|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:21:22   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Iman83

Eto te Pahuljo...ja taman kontam da ga kupim...sad si me bacila u dilemu!?!user posted image


i ja isto kontam da uzmem al cekam da cujem jos necije misljenjie :)

Kaze da su  po plocicama i ostal. glatk. povrsinama(npr. na inoxu elekt. sporeta) ostajale fleke(muzge) i da je 'traljavo' cistio. E pa sad...a ija sam ga kontala kupiti, medjutim, ovo me je razbilo...



Moja ga snaha ima. Brat iz Njemacke donio. Nije zadovoljna.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:42:10   
M kao Mama
Ma to je do onih koji rukovede istim, ja sam ga svekrvi obečala, hahahahahahaha, fakat pa nemoj te sada nas u crnjak bacati, meni se nekoliko žena od povjerenja baš pohvalilo

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:45:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma to je do onih koji rukovede istim, ja sam ga svekrvi obečala, hahahahahahaha, fakat pa nemoj te sada nas u crnjak bacati, meni se nekoliko žena od povjerenja baš pohvalilo
I moj izvor je zaista od povjerenjauser posted image Al' opet, ako ti se toliko kupuje, kupi, imas rok 15 dana da reklamiras...pa ako budes razocarana istim, vrati.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:48:44   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma to je do onih koji rukovede istim, ja sam ga svekrvi obečala, hahahahahahaha, fakat pa nemoj te sada nas u crnjak bacati, meni se nekoliko žena od povjerenja baš pohvalilo
I moj izvor je zaista od povjerenjauser posted image Al' opet, ako ti se toliko kupuje, kupi, imas rok 15 dana da reklamiras...pa ako budes razocarana istim, vrati.user posted image




misliš, sveki ako bude razočarana, ja sam na mirovanju, hahahah

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:50:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma to je do onih koji rukovede istim, ja sam ga svekrvi obečala, hahahahahahaha, fakat pa nemoj te sada nas u crnjak bacati, meni se nekoliko žena od povjerenja baš pohvalilo
I moj izvor je zaista od povjerenjauser posted image Al' opet, ako ti se toliko kupuje, kupi, imas rok 15 dana da reklamiras...pa ako budes razocarana istim, vrati.user posted image




misliš, sveki ako bude razočarana, ja sam na mirovanju, hahahah
Vidi je sto se hvaliuser posted image
Kako god, mozete ga reklamirati, mada poslije iskustva moje prijateljice meni ne pada na pamet.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Parocistaci
12.2.2012 22:50:23   
Medić*
I sveki moze vratiti ako bude razocarana, nece joj nista faliti user posted image samo ce ostati bez istog user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Parocistaci
13.2.2012 0:18:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Iman83

Eto te Pahuljo...ja taman kontam da ga kupim...sad si me bacila u dilemu!?!user posted image


i ja isto kontam da uzmem al cekam da cujem jos necije misljenjie :)

Kaze da su  po plocicama i ostal. glatk. povrsinama(npr. na inoxu elekt. sporeta) ostajale fleke(muzge) i da je 'traljavo' cistio. E pa sad...a ija sam ga kontala kupiti, medjutim, ovo me je razbilo...



Meni na sporetu, staklu i frizderu nije nista ostajalo al tada je bila ona "krpa" suha pri koriscenju... tako pise u uputama za koriscenje... ja ih nakon koriscenja operem i osusim u susilici i ko nove budu... kazu da suhe najbolje su za glatke povrsine.

Ne znam jel ti jaranica citala upustvo za koriscenje... ako nije reci joj neka pokusa da cisti glatke povrsine odma dok su suhe "krpe"...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Parocistaci
24.2.2012 21:26:44   
Sizif
Imam i ja jedno pitanje, konkretno za onaj sa TV shopa. Kakva je situacija sa kupovinom dodatne krpe koja se stavlja na njega? Znate li da li njih ima u prodaji? Ja razmisljam da ga kupim, ali poucena ranijim iskustvima prije nego kupim ista od tehnike prvo se raspitam za servis i rezervne dijelove.



_____________________________

"Ko zna da ne zna - najveći je."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Parocistaci
25.2.2012 9:42:26   
amdi
Kupila juce!!! I krpe, da...3 krpe za pod 30 km. Koliko sam vidjela na ebayu ima i drugih krpa da se naruci - za staklo, za garderobu itd. Prezadovoljna sam kako mi je fuge i plocice ocistio, kao nove su. Tacno izadje ona prljavstina kao na reklami user posted image
Probala sam jos i na stolicama od eko koze i mebl štofa, ma milina za pogledati. Danas na redu su vrata i stranice ormara pa javim. Istina je da je ringlu ostavio muzgavuuser posted image ali nisam ni ocekivala da ce biti nesto ekstra, mozda sam trebala pobrisati magičnom krpom poslije...probam i to...user posted image

(odgovor članu Sizif)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Parocistaci
9.3.2012 11:24:31   
Tajno moja
Imam pitanje u vezi sa prijeratnim čistačem na paru "Gradimir".
Naime,imam taj aparat,ali ga nikad nismo upotrijebili iz razloga što nismo dobili uputstvo o upotrebi,a kako se sad bliži sezona proljetnog čišćenja i sveg namještaja u stanu,sjetih se da bih ga mogla konačno upotrjebiti,pa samim tim imam pitanje za one koji su se do sada susretali sa ovom napravom kako se on koristi,jer ima puno onih dodataka i ne znamo odakle da krenemo,pa molim za pomoć iskusnih dama sa Gradimir aparatom.Hvala :)

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Parocistaci
17.3.2012 23:22:18   
s aida
[i H2O Mop X5]
e drage moje i meni se sviđa ovaj H2O Mop X5, Moze li mi neko reci ta para sto izlazi je li stvarno vruća? cistil plijesan s fuga to mi je veliki problem. i poslije krecenja s prozora i vrata....

Većeras sam u Robotu probala Birin para cistac prodavacica je bila ljubazna i ukljucila odradila sve po propisu, ali para nije vruca postavim ruku samo je topla...naravno ja sam ocekivala veliku temperaturu pare, nemogu da vjerujem a pise do 140 steperni zagrijava.. nije mi jasno..

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Parocistaci
19.3.2012 19:48:25   
ena0002
Ja bjezim od svega sto na njemu pise Bira user posted image user posted image user posted image ......malo je reci da je nekvalitetno

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu s aida)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Parocistaci
19.3.2012 19:50:56   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Imam pitanje u vezi sa prijeratnim čistačem na paru "Gradimir".
Naime,imam taj aparat,ali ga nikad nismo upotrijebili iz razloga što nismo dobili uputstvo o upotrebi,a kako se sad bliži sezona proljetnog čišćenja i sveg namještaja u stanu,sjetih se da bih ga mogla konačno upotrjebiti,pa samim tim imam pitanje za one koji su se do sada susretali sa ovom napravom kako se on koristi,jer ima puno onih dodataka i ne znamo odakle da krenemo,pa molim za pomoć iskusnih dama sa Gradimir aparatom.Hvala :)


ne vjerujem da ih se puno sjeca toga, i moja mama ga jos uvijek ima, pitat cu je :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Parocistaci
20.3.2012 8:18:23   
Tajno moja
Majo,bila bih ti i više nego zahvalna :)
Pokušavala sam googlati,ali mi ne ide,premalo informacija,a grehota da mi stoji kući neupotrebljen....Očekujem te sa novim informacijama soon! :)

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Parocistaci
25.4.2012 19:32:24   
taurus
ja kupila H2O MOPuser posted image

isprobam ga večeras pa javim....samo da li ste sipale destilovanu vodu ili običnuuser posted image

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Parocistaci
25.4.2012 19:50:54   
Visnja RR
mene sramota reci da mi jos uvjek stoji neotpakovan ... user posted image
taurus ajd javi ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:20:41   
taurus
evo probala sam

za plakare, podove i vrata je ok ako se podesi na najslabije
pločice kada se osuše treba malo usjajiti krpom, da se ne vide tragovi pare....ali skida prljavštinu
probala sam i onu mlaznicu, dobro skida na slabo dostupnim površinama jer je baš veliki pritsak pare.....stavila sam onu malu četkicu i čistila ispod ruba wc školjke....pa ne znam ja to inače čistim domestosom, pa i nije bilo neke prljavštine

ali ja ne bih bila ja da ne razmišljam dalje....koliko je dobro udisati onu paruuser posted image
ja se zadala iznad wc-a i budala udišem onu paru....evo me sad se nafurala da sam udahnula tonu bakterija i da će mi se nešto desiti sa plućimauser posted image
a opet kontam ona para pobije sve...znači udahnula sam tonu mrtvih bakterija
ali eto ako mi se nešto desi da znate od čega jeuser posted image user posted image user posted image
jel da nisam normalna...ili bolje da se zabrinemuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:23:23   
Hanady RR
ma taurus ako ona para iz čiste vodi nam sve ičisti...što i očisti...
ama porčisti i pluća našauser posted image

vome je meni plaho olkašao posaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:25:19   
Skvo RR
hahhaa..taurus ja jos ziva..user posted image user posted image , a kada sam ga kupila...i da dobar je za brzinsko odledjivanje zamrzivaca.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:25:46   
taurus
a jesi li ti čistila wc školjku sa njimuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:26:56   
Visnja RR
skvo jel ti s njim tarket tretiras user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:27:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

a jesi li ti čistila wc školjku sa njimuser posted image


nisma ja čistila smao dole pločice oko šolje...i skino mi onaj ko nakupljeni kamenac iz prveuser posted image

nisma ga unutra gurala u šoljuuser posted image
al sma dasku i ono odozgo krug oko daske i oko šarafa daske sredila ko pištuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:30:54   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

skvo jel ti s njim tarket tretiras user posted image

Sve.....user posted image ...na kraju cu i djecu sa njim pred spavanje fiju fiju,,
user posted image

I da taurus..hm..ja cistim i wc,,i do veceras nisam razmisljala o bakterijama..(sta ti je?user posted image )...ma onolika para i vrucina...a bas sada da lete...prema nama...user posted image ...bjezi ne vezi mi suhe.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:32:50   
taurus
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: taurus

a jesi li ti čistila wc školjku sa njimuser posted image


nisma ja čistila smao dole pločice oko šolje...i skino mi onaj ko nakupljeni kamenac iz prveuser posted image

nisma ga unutra gurala u šoljuuser posted image
al sma dasku i ono odozgo krug oko daske i oko šarafa daske sredila ko pištuuser posted image


zato si ti preživjela to čiščenjeuser posted image
a ja budala gurala ispod onog ruba gdje je najviše bajauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Parocistaci
25.4.2012 22:34:17   
taurus
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

skvo jel ti s njim tarket tretiras user posted image

Sve.....user posted image ...na kraju cu i djecu sa njim pred spavanje fiju fiju,,
user posted image

I da taurus..hm..ja cistim i wc,,i do veceras nisam razmisljala o bakterijama..(sta ti je?user posted image )...ma onolika para i vrucina...a bas sada da lete...prema nama...user posted image ...bjezi ne vezi mi suhe.user posted image


ma evo sam i sebi svezala, pa došla da mi vi pomogneteuser posted image
popila sam i čašicu jegera da mi bude lakše i da pobijem bakterije iznutrauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *