|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 9:31:06   
elkina_mala
moja seka(7 god) pjeva :
vise nisam malo djete a to je bilo jucer
da lutkama pletem kike,necu lutku,necu zvecku
dat cu ruku nekom decku
setacemo sirom svjeta,nitko nece da nam smeta
!!

nekad mi smjjesno,nekad zalosno :s...
any way, zelim vas pitat,posto ste ovdje pretezno mamice,pa znate,da li slucajno zante animirani crtic radi se o jednoj gljivi,mala gljivica,znam u jednoj epizodi on pred ogledalom stane i frizura mu se mjenja ,al nemogu nikako da nadzem kako se zove:s hvalla unaprijed na odg;;;/°:)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 9:48:19   
Nunichi
Mi smo jos mali,ovaj Mocart nas smiruje,cak ponekad i uspava. user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=oJk3Oo7gPMM

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 9:57:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Mi smo jos mali,ovaj Mocart nas smiruje,cak ponekad i uspava. user posted image user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=oJk3Oo7gPMM




divno, i ja svojoj bubici često puštam ovako neštouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 10:00:01   
Nunichi
Ma predivno vesela user posted image user posted image user posted image kad vise ideja nemamo samo ovo pustimo i ona ko hipnotisana. user posted image

PS. Dobila sam dvd od pampersa,vidjela sam tvoji i Ajsinu sliku,prelijepe ste. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 10:03:56   
veeseelaa
hvala mila, ja još nisam dobila.... user posted image  valjda ću ubrzo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 10:05:13   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala mila, ja još nisam dobila.... user posted image  valjda ću ubrzo

Ako ne stigne,saljem ti ja svoj,nas svakako nema na njemu. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 10:07:18   
veeseelaa
a stići će sigurno, hvala ti mila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 20:30:40   
mamaMi
ta mala gljivica se zove kapelito i super je crtic - mada ovdje nije tema :)

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:19:17   
tea lana
moja Lana odkida uz onu pjesmu Do jaja a najtuznije je to sto i ja i mm nisto neki ljubitelji narodnjaka.On nije skoro nikako muzike ja opet vise rok volim

(odgovor članu mamaMi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:26:29   
Hanady RR
eeeeeeeeeee  kod nas jutros šok...mmm izgasio TV po kazni od sat vremena. Mi kafu jutarnju salijevamo a naša kćera sva vesela pozna pjesmu na nekom kanalu na prvi takst i kaže evo je Buji paji Buji paji ( pa sve nešto izvrće ustima) mi pred Tv kad tamo JELENA KARLEUŠA...mmm me mogleda i kaže otkud joj ovo, jesi ti normalna djete nam pjeva zombijima, a ja user posted image . samo je jedan dan bila kod moje mame i na DM jednom čula tu stvar...zamislite zapamtila.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:27:42   
Apotekarka
Ha ha ha user posted image  To ono hajde dođi taji nece taja da zatajiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:29:46   
veeseelaa
moja baš ne voli narodnjake za sad, voli Harija i to pjesmu Gitaru, ma šega su ti djeca, al kad malo odraste garant će po BUJI BAJI udaritiuser posted image  ne mogu vala da se i tim zamaram, kad bude zrelija valjda će sama skontati šta valja
Nisam za neke ludjačke narodnjake al neki mogu proći


< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.1.2010 23:35:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:35:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ha ha ha user posted image  To ono hajde dođi taji nece taja da zatajiuser posted image user posted image user posted image


zamisli da mu je taj dio otpjevala mm bi me zgromio...on je nešto osjetljiv na to...mrzi ove novokomponovane narodnjake ovaj folk i to...moja mam prati na PINK-u ona takmičenja...i jednom kernula do nas i kaže hajd da mala ide malo sa mnom kod mene...a on ko iz topa ''neka nano dok ti se zvaši onaj tvoj super talent na PINK-u''.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja se i nezamarm toliko...meni je zauhar ako nju kakva pjesma zadevera na DM_u da s mirom dodem u WC...al on nije normalan, njemu je to spram mrtve glave.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
21.1.2010 23:43:19   
tea lana
moja  se neki dan se igrala sama u sobi i prebacivala kanala kad dodje meni u kuhinju i pita kad cu ja mama imati sike ko ona teta ,ja u sobu a Seka na tv u dekolteu a djete netrepce.Ja joj odgovorim da je to tako sramota i da je zaboravila teta obuci majicu a meni ce moja Lana a ja kad porastem hocu li imati razrezano kao teta misli djete na dekolte,Mogla sam plakati od smijeha

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
29.1.2010 13:22:19   
ebru
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

Ja joj odgovorim da je to tako sramota i da je zaboravila teta obuci majicu ,Mogla sam plakati od smijeha

Joj nasmijala si me do suza,gdje se sjeti da kazes djetetu zaboravila obuc majicu tetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 115
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *