|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:18:10   
bloom
A kako da obrisem???

Ali bas sam crvenom napisala sta je ispod da se zna sta je.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:18:46   
Lady26
Ja zaista ni slike a ni snimke ne mogu da gledam....tv nisam ni upalila....ne mogu podnijeti takve stvari pogotovo otkako sam user posted image .....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:20:54   
lely
Zao mi je sto sam vas uznemirila onim linkom,ali morala sam vam pokazat tu grozotu....user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:29:15   
Romali
... nikad se ne ponovilo, nikome... user posted image


Znate šta je moj najveći strah vezano za Srebrenicu...?
Da će se vremenom zaboraviti, potisnuti u sjećanju, da nove generacije neće znati, htjeti poštovati taj momenat u historiji Bošnjaka. Toga me je strah...
A znate da se historija ponavlja posebno  onome ko je ne poznaje...
Obično smo mi ti koje prvi oproste, zaborave i kažu- ma hajde, to je bilo, pa šta sad..?
Ništa, i treba ići naprijed, svi zajedno, svi narodi BiH, ali treba znati i cijeniti svoju prošlost, jer to ona može zaštititi u budućnosti.
Nadam se da će svi roditelji i nastavnici znati ispravno govoriti o tom događaju i da neće posustati u otkrivanju istine.



< Poruku je uredio Romali -- 11.7.2009 13:35:09 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:30:52   
Anoniman
inace sam po prirodi jaka osoba, u stvari zivot me ojacao, ali od kako sam trudna, osjetljiva sam do bola... pogledala sam, vidjela sam, zapamtila sam, ali ne mogu prestati plakati... upravo iz razloga sto sam trudna... urpavo iz razloga sto sam bila dijete, sto sam pjesacila putem spasa kao kakav profesionalni alpinist, sto sam prosla mali milion puta kroz tunel spasa i razbila glavu, sto sam danima bila gluha od detonacija, sto sam osjetila zar gelera na svom tijelu, sto i nakon 14 godina u snu skacem jer cujem repetiranje kalasnjikova prislonjenog na moju glavu... a imala sam samo 13 godina...

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:33:58   
Anoniman
Romali, slazem se s tobom u potpunosti... I tek danas shvatam i razumijem moga rahmetli deda, koji mi je svaki put pricao price iz I svjetskog rata, sta je on prozivljavao, kud je isao, sta je radio... Kao i svako dijete, bilo mi je dosadno to sto mi prica, ali sam iz postovanja slusala ga... A kada sam dozivjela sve sto i on, pa i gore, tek tada sam pocela shvatati o cemu mi je pricao... A ja cu svojoj djeci pricati i o njegovom zivotu i o zivotu moga oca i o mom zivotu... Da znaju iz generacije u generaciju...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:35:27   
juni
Draga Bambi, pokusaj sad da ne mislis o tome zbog malog pileta koje raste u tebi,bebica sve osjeti, svaku tvoju tugu ili radost. Zbog toga, ugasi tv i misli na nesto lijepo, zbog bebe.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:50:47   
Mik Mik
Ova slika sa bebom u stomaku ....

.........

user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:56:04   
Lulu_
APELUJEM NA SVE TRUDNICE DA NE OTVARAJU TU SLIKU!!!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:57:15   
nita
"Molimo Te, Bože, da tuga bude nada, da osveta bude pravda, da majčina suza bude molitva, da se više nikome i nikada ne ponovi Srebrenica! Amin"
Moja osmogodišnja kći, nakon što je listala kanale i zadržala se na prijenosu iz Srebrenice, me pita: "Mama, jel' tako da neće biti rata sve dok ja ne umrem i dok moja djeca kad ostare ne umru?!"
user posted image
Zločin je strašan, bez obzira kome da je učinjen! Ali, meni je ovaj još strašniji i bolniji, jer je učinjen u mom komšiluku, mom narodu, meni ... Boli me kad vidim da ima ljudi koji to opravdavaju. Ali, to mi daje i snagu i poticaj da budem opreznija i da ne zaboravim, ako ne zbog sebe, onda zbog svoje djece.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 14:00:12   
Romali
IZVORNA PORUKA: nita

"Molimo Te, Bože, da tuga bude nada, da osveta bude pravda, da majčina suza bude molitva, da se više nikome i nikada ne ponovi Srebrenica! Amin"
Moja osmogodišnja kći, nakon što je listala kanale i zadržala se na prijenosu iz Srebrenice, me pita: "Mama, jel' tako da neće biti rata sve dok ja ne umrem i dok moja djeca kad ostare ne umru?!"



Kakvu snagu nose ove dvije rečenice, sva sam se naježila user posted image




_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 14:04:06   
Hanady RR
ja sam očajna danas, nemam snage ni djeci ručak na napravim...samo plačem. Molim dragog Alaha da nam svima podari mir i spokoj da smognemo snage našu djecu naučiti da opraštaju ali ne zaboravljaju.
Kontam da malo ugasim TV i da odem na FB i forum da se oraspoložim, ali neide pa neide.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 14:52:14   
teta berta
Slika je stvarno pretužnauser posted image  Jadna mala bebica šta je ono jadno krivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da barem svi možemo u duši ostati kao djeca, svijet bi bio bolji... Uvijek se sjetim onoga što sam jednom čula na misi da je u kraljevstvo božje namjenjeno samo dječici, tj.onim kojima je duša čista kao u djeteta...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 15:06:58   
Babyy
Budi jaka majko zivota ti tvoga ti izgubi ljubav a ja babu svoga
Ne placi majko cuce te dusmani od Boga je majko a i ti halali
Evo me babo kraj mezara tvoga prepuknuce srce zivota mi moga
Ne mogu da vjerujem da si mrtav oce bez tebe sam babo najvece siroce
Sada tjesim majku bracu, sestru svoju
niko ne zna babo zlu sudbinu moju
Ponekad mi dodje jad i tuga neka da l' i mene babo
ista sudba ceka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 15:29:16   
mamica
IZVORNA PORUKA: Babyy

Budi jaka majko zivota ti tvoga ti izgubi ljubav a ja babu svoga
Ne placi majko cuce te dusmani od Boga je majko a i ti halali
Evo me babo kraj mezara tvoga prepuknuce srce zivota mi moga
Ne mogu da vjerujem da si mrtav oce bez tebe sam babo najvece siroce
Sada tjesim majku bracu, sestru svoju
niko ne zna babo zlu sudbinu moju
Ponekad mi dodje jad i tuga neka da l' i mene babo
ista sudba ceka
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
[/quot

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 15:39:02   
anitaMO
žene drage nemam riječi.šta su im kriva nerodjena djeca.
ubice da li imate imalo savjesti da li se kajete.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 15:52:44   
Lulu_
a nase drugarice sa ringeraja.rs nisu spomenule srebrenicu nijednom rjecju...ali su otvorile temu da je na danasnji dan(prekjucer)rodjen nikola  tesla...sta je rec???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 16:01:53   
lamama
Otvorila sam i pročitala onaj link, užas, kakav je to um koji tako odgaja djecuuser posted image user posted image user posted image user posted image , i evo trebamo da budemo svjesni da zlo još je tu!!!

A slika trudniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam danas sva slomljena, samo plačem, gledam Tv i suze tekuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Molim te Bože da se ovo zlo u Srebrenici nikada ne zaboravi!!! i ne ponovi!!!


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 16:40:06   
tweety
Držim svoju bebu u naručju i otvorim sliku.Toliko sam uzdahnula i počela plakati da me moja beba imam osjećaj prestravljeno gledala.Užas,nemam riječi koje bi opisale sve što se dogodilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da se nikad nikome ne ponovi!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 16:56:52   
dojbinica
boli me sve to što se desilo narodu Srebrenice, i ljuta sam na one koji su to gledali a nisu sprečili da se takvo nešto desi,Kakvi su to ljudi koji su mogli da gledaju da se drugi ljudi mučki ubijaju, to nisu za mene ljudi to su životinje!

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 17:30:39   
jasmina_mm
Od mojih ukucana niko ne gleda tv na 11.07. osim nane. I mene. Nana place svake godine suze roni. Ja manje placem, gotovo nikako jer sam takav tip osobe. Skupljam u sebi i pamtim. Kazu zasto gledas, samo podsjeca na rat i samo se rastreses. Gledam jer ne zelim da zaboravim, jer ne zelim da odgajam svoje dijete u neznanju. Gledam jer sve ono sto nije na ocima lahko padne u zaborav. Ali danas sam zaplakala.
Po prvi put na 11.07. sam zaplakala gledajuci kako otac doziva svoga sina, zove ga da dodje, da padne u ruke agresora. I lakse mi je bilo kad sam se isplakala. Proucila sam Fatihu i zazeljela im Dzennet....
Tesko mi jeste, ali svale godine cu da gledam dok sam ziva i da na 11.07. zalim, zalim za mladim zivotima koji stradase zbog drugih. I neka ih ti drugi na dusi nose dok su zivi i duze...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 18:00:09   
ElmaB
Molim te Boze Svemoguci ; Neka tuga postane Nada; Neka osveta bude Pravda; Neka majcina suza bude Molitva ; Da se nikome nikad Ne ponovi Srebrenica .. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 18:18:57   
breskvicaa
federalnu televiziju sam gledala citav dan i kao sto rece jedna od forumasica sutila i trpila u sebi da ne zaplacem ali ono je uzas katastrofa DA SE NIKAD VISE NIKOME NE PONOVIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 19:01:23   
Baby1608
user posted image user posted image user posted image koliko treba biti monstrum necovjek i zivotinja pa uraditi nesto kao sto je uradjeno sa trudnom zenom,,,,,,,,nek im je vjecni rahmet da napokon smire svoje kosti,,a majkama sestrama ´saburuser posted image user posted image user posted image .Pa gledajuci i slusajuci sve na danasnji dan sto se desilo srce puca

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 19:32:42   
meme27
srebrenica neka nam bude pouka da se bosnjacki narod nauci ko je dusman nas
i da sve u svojoj moci uradi da se ni slicno ne dogodi
ne zaboravimo ko jednom se usudi na takvo dijelo samo ga sila moze sprijeciti da neuradi to i drugi put...

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Baby1608)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *