|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:36:07   
R&T@
baš ste me nasmijale, obje.
iskreno, ja kad dobijem priliku (velika beba ne "mjesecari", mala spava)želim da dugo traje.
imam pitanje za mame čija su djeca izašla iz krevetica: bojite li se "posjete" iz dječije sobe u ključnom trenutku?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:44:37   
emy24
mene kada je muz pitao da probamo,ja se zgrozila(ma reko gdjr cemo bebi ulje sta ti je)kaze ma mozemo probati,a sad mu sama kazem hocemo li sa uljem osladilo mi se hahaha.user posted image user posted image user posted image Neznam za vas ali meni poslije poroda treba duze da dole bude potaman tako da je ulje odlican stimulans za to

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:47:46   
Lady26
A valjda ne moze u trudnoci stetiti sta?! Odoh ja sa teme al na onoj "spolni odnosi u trudnoci" odavno se niko nije javio... jel orgazam steti, zbog "kontrakcija"? Al nikad nije bio bolji nego sad valjda zbog hormona user posted image . Eh to ulje odmah idem kupiti, pravo s posla hahahahahaha...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:50:25   
Anoniman
Ako nisi u rizicnoj trudnoci, ne brini se ti za orgazme, vec  stavljaj crtice na zidu...user posted image user posted image user posted image
Bebara voli kad je mama sretna i kada uziva.

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 24.6.2009 15:53:04 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:51:43   
emy24
ma nema sta stetiti jer je to namjenjeno za bebe i ja kazem muzu reko da mi nece izgristi ili nesto slicno,ma nista sve je ok,eh sad se jedino pricuvaj zbog tih kontrakcija  da nebi naskodila bebici ali ulje proklizava samo tako vjerujuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:52:31   
Lady26
Nisam hvala bogu, jesam pila dabroston 2 mjeseca zbog blagih kontrakcija, tj. kratkotrajnih bolova po dnu stomaka a niko nije rekao ne smijes imati odnose, i hvala bogu proslo je sad je sve ok...E mogu onda misliti koliko je bebara sretna zbog mame user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:55:09   
emy24
i ja sam pila dabroston do tri mjeseca ali sex normalan,a ti onda priusti svojoj bebaci srecu i zadovoljstvao nek svi uzivaju i mama,tata i bebauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Durex play on
24.6.2009 22:03:50   
teta berta
proba li iko play user posted image  isplati li se dati lova?????

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Durex play on
24.6.2009 22:25:01   
NANICA
Ismijah se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Durex play on
24.6.2009 22:33:19   
teta berta
Pričam ja svom za ulje maloprije. Kaže on meni : " svašta ti pročitaš po tim forumima"!!!!

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Durex play on
24.6.2009 22:38:01   
Mama1
kako kome heheh
iskreno receno "nigdje veze "  heheheh
mozda da je voltaza jaca  :))))))


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:12:55   
Lady26
A ja svom pricam sinoc koliko sam se ismijala za ove durex proizvode i tako to...i eto spomenem to ulje rekoh hocemo li i mi, kad on NARAVNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:18:07   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Lady26

A ja svom pricam sinoc koliko sam se ismijala za ove durex proizvode i tako to...i eto spomenem to ulje rekoh hocemo li i mi, kad on NARAVNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma oni bi sve isprobali,kad pristanemo na nesto njihovoj sreci nema kraja.user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:20:15   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: emy24

mene kada je muz pitao da probamo,ja se zgrozila(ma reko gdjr cemo bebi ulje sta ti je)kaze ma mozemo probati,a sad mu sama kazem hocemo li sa uljem osladilo mi se hahaha.user posted image user posted image user posted image Neznam za vas ali meni poslije poroda treba duze da dole bude potaman tako da je ulje odlican stimulans za to
i meni je poslije poroda tako bilo


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:21:06   
Lady26
Ma moj bi probao sve zivo, vrlo je mastovit (doduse samo u krevetu user posted image )....ne pristanem bas na sve, ali malo promjene nije na odmet user posted image user posted image ...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:26:33   
slono
Ismijah se ja pravo....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!

Ma to za ulje, moramo probati, nije ni bademova losa user posted image user posted image user posted image user posted image , ma sve sto je masno!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:28:16   
slono
IZVORNA PORUKA: NANICA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i prsten, ko da ćemo se samo sexati u misionarskoj pozi



Mi nismo u misionarskoj i bilo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (mozes i u drugim pozama user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti NANICE, ne pricas s drugaricom o ovim reklamnim proizvodima, ha???? Koja si ti! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:32:06   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hahahahahahaha valjalo bi to probati hahahahahaha...ova trudnoca ce me unistiti, samo mislim na sex a ne znam koliko ga smijem cesto konzumirati....samo znam da je ddooooooobrooooo, eh vala cu probat i to ulje user posted image

ma ti mozes da se sexas kad god pozelis hahhaha!Ja sam i zadnji dan imala sex i to kkakav sex,kad su me u bolnicu odveli kaze doktor 9cm otvorena,kaze sta si ti radila pa se ovako fino otvorila hahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:32:56   
_mamica_10
 
IZVORNA PORUKA: slono

Ismijah se ja pravo....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!

Ma to za ulje, moramo probati, nije ni bademova losa user posted image user posted image user posted image user posted image , ma sve sto je masno!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image ma bitno je da kliziiiiiiiuser posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:35:29   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: tajra

baš ste me nasmijale, obje.
iskreno, ja kad dobijem priliku (velika beba ne "mjesecari", mala spava)želim da dugo traje.
imam pitanje za mame čija su djeca izašla iz krevetica: bojite li se "posjete" iz dječije sobe u ključnom trenutku?
desilo se par puta i ako ona nista nezna o tome,i nema pojma sta se desava,bude neugodno!!!Tako da i ja koristim kad su mi bebe duboku u snovima!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:36:58   
Lady26
Hahahahahaha to volim cuti, mislim to "kad god pozelis"....i hocu, sve dok se dobro osjecam user posted image za vrijeme i poslije sex-a...a muski ionako vole kad zene preuzmu inicijativu (sto je sad kod mene slucaj). user posted image

* znaci mamica_10  da maksimalno iskoristim ovo vrijeme dok user posted image ne stigne hahahaha user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 25.6.2009 10:38:54 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:40:14   
slono
E, dobro si , samo da klizi.
Moram vam ispricati jednu provalu na ovu temu.
Pricala mi moja prijateljica, nekada prije rata bili oni na planini, zimovanje. Dvoje se sexsali u sobi, i htjeli se malo pomoci sa nekom kremom, te on, u silini strasti, dohvati tubu kaladonta sa stolića i namaze je , pa mozes misliti sta se desilo, citav planinarski dom je cuo tu vrisku......  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uvijek mi ta padne na um kad se dohvatimo kakve kreme, ali kreme!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:42:47   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hahahahahaha to volim cuti, mislim to "kad god pozelis"....i hocu, sve dok se dobro osjecam user posted image za vrijeme i poslije sex-a...a muski ionako vole kad zene preuzmu inicijativu (sto je sad kod mene slucaj). user posted image

* znaci mamica_10  da maksimalno iskoristim ovo vrijeme dok user posted image ne stigne hahahaha user posted image
Iskoristi koliko god mozes!!!Ja sam imala i po 3-4 puta dnevno!A pogotovo ga izmorim kad krene na posao,onda mogu biti mirna hehehehehe!!!A i gledaj da koristis da se dobro ispavas jer user posted image kad stigne nema vise spavanja,a i manje ima sexa!!! Evo koliko ovo citam sad mi prahnulo a covjek na poslu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:43:53   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: slono

E, dobro si , samo da klizi.
Moram vam ispricati jednu provalu na ovu temu.
Pricala mi moja prijateljica, nekada prije rata bili oni na planini, zimovanje. Dvoje se sexsali u sobi, i htjeli se malo pomoci sa nekom kremom, te on, u silini strasti, dohvati tubu kaladonta sa stolića i namaze je , pa mozes misliti sta se desilo, citav planinarski dom je cuo tu vrisku......  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uvijek mi ta padne na um kad se dohvatimo kakve kreme, ali kreme!!!!!user posted image user posted image user posted image
hahahahaha nebi joj bila u kozi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Durex play on
25.6.2009 10:44:38   
Lady26
Ama i ja sam na poslu user posted image .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj da vidi sta pisem, rekao bi ti si zeno poblesavila user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *