|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  277 278 279 280 [281]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
15.7.2017 20:04:10   
mayamayic
isto mi se desava trenutno ne znam kako ali stalno mislim da ne podnosim muza da ga mrzim da mu hocu zlo... ne daj boze... grozno je smjenjuju mi se periodi placa i nekih cudnih kompulzija. jedino sto me smiri je caj od kamilice i dio charles linden knjige pod nazivom " Moja prica". Spas. imam dijagnozu OKP.

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7001
15.7.2017 22:14:06   
Lily94
Ja imam dijagnozu mjesana anksioznost i depresija. Uzasno mi je dok me ulove te faze, ko da se ne prepoznajem i kao da to nisam ja. Sve te prisilne misli i onda samo tulim i nemam volje dignut se iz kreveta. Zivim u nekom drugom svijetu i prozivljavam te neke zamisljene scenarije. Dok me popusti onda kao da se to nije ni dogodilo i kao da to nisam bila ja. Pijem sad helex 3 puta na dan od 0,25mg. Prepisala mi je i Azolar ali mi doktorica opce prakse ne zeli to dati jer je prvenstveno za psihoze i sizofreniju, ali se pokazalo jako dobro i za napadaje panike i prisilne misli. Sad jos tjedan dana moram cekati za termin pa budemo vidjeli sto ce psihijatrica reci na nastalu situaciju sa terapijom.

(odgovor članu mayamayic)
Neposredna veza do poruke: 7002
25.7.2017 12:49:51   
lajlac
Recite IVane...ja nemam obicaj odgovarati na pp...nemojte zamjeriti, ali jednostavno nemam iz svojih nekih razloga, to bi znacilo da moram ulaziti i provjeravati stalno poruke, a ja za to nemam vremena, a, kao sto sam i rekla nemam obicaj. Ne znam kakav problem imate, ali znajte da ce sve proci, doce neki novi simptom, vi cete ga svesti pod kontrolu, ili ce nestati u potpunosti, u pozadini svega je strah od toga da se nesto ne desi, a sto za nas cini prijetnju na bilo koji nacin. Od svoje sstruke sam se odmakla odavno, radim nesto potpuno drugo i nisam vise ni strucna da odgovaram na bilo kakva pitanja vezano za istu. Moji simptomi su ponekad prisutni i dalje, ali sve manje i manje. Zivim s tim i nemojte mi zamjeriti na sljedecem, ali ukoliko imate bilo kakvo pitanje vezano za bilo kakve simptome, trenutno sam u veoma osjetljivom periodu zbog raznoraznih desavanja, nemojte mi postavljati, jer nisam u mogucnosti da odgovorim. Mogu vam reci, iz dubine duse, u sto i sama vjerujem, proci ce...nemojte da brinete, meni su ove zenice pomogle, na ovom forumu, drzite se njih, drzite se ove beuzvjetne podrske koju sam i sama dobila i cak stekla dozivotna prijateljstva, ne cemu sam zahvalna. Ne pricajte mnogo o tome, vjerujte u sebe, u svoju snagu u višu silu, u to da sve tezi ravnotezi i da vi isto idete ka tome. Toliko od mene. Nadam se da mi necete zamjeriti. Veliki pozdrav.

Lajla

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7003
25.7.2017 13:01:02   
lajlac
Mislim osobno da je prvi korak sto trebate, probajte, uciniti za sebe na putu ka oporavku, okrenite se sebi, kanite se mnogo price o tome, odmaknite se malo i od foruma, probajte, jer konstantna prica i napominjanje o tome cini da je ona tu i kad nije tu. Barem ja tako mislim. Ne kazem kada dodje "crna minuta", tada obavezno svratiti na forum, ispraznite dusu, ali ne treba virkati i onda kad ste dobro, relativno dobro. Slucajno sam danas upala, i vec strahujem o tome sta ce me Ivan pitati, strah me da me upita nesto sto sam uspjela potisnuti, sto ce mi otvoriti rane, ako me razumijete. Zvucim sebicno, ali to zelim i biti...ponekad je dobro, vrijeme je da pocnem misliti i na sebe. Sve moje postove mozete od ranije procitati, kao i postove kasnije. Sve sam prosla, bice to dobro, bicete dobro, uz Bozju pomoc, uz vjeru u sebe prije svega, okruzite se pozitivnim ljudima, radite bilo sta, pletite, gledajte serije, kuhajte, hodajte i kad ne mozete, to je pravi put. A strah...on je tu, ponekad da paralizira, a ponekad i da zastiti. Ko sto moja draga Koka kaze, ni strah nije strasan, kad ga posmatrate iz drugog ugla. Zelim vam svu srecu, ljubim vas puno i volim sve ponaosobuser posted image user posted image ...

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7004
25.7.2017 13:54:30   
koka i po
user posted image

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7005
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  277 278 279 280 [281]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  277 278 279 280 [281]
Idi na:

image
amiboj
CortinaT krema je FANTASTIČNA.
Tražeći nešto da pomognemo djetetu, da smanji crvenilo i svrab, naišli smo na Cortinat kremu. Poslije drugog mazanja dječaku je bilo bolje. Sada je koristimo kada vidimo da će da se upali, odmah namažemo i vrlo brzo se povuće. Tako da svaka preporuka za kremu.  Više >>
image

Anketa

skidanje temperature
DM

Znam da ima tema, ali mi odgovorite, please! Kada vaše 2-godišnje dijete ima temp.a stopala(nogice) i rukice su led-ledeni, šta tada činite da ju oborite(osim antipiretika)?

Trljam energično rukice i nogice da ih zagrijem, pa onda obloge (64%)

stavljam obleoge bez obzira na hladnoću nogica i rukica (8%)

tuširam (16%)

stavljam obloge na neki drugi dio tijela-koji? (12%)

Broj svih glasova: 50

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *