|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 11:39:42   
shpagica
IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: leona81

po meni je najveca tuga kad pricam sa strancima i shvatim da oni ne osudjuju medjunarodnu zajednicu niti holandske vojnike...nekako po njihovom mi smo krivi za to sto se desilo? nikako ne mogu da shvatim kako ljudski mozak moze tako da razmislja...ne bi se Srebrenica nikad dogodila da oni nisu dopustili i po meni su jednako krivi kao i agresor...



Ma ne znaju ljudi...ne opravdavam ih ali eto, ni ja ne znam puno o Siriji a trebala bih jer se ista stvar trenutno tamo desava i svaki dan ubijaju djecu izmedju ostalih...


kako ne znaju kad rade i zive ovdje a vecina ih je bila u ratu ovdje u misiji...?


Ja takve nisam srela, vise sam mislil ageneralno na strance koji ne zive ovdje. A ako ti poznajes i takve primjere, onda je to vise stvar propagande (sveprisutne rekla bih).

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 11:45:30   
leona81
nazalost...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 202
   [Obrisana poruka]
11.7.2012 12:40:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 12:45:09   
canim
Slazem se sa Iman ovaj dio sa pjesmom je zaista nepotreban, bolje da su izrecitirali neku poemu ako su vec htjeli da prirede neki program i jos da pitam kakav je ono stil muzike?? Meni ostavi dojam kao crkvena pjesma a plus one zene u crnom, bas mi nikako ne prilici ovoj prilici user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 204
   [Obrisana poruka]
11.7.2012 12:51:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 12:59:31   
mamaajna
mi hocemo k zapadu da im se dodvorimo,pa moraju dovesti "gudalo",kakva bi slika bila da vide da narod klanja,mogli bi posumljati da su dosli teroristi Al qaide,ljepse je ovako crnina muzika jos su popa trebali dovesti.

mi smo glup narod,opet ce nas klati za koju godinu a mi sutimo,

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 13:26:13   
leona81
ova mi je pjesma grozna, em sto mi je grozno sto je svaki put playback, obucene u crno fakat nidje veze? a toliko je muzika grozna...i zasto svake godine, ama bas svake isti scenarij? uvijek isto stoje, isto obucene, isto sve

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 13:29:12   
veeseelaa
mi smo glup narod,opet ce nas klati za koju godinu a mi sutimo,


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 14:02:31   
veeseelaa
" Imala sam 22 godine i imala kcerku 2 godine . Moja mala ruzica. Oni su nas stavili u autobuse, samo nas zene i devojke, i rekli su da nam nista nece bit. Dugo smo se vozili .Pun je bio autobus . Moja mala kcerkica je plakala, sigurno je bila gladna, zedna.. U tom trenu dodje jedan vojnik, jedan od onih cetnika ali bio je fin prema meni i pitao me sta je sa bebom, zasto place. Ja sam mu rekla da je sigurno gladna,  a ja nemam nista da joj dam. On mi uze bebu iz ruke i rece da ce je on nahranit s necim i vratit' je. Ja sam bila presrecna ali sumljivo mi je to bilo. Nije proslo deset minuta on udje opet u Autobus sa mojom malom kcerkicom, cujem ne place vise . Sigurno je lijepo pohranio, pomislila sam zaista postoje jos dobrih Insana. On mi je vrati u naruce i rece mi samo : "E sad ti kcerka nece vise plakat " On nije moju ruzicu nahranio. On je zaklao i tako zaklanu puno krvi mi je vratio moju ruzicu u Narucje .

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 14:22:39   
RICI
Tužno pretužno nikada ne smijemo zaboraviti 11 juli 1995 godine nikada
nek je rahmet dušama njihovim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 15:44:23   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

" Imala sam 22 godine i imala kcerku 2 godine . Moja mala ruzica. Oni su nas stavili u autobuse, samo nas zene i devojke, i rekli su da nam nista nece bit. Dugo smo se vozili .Pun je bio autobus . Moja mala kcerkica je plakala, sigurno je bila gladna, zedna.. U tom trenu dodje jedan vojnik, jedan od onih cetnika ali bio je fin prema meni i pitao me sta je sa bebom, zasto place. Ja sam mu rekla da je sigurno gladna,  a ja nemam nista da joj dam. On mi uze bebu iz ruke i rece da ce je on nahranit s necim i vratit' je. Ja sam bila presrecna ali sumljivo mi je to bilo. Nije proslo deset minuta on udje opet u Autobus sa mojom malom kcerkicom, cujem ne place vise . Sigurno je lijepo pohranio, pomislila sam zaista postoje jos dobrih Insana. On mi je vrati u naruce i rece mi samo : "E sad ti kcerka nece vise plakat " On nije moju ruzicu nahranio. On je zaklao i tako zaklanu puno krvi mi je vratio moju ruzicu u Narucje .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O Boze dragi koliko li je samo ovakvih ruzica bilo user posted image user posted image

Sehidi nasi lijepi neka je rahmet dusama vasim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 16:04:15   
mala87

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

" Imala sam 22 godine i imala kcerku 2 godine . Moja mala ruzica. Oni su nas stavili u autobuse, samo nas zene i devojke, i rekli su da nam nista nece bit. Dugo smo se vozili .Pun je bio autobus . Moja mala kcerkica je plakala, sigurno je bila gladna, zedna.. U tom trenu dodje jedan vojnik, jedan od onih cetnika ali bio je fin prema meni i pitao me sta je sa bebom, zasto place. Ja sam mu rekla da je sigurno gladna,  a ja nemam nista da joj dam. On mi uze bebu iz ruke i rece da ce je on nahranit s necim i vratit' je. Ja sam bila presrecna ali sumljivo mi je to bilo. Nije proslo deset minuta on udje opet u Autobus sa mojom malom kcerkicom, cujem ne place vise . Sigurno je lijepo pohranio, pomislila sam zaista postoje jos dobrih Insana. On mi je vrati u naruce i rece mi samo : "E sad ti kcerka nece vise plakat " On nije moju ruzicu nahranio. On je zaklao i tako zaklanu puno krvi mi je vratio moju ruzicu u Narucje .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

O Boze dragi koliko li je samo ovakvih ruzica bilo user posted image user posted image

Sehidi nasi lijepi neka je rahmet dusama vasim user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 16:06:30   
felix
Brate i sestro!Zapamti tuznu pricu Dzemile Delalic iz sela Dubrak,kod Srebrenice:"Sjedim ja medju onim narodom u Potocarima,kad vidim mlada zenica stisla se,znoj joj tece,grc na licu.Pridjem,pitam je sta joj je,kaze:"Radjam."De sine,"velim ja njoj",ufati se jednom rukom za me,a drugom za svekrvu."Tako i bi...Oduprije se zena na nas,musko dijete,zaplaka.Zgrabih ja dijete,hocu da mu zavezem pupak,kad cetnik predame:"Spusti,to- dijete dolje,veli".Ja ga propustih na dimije,fino dijete,duge kosice,kao da je okupano.Cetnik pridje,nogom stade djetetu na vrat.Crijeva izletise...Zapamtimo tek rodjeno dijete je u Potocarima 11.jula,1995 godine je ubijeno na oci njegove majke,koja ga nije uspjela ni zadojiti,pa ni ime dati.Neka je prokletstvo na izvrsioca ovog zlocina,na sve one koji su na bilo koji nacin ucestvovali u Genocidu u zasticenim zonama,a posebno u Srebrenici,i na one koji su trebali i mogli,a nisu sprijecili zlocin!!!Molim Allaha dz.s.,da zlocince i njihove porodice zabavi teskim i neizljecivim bolestima,i neimastinom,i da ih ucini ibretom(opomenom),za sve one koji ne vjeruju.Amin!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 16:29:41   
Medić*
GDJE SI, MILI SINE

Gdje si, mili sine...
Gdje si moja radosti
Gdje nestade tvoja mladost
U srebreničkim šumama
Gdje ostavi svoje kosti
Poludjelim zvijerima
Da ih raznose
Gdje si, mili sine...
Gdje je tabut tvoj
Na koji mezar da odem
I spustim suzu
I proučim fatihu
Gdje si, mili sine...
Najljepši uzdahu
Na mojim grudima
Gdje si da ti kosu pomilujem
I poljubim prije spavanja
Gdje si, mili sine...
Gdje da te tražim
Dušmanin mi te ukrade
Pred očima i iz zagrljaja
Ali ne može da ukrade suzu moju
Ne može da ukrade dušu moju
Ne može da ukrade srce moje
Sve dok sam ja živa
Ti, moj mili sine
U meni ćeš da živiš
Gdje si, mili sine...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 17:20:05   
veki_aki
tuga velika, neprezaljenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 17:24:05   
niki83
Boze mili, podari mir umrlima, a sabur zivima user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 17:27:02   
Nedi
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: SREBRENICA
11.7.2012 22:08:51   
felix
http://sandzakpress.net/silovana-365-dana-u-godini
user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:20:26   
InLove
Svake godine, isti datum ,isto vrijeme u nasoj kuci ista atmosfera..user posted image

Boze dragi podari im lijepi Dzennet, a njihovim porodicama sabur!! AMIN!!

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:34:51   
damma
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:40:45   
veeseelaa
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011961_10200842781807005_673973433_n.jpg

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:45:48   
veeseelaa
Jedna tek rođena
beba iz Srebrenice
otišla je na vječni počinak,
nije ni majčino mlijeko okusila.
Okupana vlastitom krvlju,
od svoje majke nemilovana,
u samo jednom pogledu
vidjela je i život i smrt
jedna tek rođena beba
iz Srebrenice.
Šta je ona kriva,
recite mi?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:47:07   
M kao Mama
Najkraće na današnji dan živi, a ne živim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:48:59   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jedna tek rođena
beba iz Srebrenice
otišla je na vječni počinak,
nije ni majčino mlijeko okusila.
Okupana vlastitom krvlju,
od svoje majke nemilovana,
u samo jednom pogledu
vidjela je i život i smrt
jedna tek rođena beba
iz Srebrenice.
Šta je ona kriva,
recite mi?


Zeldac me boli , od jutros gledam i ne mogu da prestanem da user posted image ..
Imam jaku zelju da odem na djenazu ,ali ne znam zaista kako bih podnijela... odem ja obidjem mezarje, al na djenazu nikad nisam isla..user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: SREBRENICA
11.7.2013 12:49:28   
snjeguljicaa
user posted image user posted image user posted image Boze podari svima lijepi Džennet

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *