|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:24:38   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa svašta, ja namjerno takve peglam
odoh večeras u kupovinu user posted image user posted image user posted image  moraju mi sve objasniti, još kad uoitam a koristite li vi? jestel zadovoljni?
user posted image


'vako mm isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:25:56   
palachinken
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa svašta, ja namjerno takve peglam
odoh večeras u kupovinu user posted image user posted image user posted image  moraju mi sve objasniti, još kad uoitam a koristite li vi? jestel zadovoljni? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, ja sam svoje iz lokalnog granapa zadeverala što sam trudna a nemam prsten, pa kontaju, grdne rane, neudata, pomakni-se-s-mjesta.
E baš ću ih i za durex upitat, eto cisto da ih unezgodim! user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:26:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa svašta, ja namjerno takve peglam
odoh večeras u kupovinu user posted image user posted image user posted image  moraju mi sve objasniti, još kad uoitam a koristite li vi? jestel zadovoljni?
user posted image


'vako mm isto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahahah zamisli kaze mi: imate kabinu pa probajteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:27:44   
veeseelaa
user posted image hahahha
al nemaju kabinu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:28:25   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa svašta, ja namjerno takve peglam
odoh večeras u kupovinu user posted image user posted image user posted image  moraju mi sve objasniti, još kad uoitam a koristite li vi? jestel zadovoljni? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, ja sam svoje iz lokalnog granapa zadeverala što sam trudna a nemam prsten, pa kontaju, grdne rane, neudata, pomakni-se-s-mjesta.
E baš ću ih i za durex upitat, eto cisto da ih unezgodim! user posted image



Mogu li s tobom? stajati ću iza samo da slušamuser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:28:41   
Lady26
A jeste lude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:32:34   
palachinken
Šalu na stranu, dobar je ovaj gel totalno, a ima i sugestivan izgled..kod nas se vazda vucara po kuci i neku noc dosla familija na sijelo, kad mala Hana, tek je ona prohodala i baulja po kuci, kad vraca se s gelom user posted image user posted image user posted image A tetkica će, vidi nje našla dezodorans

user posted image user posted image user posted image
Reko jest tetka, jest.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:33:40   
salmy
Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:34:14   
Đenifer
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:34:21   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Šalu na stranu, dobar je ovaj gel totalno, a ima i sugestivan izgled..kod nas se vazda vucara po kuci i neku noc dosla familija na sijelo, kad mala Hana, tek je ona prohodala i baulja po kuci, kad vraca se s gelom user posted image user posted image user posted image A tetkica će, vidi nje našla dezodorans

user posted image user posted image user posted image
Reko jest tetka, jest.




Što je nisi namirisala? (mislim tetku)user posted image

Odoh malo prošetati do DM-auser posted image user posted image da vidim šta imauser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:35:24   
Nedi
IZVORNA PORUKA: salmy

Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image


I klizanje poskupilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:36:21   
myb@by

IZVORNA PORUKA: salmy

Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:37:06   
palachinken
IZVORNA PORUKA: salmy

Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image


Ne usisava gel,nećemo pretjerivat user posted image user posted image user posted image user posted image
nego muž bude tako raspoložen poslije da i usisa i okreči i isklofa ćilime user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:37:10   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e pa svašta, ja namjerno takve peglam
odoh večeras u kupovinu user posted image user posted image user posted image  moraju mi sve objasniti, još kad uoitam a koristite li vi? jestel zadovoljni? user posted image

Ovako je meni jedna musterija (zenska ) ovijek trazila moje misljenje o perzervativima i ja joj uvijek birala koji ce. Kad me je vidjela bez uniforme na ulici sa stomakom do zuba zena se sokirala Kontala da je mozda i ona trudna, ja joj uvijek hvalila i govorila da i ja te kupujem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:37:52   
salmy
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: salmy

Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
De bona kazi koju? ja sam radoznala,a plaho stidnauser posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:37:56   
Nedi
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: salmy

Osim sto klizi,sta jos radi  jel usisava?
Mislim koliko kosta samo da bi se klizilouser posted image


Ne usisava gel,nećemo pretjerivat user posted image user posted image user posted image user posted image
nego muž bude tako raspoložen poslije da i usisa i okreči i isklofa ćilime user posted image



Isplati seuser posted image user posted image user posted image Nije skup.

< Poruku je uredio Nedi -- 10.5.2011 12:38:14 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:39:21   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma nije bio problem do prije neki dan...jednostavno ne mogu vise da se opustim i skoncentrisem, kaze mm pa na sta mislis, rekoh na stomak...Ali postoje i drugi nacini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne dam se ja tako lako user posted image

ma kod mene je problem od pocetka trudnoce.Jos mi ormar od poda do plafona sav u ogledalu pa kad vidim stomak i pomislim na bebu user posted image user posted image user posted image user posted image odma mogu da zaboravim na sex.Ali kad postignem vrhunac bude stvarnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šta je tu problem? meni je to baš super, posudi mi ormar hahaha
šalim se i moj ima ogledala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko isceprka ovu temu. Vidi mene molim te user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image .
Gel nisam probala, jos uvijek nema potrebe. Sve funkcionise po ps-u user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:44:03   
SdZ
Meni je ovaj gel puno pomogao pri prvom odnosu. I sad ga nekad koristimo. Ima i onaj cini mi se da je plav za masiranje cijelog tijela.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:45:27   
mama2009
mm je donio prsten i O, iskreno nisam vjerovala prije ....al da ima efekta ima, orgazam je intezivniji dal od toga ili do neceg drugog sad ...(mada je to otkako imamo O)
plus sex je sa nekim posebnim feelingom.....

ne mogu bas detalje sef mi dosao iz Slo na dva dana i set_ka se po kancelariji ko kokos kad hoce jajae da snese


< Poruku je uredio mama2009 -- 10.5.2011 12:46:27 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Durex play on
10.5.2011 12:47:47   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

mm je donio prsten i O, iskreno nisam vjerovala prije ....al da ima efekta ima, orgazam je intezivniji dal od toga ili do neceg drugog sad ...(mada je to otkako imamo O)
plus sex je sa nekim posebnim feelingom.....

ne mogu bas detalje sef mi dosao iz Slo na dva dana i set_ka se po kancelariji ko kokos kad hoce jajae da snese

sad ima i prstenuser posted image joj mama kako se koristi pricaj bona? Ja sam ti tele za te stvariuser posted image user posted image
ps:jel zlOtni?

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:21:20   
veeseelaa
a koji palačinkice nisi imala prsten? onaj vibrirajući? hahahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:29:27   
palachinken
E baš taj, ne znam šta mi bi pa ga skidoh, inače mi je uvijek pri ruci, ono kad je frka na poslu, da se malo opustim nabrzaka user posted image user posted image user posted image user posted image

bajdvej, ima li taj prsten podesivu veličinu? Da ne bude, halo hitna, malo smo se zaglavili user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:31:30   
henna ze
mene plaho zanima taj vibrirajući prsten..ovaj lubrikant mi za sad ne treba...sve sam nešto kontala da ga kupim..al šta će hašim reć..on je malo zatvoren što se tiče tih dodataka..a ja bi sve da probam...
vjerujem da bi me komšije deložirale iz zgrade..a dijete bi ljetni raspust provelo kod sveki

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:33:33   
Anoniman
Jos onaj prsten sa "jezikom" za klitoris...uh user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Durex play on
10.5.2011 13:33:49   
henna ze
IZVORNA PORUKA: palachinken

E baš taj, ne znam šta mi bi pa ga skidoh, inače mi je uvijek pri ruci, ono kad je frka na poslu, da se malo opustim nabrzaka user posted image user posted image user posted image user posted image

bajdvej, ima li taj prsten podesivu veličinu? Da ne bude, halo hitna, malo smo se zaglavili user posted image



joj i mene to zanima...ne bih da mi Bigi ugineuser posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *