|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:28:18   
Jsan
Ja mislim da tatinu smrt nisam nikada ''odradila'' kako treba ...mama mi se slomila ,ja nisam smjela ...onda su me ti potresi dokrajcili ,jer sam bila sama s djetetom ...i valjda se sve to skupljalo predugo i onda samo jednu noc izaslo ...srce mi je preskakalo 3 sata 😁😁 vec sam pogrebno htjela zvati 🤣🤣Ali evo jos sam tu ,tako da kuzim da je sve to moja glava ...Jel psihoterapija pomaze ? Koliko moras ici pa vidis rezultate ? Ili je to ipak rad na samome sebi uz pomoc nekoga ...znam da su ad samo štaka i da mi treba mozda strucnija pomoc..

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7026
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:37:50   
dana123
Ja sam imala dva puta, nije to sad nešto prvi put me saslušala, i rekla da će bit sve u redu i drugi put me učila metode disanja opuštanja tijela. Sad neznam kako će teći dalje. Ona je meni rekla da sam ja do sad  sve imala na svojim leđima kao stan, dijete, posao, režije, jer muž mi bio u Hrvatskoj a ja ovdje sa djetetom u Njemačkoj sad je  i on ovdje a ja pukla😂 i sad kao ona meni veli da ja sad želim pobjeć od svega toga jer je bilo previše stresa  i tako se odrazilo. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7027
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:42:25   
Jsan
Kužim skroz ...moj muz je isto stalno dezuran ,taj posao mu oduzima svo vrijeme ,tako da i kad je doma ,cesto je kao zombi ...isto je sve na meni i to mi je tako previse ponekada da bi vristala i nestala najradje ...nemogu cak ni plakati ,da se bar malo ispraznim ...pokusat cu i ja sa terapijom ...Tako mi je drago da si mi odgovorila i saslusala ...malo tko me kuzi ...svi misle da pretjerujem i takvo sto ne postoji ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7028
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:55:25   
dana123
Isto tako ne mogu ni plakat ko kamen sa. Ja sam našla preko interneta jedna pruža psihološku pomoć onlein iz Srbije je 21e 60 min. probat ću i sa njom jer lakše je kad pričaš na našem jeziku. Mogu se bolje izrazit i reć kako se osjećam. Koja je tvoja diagnoza moja je anksioznodepresivni poremećaj, nadam se da sad nije neka druga😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7029
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 11:26:49   
Jsan
Generalni anksiozni poremecaj ,imam osjecaj da sam obiljezena za cijeli zivot 😁Tu je u zagrebu oko 800 kn ,4 puta po 60 minuta privatno ..neznam kako online to funkcionira ..iako mi jedan psiholog sa rebra govori da mi to netreba ...jer je to samo uzimanje novaca ...tako da neznam ni sama sto da napravim ..procitala sam knjigu panic away i stvarno ima smisla ,i bolje razumijem sto mi se dogadja ..ali ti simptomi nastupe sami od sebe i ja to nemogu kontrolirati ...kada sam doma ,i odmaram i nema stresa ,nema ni panike ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7030
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 11:37:51   
dana123
Da  dođe samo od sebe i odmsh umišljš bolesti, ja imam povremeno bolove po tijelu, ja to pridajem stresu i to odmah prođe. Kod mene bude recimo jedan dio glave zaboli pa prođe pa lijeva dojka, i liijevi dio stomaka. Tog se ja ne bojim to imam oduvijek neznam kako to ignoriram jednostavno prođe. Ja mislim da je kod mene mješana anksioznost😂ja ti odmah padnem u bed nema apetita, više se ne smijem, a inače sam uvijek za šalu. Ma sve u svemu fuj osjećaj. Proći će znam da hoće, mora jednom svanut🙂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7031
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 11:53:49   
Jsan
Mene ne hvata bed za sada hvala bogu ...nemogu ni zamisliti kako ti 😪😪😪Nadam se da ce brzo biti okej sve ...najgore je sto si svjestan kakav si bio prije i kako te ovo mijenja 😣😣Jesi pokusala sa jogom i meditacijom  ? Meni je meditacija pomogla puno ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7032
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:02:18   
dana123
Jesam probala sam, al slabo mi pomoglo. Al svejedno i dalje to radim i vježbam opuštanje. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7033
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:05:36   
dana123
Bit će sve ok, znam da hoće. Moramo se mjenjat to je u biti problem🙂

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7034
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:20:05   
Jsan
Moramo da ,ali to je bas tesko ...i neznam dal se uopce zelim mijenjati ,pa ovakva sam 38 godina ...kako da se promijenim ,opet ce to biti silom i jedan dio mene ce biti skriven i samo cu biti u zatvorenom krugu ...eh ...to je vec za psihologa 🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7035
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:25:14   
dana123
Jesi ti bila kod psihijatra? Zašto su ti odmh dali antidepresive, jel ti bilo toliko loše? 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7036
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:32:03   
Jsan
Nisam bila ...moj lijecnik opce prakse je i psiholog pa kako me lijecio prije 15 godina ,tako mi je odmah vratio terapiju ...isprva nisam pila jer sam mislila da cu moci sama ali nisam mogla ...odmah mi je bilo lakse po lijekovima ali uvijek se pitam do kada cu to piti...mislis da sam trebala prvo psihijatru ? 

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7037
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 12:38:29   
dana123
Ma ne i psiholog je ok. Mene strah psihijatra😂meni je ovdje doktorica opće prakse peepisala, a dole kod nas može samo psihijstar prepisat ad. Ali moram i kod psihijatra umrijet ću od straha😂Ja sam dva mjeseca trpila i jednostavno nisam mogla, vjeruj i g. bi pojela  sam da mi je bolje😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7038
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 13:42:04   
Jsan
🤣🤣🤣ja sam cak prestala cugat jer me mamurluk baca na iste simptome ko i panika 🤣🤣🤣Joooj kak smo jadne 😣😣 nekad gledam druge ljude i mislim si kak su sretni jer nemaju pojma kaj je to...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7039
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 14:04:51   
dana123
Baš to, i kad kažeš nekome blijedo gledaju. Nikome ni ne govorim. Proće to znam da hoće🙂nek mi pijemo tabletice ko ga šljivi, ja  treći dan pijem zoloft 25 pa onda moram cijeli, bar sam dobila apetit što je već nešto, i nervoza mi prestala. Uglavnom ja pijem samo ad iništa za smirenje nisam dobila.

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7040
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 14:48:01   
Jsan
Ja sam cijelo vrijeme na pola seroxata ,znaci samo 10 mg ,nije mi nikada povecavana terapija...i normabel po potrebi ...ma pit cu do kada treba ...dok ne prodje 🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7041
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 14:54:06   
dana123
Ja sam prvi put pila dvije godine zoloft i počela ga zaboravljat pit. Meni je odmah nakon mjesec dana bilo bolje, a nako 6 mjeseci preporođena🙂Evo i sada ga pijem jer sam rekla doktorici da mi je pomogao zato mi je i prepisala. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7042
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 15:22:48   
Jsan
Tak i ja dan danas ,nekad i zaboravim popit pa osjetim nervozu i onda se natjeram bit redovita ..al mi je od nervoze i stresa dosta zeludac naje...😫😫Tako da pijem i emaneru zbog kiseline ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7043
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 15:27:12   
dana123
A joj bit će bolje, ja evo meditiram😂mada ni to nekad nemogu ide mi na živce😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7044
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 15:38:01   
Jsan
🤣🤣🤣 ja to tamo oko ponoci jedino mogu ,jer jedino tada imam mira 🤣🤣🤣 Ja sam pocela sa 2 min pa na 5 i sada po 20 min uspijem ,i to me stvarno umiri ...jesmo se raspisale 🤣🤣🤣izgleda da smo samo mi aktivne ovdje ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7045
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 15:43:27   
dana123
Baš, ja sam nekad bila na tom forumu sa divnim ženama se dopisivala. Naravno kad mi je bilo bolje i prestala sam pisat, jednostavno ubrzan tempo i zaboraviš se javit ili nešto napisat. I sad kad čitam moje objave isto sve proživljavam samo sada znam šta je u pitanju, tada nisam znala. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7046
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 16:09:07   
Jsan
Lijepo je ovo ...cuti i druge napokon koji imaju iste probleme 🤗🤗Lakse je kada znas da nisi sam ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7047
   RE: Anksioznost?
2.11.2021 13:13:10   
dana123
Jsan jedno pitanje dal si imala nuspojave kad  si krenula piti antidepresive😁

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7048
   RE: Anksioznost?
2.11.2021 15:55:18   
Jsan
Nikakve ,ni kad sam pocinjala ni prestajala ...a ti ?

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7049
   RE: Anksioznost?
2.11.2021 16:21:06   
dana123
Da pojačanu nervozu, slab apetit i nesanicu naravno napravila paniku i odma kod doktora, reko je da je to normalno do dva tjedna. Ma luda žena šta reć😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *