni na prozor...a od propuha bjezim samo tako..kad me spici boli glava..oko mi se jednom zatvorilo a sinusi ubise

ja zaista vjerujem da propuh postojiuser posted image

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1508
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
3.6.2015 22:45:15   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: dambolina

ko jos vjeruje u razboljevanje od propuha...


ja user posted image kad kosu operem ja ne izlazim ni na prozor...a od propuha bjezim samo tako..kad me spici boli glava..oko mi se jednom zatvorilo a sinusi ubise

ja zaista vjerujem da propuh postojiuser posted image


Staa god ko mislio o propuhu ne zanima me, bjezim od njegauser posted image Osjetim propuh na kilometaruser posted image
A ovu pricu o vrticu cula sam odavnouser posted image




_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1509
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
4.6.2015 10:01:36   
dambolina

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: dambolina

ko jos vjeruje u razboljevanje od propuha...


ja user posted image kad kosu operem ja ne izlazim ni na prozor...a od propuha bjezim samo tako..kad me spici boli glava..oko mi se jednom zatvorilo a sinusi ubise

ja zaista vjerujem da propuh postojiuser posted image


Staa god ko mislio o propuhu ne zanima me, bjezim od njegauser posted image Osjetim propuh na kilometaruser posted image
A ovu pricu o vrticu cula sam odavnouser posted image





Legendarne ste :) ja stvarno ne mislim da moze biti stete od propuha. A mozda je u pitanju i stvar navike, nas mama nikad nije cuvala od propuha, a ne cuvam ni ja svoju djecu. Kad je ljeto, ja njih okupam i ispratim napolje user posted image Fen za susenje kose sam nabavila kad je srednja cura odlucila da zeli imati dugu kosu user posted image

Usput, mimi konkurs za upis je izasao tek sad u ponedeljak, a otvoren je do 15.06. tako da definitivno nisi zakasnila sa prijavom.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1510
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 10:27:15   
mimi_2in1
jel ovdje dolazi onaj profil JU djeca sarajeva?
Nazovem da se raspitam za vrtic, nazovem taj vrtic, javi mi se "odgajateljica". Dobar dam, predstavim se, kazem sta zelim, htjela bih da se raspitam da li ima mjesta u tom vrticu u jaslicama, oprostite sto ometam, znam da ste zauzeti ali..., ne stignem zavrsiti kaze ona meni: Ne mozes ovdje zvat, otiđi u sikricu" Reko dobro ali mi zelimo u taj i taj vrtic. Kaze ona meni: nemamo TI mi nista reci, otiđi u sikricu. Reko oke, otici cu, mozete li mi vi reci ima li mjesta. Ne znamo TI mi ima li mjesta. I spusti mi slusalicu. Ja kakva sam tvrdogala opet nazovem..ne javlja se. Tako par puta, i na kraju dignu slusalicu da vise ne zovem. Bravo za odgoji sistem user posted image bravo. Fuj!

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1511
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 12:03:57   
dambolina
ahaha, mimi, jesi sigurna da nije kuharica ili spremacica? jer tete se rijetko javljaju na telefon, obicno se javi ko je blize... a sto si uopste i pitala, kad god pitas vazda je puno user posted image user posted image nego ti prijavu i cekaj...

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1512
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 12:55:08   
mimi_2in1
suprotno ocekivanjima, dobila sam odgovor na prituzbu. kazu kontaktirali su vrtic i odgajateljice nisu bile tu..to je navodno neko od pomocnog osoblja. Oke, dobro, al jos uvijek da ne povjerujes.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1513
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 22:15:11   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

jel ovdje dolazi onaj profil JU djeca sarajeva?
Nazovem da se raspitam za vrtic, nazovem taj vrtic, javi mi se "odgajateljica". Dobar dam, predstavim se, kazem sta zelim, htjela bih da se raspitam da li ima mjesta u tom vrticu u jaslicama, oprostite sto ometam, znam da ste zauzeti ali..., ne stignem zavrsiti kaze ona meni: Ne mozes ovdje zvat, otiđi u sikricu" Reko dobro ali mi zelimo u taj i taj vrtic. Kaze ona meni: nemamo TI mi nista reci, otiđi u sikricu. Reko oke, otici cu, mozete li mi vi reci ima li mjesta. Ne znamo TI mi ima li mjesta. I spusti mi slusalicu. Ja kakva sam tvrdogala opet nazovem..ne javlja se. Tako par puta, i na kraju dignu slusalicu da vise ne zovem. Bravo za odgoji sistem user posted image bravo. Fuj!

A sta je sikrica user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1514
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 22:23:29   
R&T@
Iskrica, naziv vrtica, vjerovatno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1515
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 22:23:57   
Hanady RR
Sikrica je iskrica.garantuser posted image boze zene user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1516
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.6.2015 23:04:09   
škorpija
Hajd kontam jednom zamijenila slogove, al tri putauser posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 8.6.2015 23:05:05 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1517
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
9.6.2015 10:44:14   
mimi_2in1
inace typo je najbitniji u cijelom postu user posted image nebitno. ko je trebao je skontao, iako je nemoguce bilo pretpostaviti da se radi o Iskrici, a ne sikrici sikirici ili cemu vec. standardno.

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1518
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
11.6.2015 14:27:27   
srećicaa
Drage mame, da li znate kako je u vrtiću Dunje? Djetetu je 2 godine i u velikoj sam nedoumici Dunje ili Dječiji grad. Molim iskustva i za Dunje i za Dječiji grad.

Hvala.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1519
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
11.6.2015 15:50:14   
bebaa

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame, da li znate kako je u vrtiću Dunje? Djetetu je 2 godine i u velikoj sam nedoumici Dunje ili Dječiji grad. Molim iskustva i za Dunje i za Dječiji grad.

Hvala.


Od moje prijateljice mala je u Dunjama vec 2 god....prezadovoljni su,tete su jako fine....
Mi smo u Djecijem gradu...takodje zadovoljni...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1520
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
11.6.2015 20:01:49   
srećicaa
Jos sam u dilemi, Djeciji grad mi odgovara sto ako sam na sluzbenom putu ne moram kuci voziti kao mahnita da stignem po njega, a ipak bih volila neki vrtic u kojem nije tolika guzva kao u njemu. Valjda ce se jos neko javiti. Bebaa hvala za info i pozdrav malom jaranu.


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1521
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
11.6.2015 21:54:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Jos sam u dilemi, Djeciji grad mi odgovara sto ako sam na sluzbenom putu ne moram kuci voziti kao mahnita da stignem po njega, a ipak bih volila neki vrtic u kojem nije tolika guzva kao u njemu. Valjda ce se jos neko javiti. Bebaa hvala za info i pozdrav malom jaranu.


user posted image pozz i tvom malom.....

a za ovo boldirano...koliko znam svi vrtići rade do 17 časova.......pa ti je svejedno onda u kojem je....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1522
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 7:31:32   
škorpija
Pa zar nema u djecijem gradu druga smjena, čini mi se
IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Jos sam u dilemi, Djeciji grad mi odgovara sto ako sam na sluzbenom putu ne moram kuci voziti kao mahnita da stignem po njega, a ipak bih volila neki vrtic u kojem nije tolika guzva kao u njemu. Valjda ce se jos neko javiti. Bebaa hvala za info i pozdrav malom jaranu.


user posted image pozz i tvom malom.....

a za ovo boldirano...koliko znam svi vrtići rade do 17 časova.......pa ti je svejedno onda u kojem je....



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1523
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 7:46:00   
bebaa
može biti.....ali po njihovom rasporedu rada piše zadnja aktivnost do 17 časova...pa zato kontam da ne rade posle....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1524
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 8:49:47   
vjestica
ima druga smjena u Dječijem gardu, i prije se moglo kombinovati(ja sma tako curu ), ali sad izabereš ili prvu ili drugu smjenu
znači prva do 5 sati , ko i u ostalim vrtićima, a ako izabereš drugu, onda tek od 2 sata dovodiš dijete

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *