|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
5.10.2009 11:39:30   
Anoniman
Evo da se i ja prijavim...ja sam na ALU....ostao mi je jos jedan ispituser posted image i diplomski...a sto milenium rece "studiram od kako znam za sebe"user posted image user posted image user posted image ...ma bice ako bog da ...imam fore do 1015user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu esma*)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.10.2009 9:53:23   
sarayka
Bravo svim mama koje sve uspjevaju i imaju voljeuser posted image user posted image
Evo i ja tek vidjeh temu...Student Fakulteta za javnu upravu- vanredno....Tek počela al bit će ok aBd nadam se!!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.10.2009 10:28:50   
sweet BaBy
Evo da se i ja prijavim:)))
Apsolvent na Pedagoskoj akademiji u Sarajevu.
Imam jos pola ispita i "vucem ga 100 god.":)))
Jos sad kako sam rodila moju srecicu, bas nemam
volje da uzmem knjigu:)
Ustvari lazem sebe da nemam vremena zboguser posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
16.10.2009 16:38:31   
Messembria
Prijavljujem se i ja!!! Upisala sam obnovu apsolventskog staza(prvi put) na ekonomskom fakultetu u sarajevu,imam jos 1 ispit do diplome i u 5 sam mjesecu trudnoce...

Zna li neko mozda da li se trudnoca moze voditi u onoj studentskoj ambulanti na kosevu tj Zavodu za zastitu studenata Univerziteta Sarajevo. Zivim u Sarajevu,ali mi je mjesto boravka u drugom gradu kao i zdravstveno osiguranje(osigurana sam na roditelja).
Ali posto imam namjeru da se porodim u sarajevskoj bolnici,bilo bi super kad bih mogla preko te studentske ambulante. Do sad sam isla kod privatnog ginekologa ovdje u Sarajevu...
Ako neko zna bilo sta vezano za ovo,molila bih da podijeli sa mnom...

Hvala unaprijed...


(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
16.10.2009 17:55:03   
Golubica
Eh evo i mene. Konacno odlucila da nastavim 4. godinu koju sam davno nekada "zaledila". Apsolventski staz istekao davnoooooooo. Danas niko sretniji od mene, jer sam saznala da ne moram placati obnovu na koju sam racunala nekih 1500 KM, vec samo 30 KM svaki ispit na koji budem htjela izcai. Jos samo da se organizujem - posao, dijete, mm :), ucenje. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Messembria)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 15:48:15   
aicha
ja nisam jos mama...izgubila svoje bebce al sad se borim za drugu user posted image

inace sam student postdiplomac...Ekonomija hehehe...sto nas ima masaAllah...i jos RiR hehehe
inace diplomirala kod Popica prosle god...extra bilo...nije me nista peglao....a magistarski planiram pred M. Basic...i ona je pravo extra
malo nas Jahic zeza na postdiplomskom, dok je na dodiplomskom bio ok a ja na smjerskim predmetima imala prosjek preko 9...teze je sad poloziti pa pola raje je vec odustalo i prebacilo se na druge smjerove...

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 15:54:59   
Private
Jos dva ispita i user posted image ,samo naci vremena treba sa user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 20:13:41   
Aminad
Golubice na kojem fakultetu studiraš i šta?



_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 20:16:43   
Golubica
IZVORNA PORUKA: Aminad

Golubice na kojem fakultetu studiraš i šta?




Pedagoski u Zenici, razredna nastava. Tacnije, to je produzeni studij, obzirom da je pedagoska akademija prerasla u fakultet.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 22:28:12   
Aminad
Super, drago mi je da si pred kraj, blago tebiuser posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 22:31:08   
lila25
eee pa i ja sam mama studentuser posted image ustvari buduca mama jos mjesec do sretnog trenutka,a inace imam jos dva ispita i diplomski u pripremi,pozzz.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 22:32:48   
aicha
sretno lila da i to brzo zavrsis.....

svim mamama da brzo zavrse i sto lakse bez problema...puuusa

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
26.10.2009 22:34:41   
Golubica
Ja sam inace zavrsila Pedagosku akademiju i stekla zvanje nastavnika. Medjutim u medjuvremenu je ona prerasla u Pedagoski fakultet, pa samo imali tu mogucnost, da nastavimo 3. i 4. godinu kako bi stekli zvanje profesora. Ja sam odmah nastavila dalje. Medjutim, desilo se da sam formirala porodicu, tako da mi je fax bio zadnja stvar. Sada sam odlucila da privedem kraju jer mi je ostalo nekoliko ispita samo, a i nije mi puno igralo ulogu zbog radnog mjesta, jer sam zaposlena.

Mamama studenticama zelim punooooooooooooooo uspjeha. Mada mislim da je najbolja i najkvalitetnija diploma MAJCINSTVO.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
27.10.2009 10:20:28   
Bubana
IZVORNA PORUKA: Golubica

IZVORNA PORUKA: Aminad

Golubice na kojem fakultetu studiraš i šta?




Pedagoski u Zenici, razredna nastava. Tacnije, to je produzeni studij, obzirom da je pedagoska akademija prerasla u fakultet.



Golubice , koje godine si zavrsila dvogodisnji studij ? I ja sam zavrsila Pedagosku akademiju u Zenici,razredna nastava, 2001/2002. user posted image


< Poruku je uredio Bubana -- 27.10.2009 10:21:08 >


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
27.10.2009 12:15:04   
lila25
mame studentice na koji ce te nacin vi rijesiti zdravstveno i ovu porodiljsku nadoknadu,ja sam osigurana sad preko muza jel trebam ganjati jos neke papire sa faxa kad se porodim .ako neka zna nesto vise da mi malo objasni proceduru pozdravljam vas sve punooo.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
28.10.2009 14:16:18   
Crazy little thing
Što se naknade tiče, ja ju dobivam preko socijalnog, mislim, trebala bi ju dobit. Prijavi se na socijalno.

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
28.10.2009 14:28:13   
Golubica
IZVORNA PORUKA: Bubana

IZVORNA PORUKA: Golubica

IZVORNA PORUKA: Aminad

Golubice na kojem fakultetu studiraš i šta?







Pedagoski u Zenici, razredna nastava. Tacnije, to je produzeni studij, obzirom da je pedagoska akademija prerasla u fakultet.



Golubice , koje godine si zavrsila dvogodisnji studij ? I ja sam zavrsila Pedagosku akademiju u Zenici,razredna nastava, 2001/2002. user posted image



Eh draga ja sam koliko se sjecam upisala bas te godine kada si ti zavrsila, user posted image


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
28.10.2009 15:21:16   
leona81
zar se ne dobiva naknada od opstine u kojoj si prijavljen

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
21.11.2009 17:28:27   
Nunichi
Mamite drage, studira li neka od vas na Panevropskom univerzitetu  "APEIRON" u BL?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
21.11.2009 17:47:35   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ali mene ne zanima ekonomija
mene zanima sportski menedzmentuser posted image


Evo mozda ti ovo pomogne, ako do sad nisi nesto vec upisala. user posted image

http://www.apeiron-uni.eu/nastavniplanovi/sportnastavnip/sportskimnp.html

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
11.4.2010 13:36:30   
amela2208
Evo i mene da se prijavim i pokrenem ovu temu ponovouser posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam na pedagoskom fakultetu na kompjutersko-teknolosko obrazovnom smjeru (to su kod nas dva smjerauser posted image )u İstanbulu. Ocistila sam prvu,trecu i cetvrtu godinu, diplomski sam zavrsıla jos prosle godine i ostala su mi jos 2 ispita iz druge godine. İnace spremila sam bila ta dva ispita i desi se cudo da se bas porodim na dan ispita i sad cemo cekat iducu godinu za nastavakuser posted image user posted image .Redovni sam student-stipendista i ne placam skoluuser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.4.2010 7:53:13   
Mostarka*
Nova sam pa da i ja pocnem s razotkrivanjem same sebe :-)
Ja sam vam student cini mi se citav zivot :-) Na trecoj godini sam ekonomije (Fak. za Poslovni Menadzment) u Mostaru. Na toj istoj godini sam 4 godine zamislite. Prvo sam pocela raditi radila tri god nisam dala niti jedan ispit, onda zaledila jednu godinu kada sam rodila i evo sada ov god idem ponovo na trecu. Vanredan sam student (sto je i logicno koliko god studiram ;-)) i placam 1200KM


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
13.4.2010 7:53:38   
Mostarka*
Kako ide ta ekonomija preko interneta???

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
20.4.2010 10:29:38   
SdZ
IZVORNA PORUKA: new mama

Sto se tice studiranja na daljinu,ja sam prije par dana citala u Avazu,ima na Ekonomskom fakultetu,izasao je konkurs za upis,mislim je obavezno samo prisusustovati 30% a ostalo sve preko interneta,salju ti oni potreban materijal,mislim da je to super i meni se svidja i ja kontala mozda to da upisemuser posted image


A, je li to studiranje preko net-a kod nas samo na ekonomskom fakultetu u Sarajevu ili se moze tako i na drugim ekononskim fakultetima u BiH?? I koliko kosta studiranje preko net-a??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: mame studenti PREBROJMO SE :)))
20.4.2010 10:53:38   
radost82
evo da se i ja prijavim na listu studentica-buducih mama, apsolvent na ekonomiji haman citav zivotuser posted image , sve cetiri godine redovno upisala i kad sam odslusala cetvrtu,ostao mi jedan ispit iz trece i taj jedan vucem cetiri godineuser posted image , (nisu mi dali polagati iz cetvrte dok ne ocistim trecu, tek to uveli prije mjesec na mom faxu)u medjuvremenu sam radila dvije i po godine, udala se i onda od januara, uz ogromnu podrsku mog muzica prestala radit da bi napokon zavrsila taj fax, al sad sam u trecem mjesecuuser posted image , pa valjda uspijem sta polozit do poroda, evo upravo odoh na fax, pozdrav

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *